Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32436) cskamacska válasza Petykemano (#32434) üzenetére


cskamacska
addikt

És ha az IBM PS/2-re számítanánk a zinflációt, akkor most budai kertes ház önrésze helyett a család első személyi számítógépére spórolnánk.. :P

Tök egyszerű, a last gen konzolokon úgy is masszív bukta volt ami évekig tartott míg visszahozta magát, azok a felhasználóknak érték meg és nem a multiknak. Na, a mostaniakkal már nincs ilyen probléma.. ;]

Xbone meg a szerencsétlen Kinectjével meg is érdemelte, nagyon jó tech lehetett volna(és akkor ide tettem volna ha tettem volna a szokásos R.U.S.E. virtuális táblás játék teaser, és a Ghost Recon Future Soldier fegyver birizgálás videókat), de nem lett belőle semmi már az X360 idejében, Xbone-t már döglött lóhoz kötötték jó kis felárral. Amellett hogy már kiadáskor gyengébb volt a PS4-nél, és jóval gyengébb volt a marketingje is, de minimum a word of mouth mindenképp.

Switch nagyon más szerepben van, az egy kézi konzol amit szükség esetén tévére lehet kötni. Na most épkézláb új kézi konzol vetőkrumpli erősségű 3DS óta nem volt, azzal ellentétben a Switch meglepően erős, és nem mellesleg a 2017-es év messze legjobb exkluzív játékai kerültek ki rá.(aki meg meri említeni a Horizon Zero Dawn-t, ráborítom a 4K tévét, és megetetem Breath of the Wild comparison videókkal ;] ) Egyszerűen más ligában utazik, PS4 Pro, XoneX, és PC mellé is simán meg lehet venni, főleg hogy a mobilos boltokban nincs értékelhető játék(Deus Ex The Fall ott komoly címnek számít :D ), ha lenne akkor sem lehetne rendesen irányítani, bármilyen hardcore játékosnak csak és kizárólag a Switch marad utazásra.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.