Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) tildy válasza DeFranco (#6439) üzenetére


tildy
nagyúr

Igeen , pontosan igy megyunk majd setalni. En vagy a ferjem fogja cipelni, akarmerre megyunk. Ha szelloztetni akarom kirakni az udvarra, arra ott az autosules, ha meg megyunk parkba, akkor meg viszem a kendoben, vagy hordozoban.

csiga85: itt:

vagy egy nagyobb darab férfira egy darabka anyagban kifeszülve felkötni egy gyereket, már önmagában is nevetséges, nemhogy káros...ezért én babakocsi hívő vagyok, ritka alkalmakkor kenguru, max 1-2 óra hosszra...
Képzeld el, amikor egy mammutra felkötnek egy bébimammutot...

Lehet, hogy szerinted csak a babakocsi a jo - kotott csipore mondjuk nagyon nem, de reszletkerdes -, csak probaltam arra reflektalni, hogy a a fenti mondatoldban bizony kemenyen beszolsz annak, aki nem ugy csinalja mint ti( de ezt mar toled megszoktam, nem egyszer mondtad mar hogy majd ha ott leszel meglatod. IGen,meg)

Londonban meg baromira nem praktikus a babakocsi, persze ha a gyereket akarod onvedelmi fegyvernek hasznalni, mint egy tank, akkor hajra! Magyarorszagon, foleg videken tok mas a helyzet, most jottem vissza, nem lattam meg egy bunko babakocsist se. Itt igen. Meg itt sok metro, atsallas, ez az. Macera. n meg utalok segitseget kerni.

Amit lattam korulottem csak hordozoban (nem autos hordozora, hanem mei-tai, kendo, vagy bekalabtartasos kenguru) hordozott gyerekeket, akiknek semmi bajuk nem lett.
Unokatesom lanyanak peldaul jobb lett volna az, ahol a gyerek terpeszt, mert kesobb ugy kellett gyogytornaztatni. Ot babakocsiztattak, holott megfelelo labtartassal caloszinuleg nem lett volna szukseg a durva tornaztatasra

dortimcsi: ne aggodj, teljesen jol neztek ki gyerkoccel abban a hordozoban, amit mutattal. :K :K :K

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6452) tildy válasza Csiga85 (#6440) üzenetére


tildy
nagyúr

Vedonod lathatoan nem tudja a kulonbseget akkor a bekalabtartasos hordozo , meg a keskeny ulepu kenguru kozt. Kengurunak ugyanis csak az utobbit szokas hivni. Kengurut jo erzesu orvos vagy vedono tuti nem ajanl.

Angliaban meg nincs 30 fok -szerencsere - agyonoltoztetni sem kell a gyereket- szerencsere- remelhetoleg nem lesz nyug a hordozas, friss levegon meg igy is tud lenni :) Ha meg nem tetszik majd neki, akkor valtunk, ha meg jarni tud, akkor jon a kis laban szepen, sajat tempojaban, nem cipeljuk 3-4 evig babakocsiban, mint itt szokas.

Nem tudom, ennyire elkepzelhetetlen egyeseknek, hogy baba nem csak babakocsiban tud szabad levegon lenni ? (mondom ezt ugy, hogy nem vagyok osanya, aki csak a hordozas az isten mentalistast vall, de a mi elethelyzetunkben, ebben a kornyezetben, es meg sorolhatnam a babakocsi abszolut nem alterrnativa, raadasul lattam mar felnoni nelkule is gyerekeket, koszonik, levegoztek rendesen ok is )

Fogadd el igy. En nem foglak ravenni a hordozasra, de ahogy en sem nezlek le a babakocsizasert, te se nezz le masokat .

Amugy a fagylatos tortenetedrol jut eszembe, nalunk meg sosem volt, hogy ejnek ejjelen valami kaja utan emgallithatalan kivanossagot ereztem volna, hogy lekuldjem erte az uram. Itt is latszik, nem vagyunk egyformak.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6453) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na, kinél indult be a hisztiműszak erre a csodás időre?

Nekem pl. ma annyi volt a babázás, hogy egy órát álltam az üvöltő gyerek fölött és lóbáltam a bálnát minimális sikerszázalékkal, aztán fürdés, és apa lelép az altatószeánszról.

