Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) DeFranco válasza Vladi (#6050) üzenetére


DeFranco
nagyúr

héhéhéhé... r=1 windows userrel beszélsz :D

start menü/programok/minden program/intéző/számítógép/c:/program files/GyereKecske 3.03/szundi.exe

mondjuk ez is errort dob :)

langsam spazieren keine sogenannte ugrabura :D

[ Szerkesztve ]

(#6052) CharlieDrop válasza Vladi (#6050) üzenetére


CharlieDrop
veterán

azért remélem a kill utasítást átirányítottad /dev/null-ba :D (így hülyén hangzik, mert a dev/null-ba csak az putputot lehet átirányítani :D )

nehogy véletlenül, ha beragad valamelyik daemon, akkor kiadj egy kill all-t :D
Abból még egy shutdown -r sem hozza vissza ;)

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6053) Vladi válasza DeFranco (#6051) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ah az enyém ilyen alternatív rendszer. Muatom:

[root@localhost ~]# dmidecode -t 2
# dmidecode 2.12
SMBIOS 0.1 present.

Base Board Information
Manufacturer: Vladi Human Corp. INC.
Product Name: Hajnalka Pro Base Nyűgci EVO
Version: Rev 2.01
Serial Number: MT709CK25700964
Asset Tag: To Be Filled By O.E.M.
Features:
Body is a female 0.1
Main partsd not changable
Type: Homo Sapiens

[root@localhost ~]# uname -a
Human.kernel Hajnalka.localdomain 2.10.x86_512 #1 Thu Jul 07 14.13 UTC +1 2014
[root@localhost ~]# uptime
0 year 9 mounths 11 day 22 hour 06 minute 11 secound up 1 users, load average: 1,38, 0,76, 0,60
[root@localhost ~]#

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6054) CharlieDrop válasza Vladi (#6053) üzenetére


CharlieDrop
veterán

egy ideje már vártam ilyen elborulást egy ilyen helyen :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6055) ZiD válasza Vladi (#6053) üzenetére


ZiD
tag

:D :C
Hát ezen besírtam :DD

(#6056) Vladi válasza CharlieDrop (#6054) üzenetére


Vladi
nagyúr

Kicsit most el vagyok borulva, jah. :D De meglett a megoldás, beragadt egy démon, ahogy mondtad:
[root@localhost ~]#service emesztes restart
service emesztes stop ... [OK]
service emesztes start ... [OK]
[root@localhost ~]#emesztes --enable-puki
[root@localhost ~]#emesztes --enable-kaki
[root@localhost ~]#mplayer /home/Hajni/Download/Zene/Babazene.m3u

Ezután már elment sleepbe.

A killallt is próbáltam:
[root@localhost ~]# killall
Access denied. You need to be GOD to do this.
Change to GOD user press: su GOD
[root@localhost ~]#su GOD
password:
incorrect password.
[root@localhost ~]#

:P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6057) this is life válasza Vladi (#6053) üzenetére


this is life
Ármester

No mi újság ,sokat van fent a kis csaj es kifekudtel 😁?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6058) tildy válasza Csiga85 (#6044) üzenetére


tildy
nagyúr

A csaszar is szules.

Nalam barmi lehet, terhessegi cukor es esetleges nagy baba eseten + az anno -8 dioptrias szemem miatt fel vagok keszulve, hogy csaszar lehet, a szemem vilagat nem akarom elveszteni...

Nem varok kiegyensulyozott babat, nem tudjuk milyen lesz, elvarasaink nincsenek vele szemben, magunkkal szemben igen, ha birja a bba, akkor pl. kendovel hordozzuk, babakocsi nem lesz. Abban a pillanatban, hogy ez sehogy nemmegy valtunk.

Mivel Lala koran jaro volt, 2.5 evesen meg mar a betuket is ismerte, mig en soka jartam el, barmi lehet.

Na szoval, kepzelj el egy programozasi folyamatabrat. Mi az 'igen' agban gondolkodunk alapesetben, de ott van a 'nem' ag, es arra is fel vagyunk keszulve. Ennyi.

Majd rajovok, meglatjuk. ( eddig minimalis esetben lett igazuk azoknak az embereknek, akik kivulrol megmondtak, hogy na majd rajossz. )

"Majd még becsatlakoznak az okos nagyszülők, rokonok, szomszédok :D teljes lesz a káosz :D" Vagy nem.

