Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37551) blakey válasza dave0825 (#37542) üzenetére


blakey
titán

Előfizethetsz, de írtam, hogy Onlinestream. :)

(#37547) ttt
Mini MX, Mini MXIII, Nexbox A95X, Minix Neo U1, Mecool M8S Pro+, M8S ProL, Tanix TX3 Mini, X96 boxokon tesztelve, ha egyszer volt LE akkor a következő új SD kártyánál nem kellett semmilyen fogpiszkáló, Backup&Update módszer, moindegyik hibátlanul és azonnal bootolt SD-ről. Szóval alátámaszthatod, meg Beni is, de nekem ezekkel a boxokkal pont az ellenkezőjét tapasztalom, azaz semmi nem kell ha már megtörtént az SD-ről való indítás.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37552) snpetit válasza DoItYourself (#37549) üzenetére


snpetit
aktív tag

Nem aktív a hálózat még.

(#37553) Csicsóka válasza snpetit (#37546) üzenetére


Csicsóka
őstag

És ezt eddig miért nem írtad, hogy fut a rendszer SSH-n beenged, csak ninics kép????
Most csináltam neked, két S905_autoscript-et, egy rescue, és egy recovery módhoz.
Feleslegesen, ha SSH-n beenged... :(
Ha belépsz a droid recovery-be, utána kell fogpiszka, vagy backup/restore mer alapra áll az U-Boot!

(#37554) blakey válasza snpetit (#37546) üzenetére


blakey
titán

SSH-n eléred? Akkor mégiscsak valami nem stimmel a kiírással.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37555) Hyena


Hyena
senior tag

Igertem valakinek , hogy amikor megjon majd a MXQ PRO+ box referalok.
Jelentem itt van, megerkezett androidon hasznalja az aki #&@äđĐ$ߤ ehhez kepest (androidon) a Beelink egy urhajo, de libreelec alatt mukodik jol.
Egybol jo lett minden, mukodik az 5Ghz-s wifi is, de nem tartom meg.
Az ok roppant prozai es errol nem irtak a kulonbozo weboldalak sem.
Nem egy szep eszkoz, a tobbi meglevo boxomnal nagyobb es mivel micro sd kartya slot nincs rajta igy kilog az oldalabol a kartya.
Ennyi ezert mar rendeltem is egy Mecoolt talan az jobban nez ki.
Ha esetleg valaki turelmetlen ,van egy olcson elado kb 1 orat hasznalt ilyen boxom ,remelem mivel a temahoz kapcsolodik es nem uzleti szandekkal csinalom igy ez a megjegyzes belefer :)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#37556) Csicsóka válasza snpetit (#37552) üzenetére


Csicsóka
őstag

Kell egy billentyűzet, és olyan pendrive, amin van állapotjelző LED, amin látszik hogy villog, ha olvas.
A kernel töltési idején kb. 20 sec folyamatosan villog, majd 1-2 sec szünet, majd megint ameddig csak el nem indul.

Az eredeti s905_autoscript-et elteszed valahová, aztán törlöd.
Rámásolod a penre, átnevezed s905_autoscript-re.
Ezzel elindulsz 720p60Hz HDMI rescue módban, csak initrd fázisban marad, de a rescue konzolt kiteszi a képernyőre. Ilyenkor a kernel betöltése után nem villog tovább azonnal dobja a promptot. Ha ez látszik, akkor poweroff -f

Ha ez OK, megyünk egy szinttel feljebb, recovery mód, mert ez már a rootfs-el megy van mc, + minden más parancs.

recovery s905_autoscript.
Pont azt csinálod mint az előbb, és ezzel indulsz. Színes root prompt kell hogy fogadjon, ha ok.

[ Szerkesztve ]

(#37557) -szabi- válasza Hyena (#37555) üzenetére


-szabi-
őstag

Szia

Nekem ígérted.
Esetleg wifi sebességet mértél? Vajon gyorsabb 5GHz-n?
Geekbuying szerint van hozzá 2018 januári firm
Nálad ez van fenn?
Van rajta egy teljes méretű SD olvasó, de micro SD kilóg a készülékből?
Vagy adapterrel lehet csak használni és az lóg ki?
Valóban Mecool M8S PRO+ dobozon microsd olvasó van.