:D

A végére mondjuk elfáradt, tudtam hogy az idő nekem dolgozik. ;] Más esélyem mondjuk úgy sincs, nem tudom másnál hogy van vagy volt a gyerek 2 hónapos korában, de én nem tudom megvígasztalni. Sőt, általában ha rám néz már elsírja magát :D

(#6454) donmackó válasza DeFranco (#6453) üzenetére


donmackó
őstag

Nálunk nincs probléma. csak akkor ijednek meg ha dörög az ég, de akkor is elintézzük avval hogy "nyugi csak dörög az ég". A nagyobb (5 éves fiú) már a villámokat is nézte, a középsőnél (4 éves lány) ma volt anyák napja, úgyhogy ő amúgy is fáradt egy picit. A legkisebb (1.5 éves lány) meg csak szimplán adja magát (kiabál, rohangál stb.).

Release the cable hounds!

(#6455) bobsys válasza donmackó (#6454) üzenetére


bobsys
addikt

Nalunk mar volt, hogy a villamtol szinte nappali vilagossag lett ejszaka, en leestem az agyrol ugy beszartam a gyerek meg megsem mozdult :DDD
Kozben a mai reggeli abbol allt, hogy magara ontott egy teljes tal zabpelyhet majd balra el.
Bolcsodevel/ovodaval kapcsolatban szerintetek melyik a jobb, mikor a sajat korcsoportjaval van egyberakva vagy pedig vegyesen 2-5 ev kozott van mindenki?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6456) donmackó válasza bobsys (#6455) üzenetére


donmackó
őstag

Nálunk is hiába villámlik, 2 csajszi úgy alszik már mint a bunda. Nálunk egykorúak a csoportok az oviban.

Release the cable hounds!

(#6457) bobsys


bobsys
addikt

Van valakinek elado Amazonas/vagy hasonlo szott bebihordozoja?
(nemtudom mit irtam le csak diktaltak :) )

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6458) emmm válasza DeFranco (#6453) üzenetére


emmm
senior tag

Nálunk most kivételesen semmi nem volt, sőt: először aludta át az éjszakát :C Mindezt úgy, hogy este 8-kor csicsika, aztán reggel fél 7-kor már asszony elkezdett aggódni. :) Végül magától felébredt.

És még csak 5 és fél hetes a kisasszony, egyem meg :DD ;]

(#6459) DeFranco


DeFranco
nagyúr

(#6460) Heller2 válasza DeFranco (#6459) üzenetére


Heller2
aktív tag

Mi már egy éves kor előtt kiváltottuk. Az ölemben fotózták az okmányirodában, úgy, hogy egy nagy fehér lapot kellett magam elé tartani, hogy ne legyek a képen. Jó megoldás, ötletes.

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#6461) V.Stryker válasza DeFranco (#6459) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekünk is van. Mi viszont ha jól emlékszem, akkor külföldi út miatt váltottuk ki.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6462) sto1911 válasza DeFranco (#6459) üzenetére


sto1911
veterán

Pont ma reggel voltunk a krmanyhivatalban utlevelet csinaltatni, es kerdezte az ugyintezo van-e a kicsinek szemelyije; nalunk nincs.
Egy szot sem szolt erte...

(#6463) DeFranco válasza sto1911 (#6462) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nyakatekert ez, mert ha kell, akkor miért nem szólnak, és ha nincs rá szükség akkor miért kötelező, szóval elég visszás ez így.

Majd egyszer megcsináltatjuk ha arra járunk, ezért nem cipelem be a gyereket.

(#6464) V.Stryker válasza DeFranco (#6463) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De most komolyan... 1 évesen lefotózzák a gyereket, aki három hónap múlva már alig hasonlít a képre...egy év múlva meg semennyire. Viszont a kártya érvényes vagy 5 évig... okos. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6465) #76385920 válasza DeFranco (#6459) üzenetére


#76385920
törölt tag

Én tavaly csináltattam neki mikor mentünk Erdélybe. Eddig sehol nem kérték tőle. :)

(#6466) tildy válasza V.Stryker (#6464) üzenetére


tildy
nagyúr

3. 3 vig ervenyes az elso.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6467) Csiga85 válasza V.Stryker (#6464) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Az a vicc, hogy nekünk már a kórház után mondták rögtön...(azóta sincs még) de bakker, akkor még a fejét se tudta tartani és nagyon nem úgy néz ki...barátnőmék 3 hetesen csináltattak és köze sincs a képhez a gyereknek... :W

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6468) CharlieDrop válasza tildy (#6466) üzenetére


CharlieDrop
veterán

így igaz, ugyanúgy nem hasonlít a fél éves képére :)

a nagy inkább a 3 éves képére :) Neki már személyi igazolványa van, a kicsi még útlevelezik :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6469) emmm


emmm
senior tag

Egy kis altatás, ha nem megy másképp :D

Az elsőt mondjuk kipróbálnám, a többi poénnak jó.

