Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Vladi válasza Melack (#8000) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem. Vladin programozik éppen, alacsony szintű szoftvert a hangulatszbályozáshoz. Ehhez a saját pro hanggenerátor csipjét használja.

gyk: agyamra mászik az örökös nyávogásával. :O :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8002) tildy válasza Doggy dog (#7988) üzenetére


tildy
nagyúr

21 fok, body és rugdalozó van rajta és ennyi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8003) pomorski válasza CharlieDrop (#7956) üzenetére


pomorski
őstag

Lehet úgy is, hogy az apa mellkasát lássa, ha úgy jobban tetszik. Igény szerint variálható.

(#8004) rgeorge


rgeorge
addikt

Van egy eladó etetőszékünk. Bebe Confort Woodline. Nem saját képek:



A tényleges példány huzata kissé foltos, de mosható, tisztítható. Egészen hat éves korig jó volt, variálható a két lap, stabil, biztonságos.
Budapest, XIV. kerület személyes átvétel és 10.000 Ft.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#8005) föccer válasza rgeorge (#8004) üzenetére


föccer
nagyúr

Nania gyerekules elado. Piros szurke szinu. Ha jol emlekszem 9 kg ig. Mindket iranyba bekothet. Kb 1 evet hasznalt, frissen mosott szovetekkel elado.

5k, budapesten ingyenes kiszallitassal.

Koszi, udv, foccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8006) DeFranco válasza föccer (#8005) üzenetére


DeFranco
nagyúr

9kg-ig?

pontos típus, fotó, akármi?

[ Szerkesztve ]

(#8007) twine


twine
addikt

Az imént, azt mondta nekem a 2,5 éves fiam, hogy én vagyok a "holdja, csillaga"...és én vagyok a "szeme fénye"<3 :D aztán odament az ablakhoz és azt mondta: "nézd apa milyen kutyát rajzoltam a nyelvemmel" (az ablakra) xDD

[ Szerkesztve ]

(#8008) tildy


tildy
nagyúr

Lehet korai meg, de ilyen pici babaknak megis mit lehet venni karacsonyra?:O Ti mit vennetek/vettetek neki, mikor fel-1 eves picibaba volt?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8009) CharlieDrop válasza tildy (#8008) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ruhát :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#8010) bobsys válasza tildy (#8008) üzenetére


bobsys
addikt

1 eves szuletesnapjara kapott egy ilyet

8 honaposan meg mikor felallt akkor vettunk neki egy push wagont. Bele tud kapaszkodni ahogy probal menni

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#8011) tildy válasza bobsys (#8010) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet valami hasonlo lesz itt is akkor. Trunki, vagy ilyen ajtora rakhato jumperoo/ugralo.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8012) kraftxld válasza tildy (#8008) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Kapott egy pakk használt Lego primo-t [link] meg kértünk az apjának (vagyis nekem) jóféle söröket, hogy bírja a terhelést :DDD

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8013) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Nem tudom nálatok mi a helyzet, de az én majdnem 3 éves kisfiam egyre többet beszél halandzsa nyelven, van egy cimborája a bölcsiben és vele szinte csak így beszélnek.
Amúgy tökéletesen beszél, csak a mondataiba és néha a szavak végére odabiggyeszt valami számomra értelmetlen hangokat. Engem ez nagyon zavar, de nem tudom mit lehetne tenni ellene, vagy egyáltalán kell e tenni valamit ellene. (azon kívül hogy én normálisan magyarul beszélek hozzá, természetesen)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#8014) DeFranco válasza mukisrác (#8013) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én nem aggódnék miatta, gyerekdili, le fog szokni róla. Nem látok benne semmi olyan folyamatot, ami negatívan befolyásolná a fejlődését.

(#8015) Elemental válasza mukisrác (#8013) üzenetére


Elemental
addikt

Szerintem se aggódj miatta. Az oviban ez még durvább lesz. Jönnek mennek a hülyeségek. :)

(#8016) kraftxld válasza mukisrác (#8013) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Itt is, csak még durvábban, angol + magyar + ufónyelv kombó, de azért lehet érteni, hogy mit akar :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8017) CharlieDrop válasza mukisrác (#8013) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ó. Az enyémek sokszor angol szavakat használnak pedig nem tanulnak angolul és Magyarországon élünk. Csak néha YT videókat néznek, dalokat, meséket. Sőt van valami Kaylan, vagy mi ahol kínaiúl tanít a mesehős :D szóval egyszer egyszer kínai szavak is elhangzanak :D

Tegnap előtti TF tűz eloltása után ennyit mondott a nagy: eloltották a Fire-t.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#8018) DeFranco válasza CharlieDrop (#8017) üzenetére


DeFranco
nagyúr

*mi az a TF tűz?