üdv

(#37558) Csicsóka válasza Csicsóka (#37556) üzenetére


Csicsóka
őstag

A recovery konzolt hogy látni lehessen, kell még 1 apró módosítás.
A pen 2. partícióján, (ext4) az sbin könyvtárban, szerkeszteni kell a splash_early szkriptet.

Az esac sor utáni sort kell beszúrni ( /sbin/modprobe fbcon) hogy a framebuffer konzol modulok betöltődjenek, különben csak fekete kép lenne.

/sbin/modprobe fbcon

case $OPTION_OSMCDEV in
vero2|vero3)
/usr/bin/clear
;;
*)
fbset -depth 8 && fbset -depth 16
;;
esac
/sbin/modprobe fbcon
/usr/bin/setterm --cursor on
/bin/mount / -o remount,rw
/bin/mount /boot 2>/dev/null
/bin/mount -t sysfs sysfs /sys >/dev/null 2>&1
/bin/mkdir /dev/pts
/bin/mount -t devpts devpts /dev/pts
/bin/hostname -F /etc/hostname
/bin/echo -e "\n\n\n\n"
echo " OSMC Recovery Console."
echo " Type 'exit' to reboot when finished."
echo " For help and support see http://osmc.tv/help"
echo

[ Szerkesztve ]

(#37559) Hyena válasza -szabi- (#37557) üzenetére


Hyena
senior tag

2017-es firmware van rajta , de lattam en is , hogy letoltheto a 2018as januári.
Sajnos azonban a firmware img formatumban van fent ami csak pc-hez kotve lenne felteheto olyan kabelem viszont (itthon) nincsen.
Wifi sebesseget nem mertem mert az android ami rajtavan nem nyerte el a tetszesem es nem volt kedvem vele foglalkozni.
Teljes meretu SD olvaso van rajta amibe adapterrel ment bele a kartya , micro slot nincs.
Az elore elkeszitett libreelec kartyat rogton megette , bebootolt rola nem volt vele baj, mukodott jol a CEC is.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#37560) -szabi- válasza Hyena (#37559) üzenetére


-szabi-
őstag

Korábban írta valaki, hogy némelyik doboznál alaposan ki kell takarítani a rajta lévő android-ot, mert tele van szükségtelen lassulást okozó dolgokkal.
Olyat már tapasztaltam, hogy átalakítóval használt microsd kártya lassabban működik, mint közvetlen microsd olvasóban.
Persze ez lehet az én átalakítom által okozott jelenség.
Ilyesmit nem tapasztaltál?
Sajnálom, hogy nem jött be, pedig kettő közül nekem is ez tetszett jobban.

üdv

(#37561) Hyena válasza -szabi- (#37560) üzenetére


Hyena
senior tag

Egy 32 gigas gyors samsung micro sd-t hasznaltam az eredeti adapterevel, mukodott minden gyorsan jol.
Itt is lett volna mit uninstallalni az androidjarol de nem akartam az idot pazarolni erre.
Idokozben ugy tunik mar el is adtam, nem telt sok idobe :) .
Igazabol akar maradhatott volna mert ezekkel a "problemakkal" eleg jol egyutt lehet elni, de mivel nem volt eleg esztetikus igy mennie kellett, ha neked bejon akkor ne fogd vissza magad!

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#37562) -szabi- válasza Hyena (#37561) üzenetére


-szabi-
őstag

Az esztétika elég szubjektív dolog, nekem olyan doboznak tűnik mint a többi. :)
Egyébként egész gyorsan megjött.
Köszi a beszámolót.

(#37563) Hyena válasza -szabi- (#37562) üzenetére


Hyena
senior tag

Ha megjon a mecool majd szolok az milyen ha meg nem rendeltel kozben :)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#37564) dave0825 válasza blakey (#37551) üzenetére


dave0825
őstag

és (#37544) dugesz77: köszi, de az Online Stream-ben sincs RTL Klub, TV2, bár néztem, hogy az a saját addon-jukban sincs, szóval gondolom online azok nem nézhetők. Marad az Online Stream, és a MindigTV, a Telenorosban túl sok minden nincs. :(((

