Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37151) adi1234 válasza Wizard8 (#37150) üzenetére


adi1234
tag

Droid alatt működik rendesen ?

Le alatt a hang alapra visszaállítva is csinálja ?

Minden hangnál csinálja ? DTS....stereo stb..

:)

(#37152) L.L.


L.L.
senior tag

Ismét segítséget kérnék. Adott egy Asus RT-N18U router, usb-re kötött külső hdd-vel, amin a médiatartalom van. Ezt szeretném hozzáadni LE samba alatt, de valamiért nem fogadja el a felhasználó/jelszó párost, pedig jól írom be, leellenőriztem, windowson azonnal elfogadja, és kezeli. Mit csinálok rosszul?

(#37153) Ejelhar válasza Csicsóka (#37145) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Pedig ez -első ránézésre- stimmelni látszik, a "Power" linux input event code az tényleg a decimális 116-os.
Szerintem ide kéne még a kodi debug is, például én így szoktam végignyomozni a működést:
A remote.conf-ban van egy ilyen bejegyzésem:
0x12 116 #POWER power
Akkor nézzük, megnyomom a távon a power gombot, egyik ssh ablakban a journalctl -f:
dds-osmc kernel: remote: press ircode = 0x12,
dds-osmc kernel: remote:
dds-osmc kernel: scancode = 0x0074,maptable = 0,code:0xed127984
dds-osmc kernel: remote: release ircode = 0x12,
dds-osmc kernel: remote: scancode = 0x0074, maptable = 0,code:0x00000000

Eddi jó, a hexa 12 IR kódot érzékeli, amihez a decimális 116-ot (hexa 74-et társítja). No de mitet csinál a kodi ezzel? A tail -f /home/osmc/.kodi/temp/kodi.log kimenete:
DEBUG: -------------Keyboard keyevent----------------
DEBUG: CLinuxInputDevice::KeyEvent: TranslateKey with event type 0x0001, code 0x0074, value 0x0001 returned XBMCKey = 0x0140
DEBUG: CLinuxInputDevice::KeyEvent: keyMods 0x0000 kbMods 0x0000 keyMapTable 0x0000
DEBUG: CLinuxInputDevice::GetKeymapEntry table 0x0000 code 0x0074 value returned by KeyboardReadValue 0x011c
DEBUG: CLinuxInputDevice::GetKeymapEntry values after KeyboardGetSymbol ktyp=0x00 kval=0x00
DEBUG: Keyboard: scancode: 0x74, sym: 0x0140, unicode: 0x0000, modifier: 0x0
DEBUG: OnKey: power (0xf0de) pressed, action is ActivateWindow(ShutdownMenu)

Király, a power gombot tényleg powernek tudja ő is, valamint a Shutdown menüt társította hozzá.

ps.
Amúgy itt van némi eltérés az LE és az OSMC Kodi között, amit áthoztam konfigot az LE-ből, abban nekem nem működött az egyik gombom fullscreenvideo üzemmódban OSMC alatt, ez volt a keyboard.xml-ben:
<browser_home>ActivateWindow(osdvideosettings)</browser_home>

A kodi.log-ból derült ki számomra, hogy itt le kell cserélni, erre:
<homepage>ActivateWindow(osdvideosettings)</homepage>

(#37154) Ejelhar válasza RedCat (#37149) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Szerintem ilyenkor a GPU-t lekacsolja és annyi. Valszeg így 5W alatt a fogyasztás.

(#37155) Ejelhar válasza Janaboy (#37122) üzenetére


Ejelhar
senior tag

A /storage/.kodi/userdata alól az xml kiterjesztésű file-okat mentsd el, a password.xml, sources.xml kell a megosztásokhoz.

(#37156) Ejelhar válasza L.L. (#37152) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Nem is tudom hirtelen mi LE alatt a default SMB beállítás, de próbáld meg úgy: az SMB v1-et is engedélyezed.

