Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78551) Beni2360


Beni2360
félisten

Erre
valakinek volna valami ötlete? :F
:R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#78552) blakey válasza Beni2360 (#78551) üzenetére


blakey
titán

A "több szőr" a gond, azért próbál újratölteni. :D
Nem tudom mi köze lenne a Zidoo-nak 2 HDD-vel a switchbe csatlakoztatott eszközöknek de akkor egy olyat is próbálj meg, hogy a Zidoo egyáltalán nem csatlakozik a switche. Mindegyik eszköznek ki van osta egy IP-cím?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#78553) fer


fer
őstag

Én ma csináltam meg a dualboot-t, csak az érdekelne, hogyan lehet visszacsinálni, mert lehet kipróbálnám a Multiboot System-et is.
Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#78554) Beni2360 válasza blakey (#78552) üzenetére


Beni2360
félisten

Tobbszor=allandoan. Igen mindnek fix ip címe van.
Majd kipróbálom leválasztani a zidoot. Van fent egy auto videó kezelő, azt már kikapcsoltam, de nem az zavar be.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#78555) Ejelhar válasza Beni2360 (#78554) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Nekem úgy tűnik ebből valamelyik eszköz (CE vagy a NAS) zavarba jön attól, hogy nem látja a Zidoo hálózatos megosztásait.
Például a NAS beépítené a Zidoo megosztott mappáit, de reexport opcióval (hiába távoli megosztás, neki is szabad kiajánlani újra, mintha a sajátja lenne).
A CE meg felolvasná a NAS távoli könyvtárait, de nem sikerül teljesen neki, amíg maga a NAS sem látja a Zidoo megosztott mappáit.

(#78556) Beni2360 válasza Ejelhar (#78555) üzenetére


Beni2360
félisten

Zavarba jön mint egy szűz leányzó? :DDD
Érdekes mert ez a felállás volt fordítva is amikor a CE boxon volta 2 HDD a ZIDOO-t ez nem zavarta. De ha jól emlékszem az 5-s frissítés után jött elő ez a gond.
Az utolsó bekezdés akkor egy ördögi kőr lenne?
És ha lekapcsolom a külső HDD-t mivel csak tárolom rajta a régebbi Videókat akkor is baj lenne? És ha elmennek alvóba?
Hétközben a CE-ről nézünk sorozattokat P-Sz-Vas. meg a Zidoo mozi filmek.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#78557) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Azt, hogy lehet a coreelec-Ben beállítani, hogy az erősítő bekapcsolásakor ne kapcsolja be a boxot?

(#78558) Jahno válasza insight (#78025) üzenetére


Jahno
őstag

Na, ugyanebben a témakörben járok, mert haversrác azt mondta, hogy itt a csoport, 5 perc az egész, csak fel kell másolni az SD kártyára a valamit és lesz egy jó lejátszóm. Háááááát, most elolvastam a bevezetőt, fogalmam sincs dolgokról és olvasok tovább. De ez az 5 perc és "csak fel kell másolni" ezek szerint nem olyan egyszerű és akad szopószorzó is. Még olvasok :-D

(#78559) blakey válasza Beni2360 (#78556) üzenetére


blakey
titán

A Zidoo Android alapú, nem tudom, hogy most az OpenWrt jelen van-e vagy sem, de ha droidos a hálózati megosztás akkor attól kb. minden zavarba jöhet, egyszerűen nincs jól megírva a rendszer azon része. a CE hálózati megosztása meg szinte tökéletes, emiatt van az, hogy azzal nincs gond. Csak úgy tudod megtalálni a probléma forrását ha egyesével próbálgatod, majd fokozatosan csatlakoztatsz 1-1 új eszközt és amelyiknél jelentkezik a hiba akkor meg is van a ludas. A NAS nem bírná el a HDD-ket? Muszáj a Zidoo-hoz csatlakoztatni?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#78560) cikasz válasza DoItYourself (#78466) üzenetére


cikasz
őstag

Szia.
Na sikerült végre kipróbálnom. Valóban ha közvetlen a box-ba dugom akkor van kép a projektoron. Van erre valami orvoslat?