(addig nincs gond, amíg nem úgy beszélnek, hogy sztón fájör? nó szkáj! :D)

[ Szerkesztve ]

(#8019) föccer


föccer
nagyúr

Leegett a testnevelesi foiskola egyik sportcsarnoka, gondolom az lenne.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8020) föccer


föccer
nagyúr

18-ig,bocs.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#8021) CharlieDrop válasza DeFranco (#8018) üzenetére


CharlieDrop
veterán

A Testnevelési Egyetemet régen főiskolának hívták és mindig TF-nek rövidítették. Csütörtökön hajnalban kigyulladt a sportcsarnoka.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#8022) AMD Power


AMD Power
titán

Én biztos ,hogy túl reagálom vagy rémeket látok de néha olyan érzésem van mintha a gyereknél nem minden lenne rendben. Egy-két másodperc alatt olyan szintű dühkitöréseket és hisztiket lecsap a semmire ,hogy az valami eszméletlen. És ami a legdurvább ,hogy finguk nincs ,hogy mitől vagy mi a kiváltás oka. Most is reggel 7:15-kor felkeltünk. Már 5 perc múlva dobálta le a ruháimat és hisztizett. De nem tudom mitől. :F Tegnap egész nap zizi volt. Bármit csináltunk neki nem volt jó és hisztizett. És mivel még beszélni nem tud az esetek 50% gőzünk nincs mi a baja, és baromira felemészti az ember idegeit. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8023) MR_Joe válasza AMD Power (#8022) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Semmi baja nincs a gyereknek, sajnos a mai világban túl sok az inger és bennük is felgyülemlik a feszültség. Másképp meg a legtöbb gyerek nem tudja levezetni, csak hisztivel. Ne reménykedj, akkor se lesz jobb ha már tud beszélni :D kitartás és türelem :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#8024) AMD Power válasza MR_Joe (#8023) üzenetére


AMD Power
titán

Tegnap kint voltunk a Hajógyári szigeten. Kb 1 órát voltunk kint. Abból kb 45 percet "tombolt/hisztizett". Azt hitték kint az emberek ,hogy ez a gyerek nem százas...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8025) Doggy dog válasza MR_Joe (#8023) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Ma kaptuk meg a Bcg oltást.Ti megkaptátok már?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8026) Balinov válasza Doggy dog (#8025) üzenetére


Balinov
félisten

meg kiskoromban :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8027) Doggy dog válasza Balinov (#8026) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Én is,csak a fiamnak (nemsokára 3 hónapos) most volt oltóanyag.Néhány hónapja "hiánycikk".

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8028) Balinov válasza Doggy dog (#8027) üzenetére


Balinov
félisten

:) ha az, amire gondolok, akkor azt Patrik 1-2 honapos koraban megkapta (igaz, nem Mo-n)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8029) Doggy dog válasza Balinov (#8028) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Ez az első oltásuk,elvileg.Ezt születés után adják be még a kórházban.De csak mostanra lett oltóanyag.
Mr_Joe-ék sem kapták meg annó,pár nappal idősebbek tölünk

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8030) Balinov válasza Doggy dog (#8029) üzenetére


Balinov
félisten

most mondja a jobbik felem,hogy all. nincs eleg keszlet belole otthon :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8031) tildy válasza Balinov (#8028) üzenetére


tildy
nagyúr

Kevin kb 3 hetesen kapta meg. De fura , itt sem mindenkinek ajanljak, munkatarsam/baratnom - szinten magyar- a 3 honapos lanyaval var meg mindig var, es nem akartak neki beadni, mert Magyarorszag biztonsagos orszag tbc szempontjabol, ugy kellet neki kikonyorognie, nem tudom, megkapta-e mar a kislany.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8032) PindurAnna válasza Doggy dog (#7997) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Köszi :)

(#7998) Melack Hisz 17 éves elmúlt és semmi buli..aztán nem akarom, hogy úgy járjon, mint sokan.. Visszahúzódóan egyszer megismerkednek egy lánnyal beleszeret aztán pár év és válás.. Most tombolja ki magát, nem pedig akkor amikor már megnősül..