(#6470) V.Stryker válasza emmm (#6469) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Vannak ötletesek, de a második videósat elkerülném. Ugye tudjuk, hogy csecsemőt szigorúan tilos rázni? A fel-le mozdulat már majdnem olyan.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6471) ZiD válasza emmm (#6469) üzenetére


ZiD
tag

Én első kettőt már próbáltam, nálunk felejtős :DDD

(#6472) Elemental válasza emmm (#6469) üzenetére


Elemental
addikt

Az én módszerem az volt, hogy pólyába tettem, elkezdtem körözni a szobában és közben dúdoltam. Ahogy követte a szemével a dolgokat, már csukódott is le.

(#6473) Vladi válasza DeFranco (#6453) üzenetére


Vladi
nagyúr

"vagy volt a gyerek 2 hónapos korában, de én nem tudom megvígasztalni. Sőt, általában ha rám néz már elsírja magát"

Úristen!!! ez az apám? Rábsztam. :O

:P

Áh próbálkozni kell. Ha nem jó a bálna, akkor bárány. Ha ase, akkor énekelj neki, ringasd, forgasd.

ennyi idősen én lányom attól borult ki, hogy képtelen bármit cisnálni. 2 puff közé feltettünk egy seprünyelet. Arra ráaggattunk egy csomó játékot. Alá fektettük. Azokat püfölte fél napon át. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6474) DeFranco válasza Vladi (#6473) üzenetére


DeFranco
nagyúr

egen, unatkozik, bennem meg látja sötét jövőjét, jól látod :D

(#6475) CharlieDrop válasza DeFranco (#6474) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:DD :D :)) :DDD

Ilyen ez, a nagyobbik utálta ha énekeltünk neki, oké bittos kappanhangom van :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6476) donmackó válasza Elemental (#6472) üzenetére


donmackó
őstag

Nekünk a hintáztatás vált be. Lassan ringatózva hintáztatjuk, és 10-15 perc után elalszik.

Release the cable hounds!

(#6477) ZiD válasza donmackó (#6476) üzenetére


ZiD
tag

Nekünk is, ezért is használjuk már a 2. függőágyat :D

(#6478) donmackó válasza ZiD (#6477) üzenetére


donmackó
őstag

Jó is az. Tavaly nyáron volt hogy én is bealudtam a manóval együtt a diófa alatt a függőágyban. :D

Release the cable hounds!

(#6479) tildy


tildy
nagyúr

Ugy nez ki , lehet a 37. heten inditanak :F :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6480) DopeBob válasza tildy (#6479) üzenetére


DopeBob
addikt

:F

nem biztos, hogy értem, de már most tudják előre, hogy a 37.-héten megindítják a szülést? Ez a megindítósdni nem túl szerencsés szerintem, se a baba, se a mama nem áll készen. Nagy szívás volt nálunk.

Ami durva, még most (már 2 éves) is előfordul, hogy reggel sírva ébred, kb akkor, amikor megkapta anyuka az oxitocint :(

MZ/X

(#6481) donmackó válasza tildy (#6479) üzenetére


donmackó
őstag

Császár lesz, vagy természetes? Az asszonyt az elsőnél vákuumozták, a másik kettő meg már csak kicsusszant az ő elmondása szerint.

Release the cable hounds!

(#6482) tildy válasza DopeBob (#6480) üzenetére


tildy
nagyúr

Magyarorszagon kb 90%, hogy csaszar lenne , a szemem miatt + veszelyeztett terhesseg miatt, itt termeszetes partiak, viszont utolso 3 hetben mar csak novekszik a baba, es mivel inzulnon vagyok, nem akarjak, hogy nagy baba legyen, vagy gond legyen. Nem orulok neki mindenesetre :(
Maternity plan alapjan 39. hetig(juli 24.) dolgozni akartam, az uj lakasba is vagy be tudunk kotozni julius 7-ig vagy nem. Gaz az egesz helyzet :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6483) emmm válasza tildy (#6482) üzenetére


emmm
senior tag

Bár a 37. hetet mondták neked, tudom, csak megjegyezném, hogy 39. héten dolgozni azért elég meredek. Valaki megcsinálja, persze, csak láttam, milyen az utolsó hónap a feleségemnek. Én a 8. hónapban már szóltam, hogy maradjon otthon (meg is tette), de a 9. hónapban már tényleg nehéz volt cipelnie magát, tömegközlekedni húzós lett volna. Akkor már kocsival vittem mindenhová.