Érdekes, hogy a gyári távján a ki/be kapcsoló gomb működik de semmi más.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#78561) kokokka válasza ssgt1981 (#78557) üzenetére


kokokka
őstag

CEC beállítás. Ott tudod állítani az eszközökkel közös indítást/leállást.

(#78562) ssgt1981 válasza kokokka (#78561) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Köszi szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#78563) hunaqua


hunaqua
addikt

Mi most a BB box 40usd körül? Az X96Max (air) vagy Vontar X3 vagy más ..?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#78564) Beni2360 válasza blakey (#78559) üzenetére


Beni2360
félisten

A ZIDOO-n most egy samba szerver van az X szériától már nincs opewrt.
Mivel a rendszeren csak a NAS, ZIDOO és a box van sok lehetőség nincs a próbálkozásra.
Egy párszor próbálkoztam a NAS-ra 2db 2.0+1db 3.0 USB port van de vérszegény volt. Volt, hogy a 3.0-n nem is érzékelt semmit. De majd a 2 ünnep között neki fekszek még 1x.
Köszi, hogy próbálkozol mi lehet a gond.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#78565) n0rbert0 válasza hunaqua (#78563) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia,
kb. 1 hete vettem az X96 max plus 4/64-et 44USD + szállításért aliról EU raktárból. (Belga raktárból rendeltem, de mégis keresztül jön a rettegett Feucht-on. Elvileg már tovább küldték onnan 23-án, de még nincs újabb bejegyzés a trackingban. Remélem lesz...) Lehet volt már olcsóbban is de szerintem nem volt rossz ár érte. Főleg ha megérkezik :)

[ Szerkesztve ]

(#78566) hunaqua válasza n0rbert0 (#78565) üzenetére


hunaqua
addikt

X96 max van már,egy Vontar X3-ban gondolkodom még .Amennyiben ezeknél nincs jobb cucc mostanság. A Vontar X3 4/32 most szállítással belga raktárból 43 usd.-

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#78567) aldebaran


aldebaran
őstag

3D filmet néznék, de valahogy nem megy CE alatt. A mede8er-rel simán nézek olyan 3d filmet, ami bd25, vagy bd50, viszont a CE -vel csak sbs, vagy alul-felül beállításokat engedi, de az nekem nem jó. Erre van valamilyen megoldás?
Csak meg akartam nézni a két lejátszó közötti különbséget a 3D terén is, de így sajna nem sikerült. :(

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#78568) dgyuri0123 válasza aldebaran (#78567) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

BD 3D-re én is várok egy ideje, de az a gyanúm, hiába. :((( Amlogic nem támogatja.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#78569) gyűrű válasza dgyuri0123 (#78568) üzenetére


gyűrű
addikt

Ez a halott technika, már tvket sem gyártanak ilyet. A CE fórumon is elmondák hogy nem fejlesztik..

(#78570) dgyuri0123 válasza gyűrű (#78569) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Én azért még reménykedem ha nem baj. :) Van egy 3D képes oledem. Elnézném rajta ha lenne... De aztán lehet, hogy csak emiatt veszek egy androidos csodát, hogy néha megnézzek egy 3D-s filmet.

"csak a zene van"

(#78571) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Valaki meg tudná nézni, hogy mi az alapbeállítás filmlejátszás közben a hang menüben? olyantól kérdezem aki 100%-osan nem állította el? ( itt nincs olyan hogy alapértelmezés visszaállítás)
Menniy a "Hangerő", a "Hang előerősítés" és a "Lekeverés: Center keverési szint"?

( Talán mind 0 alapon?)