Más kérdés: ki, milyen skin-t használ? Megnéztem az Xperience1080-at, de a beállításokban kevesebb menüpont van, pl. a Libreelec beállításait sem találtam meg, meg annyira nem tetszik a háttér színe. Egyelőre maradt az eredeti. Kíváncsi lennék másokra. :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#37565) darvinya válasza dave0825 (#37564) üzenetére


darvinya
titán

MyTv-nél csak előfizetőknek van sok csatorna királyiakon kívül.
Én már rég ezt használom, mert többet kapok Telenor-osként, mint a többitől.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#37566) Pelican válasza blakey (#37551) üzenetére


Pelican
őstag

Nekem is csak harmadikra indult, fogpiszkálóval az OSMC, pedig LE volt benne előtte. Pont azért nem is fogpiszkálóztam, mert eddig minden LE verzió ment magától, miután az első telepítést megcsináltam.
Az OSMC valamit máshogy csinál.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#37567) blakey válasza Pelican (#37566) üzenetére


blakey
titán

Nálam minden OSMC úgy indult ahogy korábban az LE, semmit nem kell csinálnom, kártya be és kész, 2 boxon tesztelve, harmadikon nem próbálom ki, mert S905W :), ennyi. Ha a U-boot, törlésre kerül akkor első indításnak számít, tehát ezt figyelembe kell venni, akár volt frissítés, vagy előtte Recovery, bármi amitől törlődik.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37568) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Akár a topikot is érintheti, korrektnek tuno akciós USB hub+gigabites adapter, kulso tapnak is van helye. 2500ft

Wavlink 3 Port USB 3.0 HUB with Gigabit Ethernet RJ45 LAN Network Adapter

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#37569) darvinya válasza wwenigma (#37568) üzenetére


darvinya
titán

Egy gondot azért érzek ebben, hogy USB 2 aljzat képes lenne gigabit-re.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#37570) dave0825 válasza ERPY (#25643) üzenetére


dave0825
őstag

Heló! Ebben tudnál segíteni? Nem tudom letölteni, hibát dob az oldal.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#37571) ERPY válasza dave0825 (#37570) üzenetére


ERPY
őstag

Itt találod

Aki kompetens kérem cserélje az összefoglalóban való linket a fentire, köszönöm.

(#37572) dave0825 válasza ERPY (#37571) üzenetére


dave0825
őstag

Hát ez gyors volt, köszönöm! :DD

Egyébként szerintetek a 2 közül érdemes beszerezni valamelyiket? Távirányító 1, távirányító 2. Működhet minden gomb rajt vagy mókolni kell? Nem vagyok otthon ebben a programozási nyelvben. MX3-ra rákerestem már a topikban, ebben a hsz-ben a bekapcsolás nem megy a szerző szerint. :F

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#37573) wwenigma válasza darvinya (#37569) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én is érzek a tiédben. 480Mbit > 100Mbit. Ugyanakkor van rajta 3 aljzat, oda mehet a többi cucc, plane azoknak fontos akiknek csak 1 USB van.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#37574) darvinya válasza wwenigma (#37573) üzenetére


darvinya
titán

Itthon kapható 800Ft-is Hama 4 USB aljzatos is pont ennyit tud.

480Mbit > 100Mbit ez most hogyan?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#37575) Digitalis válasza dave0825 (#37572) üzenetére


Digitalis
senior tag

Amelyiknek működő háttérvilágítása van. Csak olyat. Nekem ez van: [GT01] Korrekt darab.

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#37576) djnice válasza darvinya (#37574) üzenetére


djnice
veterán

Hol van 800 Ft-ért USB hubos Gigabit LAN? 480 Mbitet tud az USB 2.0 szabvány.

[ Szerkesztve ]

(#37577) Hyena válasza djnice (#37576) üzenetére


Hyena
senior tag

Lehet 8.000et akart irni... (habar annal van kicsit olcsobb is)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#37578) Pelican válasza darvinya (#37574) üzenetére


Pelican
őstag

Fogalmad sincs arról, amit írsz.
Százszor leírtuk már, hogy az usb3 gigabit lan adapterek jelentős javulást hoznak az usb2-es portba dugva is a 100 Mbps-es nethez képest.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#37579) darvinya válasza djnice (#37576) üzenetére


darvinya
titán

Igaz, már nincs.
Hirdetésben giga-t ír, miközben csak USB 3.0-nál lehetséges, de ahhoz USB csatlakozó kellene, miközben USB 2-vel árulják.

(#37578) Pelican

Ok, BestBuy.