Eskuvobe probaltak "tanacsokat|" adni ismerosok, rokonok, hogy akkor pelerint vegyek mert hideg lesz - nem vagyok fazos, nem is faztam pelerin nelkul sem 14 fokban - meg egyebek. Leallitottam oket, ne szoljanak bele. A vegen amugy ebbol volt vicces resz is, annyira mindent en inteztem -elveztem a szervezkedest- hogy mikor ott alltam mennyasszonyi harci diszben fenna szobaban, hogy mikor mehessek le, senki nem tudott semmit ( hugomon kivul, aki rengeteget segitett|) , mit kene csinalni, pedig akkor elkelt volna a segitseg.

Amugy meglehet a ferfinak is mondani. Ha gondolod olvasd el az elozo terhessegemmel kapcsolatos tortenetet, es meglatod. Meg szulok sem tudtak, csak mikor mar a korhazban fekudtem.

Vegigugralta az utat hazafele a ferjem, ennyire boldognak meg nem lattam. De.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6059) tildy válasza Csiga85 (#6044) üzenetére


tildy
nagyúr

De amugy nem is ertem, mit gondolsz egy programozorol, hogy majd csak egyfele kimenetelben fog gondolkodni, exceptionok nelkul ????? :Y :DDD :DDD

Vladi :D:D:D Szep :D:D Ne felejst el exceptiont tenni valahova:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6060) AMD Power


AMD Power
titán

Nekünk időzített császár volt. Nem bántuk meg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6061) twine válasza tildy (#6058) üzenetére


twine
addikt

Nem túl szép dolog, de nyugodt....:
MI eltávolodtunk a barátii társaságtól, akikkel előtte "bandáztunk"...rengeteg ismerősnek lett +-1 év alatt gyermeke...és mindenki kurv@ okos volt....és mindenki "nagyon meg akarta mondani"... amikor pedig már megszületett és összefutottunk, az állandó "versengés"..."nektek az ujját szopja? jaaaj szegény,,, mi cumizunk....*ezt mondjuk olyan hangsúllyal mintha nyomorék gyermekünk született volna...
Nektek még csak 3 fogatok van,,,,óó mi már az 5.-nél tartunk...." etc..etc...

Kurvár@ nem voltam kíváncsi arra, hogy állandóan magyarázkodjak, meg szájkaratézzak....hogyan élünk, hogyan nevelünk...mert a jó tanácsot mindig meghallgatom...de amikor erőltetik, azt nem bírom...
úgyhogy mindenféle vita meg veszekedés nélkül lassan eltűntünk a képből...
inkább átjártam a next. gen. haverjaimhoz, akik kértek egy pacsit a fiamtól utána pedig "pont lesz@rták" mi van vele :DDD :DDD
Sokkal jobban éreztem magam....valódi kikapcsolódás volt, és nem olyan mint amikor 1-2-3 "habzó szájú" kismamával kellet beszélgetni....

És az élet szépen lassan rácáfolt nálunk is a "hülyeségeikre"...szép, okos, és ügyes gyermekünk cseperedik..... :D
Miért is lenne más...!? hiszen a miénk :B :D :D

Még egy példa:

Feleségemet hívta a védőnő valamilyen (csoportos) tanácsadásra....:
Kismamák érkeznek keksszel, nápolyival, üdítőkkel....és már majd egy órája csevegnek arról hogy milyen bugyit hordanak, kinek mi lenne a jó, ilyen és olyan helyzetben....tanácsadásról szó sem volt...
Asszony felállt, és mondta, hogy további jó szórakozást,,akkor ő most hazamegy....(mert pont nem érdekli milyen bugyi kényelmes a "Mariskának" )

Szóval mi "szociálisan" elég nehezen éltük meg ezt az időszakot....pedig társasági emberek voltunk/vagyunk...

Kérem ne vegye senki magára,,,,a saját környezetemről beszélek...

PS:
Viszont jöttek új ismerettségek, is hiszen nem minden szülő "habzó szájú"....akikkel szerencsére jókat tudunk kajálni, borozni, nevetni, gyerekeket sétáltatni...és 24 órából nem 24-et arról beszélnek, mekkorát kakilt, pisilt pukizott a gyerek....

Kerestem egy idézetet ami nagyon tetszett egyszer egy könyvben,de most nem találom,,,
A lényege az volt...köszöni szépen a vendég, van neki is gyermekből(és problémából) otthon....nem biztos hogy ezzel akar foglalkozni társaságban is... :U

Persze nem ennyire végletesen, hiszen ha barátokról van szó, megkérdi az ember jól vannak e,,,stb...de talán érthető amit vázoltam...