És pontosan melyik mire jó ha már így felmerült a dolog. Ezen a boxon nagyon elállították sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#78572) DoItYourself válasza cikasz (#78560) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A whitelist-nek működni kellene, próbáld ki ezt, más ötletem nincs. Esetleg ha átkapcsolod a splittert a boxra, utána indítsd újra a boxot, mert a bootolás során kérdezi le a megjelenítő által támogatott módokat.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#78573) kokokka válasza gyűrű (#78569) üzenetére


kokokka
őstag

Filmeket meg garmadával lehet kapni 3D-ben, szóval én úgy gondolom, hogy "jogos igény" van/lenne rá. De CE-n úgy néz ki valóban nem lesz. SBS és OU működik rajta, bár néha az is kicsit kaotikus, de összességében nincs vala gond.

(#78574) gyűrű válasza kokokka (#78573) üzenetére


gyűrű
addikt

Nem írtam olyat hogy pár embernek nincs rá igénye, csak annyit hogy egyszerűen halott. Reménykedni pedig mindenkinek szabad. Én pl szeretnék új 8 sávos orsós magnót...

(#78575) dgyuri0123 válasza gyűrű (#78574) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Orsósmagnót nem kapsz a boltokban, 3D filmeket viszont igen. Akkor lenne igazad a halottságával kapcsolatban, ha pl. az új medialejatszók nem tudnák a 3D-t kezelni, de tudják. Zidoo, Himedia, stb mind le tudják játszani a BD 3D-t, csak a CE nem hajlandó tudomást venni róla. Ők el akarják sorvasztani... ennyi.

"csak a zene van"

(#78576) gyűrű válasza dgyuri0123 (#78575) üzenetére


gyűrű
addikt

:) Nem. A halálát a felhasználók okozták azzal hogy nem volt rá igény. Ezt követték le a tv gyártók, ezért évek óta senki nem gyárt már senki ilyen tvket, ergo halott. A CE nem igazán releváns ebben.

[ Szerkesztve ]

(#78577) dgyuri0123 válasza gyűrű (#78576) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

" A halálát a felhasználók okozták"

Ne és ezt hogyan tették? Tüntettek talán, hogy soha többé ne gyártsanak 3D-s tévéket? :) Ha nem gyártanak 3D-s tévéket, sosem tudjuk meg, mennyi lenne rá az igény. A gyártók okozták a halálát, mert nem támogatták többé. A felhasználók csak követik a piacot, amit nem ő teremt, mert nincs rá hatása, hogy legyen 3D vagy sem. Ki kellett gyomlálni a 3D-t, mert a 4K HDR-t kellett nyomatni... Most meg jön a 8K.. :F
Van egy 3.5 éves, 3D képes oled tévém. Szerinted kukázzam ki, mert már senkinek nem kell 3D-s tévé? Ha lehetne kapni mindkét "technikát", ki mit venne? Van erre reprezentatív felmérés? Nincs. Akkor, honnan veszed, hogy felhasználói oldalon történt az elsorvasztása? Eleinte igényes 3D-ket gyártottak, aztán már csak halvány utánzatok lettek az utólagosan "3D-sített filmek". Akkor valójában ki is idézte elő a bukásukat, feltételezhetően szándékosan? ;)

"csak a zene van"

(#78578) kokokka válasza gyűrű (#78574) üzenetére


kokokka
őstag

Nem csak pár embernek van rá igénye. Ha így volna, a filmeket sem adnák ki 3D-ben, hanem lekövetnék az eszközgyártókat. Értem én, hogy neked nem kell, de ezzel a roppant gyenge hasonlatoddal még cinikus is voltál, csak nem tudom mi okod van rá. Mondom ezt úgy, hogy nem sok 3D filmet néztem meg életemben. De ha a hadver tudja, akkor tényleg logikus lenne beletenni ezt a funkciót, ahogy sok más gyártó is teszi.

(#78579) mexel válasza mexel (#78571) üzenetére


mexel
veterán

Ezt meg tudná nézni valaki?

(#78580) djnice válasza kokokka (#78578) üzenetére


djnice
veterán

Ha a CoreELEC csapat munkája finanszírozva lenne, akkor biztos szánnának rá időt és beletennék az OSMC patch-eit, de így hamar elfogyott a lelkesedés.