Kitartás, majd csak meg fog oldódni ez a probléma is!

(#6484) donmackó válasza tildy (#6482) üzenetére


donmackó
őstag

Az asszony is cukros volt/lett az első gyereknél, plusz még rájött hogy gyerekkora óta asztmás. 37. héten már befektették, de végül a fiú jól érezhette magát mert 41 hét végén bújt ki. Akkor is vákuumozták, mert nem fért ki a elkezdett romlani a szívhangja.

Release the cable hounds!

(#6485) tildy válasza emmm (#6483) üzenetére


tildy
nagyúr

Tavmunka?:) Work from home? itt nem szokas kiiratni tb-re a varandosoknak magukat, hacsak tenyleg nincs iszonyat nagy gond. Tobb munkatarsam is 1-2 hettel, de volt olyan is , aki 3 nappal a kiirt datum elott ment el szulesi szabadsagra.
7. honapban vagyok most, majus 23-an kezdem a 8. honapot. Abszolut nem erzem, hogy tappenzre kene mennem. Mirefel? Semmi bajom nincs a labvizesedesen kivul, jol vagyok, megvagyok, es jolesik dolgozi. Oszinten tenyleg , mirefel irassam is magam?
( Hozzatennem, hogy Magyarorszagon is mindeni ezt kerdezte, meddig dolgozol? WTf, miert ne dolgoznek ? Nezzenek mar ram, siman repulok 1000 km-t, siman birom, jol vagyok)

Termeszetesen amint nem birom, leteszem a lantot, de ilyen konnyed terhesseggel miert tennem?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6486) emmm válasza tildy (#6485) üzenetére


emmm
senior tag

A távmunka persze rendben van. :) A mi esetünkben nem volt kivitelezhető.

Szerk.: figyi, ha jól bírod magad, akkor dolgozz, persze. Én csak leírtam, hogy az utolsó időszakban mi volt a gyakorlati tapasztalat! A 2. trimeszter nagyon könnyű volt, az utolsó hónap meg már nyűgösség volt, itt fájt, ott fájt, meg a munkahelye is messze volt, egy részében felsétálni egy meredekebb domboldalon (budai rész), az már nem ment.

(#6487) tildy:
Azt is lehet, hogy megbeszéled a dokival (nem tudom, ott kint mit lehet és mit nem), nálunk pl. normál szülésnek indult, de arccal előre és kicsit elfordulva jött volna ki - így a túl nagy átmérő miatt végül császár lett másfél óra előrehaladt vajúdás után. Úgy is jó volt, utólag azt beszéltük, pedig a feleségem szó szerint rettegett, hogy császár lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6487) tildy válasza emmm (#6486) üzenetére


tildy
nagyúr

Valoszinuleg nekem is csak az utolso 1-2 het lenne/ lett volna, tehat julius 10-24 vagy 17-24 kozt. Hat igy nem tudom mi lesz. De msot meg siman tomegkozlekedek, bevasarlok, stb.
Nem akarom , hogy meginditsak , ha nem muszaj, csak mert csak.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6488) Goose-T válasza tildy (#6487) üzenetére


Goose-T
veterán

A terhesség utolsó hónapjára azért már nem szoktak nagy dolgokat tervezni az állandó készenléten kívül. Az sem szentírás, hogy mikorra vagy kiírva, ha jön egy olyan időjárási front, simán megindul a szülés 2-3 héttel korábban is.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6489) tildy válasza Goose-T (#6488) üzenetére


tildy
nagyúr

PErsze, nekem azzal van problemam, hogy inditani akarnak, akkor is, ha netan nem lenne ra szukseg. Csak mert terhessegi diabetesz....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6490) DeFranco válasza tildy (#6489) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megbízol az orvosodban?

(#6491) tildy válasza DeFranco (#6490) üzenetére


tildy
nagyúr

Milyen orvosomban ? :U :DDD :DDD

Itt olyan nincs, hogy valasztott orvos.

A magyarorszagi terhesgondozos doktornoben megbiztam.

Mielott a kovetkezo kerdes jonne, termeszetesen halapenz sincs, (sot), mint ahogyan valasztott orvos sem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6492) frame>24 válasza tildy (#6491) üzenetére


frame>24
addikt

Azért ne szakadjunk már el megint a valóságtól, oké?!