(#37157) Beni2360 válasza Csicsóka (#37145) üzenetére


Beni2360
félisten

Na szia!
Mégis jutott egy kis időm és beüzemeltem egy s905 sima boxon MINI MX-G, egy penre az OMSC-t
Sajnos lassúnak bizonyul a pen 4 Gb. Hogy tudnám átvinni a beállított cuccot egy másik nagyobbra vagy Sd kártyára.. Mivel partíciózott, gondolom nem fogja a nagyobbra át particiózni, csúnyán kifejezve.
A médiatár lassú és a beolvasása a hdd-knek. Esetleg át kellene rakni a tárt a belsőre?
Jövő héten jön az s912-re a próba.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#37158) Janaboy


Janaboy
veterán

Melyik buildet tegyem s905x -re 1 giga ram?

Most látom hogy a 8.2.3.1-nél az van irva, hogy discontinued..

Janaboy

(#37159) Csicsóka válasza Ejelhar (#37153) üzenetére


Csicsóka
őstag

Az a baj, hogy a kodi nem kapja meg, vagy nem értelmezi ezt az eseményt.
A világon semmi sem történik a debug log-ban amikor megnyomom a gombot.
A távot persze szépen írkálja, meg minden mást is, de erre nem lép semmit.
Ahogy nézem, az LE alatt, ezt az eseményt a rendszer kodi nélkül kezeli le.

Mar 30 15:05:05 LibreELEC-megogo kernel: input input1: key 116 down
Mar 30 15:05:05 LibreELEC-megogo systemd-logind[2594]: System is powering down.

(#37160) Csicsóka válasza Beni2360 (#37157) üzenetére


Csicsóka
őstag

Szerintem, kezd el egy nagyobb SD-vel újra. Hamarabb beállítod, mint a kicsi penről átmásolod a /home/osmc könyvtárat. Pláne dózer alatt. A media tár emmc-re helyezéséhez még nincs szkript írva, e nélkül sok sok macerás parancs kell SSH alól.
S912-n nem megy, ezt nem is próbáld.

(#37161) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Valaki van itt Beelink A1 készulekkel aki esetleg szétszedte már? A kijelzőről kellene nekem az aljarol egy jobb kép, illetve a PCB-ről. Az lenne a kérdés hogy common anod vagy katódos a kijelzo, Tap 1-ből ki kellene forrasztanom hogy kimérjem.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#37162) Beni2360 válasza Csicsóka (#37160) üzenetére


Beni2360
félisten

Ok akkor csinálok egy új telepítést.
Még jó, hogy nem a 912-l kezdtem mert ugye 1 hónapja volt még erről szó, csak nem volt türelmem hozzá.
Na egy kérdés. Mivel amint látom ugyan azt nyújtja mint a kb mint a LE, mi a különbség ez és az közt?
Nagyon sokat dolgoztál nem véletlenül, :C végi követtem amit értettem belőle de tudni szeretném, hogy miért más ez? Még HDR anyaggal nem is néztem, de mivel ez egy sima 905-s nem is fog menni ahogy kellene. nem is jó tiszta fakó. Amúgy nagyon jó a képe. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#37163) Janaboy


Janaboy
veterán

Na belottem mindent, megy a hdr is.
Mar csak a fokepernyon levo mediatar reszt kellene kikaplni, mert nem használom.

Janaboy

(#37164) Csicsóka válasza Beni2360 (#37162) üzenetére


Csicsóka
őstag

Mindkettő főleg média lejátszó, ebben egyformák. A fő különbség, hogy az LE egy beágyazott rendszer, utólag, egyszerű módszerekkel nem bővíthető, módosítható. Az OSMC pedig egy valódi Linux, ami szabadon buherálható, telepíthető rá bármi, ami a Debian repóban megtalálható.
De ami a legjobb, most már van választási lehetőség, akinek elég az LE, az használja, aki pedig szeret buherálni, ott az OSMC.