(#78581) gyűrű


gyűrű
addikt

Szerintem elengedhetitek. Csak leírtam a véleményemet, ill. hogy miért szorul ki végleg ez a fajta filmezés, ezzel nem kell egyetérteni. A tény hogy megszűnt az ilyen a tv-k gyártása, ergo halott , akinek még van az használja.

(#78582) kokokka válasza gyűrű (#78581) üzenetére


kokokka
őstag

Szerintem elengedhetitek
Köszönjük nagylelkűségedet! :))

(#78583) ztsoft válasza gyűrű (#78569) üzenetére


ztsoft
őstag

TV-ket már nem gyártanak, de kivetítőket igen. Pont a minap nézegettem kivetítőket és egy pár darabnál meglepődve figyeltem fel rá, hogy aktív 3D képes (igaz, a szemüveg opcionális, némelyiknél a külső 3D vezérlő is).

Így a "halott technika" egy kicsit erős, majd ha leállnak a 3D filmek készítésével, forgalmazásával, akkor már jogos lesz.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#78584) DoItYourself válasza djnice (#78580) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Régen azt írták, hogy nem fogadnak támogatásokat, nem tudom ez változott-e azóta, mindenesetre nem találtam semmi erre utaló linket a CE honlapon.
Valami aprópénz biztos összegyűlne, ha lenne konkrét célja, pl. a fullos 3D lejátszása.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#78585) blakey válasza DoItYourself (#78584) üzenetére


blakey
titán

Nem pénzt várnak, egyáltalán nem arról szól, viszont korábban volt egy kis csörte a CE és az OSMC között, a két "főgonosz" összeveszett, ennek eredménye, hogy a kölcsönös fejlesztésekből nem lett semmi. Azóta a CE-ből távozott a főgonosz, már nem lenne akadálya a további közös munkának, de nem valószínű, hogy bármi lesz abból. Szóval a 3D valószínűleg nem lesz fejlesztve motiváltság és a jelenlegi technológiai fejlesztések miatt. Nem jönnek új 3D megjelenítők, a Kodi fejlesztői sem abban az irányba mennek, a fejlesztőknek nincs 3D-s megjelenítőjük, stb.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#78586) nagyfejü válasza nagyfejü (#78443) üzenetére


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Erre nincs megoldás?

(#78587) Beni2360 válasza nagyfejü (#78586) üzenetére


Beni2360
félisten

Viszont ha külső hdd ról tallózom be a filmeket kodiba akkor nincs a listában ,csak a fájlok között -
Hát be kell a média tárba aplikálni. A szokásos módon.
A zenénél is ugyan így eljárni és mobilról tudod kezelni

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#78588) spiky03


spiky03
veterán

51 fok az még ugye nem vészes egy 2,5 órás 1080p-s film után?

Viszont mostanában néha kifagy a lejátszó. Másnál nem jelentkezik ilyen?
X96+ max

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#78589) nagyfejü válasza Beni2360 (#78587) üzenetére


nagyfejü
őstag

Szia!
Igy csináltam! Nem jó.

(#78590) blakey válasza spiky03 (#78588) üzenetére


blakey
titán

51°C? Majd ha 91°C lesz akkor kérdezhetsz, de az sem feltétlenül gond.
Tényleg ki kéne venni a hőfokot a "listából", mert azt nézi "mindenki". Használd és kész.
A fagyást talán egy rossz beállítás vagy kiegészítő okozza, nálam semmilyen fagyás nincs. Nem is extrázom túl mindenféle kiegészítővel aminek kb. semmi haszna.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#78591) djnice válasza blakey (#78585) üzenetére


djnice
veterán

Hidd el a pénz is számít, mindig írják ha valaki sietteti őket, hogy nekik is van magánéletük és nem ez a fő munkájuk. Ha nincs motiváció, akkor a pénz segít, még ha ezt nem is kommunikálják (hiszen nyílt forráskódról van szó). cdu13a-nak is hiába írok Dolby Vision ügyben, már nem is válaszol, az elején még érdekelte, aztán annyi. Én is fejlesztő vagyok, tudom hogy mennek a dolgok.