(#6060) AMD Power:
Épp így voltunk mi is.....nem bántuk :N

[ Szerkesztve ]

(#6062) Goose-T válasza AMD Power (#6060) üzenetére


Goose-T
veterán

Nálunk másfél óra alatt lement a természetes szülés, a feleségem szerencsés alkatú ebből a szempontból, úgy látszik. :) Pedig elég vékony, mostanában az 55 kilót sem tudja túllépni.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6063) DeFranco válasza Goose-T (#6062) üzenetére


DeFranco
nagyúr

honnan számítjuk a másfél órát? milyen szakasztól?

@twine: egyszerűen pocsék szülők vagytok, ez az igazság ;]

(#6064) Goose-T válasza DeFranco (#6063) üzenetére


Goose-T
veterán

Hát az úgy volt, hogy délután fél kettőkor szólt a párom, hogy menjek haza, jönnek a fájások. Hazaértem, ő lefürdött, fél négykor a kórházban voltunk, megvizsgálták, négykor felfeküdt az ágyra, fél hatra vége is volt a kalandnak. :D

Mert vannak szakaszai a szülésnek? Mi nem nagyon érzékeltük. Nem is akartam végig bent lenni a szülőszobában, de olyan gyorsan történt minden, hogy elmenekülni sem volt időm. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6065) DeFranco válasza Goose-T (#6064) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nice, nálunk azért nem volt ilyen gyors. este 9-10 körül kezdődtek a fájások, reggel 7-re született meg a baba

vannak szakaszai persze:
1: húha
2: húúúha
3: hűűűa
4: hub*zmeg
5: b*zmeg
6: *>#&@{}#
7: ba*>#&@#&>@#&@Đ[zmeg
8: ketamint-tatamit-morfiumot-ópiumot-zámbózsimit
9: jééééézusom
10: oáoáoá

de majd Vladi leprogramozza Tildy meg csinál hozzá folyamatábrát...

(#6066) twine válasza DeFranco (#6065) üzenetére


twine
addikt

:C :C :C

(#6067) Goose-T válasza DeFranco (#6065) üzenetére


Goose-T
veterán

A mi szülésünk így nézett ki C# nyelven:

public Baba Szules(Doktor szulesz, No anyuka, Ferfi apuka)
{
FuvarKorhazba(anyuka);

if (szulesz.Megvizsgal(anyuka) == Diagnozis.SzulesIndithato)
{
var baba = new Baba(anyuka, apuka);

anyuka.SzuloagyraFekszik();
szulesz.BurkotMetsz(anyuka);

while (baba.BentVan)
{
anyuka.Tol();
baba.MaszikElore();
apuka.Segit(anyuka);

if (anyuka.FajasErosseg = Fajdalom.Alacsony)
{
szulesz.OxitocinInjekciotAd(anyuka);
}
}

apuka.KoldokzsinortElvag(baba, anyuka);
szulesz.CleanUp();

return baba;
}
else
{
throw new VaklarmaException();
}
}

Szerk.: nem adott minden ágon visszatérési értéket.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#6068) DeFranco válasza Goose-T (#6067) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na ezt mán nagyjából értem azé :)

annyi hogy a burkot repesztik és nem metszik, de csak azért hogy én is belekössek már valamibe :D

nálunk is hasonló volt amúgy, bementünk, akkor már nem fájt annyira persze, mire gépre kötötték, de az orvos annak ellenére bejött, hogy azt mondta megvárja az értesítést, mindegy ha már ott volt, benézett, megállapította hogy két ujjnyi a méhszáj, burkot repesztünk. eztán vártuk a fájásokat, voltak de nem elég erősek, és erre jött akkor egy ~6 órás oxitocin trip exponenciálisan emelt adagokkal aminek a vége baba lett :D

(#6069) tildy válasza twine (#6061) üzenetére


tildy
nagyúr

Atyaeg, nem irigyellek benneteket, na pont erre nincs szuksegunk nekunk, nagyonmeg tudlak erteni, sokkal jobb ez a pacsizos ferfitarsasag :D

A csaszarra visszterve : en nagyon felek tole. De a szemem vilagat elveszteni meg jobban feltem. Magyarorszagon csaszaroznanak, itt az orvosok meg bamulnak , mint borju az ujkapura, ha ezt mondom nekik.
Ugyhogy irasba kerjuk majd, adjak irasba, hogy vallaljak a felelosseget, ha nem csaszaroznanak akkor nem romlik a szemem, nem valik le a retinam. ( szoltam nekik, hogy evente kell a retinam vizsgaltatnom, csaladban volt problema szemeszetileg, eleg komoly, szoval na)

Abszolut termeszetes szules parti vagyok, de mint a pelda is mutatja, nem zarkozom el mastol.