(#37165) Beni2360 válasza Csicsóka (#37164) üzenetére


Beni2360
félisten

Ok, így már érthető.
Igaz én szeretek buherálni de ez nekem már magas labda ha nem rágják a számba.
Más, a kikapcs menüben a: Kilépésre újra indul. Az újra indításnál meg 3 mp múlve vissza lép és 1 mp múlva újra indul de sokkal lassabban mint az előbb említett kilépésnél.Ez egy tényleges újra indítás. A kilépésnél rövidebb és nem jön fel a box bejelentkező ablaka. Ja és nem ég a fehér led visszajelző csak a bekapcs pillanatába amíg el nem indul az OMSC.
Most már a média tárolóban gondolom tárolta a gyorsító tárban a listát képekkel és így már gyorsabb. :F
Kb 4-6 az usb-m.
Ez van nálam.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#37166) Locutus


Locutus
veterán

Megjött nekem is az X96 -os.
Bár valamilyen okból GB hálózati adapterrel küldték, azért meg tudtam oldani a beüzemelést.
Egyelőre csak androidon próbálgattam a kodit. Ami viszont egyből feltűnt, hogy 720p anyagot 1080p-re, mintha láthatóan rosszabb minőségben skálázna, mint az Egreat R6S-em (RTD1186DD). Lehetséges ez? Valahogy zavarosabb, mosottabb a kép. Plusz a képfrissítést se nagyon akarja a videóhoz állítani. Vagy ez csak az androidos rendszer miatt van, és LibreELEC alatt minden megoldódik?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37167) kovacss72 válasza Locutus (#37166) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Nekem is X96-om van. LE és OSMC alatt egyaránt tökéletes. Az androidot felejtsd el, legalábbis ha média lejátszásról van szó.

(#37168) blac válasza L.L. (#37152) üzenetére


blac
tag

LE9_9_4-nél vagy így (#36780) vagy az RT-N18U routerben kapcsolod ki a jelszót. Sajna nekem se sikerült, más megoldás eddig.

(#37169) adi1234 válasza L.L. (#37152) üzenetére


adi1234
tag

Belső hálón használod csak a megosztást ?

Nem gondolkoztál rajta , hogy a boxon legyen a hdd ?

6-8 w fogyasztás max pluszban .

:)

(#37170) blakey válasza Ejelhar (#37118) üzenetére


blakey
titán

Nálam nem akar működni, ShutDown parancsot adtam neki, de nem megy, ua. az eredmény minr néküle, azaz feldobja a menüt. Valamit nem vettem észre?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37171) junkpod válasza RedCat (#37149) üzenetére


junkpod
nagyúr

Hát ez a trükk sajnos eléggé elterjedt... És akkor jön a sok kérdés, hogy miért nem működik LibreElec alatt a stanbY ha droid alatt működik? Hát azért mert droid alatt se működött soha😁
Most már ha ilyen kérdés jön, csak azt fogom kérdezni: és samban eléred?🤣

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#37172) kokopo válasza kokopo (#28594) üzenetére


kokopo
aktív tag

Az uj S912-re szánt LE-ben (9.2.4) megoldottak az 1920-nal kissebb felbontast is, meg az AV kimeneten is
Ha esetleg valaki jart olyan cipoben mint én

(#37173) Locutus válasza kovacss72 (#37167) üzenetére


Locutus
veterán

Most felraktam én is az LibreELEC-et.
Neked SD kártyáról bootol? Mennyi időbe telik nálad?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37174) szabi__memo válasza kokopo (#37172) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És hol lehet letölteni? Köszi

(#37175) kokopo válasza szabi__memo (#37174) üzenetére


kokopo
aktív tag

"8.90.6-s linkek mellett van az arhive, onnan
innen"

(#37176) szabi__memo válasza kokopo (#37175) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Köszönöm. Remélem mielőbb lesz már hozzá normális driver mint a többi procihoz

(#37177) Locutus válasza Locutus (#37173) üzenetére


Locutus
veterán

Távirányítóba nem bírok életet lehelni viszont...

Az összefoglalóban lévő X96 remote conf fájl már nincs meg, döglött a link. Találtam egyet a librelec fórumban, be is raktam a helyére, de nem lett jobb.
Jelenleg annyit tud a távirányító, hogy a LE gombra felfele lép a menü, és itt a vége. Mindent egérrel kell csinálnom, csak az megy...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37178) kokopo válasza szabi__memo (#37176) üzenetére


kokopo
aktív tag

Nincs mit
A regi dtb-t cserelni kell az ujra

(#37179) MCs88


MCs88
aktív tag

Egy ideje az S912-es boxot használom, de visszatérnék az OSMC miatt a 905X-re de újra szopáshalom jön a gigabites USB-s ethernettel:
LE-8.2.2.3 és OSMC 1.0: 4K film be-be szaggat, pedig a 2 rendszerben teljesen más a default cache beállítás is, de igazából cache nélkül is mennie kellene.
LE-8.90.5: tökéletesen megy a 4K, itt alapból nincs is cache beállítáva.
Mind3 esetben az iperf ugyan úgy 180Mbit körül mér a boxon kliensként.
Elképzelhető, hogy más driver van a 8.2.2.3/OSMC-ben mint a 8.90.5-ben?