(#8008) tildy Ruhát..az mindig kell és készségfejlesztő játékokat. Én nagy dömpert vettem anno a gyermekemnek :)

(#8013) mukisrác Halandzsa nyelvet ne engedd, mert teljesen arra fog ráállni az agya. Ha ilyet mond, guggolj le elé - hogy a szemetek egy vonalban legyen - és mond el neki kicsim hallom, hogy beszélsz, de sajnos nem tudok segíteni, mert nem értem. Kérlek mond el úgy hogy megértsem, rendes beszéddel.

(#8022) AMD Power Huu nem irigyellek... nekem szerencsére egyetlen egyszer hisztizett a fiam, de azóta is tudja mit kapott érte..soha többet nem csinálta :C
Elmentem vele gyalog a piacra, kitalálta ő jön rollerrel. Jó rendben..persze pár méter után már cipeltem oda is meg haza is a rollert a sok succ mellett. Hazajöttünk overáll volt rajta és a derekán csat. Leguggoltam hogy leveszem róla, de elfordult, hogy ő majd leveszi. Én otthagytam a folyosón és hallom sikít, morog, dübben valami. Odamegyek olyan ideges lett, hogy rúgta a falat meg az ajtót. Megint elé térdelek, na gyere segítek. Erre nem csillapodott belém rúgott, üvöltött, hogy hagyjam békén, majd ő. Én egy szót nem szóltam, megfogtam a hóna alatt felemeltem, fürdőszoba ajtó ki, gyerek kádba bele és kb fél órán át tusoltam a gyereket, hideg és langyos vízzel, úgy, hogy néha az arcába csapódott a víz. Ott is persze csápolt kiabált, elvettem a vízet és kértem fejezze be, mert ez így nem helyes. Nem hagyta abba, ment a víz..kb lila lett az ajka már, de lenyugodott mert megijedt amikor az arcába vágott a víz. Ezt kb 4 évesen volt, de mai napig emlékszik rá, és sokat beszéltünk róla utána. Órákat beszéltünk arról, hogy vannak dolgok amik nem úgy történnek ahogy szeretnénk, de ha kiabálunk és dühöngünk nem oldódik meg. Soha egy csokiért egy játékért nem hisztizett, akár pénz nélkül is bementem vele bármilyen boltba. Megbeszéltünk mi tetszik neki, és ha lesz rá pénzem vagy megvehetjük, akkor megígértem hogy megvesszük. FONTOS hogy amit megígérsz a gyereknek tartsd is be, mert a gyerek is így fog veled viselkedni!!

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#8033) Elemental válasza PindurAnna (#8032) üzenetére


Elemental
addikt

kb fél órán át tusoltam a gyereket, hideg és langyos vízzel
Ilyen trauma után csoda, ha nem jár el bulizni? :)

Amúgy ennek nagyon nem vagyok a híve. Ezzel lényegében jól elverted, csak másképpen.

mai napig emlékszik rá
Hát igen, mélyen ez ott lappang benne.

A gyereknek is vannak rossz napjai, mint nekünk, felnőtteknek. Persze, ha nyavalyog, akkor az elég idegőrlő. Sok minden meghatározza neki is a hangulatát, pl a szülők hangulata, a családi légkör, a történések körülötte az oviban, bölcsiben.
Most pár hete sokkal többet tombol a lányom, mert nem tudok elmenni vele heti kétszer úszni. Nem tudja levezetni az energiáit. Most basszam be a tusoló alá, mert felidegesít?
Nekem az a véleményem, hogy nagyon könnyen kiskutyát lehet csinálni a gyerekből, csak kellő szigor/testi fenyítés kell hozzá. Kérdés, hogy ez jó út-e?

(#8034) PindurAnna válasza Elemental (#8033) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Mivel tanultam ezt, az egyik gyermek pszichológus mondta. Nem üvöltözni kell és kiabálni, meg fizikálisan bántani, hanem kérni. ha nem megy a kérés akkor nyomatékosítani kell.

Valamint igaz mindenkinek van rossz napja, de amikor egy emberből szülő lesz ezt félre kell tenni, mert csak akkor leszel jó szülő. Ha azt mondod le kell vezetni a feszültséget és leüvöltöm a gyerek haját vagy hagyom had csináljon azt amit akar csak hagyjon békén, akkor nem vagy jó szülő.