(#37580) blakey

Ok, tesztelve van ilyen.
Azért fura, hogy itt RJ45 Gigabit-et tud, alaplapon lévő RJ45 csak 100Mbit -et.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#37580) blakey válasza darvinya (#37574) üzenetére


blakey
titán

Minden egyes hsz-ed olyan mintha először szólnál hozzá, de évek óta, ennek most nem tárom fel a lehetséges okait, de amióta ebbe a topikba "kerültél" olvashattál a gigabites USB-LAN eszközökről és azok kapcsolatáról az USB2-vel, tudhatnád, hogy nem gigabites a kapcsolat viszont általánosságban hozzák a 300Mbps-t ami 3X jobb a 100Mbps LAN-nál, tehát a kérdés az, hogy mi nem világos? Az USB2 elméleti sebessége 480Mbps.

#37579) darvinya
Milyen hirdetésben árulják 2.0-ával?

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37581) Tamoo válasza Pelican (#37578) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Esetleg van itt bevált-ajánlható típus?

(#37582) dugesz77 válasza darvinya (#37574) üzenetére


dugesz77
őstag

Az usb2 480 Mbit -tud maximumon míg a 100- háló ugye 100 Mbit-et. A gigabites hálókártya 1000 tudna de ügye ezt nem lehet átvinni a usb2 csatolon csak jó esetben is 480-at. A 480 még mindig jobb mint a 100.
Nálam amúgy az Ugreen gigabites adapterrel a Mecool m8s pro+ 300-330 körül ment, így a 4K tökéletesen ment vele míg a gyári 100-as hálóját használva meg-megállt előtölteni bizonyos filmeknél.

[ Szerkesztve ]

(#37583) Tamoo válasza dugesz77 (#37582) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Erről van szó? [link] Nekem is pont m8s pro+ hoz kellene.

[ Szerkesztve ]

(#37584) hunaqua válasza Tamoo (#37581) üzenetére


hunaqua
addikt

Az Ugreen Gigabit usb3 hub nekem nagyon bevált (Aliexpress)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#37585) dugesz77 válasza Tamoo (#37583) üzenetére


dugesz77
őstag

Igen ő lesz az ASIX vezérlős . Kellemesen lement az ára én még 18$-ért vettem :W

(#37586) DoItYourself válasza Tamoo (#37581) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ugreen USB3 gigabit hub, TP-Link UE-330 USB3 gigabit hub.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#37587) snpetit válasza Csicsóka (#37553) üzenetére


snpetit
aktív tag

Félreértitek, blakey-nek írtam, hogy LE-t SSH-n lelőttem, hogy minden rendben lecsatolódjon, mert írta nem kell fogpiszkázni. Nem aktív a hálózat amikor megáll az OSMC. Köszönöm Csicsóka jelentkezem mit csinál. :R

(#37588) hunaqua


hunaqua
addikt

Érdemes hub-ot venni szerintem ezekből a gigabites cuccokból,nem hátrány ha maradnak usb portok.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#37589) Technoman válasza dave0825 (#37572) üzenetére


Technoman
őstag

Nekem a 2 sz. távom van (ill. kísérteties a hasonlóság, de én az Aliról vettem) Minix U1-el ki/be tudom kapcsolni
Úgy is, hogy én munkába menet, mindig áramtalanítom a készülékeimet!
Az alsó 4 színes gombbal tudod programozni. (nálam: a piros/zöld/sárga az 1000 éves Yamaha erőlködőmet kapcsolja ki/be ill. a bemeneteket változtatom, a kékre meg a Minixet kapcsolom be)

(#37590) snpetit válasza Csicsóka (#37556) üzenetére


snpetit
aktív tag

Megcsináltam.
Elindult, de nem a recovery jött be, hanem átméretezte a kártyát, majd kiírta, hogy indítja az OSMC-t.
Itt nem történt jó ideig semmi, áramtalanítottam.
Elindult OSMC logóval, és szépen írta ki a boot lépéseket, előjött a OSMC telepítő, működőkepésnek tűnt utána, elkezdett frissíteni a netről.
Újraindítottam már az OSMC menüből és ekkor jött elő a színes recovery prompt.