Esetleg egy advancedsettings.xml-t megosztana valaki akinél minden rendben hasonló felállásban?

[ Szerkesztve ]

(#37180) kovacss72 válasza blakey (#37170) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Nálam működik, a leírás szerint csináltam.

SD kártyáról boot idő LE 32 mp., OSMC 35 mp., a különbséget akár akár a kártyák eltérése is okozhatja.

[ Szerkesztve ]

(#37181) junkpod válasza Janaboy (#37158) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ebben az esetben a discontinued=befejezett. Stabil, mindennapos használatra való.

Box's don't touch!

(#37182) blakey válasza kovacss72 (#37180) üzenetére


blakey
titán

Nekem nem működik, már több módszert próbáltam, figyelmen kívül hagyja, egyszerűen a kikapcsolás menüt dobja be. A boot időt nem értem, hogy jön ide, nálam nem tűnik fél percnek, még nem mértem.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37183) Locutus válasza kovacss72 (#37180) üzenetére


Locutus
veterán

Ja, nekem is ennyi az LE SD kártyáról.
Belső memóriába rakva mennyivel lenne gyorsabb vajon?

Illetve arra is rájöttem, miért nem megy a távirányítóm. Ugyanis én az LE 9.0 alpha-t raktam fel, abba meg nem jó a remote.conf, úgy tűnik már más kell bele... Csak mostmár nincs kedvem tovább szopni vele. Lehet, hogy inkább holnap felrakok egy stable-t, amit itt valamilyen oknál fogva discontinuednek hívnak, szal ezért nem azt töltöttem le először.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#37184) kovacss72 válasza blakey (#37182) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Bocs, a boot idő egy másik hozzászólásra akart válasz lenni, viszont telefonról írtam, kicsit elbénáztam a szerkesztést.
A box kikapcsolásra meg mindent a leírás szerint csináltam és működik, pedig a netről szedtem le a parancsokat, a linuxban még újonc vagyok.

Egy eltérést viszont találtam. OSMC alatt 10 MB/s -al kisebb sebességgel tudok a boxra kapcsolt HDD -re másolni, mint LE alatt, ez vajon miért lehet? (38 helyett 28 MB/s.)

Egyébként nálam pörgősebb a rendszer OSMC alatt, pld. a filmlejátszás is jóval hamarabb, szinte azonnal elindul, LE alatt ez 1-2 másodperc.

[ Szerkesztve ]

(#37185) blakey válasza kovacss72 (#37184) üzenetére


blakey
titán

Azon gondolkodom, hogy a keyboard helyett esetleg a remote-ot kéne használnom?
Egyébként nálam pörgősebb a rendszer OSMC alatt - nem nálad hanem mindenkinél. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37186) kovacss72 válasza blakey (#37185) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Azt nem tudom, de nálam a keyboard -dal működik, X96 -on.

(#37187) Ejelhar válasza blakey (#37170) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Nálam nem akar működni ... Valamit nem vettem észre?

Nem tudni miért, ennek mennie kéne. Ezt a könyvtárat nyalja be utoljára, kifejezetten arra való, hogy átkonfiguráljuk a billentyűzetet,távot.
De mindig a legutolsó xml érvényes, amit abc sorrendben talált. Ha van itt más is, például a keyboard editorral készített gen.xml, akkor az ezt kilövi. Vagy talán mac alatt csináltad a file-t? Az önmagában nem baj, csak a sorvégződést át kéne alakítani unixra.

utánlövés: nem emlékszem pontosan hol futottam bele, de lehet, pont ez a file volt, nem minden működött jól root jogokkal. Ha rootként kreáltál vagy cuccoltál át bármit, akkor utólag add az osmc birtokába, tulajdonosváltás:
chown osmc:osmc -R /home/osmc/.kodi

[ Szerkesztve ]

(#37188) Csicsóka válasza blakey (#37185) üzenetére


Csicsóka
őstag

A keymaps könyvtárban nincs másik xml azon kívül amibe beleírtad ShutDown parancsot?
Nem lehet két vagy több olyan fájl, amiben egyforma szekciók vannak.
Vagy nem használtad utána a kodi keymap editort?
Mert a keymap editor szépen átnevezi a fájlodat. .bak-ra, úgy meg nem megy.