Goose-t : :Y :C :C :C

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6070) föccer válasza DeFranco (#6068) üzenetére


föccer
nagyúr

Nálunk is valami hasonló volt a menet, kiegészítve egy fincsi méhszáj lazító injekcióval.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6071) DeFranco válasza föccer (#6070) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez a jobbik eset, a legtöbb kórházban vágtak volna egy ilyennél.

(#6072) CharlieDrop válasza Vladi (#6056) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Ja, ugyanez a daemon beragadt tegnap a kicsinél is, szerencsére délután :D

(#6059) tildy
"De amugy nem is ertem, mit gondolsz egy programozorol, hogy majd csak egyfele kimenetelben fog gondolkodni, exceptionok nelkul ????? "

Erre csak egy mosollyal válaszolnék :)

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6073) tildy válasza DeFranco (#6065) üzenetére


tildy
nagyúr

Alapesetben en is programozok, ritkan rajzolok folyamatabrat, azt csak csiga85-nek mutattam, a konnyebb erthetoseg jegyeben :)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6074) föccer válasza DeFranco (#6071) üzenetére


föccer
nagyúr

Gát metszés volt, de csak később, valamikor a 15. óra körül.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6075) DeFranco válasza föccer (#6074) üzenetére


DeFranco
nagyúr

akkor ott nem 8-10 óra vajúdás volt gondolom...

gátmetszés nálunk is volt, de úgy összerakta a doki, hogy aznap már simán ült feleségem pár órával később, másnap meg már nem is vette észre hogy varrt sebe van neki.

[ Szerkesztve ]

(#6076) AMD Power válasza Goose-T (#6062) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk bezzeg az Asszony most a 70-t nem tudja , lefelé "túllépni". :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6077) föccer válasza DeFranco (#6075) üzenetére


föccer
nagyúr

15,5 ora volt az elejetol a vegeig. Ebbol delelott 10- a szuletesig volt a kemenyebb menet, az ejszaka, reggeli idoszak nem volt huzis.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6078) sto1911


sto1911
veterán

Rugibugyi szoktatashoz van valami magiatok? Cicin elvan, de nem ehet meg loghat rajta orakat...

(#6079) Möhe


Möhe
addikt

Ki mikor mit kezdett a hozzátáplálásnál?
Ismerős totál más étrendet követ mint mi, csak mert az ő védőnője is mást mond.
Most akkor vattafakk? Konkrétan ma a kukoricát kérdeztük meg tőle.holnap azt kapna a pici, de másik vélemény szerint meg 10 hónapos korban kezdheti el adni.

(#6080) frame>24 válasza Möhe (#6079) üzenetére


frame>24
addikt

Még véletlenül se adjatok neki kukoricát, atyaég!
Szétpuffad a bele! (se babot, se borsót, etc. ezeket kb. tán 1 éves kor után ehet)

5-6 hónapos kor körül szoktak először hozzátáplálni mindenféle gyümölcspépeket. Pl. alma, banán, répa, stb. Mehet bele finomra reszelt háztartási keksz is.
Vagy csináljátok házilag, vagy vannak ilyen életkor-címkével ellátott papik a DM-ben, pl.
Mondjuk jó büdös lesz tőlük a kaki, sokkal rosszabb, mint a házilag pűrt cucc. :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6081) Möhe válasza frame>24 (#6080) üzenetére


Möhe
addikt

2hónapja alma, krumpli, körte,répa,sütőtök,meg még nem tom mi ...
Pár hete husi, borsó gond nélkül. Banán szintén
6 hónapos a pici

(#6082) föccer válasza Möhe (#6079) üzenetére


föccer
nagyúr

5,5 honaposan, sutotok, majd almale, bananpure, ha jol emlekszem.