S mind leírtam sokat beszéltem róla a tusolás után. Elmagyaráztam neki hogy felforrósodott az ideg benne le kellett hűteni. s elmondtam miért csináltam: nem csak a testemnek fájt, hogy belém rúgott, hanem a lelkemnek is.
És megértette, már egy napra rá nevetve beszéltünk erről, hisz én voltam a hiszti tűzoltó és meg a tüzes hiszti :D
Elmagyaráztam és megértette miért történt ez. Ez az ami sokszor hiányzik, át kell beszélni azt ami történik. Amíg nem volt párom, minden este kb 1 órát beszélgettünk a fiammal, a napi eseményekről, s mindenről ami érdekelte, aztán 12 éves koráig olvastam neki minden áldott este. Erről szól a nevelés és az odafigyelés. :K
Most is megbeszélünk mindent, igaz már kevesebb időben, hisz nekem itt a párom, neki meg a skype meg a számítógépes játék.

Ami alap még..nem használunk obszcén trágár szavakat- sem azt hogy basszam be a tus alá - mert azzal megint nem oldunk meg semmit.

Szerintem ez nem rossz taktika, hisz mindenhol csak elismerést kapok mint anya, meg a fiam is, mint gyermek, ami az életem legnagyobb büszkesége. Most már nemcsak én vagyok rá büszke, hanem a párom, az iskolája is, és a város is, hisz több éven át megkapja a debreceni címet is :C

És még ami ezt igazolja, hogy nálunk mindig gyerek sereg van, mert szeretnek itt lenni a barátai, pedig volt akitől én féltem, hogy nem lesz jó barát..hisz másképp élnek nagyon, mint mi..

Csak egy átlagos család vagyunk :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#8035) AMD Power válasza PindurAnna (#8032) üzenetére


AMD Power
titán

Ez azért durva! :) Az meg, hogy mennyire hatásos az gyerek függő. Nálunk a hiszti sajnos már mindennapos. :( :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8036) PindurAnna válasza AMD Power (#8035) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Bebizonyították már, hogy nem sinyli meg a gyermek és jó módszer.

De nekem meg az a durva ha ráhagyják és sajnáltatja magát a szülő, hogy nem tud mit tenni, vagy ha üvöltözik vele és bántja a gyereket :((
Épp ezért csináltam a múltkor ezt a kiírást a facebookra, mert egy apuka üvöltözött az utcán a gyermekével, de borzasztó módon

Oviba volt anno egy anyuka, aki állítása szerint nem tudott mit kezdeni a gyerekkel, és az öltözőbe rázendített a fia, ő meg utánozta. Földhöz vágta a táskáját, sikított, sírást imitált, toporzékolt...na onnantól a gyermeke életét szinte ketté vágta.. Sok buta gyerek állandóan szekálta a kis srácot, hogy buta anyud meg diliházba való, stb. Ezt mindig is cipelte magával, még suliba is felhozták neki.

Épp ezért soha nem tömeg előtt, hanem otthon kell a nevelési tematikákat kipróbálni és alkalmazni.

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#8037) PindurAnna válasza AMD Power (#8035) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

De olvass egy kis Deákné B. Katalin-t a hisztiről és neveléstanból.

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#8038) MR_Joe válasza Doggy dog (#8025) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Sajnos még nem....Pedig ideje lenne, 25-én 3 hónapos lesz Benedek.

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#8039) Vladi válasza AMD Power (#8022) üzenetére


Vladi
nagyúr

Pacsit! 2.5 óra után elaludt a gyerek, úgyhogy megnézem a twd aktuális epizódját és utána írok neked. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8040) Vladi válasza AMD Power (#8022) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ne aggódj, lényegében rendben van. Kicsit intenzívebb az átlagnál. Van ilyen. Kisgyerek még nem tudja az indulatait kordában tartani. Majd megtanítod rá. Úgy látszik a tied is kissé aktívabb, hát intenzívebb a hiszti is.

Egyébként bármi lehet ami bepöccenti. Azt írod, 50%-ban tudjátok, hogy mitől van. Azokat kell átgondolni. Lehet, hogy rossz a gyomra, vagy beverte a kislábujját, vagy rámászott egy pók. nem mindig tudni.

Ez ilyen, sok energiát kíván és sokszor emészti a szülei idegeit. Ilyenkor mindig gondolj valami jó dologra vele kapcsolatban.

Én lányom valahogy már érzi, hogy hol a határ. Amokor túlzásba viszi, nekiáll cukiskodni. Mondjuk is az asszonnyal, hogy mázlija, hogy ilyen cuki, mert már elláttuk volna a baját. :DD Így alakul a személyiség.

Két link neked: link, Ranschburg találkozások.
Másik: link, ugyancsak, próbáld ki ezt a módszert.