(#37189) Ejelhar válasza Ejelhar (#37187) üzenetére


Ejelhar
senior tag

francba, lejárt a szerkesztési idő, ide nem jó a "monospace", mert itt is behelyettesít a site motor:
chown -R osmc:osmc /home/osmc/.kodi

[ Szerkesztve ]

(#37190) Csicsóka válasza Locutus (#37183) üzenetére


Csicsóka
őstag

OSMC, Megogo eMMC-ről 17 sec.

[ Szerkesztve ]

(#37191) blakey válasza Ejelhar (#37187) üzenetére


blakey
titán

keyboard.xml a fájl, többször ellenőrízve, advancedsettings.xml tökéletesen működik, tehát ez nem lehet gond. A .kodi/userdata/keymaps alatt nincs semmi, ssh-n keresztül ellenőríztem, bemásolom a fájlt, újraindítom a boxot, vagy beolvastatom ssh-n keresztül, de semmi, minden ua.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37192) blakey válasza blakey (#37191) üzenetére


blakey
titán

Közben megoldódott. Ellenőríztem a fájlt és hibás sorok kerültek bele. TextWranglert használok, azt jó erre a célra. :R

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37193) Ejelhar válasza blakey (#37191) üzenetére


Ejelhar
senior tag

Egyelőre tanácstalan vagyok:-)
Még a gombod is stimmel, mert ha nem powert küldene, akkor nem a default "Power Menu" ugrana fel, tehát ez is rendben. Mindjárt utána nézek, a rendszer alapértelmezett file-jait is át tudjuk írni OSMC alatt, bár egy "mediacenter" update után ezt mindig meg kell majd tenned.

ps. közben olvastam a legutolsó bejegyzésedet, akkor mégsem tökölődök a globális file-okkal:-)

[ Szerkesztve ]

(#37194) blakey válasza Ejelhar (#37193) üzenetére


blakey
titán

Valamiért értelmetlen sorok kerültek bele, nem tudom mikor és miért, most a konkrét fájlt ellenőríztem, előtte azt amit csináltam. Lehet, hogy másolásnál került bele valami. Ha belejövők a gyors ssh-s parancsokba akkor közvetlenül majd ott hozom létre. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37195) Ejelhar válasza blakey (#37194) üzenetére


Ejelhar
senior tag

a "nano" a legjobb ssh-n, abba kopizni is lehet tartalmat, illetve a Debian mc-je az első F4 (edit) után rákérdez, mi legyen az alapértelmezett editor, itt is érdemes a nanot választani (az mcedit-be nem tudsz másolni clipboard-ból).

(#37196) polgcsabi


polgcsabi
aktív tag

Az összefoglalóban nem lehetne kiemelni valahogy ami legutoljára lett frissítve?
Szerintem jó lenne azoknak akik nem miden nap olvassák a fórumot.

(#37197) djnice


djnice
veterán

Visszakerült az installtointernal az új devel verzióba, érdekes: [link]

(#37198) blakey válasza djnice (#37197) üzenetére


blakey
titán

Csak, hogy ne legyen olyan egyszerű, afl1 is készített néhány develt. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37199) djnice válasza blakey (#37198) üzenetére


djnice
veterán

Viszont az új kerneles verzióknak sajnos rosszabb a képminőségük chroma upscaling tekintetében.

(#37200) koli76


koli76
csendes tag

Sziasztok! Működik a MYTVTELENOR az X96 minin ezzel az app-pal:https://apkpure.com/mytv-otthon/com.mytv.telenor.tv/download?from=details. Eddig verzió és kompatibilitási problémát irt ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.