(#78592) joydrv


joydrv
tag

Ma beüzemeltem a H96 max x3-ast. Az android részét átugrottam, egyből felraktam a CE-t rá. Rápróbáltam egy nightly verziót, de azzal el sem indult, így maradtam inkább az utolsó stabil verziónál (9.2.5). Artic Zaphir 2 bőr ment rá rögtön, nekem ez jön be legjobban. Ami feltűnt, az az új The Movie Database python kereső. (a régi boxomon ez nem ment)
Nagyon szuperül megtalált minden, addig problémás filmet is magyar infóval, magyar címmel.
Összességében működés közben elsőre jók a tapasztalatok.
Ami érdekes viszont, hogy a távja elég viccesen működik. Amit kaptam, illetve letöltöttem hozzá rc_maps.cfg fájlokkal csak bekapcsolni lehet a saját távjával. Viszont a régi boxom (Tanix ts9x) távjával minden rendben működik, kikapcs is, csak pont bekapcsolni azzal nem lehet :). Erre az utóbbi távra valahogy rálehet variálni a bekapcs funkciót? Mert akkor ez tökéletes lenne.
Bár sokat ugyan nem lesz használva, mert a telefonos Kore appot használom általában mindenre. Csak azzal nem lehet ki-be kapcsolni.
A régi box 24/7-ben ment, ezt is úgy fogom használni, ha minden ok lesz vele.

Hűtéssel még nincs sok tapasztalatom, de kb. 1 órányi beállítgatás, telepítgetés után felment 72 fokra. Filmezés közben majd ma este kiderül mennyi a mennyi...

(#78593) kokokka válasza blakey (#78590) üzenetére


kokokka
őstag

Egyet értek! Tök feleslegesen mókólnak miatta emberek (tudom, az ő dolguk) de az, hogy napi szinten állandóan itt van ez a téma, kissé "idegesítő"...

(#78594) spiky03 válasza blakey (#78590) üzenetére


spiky03
veterán

Koszi az infot!

Nem nezem allandoan szerintem amiota megvan most neztem meg 2x. :D

Nkem addonokbol csak Netflix, HBO Go, youtube meg egy traileres cuccvan fent es ennyi.
Gondolom ez nem momdhato soknak?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#78595) korcsi válasza blakey (#78585) üzenetére


korcsi
veterán

Sam Nazarko a Libreelec-en is dolgozott? Vagy ezbkésöbbi történet?

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#78596) Ejelhar válasza nagyfejü (#78589) üzenetére


Ejelhar
senior tag

A hibaüzi tipizálható: vagy akkor löki ha névtelenül akarsz felvenni egy megosztást, vagy akkor ha rossz a felhasználónév/jelszó páros.

(#78597) aldebaran


aldebaran
őstag

CE nightly van a h96 max x3-on. Minden rendben volt vele, de egyszer csak nem tudtam bekapcsolni a CE-t, csak az android jött be. reseteltem a gépet, majd visszaraktam a ce nightly-t, de most valamiért nem update-eli magát, hiába állítom auto-ra, vagy manual-ban próbálnám, de nem megy semmilyen update. Mit tudok tenni?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#78598) eshe


eshe
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy a windows alatt generált api kódot hogyan tudnám átmásolni a ce-s youtub kiegészitőbe?
Köszi a választ

(#78599) Beni2360 válasza eshe (#78598) üzenetére


Beni2360
félisten

IP cím:8080 a böngiben és ott jobb oldalt alul 3 pötty középsö szöveg. Rámész a kívánt sorra ahova a szöveg kell,, klikk és bemásolod a gépeden amit akarsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#78600) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
X96 Max Plus 2/16 Android rendszerrel használnám zene hallgatására /dac-amp/
Szerettem volna letölteni alkalmazást hozzá, de bármit szeretnék letölteni hiba kód fogad.
"Nem lehet letölteni. Hiba 192"
Wifi-vel kapcsolódom, az jó. Eszközt reseteltem android alól. Idő jó, idő zóna jó.
Mi lehet a gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.