(#37591) Csicsóka válasza snpetit (#37590) üzenetére


Csicsóka
őstag

Eddig, mióta próbálkozol vele, sosem jutott el az SD átméretezéséig, vagy most kezdted új kiírással, vagy esetleg átméretezte, csak nem vetted észre, mivel nem volt kép?
Az SD átméretezés prioritást élvez az inird-ben, ezért indult el az, és nem a recovery.
Milyen a megjelenítő amin próbáltad, 720, 1080?
A droidban, milyen HDMI mód, vagy felbontás volt beállítva?

Következő lépésben indítsd el ezzel szokásos módon átnevezve.
720p60Hz kezdeti HDMI módban fog indulni, amit majd a KODI felülbírál olyanra, amit ott beállítottál.
Ha elindult, akkor tedd vissza az eredetit, és nézd meg mit csinál!

Van már elképzelésem hogy mi a gond ennél a vasnál, ha igaz lesz, akkor még jobban fogom utálni a droidot.

(#37592) blakey válasza snpetit (#37590) üzenetére


blakey
titán

Miért akarod, hogy a Recovery jöjjön be, nem értem, az egész OSMC indítás abból áll, hogy megírod a kártyát, kiveszed, behelyezed a lejátszóba, bekapcsolod, minden információt kiír, átméretezi a kártyát, megcsinálta, OSMC indítása, indul a kék képernyő majd szépen feldob a jobb felső sarokba egy hibaüzenetet (majd át kell írni a kiszolgálót 8080-ra), megjelenik a nyelv választása, idő beállítása, még valamit kérdez, majd felületet lehet választani és kész, lehet belakni. Ha nálad ez nem így működik akkor pontosan írd le, hogy mi történik.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#37593) DoItYourself válasza Csicsóka (#37591) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Előzmények.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#37594) Csicsóka válasza DoItYourself (#37593) üzenetére


Csicsóka
őstag

Ja, vagy úgy. Ment már ez ezek szerint, de az előbb meg azt írta, nincs hálózat sem. SSH-n nem lehet belépni.
Azóta figyelem jobban mit csinál, hogy írta megy rajta az Armbian, meg miden más.
Vagy a TV lesz a probléma, vagy az idióta droid nem írja be a hdmi módot az U-boot-ba. (más vasak ezt megteszik, mer mindenki másnál működik)
Ez onnan olvassa ki, és olyan felbontással indul el, ahogy azt a droid hagyta.
Ha nincs mit kiolvasni akkor lehet ilyen, hogy totál fekete képernyő.
De ha már egyszer járt a kodi-ban, akkor meg végkép nem értem az egészet... :F

(#37595) Csicsóka válasza blakey (#37592) üzenetére


Csicsóka
őstag

A recovery módra én vezettem, mert ki kellene deríteni, miért nincs neki kép, se hálózat. De most már nagyobb kavarodás, van mert korábban írta, hogy járt már a kodi-ban is. :W

(#37596) ztsoft


ztsoft
őstag

Volt egy kis szabadidőm, így megcsináltam a hálózat sebesség mérését a box (Rikomagic MK22 Plus) és a NAS (Asrock J3455-ITX, Ubuntu 16.04 LTS Server) között, Android (Magic iPerf) és LE alatt is. Az eredmények a NAS-ról származnak, szerver és kliens módban.

Android: LAN, WLAN.
LE: LAN, WLAN.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#37597) wwenigma válasza hunaqua (#37584) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Remélem a Wavlink is hasonlóan fog teljesíteni, kicsit olcsóbb (feleannyi) és normális alu háza van táplikkal ami hasznos.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#37598) cof válasza kacsa7 (#29364) üzenetére


cof
veterán

Azt lehet tudni, hogy a power jack csatlokozónak mi a mérete? Sajnos nem írja a leírásban, vennék én is egy ilyet a box-hoz, de a HDD miatt mindenképp kellene a plusz áram (3.5x1.35mm-es találtam [link])

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#37599) darvinya válasza cof (#37598) üzenetére


darvinya
titán

DC 5.5/2.1 csatlakozó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#37600) Beni2360 válasza darvinya (#37599) üzenetére


Beni2360
félisten

Ennek van ekkora mérete?
Már megint kapkodsz.
-------------------------
CoF az a méret már passzolni fog. Na elmentem lemértem az a méret.
Ilyen méretek vannak a különböző tölthető kis álló lámpákhoz is.
Nekem is olyan kábellel megy az aktív hubom.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.