Ja, nem kell hálapénz, mert MEGFIZETIK az orvosokat. Úgy kb. 6-10x arányban...
Ezáltal nincs (akkora) orvoshiány (elvándorlás), így mindig van valamely ügyelő doki, aki gondolom ért is valamennyire a dolgához ÉS ellátni IS hajlandó... :U

(Csak azt felejtik el, hogy a sok "jó szakértő" külföldi doki pont itthon, magyar egyetemeken szerez normális szaktudást, potom pénzé' költségtérítve is, aztán röhög rajtunk odakinn...) - iithon szerez, mert odakinn csak a szín-ötös tanulók, meg az ultra-gazdagok jutnak be honi medical Junivörzitire.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6493) tildy válasza frame>24 (#6492) üzenetére


tildy
nagyúr

Én nem szakadtam el, csak volt odahaza ismerősi körben döbbenet, hogy itt olyan nincs. Csak meg akartam előzni a kérdést. ;)
----------------------------------
Amugymeg nem tudom mivel szakadtam el a valosagtol megint? Azzal, hogy nem fogom jo magyar modra 6-7 honapos terhesen kiiratni magam, hanem addig dolgozom, ameddig birok, tervben - mivel le kellett adni - az utolso elotti het van? Vagy azzal, hogy nem adok halapenzt? Vagy hogy itt nem szokas az orvosvalasztas? Oszinten, tenyleg nem ertem. :U

------------------------------
Sot a kovetkezo kerdest megelozendo, termeszetesen nem a magyar adofizetok penzen voltam magyar dokinal, Magyarorszagon, hanem maganellatasra jartam.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6494) frame>24 válasza tildy (#6485) üzenetére


frame>24
addikt

Az viszont igaz, hogy itthon - kevés kivételtől eltekintve - a terhességet automatikus lógásnak veszik, már a 6. hónaptól kezdve.
Viszont úgy tudom, "külföldön" (=USA, nemtom UK-ben is így van-e), de alapestben csak 6 hónapig lehetsz otthon a gyerekkel... AZ viszont szerintem kevés. Egy év inkább kell.

szerk: a sok szmájlival szakadtál el - "haha, itt már nincs ilyen" felkiáltást sugallva (és bocs, de így éreztem)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6495) tildy válasza frame>24 (#6494) üzenetére


tildy
nagyúr

12 honapig lehetsz otthon a gyerekkel, ebbol 9 ho a fizetett. A magyar 3 ev nekem oborzalom, realisnak 1-1.5 evet tartanek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6496) bobsys válasza frame>24 (#6494) üzenetére


bobsys
addikt

USAban addig vagy otthon ameddig akarsz. Nincs tappenz meg ilyenek, a munkaltato ha ad akkor ad x het fizetett tavolletet, de az sem kotelezo

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6497) frame>24 válasza tildy (#6491) üzenetére


frame>24
addikt

De egyébként, még nyújthatnám a tésztát, mert pl. a "választott orvos" egyáltalán NEM hülyeség, ugyanis e módon egyazon ember követheti végig az egész terhesség lefolyását. Ami szakmailag abszolút előnyös a hibák/félreértések kiküszöbölése végett (nincs ilyen, hogy "ki ez nő, mi is volt magával az elmúlt 9 hónapban?!"); valamint emberileg szintén előnyös az amúgy is érzékeny orvos-beteg kapcsolat és bizalom fokozatos felépítésében!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6498) tildy válasza frame>24 (#6497) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem sem, de nem halapenzes redszerben. Legyen szamlasan, es akkor oke. :K

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6499) DeFranco válasza tildy (#6491) üzenetére


DeFranco
nagyúr

akárhogy próbálok veled értelmes beszélgetést folytatni, rendszeresen arrogancia a válasz cseppnyi kioktatással, dolgokat-magadnak-kikéréssel, és pötty lesajnálással.

nyilván ezt is csak a barbár káeruópai dirty peasant öntudatom mondatja velem, ne törődj vele.

kívánok akkor a várandóssághoz és a csöppséghez jó egészséget, sok örömöt és türelmet, egymás felé végtelen szeretetet és akkor mostantól társalogjon veled az, aki ezt eltűri :)

(#6500) Goose-T válasza tildy (#6489) üzenetére


Goose-T
veterán

Akkor a betervezett költözés mégsem gond, ahogy fentebb írtad?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.