Egyébként köszi a kérdést, túléltük az 1. napot együtt. csak 2x vesztünk össze. Alvás miatt. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#8041) AMD Power válasza Vladi (#8040) üzenetére


AMD Power
titán

Ez igy van. Picit "hiperaktív" a gyerek. Bár nem rég írtak a bölcsiből elemzést róla. Ott pl nagyon jól viselkedik és szót fogad. Inkább itthon érzem azt ,hogy nem tudja magát lefoglalni stb...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8042) Doggy dog válasza MR_Joe (#8038) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Esetleg kérdezzetek rá a védőnőnél (ők szervezik le),hogy hallottátok,hogy újra van oltóanyag!Mit tud róla,mikor kell mennetek?
Mi mindig kérdeztük és benne is voltunk az első körben.
Ami most zavar,de nagyon,hogy nem múlik az orrfolyása.Van hogy éjjel alszik több mint 5 órát egyhuzamban.De van hogy fél óránként kell porszívózni az orrát.A doki tegnap mondta,hogy hagyjuk most már a Nasivint (6 nap után),max tengervizes(?) orrsprayt használjunk.Van is itthon,párom használta 1x a terhesség alatt.Mennyi idő mire elmúlhat ez az orrdugulás,orrfolyás?

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8043) DeFranco válasza Doggy dog (#8042) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mit mondtak, mi lehet az oka az orrfolyásnak? milyen színű a váladék? színtelen? sárgás?

más tünete van-e?

az egy hetes orrfolyást azt én laikusként ha nem is érzem súlyosnak, azért a kevésnél már több. közérzete milyen? láza-hőemelkedése van-e volt-e? pisi több vagy kevesebb? színe-szaga van-e? széklet mennyisége, állaga színe? aluszékonyabb-nyűgösebb-e mint általában, leszámítva hogy gondolom pipa az orrszívásos macera miatt? szemfehérje színe? keze-lába hideg-e? köhögés, bágyadt hang?

mennyi idős ő most amúgy? anyatejes?

(#8044) Doggy dog válasza DeFranco (#8043) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Valószínűleg kicsit megfázhatott az egyik séta alkalmával.Párom kb 2 órákat sétál vele es akkor kezdődött,amikor bejött a szelesebb idő. 28.án 3 hónapos,csak anyatejes.Párom nincs megfázva.Szeme tiszta,pisi-kaki szokàsos.Doki most is meghallgatta és mondta minden oké,tiszta.Láz nincs (37°c).Váladék színe átlátszó,50%ban fehéres.Ez lehet éppen a tejcsitől is.Köhögés nincs.1 hete volt reggel,este száraz köhögés,amire kapott Calcimusk-ot.Napi fél ampullát,6 napig.
Tegnap voltunk Bcg-n és előtte dokinál,mert ő írja ki a beutalót rá.Előtte vizsgálat,mert betegen nem kaphatja meg.Egyedül ez az orrfolyás,ami van.De ahogy fentebb is írtam,éjjel 5 óràt alszik egyhuzamban.Nem értem,mert 22-25°ig van a lakás.Fürdéskor ráfűtünk.Levegő sem száraz,2 naponta mosás,közötte száradnak a ruhák.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8045) DeFranco válasza Doggy dog (#8044) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akkor nincs más mint várni, az orrcseppről meg leírtam a véleményem már, szerintem is jobb ha átálltok. Mi most már teljesen salvus vízzel nyomjuk.

(#8046) MR_Joe válasza Doggy dog (#8042) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Nekünk az inhalálás tette rendbe a kisfiam nátháját. A két nagyobb asztmás volt, így van itthon hideg inhalátorunk. Sőt, a sós vizes inhalálásnak hála, a könnycsatorna átmosást is megúszta a baba. :)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#8047) Doggy dog válasza MR_Joe (#8046) üzenetére


Doggy dog
senior tag

És hogy kell csinálni ezt a sós vizes inhalálást egy 3hónaposon?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#8048) #76385920 válasza DeFranco (#8045) üzenetére


#76385920
törölt tag

Egyetértek. Sterimar stb. + Orrszívás.

(#8049) MR_Joe válasza Doggy dog (#8047) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Medel inhalátorral. Van hozzá maszk és pipa, szopi közben a pipát odatettük az arcához.

szerk.: van olcsóbban is. Nekünk anno támogatással 5000Ft volt (asztmás volt a két nagyobb)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#8050) Doggy dog válasza MR_Joe (#8049) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszi.Utána nézünk. :R

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.