Kukoricat, huvelyeseket, kortet nem szabad adni. Kukoricat meg plane, mert nem tudja megemeszteni.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6083) AMD Power válasza Möhe (#6079) üzenetére


AMD Power
titán

A kukoricát meg a több ilyen hüvelyest felejtsétek most még el!! Mi ilyen 6 hónapos kor környékén kezdtük el. Manapság meg már mindent eszik amit mi. És hála Istennek sok mindenben rám hasonlít, de egyben nem. Nem válogatós. Mindent megeszik. Szó szerint.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6084) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Srácok, azért ketté kell választani, hogy kukorica darából készült dolgot akarsz adni a gyereknek, vagy szemes kukoricából készült akármit. A kukoricadarát már tényleg lehet az elején adni, mi is adtuk és semmi baja nem lett belőle. Felfőztünk egy kis vízben egy kanálnyi kukoricadarát, olyan tejbegríz jellegű lett, nyomtunk bele egy kis gyümölcs pürét és azt kapta. Nem ezzel kezdtünk, de elég korán bejött. A szemes kukorica viszont tényleg okozhat problémát.
Sajnos már nem emlékszem az időpontokra, de 5-5,5 hónapos korától kezdtük a hozzátáplálást, addig anyatej, meg ha nagyon érdeklődött valami iránt, akkor egy nyalást kapott belőle, hogy szokjon más ízt, de csak a nem allergén, nem fújós cuccokból.

(#6085) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

A mikulás hozza nálunk is a második babát. :) És a mai orvosi vizsgálaton a genetikai vizsgálatra ezt az RMC-t javasolta a dokinő. De basszus ez 30-45k. :Y Kinek milyen tapasztalata van ilyen genetikai vizsgálattal kapcsolatban? Ismeri a céget valaki? Kicsit nagy a gyanum, hogy mivel fent a rózsadombon, ezért az árak is ahhoz vannak igazítva. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6086) tildy válasza V.Stryker (#6085) üzenetére


tildy
nagyúr

Az egesz 30-45k? tehat mindharom, vagy egyenkent annyi?

Nekem a kombinalt szures volt 30 a genium-mednel, vegre sok-sok ev, es sok elfogyasztott nogyogyasz utan vegre egy olyan hely, ahol normalisak, itt 11 ezer ft/alkalom a terhesgondozas uh-val, vizsgalattal, a 12. heti kombinalt volt 30k, a 20. heti genetikai szures volt 16k + 2 k a video.
A doki profi , 12 hetes vizsgalaton mar megmondta a baba nemet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6087) AMD Power válasza V.Stryker (#6085) üzenetére


AMD Power
titán

Nekünk volt genetikai vizsgálat. Ismerős által ingyen meglett. Mondjuk akkor is megcsináltattuk volna nem lett volna ingyen.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6088) V.Stryker válasza tildy (#6086) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát egy vizsgálat ennyi. Nem is akartunk háromra menni. Az előző gyereknél is csak egy ilyen speciálison voltunk.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#6089) DeFranco válasza V.Stryker (#6088) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mi down és edwards szűrésen voltunk, az volt 19k, bár igazából csak 9, mert magándokihoz jártunk (mielőtt a fél topic felkoncol egészségügyi okból, nem passzióból), és ő megcsinálta a rendszeres vizsgálat során az uh-s részt, csak a vérvételes részért kellett fizetni külön.

A többit ahogy olvasom, hogy itt mit csinálnak, szintén megcsinálta rendes vizsgálat keretében. Nem vagyok szakértő, de amiket itt olvasok, azt biztos, hogy felsorolta a doki, hogy most nézi, ez ok, az is ok stb.

Ha ez vizsgálatonként 35, akkor azt mondom ennyiből megvan a komplett magánutas várandósgondozás tokkal-vonóval.

[ Szerkesztve ]

(#6090) tildy válasza DeFranco (#6089) üzenetére


tildy
nagyúr

Down meg edwards volt vervetellel , uh-val, mindennel 30 nekem. A tobbinel sosem volt 15-nel tobb az alap (kiveve ha extra dolgot, pl videot kertem) . De 11 a terhesgondozas, ahova en jarok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6091) DeFranco válasza tildy (#6090) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nálunk 10k volt / rendelés a díj, extra dolog nem volt, csak ahogy említettem a kombinált szűrés vérvételes része +9k. Szerencsére nem is kellett bejárni a kórházba, van a dokinak magánrendelője (kicsi, de rendelő). Időpontra mentünk, de kb. mindegy volt hogy mikor érkezünk, nem volt nagy kötöttség, plusz-minusz fél óra belefért, így is úgy is bent voltunk 15 perc alatt mindig.

[ Szerkesztve ]

(#6092) DeFranco


DeFranco
nagyúr

kinek milyen cumi vált be? altatáshoz keresnék valamit, mert amije volt, azt egy hónapos kora óta azonnal kiköpi, így viszont mi nem alszunk.

(#6093) this is life válasza Möhe (#6079) üzenetére


this is life
Ármester

A k betusok (kelbimbo, kelkaposzta) es a huvelyesek kerulendok mert puffaszt a tejes dolgok es tsai. Ebben a korban alma, fott krumpli, csirkehus, tok, repa ...stb turmikszolva.

Defranco
Nalunk az Aventes cumik valtak be, illetve a DM-es cumikkal is virgonckodik. De gyereke valtogatja .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6094) Melack válasza DeFranco (#6092) üzenetére


Melack
veterán

Mam cumik, nem a sárga fejű. Ha nagyon fancy-t akarsz, akkor olyat veszel, ami foszforeszkálós. Nyugi, nem zavarja a gyereket. Jah, és talaltam neked Érden pelenkaboltot :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6095) DeFranco


DeFranco
nagyúr

@this is life @Melack: kicsit konkrétabb dologra gondoltam, méret, forma, ilyesmi.

@Melack: feleségemmel beszéld meg :D nagyon rá van most állva a DM-esre. de bökj pár részlet privátban ha gondolod.

(#6096) ZiD


ZiD
tag

Ha esetleg valakit érdekel baba függőágy. Csemeténk kinőtte :)

(#6097) korcsi válasza ZiD (#6096) üzenetére


korcsi
veterán

Mellé ment a link!

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#6098) ZiD válasza korcsi (#6097) üzenetére


ZiD
tag

:R Köszönöm, valóban.
Tehát a helyes link a baba függőágyhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#6099) Möhe


Möhe
addikt

Ma is megvolt a napi leb@..ás.
Kórház, hasi ultrahang kontroll. Anya és pici külön,babakocsival sétát beiktatva , ott találkozunk. Én melóból kórházhoz ( rossz végéhez álltam az épületnek, reflexből sietve arra kanyarodtam,de 10 perccel idő előtt) a kocsival,mert ne kelljen hazáig captatni,hátha nyügös lesz a pici,kocsival gyorsabb.
Vége a vizsgálatnak, szóvá teszi,hogy miért oda álltam....kiérünk a kocsihoz, leszart a madár minket telibe.Azt sem tudtam mi volt ez,csak valami aláhullott. Párom mondja,leszartak b+.
Persze kapkodás (indulat már fokozódik) kezdődik,mert párom ott akarja a kocsit kivaxolni,nem ér rá otthon. Gyerek üvölt....aztán anya is,mert én szedem ki a cuccot a kocsiból hogy végre betegyem a csomagtérbe és induljunk,de ő még pucolkolódik. A pici gatyáját is szép folt díszíti, le is pucolta párom,de nem lett 100%.
Itt kapom a fejemre,ugye neked itt kellett megállni,mert nem figyelek oda hová kell menni....(igen,én kértem hogy szarjon le a madár)
Lehet ma sem lesz békés esténk,de nem akarok semmit elszólni..... :( Ha van 2 nap jókedv,biztosan jön estére,másnap reggel egy olyan jelenet amit félreért a másikunk és átfordul negatívba a légkör, ez törvényszerű.
Kezdek besokallni,mert nem szítom a vitát,inkább beismerem hogy én vagyok a béna/ügyetlen/nemtörődöm csak hogy vége legyen már a vitának. Sajnos sokszor a gyerek előtt van a hangzavar, amit mondtam már hogy ne előtte. Majd ha alszik,vagy nincs velünk akkor kiabáljon velem,de nem érti hogy a gyereknek ez nem tesz jót.
Mindegy, rossz vagyok,alkalmatlan,tök béna. Majd jövök...

Viszont a gyereknek viszem haza az új babakocsit, azt is össze kell még tenni.

szerk: a váróban nála volt a gyerek, úgy indult hogy a kocsit bevisszük a kórterembe. Mivel ránézésre kinn maradt egy apuka a gyerekével,és nem tűntek bűnözőnek, plusz még 2en vártak,így nem féltettem. Párom indult a kocsiért én meg mondtam neki nem hangosan,hanem normál hangon: ne avval foglalkozzál,menjél be,majd én viszem a papírt, amiért ő már nyúlt. Ez is már kiverte a biztosítékát.

[ Szerkesztve ]

(#6100) AMD Power válasza Möhe (#6099) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem vidd el egy pszichológushoz. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.