Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31801) Televan74 válasza Raymond (#31798) üzenetére


Televan74
nagyúr

Kb. 224.000Ft nem rossz ár egy Vega 64 -ért,ha Titáni szintre gyorsítja a csoda driver! :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#31803) Z_A_P válasza Abu85 (#31799) üzenetére


Z_A_P
addikt

Veeeegre. Lássuk! :C

OK

(#31804) smc válasza Televan74 (#31801) üzenetére


smc
addikt

De többet fogyaszt és nem állítja be grafikát se nekem :-BLŐÁÁ
:DDD

[ Szerkesztve ]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#31805) cskamacska válasza Abu85 (#31799) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez engem is érdekelne. Miért csúsztak úgy el a gyártói Vegák, hogy a karácsonyi szezon utolsó pár napjában érkeznek, ha épp nem csúsznak tovább? Nem lehetett volna ezt pár héttel Balkán Friday előtt megtenni, hogy telibe kaphassák a szezont? :F

más

Ha már itt vagy, esetleg nem tudnál pár szót szólni arról, hogy miért csempészték vissza a 896 shaderes kártyákat RX560 név alá vissza? Ráadásul miért sunyin, jelzés nélkül, hogy akár még a fogyvéd is rájuk borogathassa az asztalt?

Miért nem volt jó az RX460/RX560D per 896, és RX560 per 1024 felállás, ennyire nem mentek a kisebb kártyák, vagy ekkora volt a selejt hányad?

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#31806) FollowTheORI válasza Abu85 (#31799) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

The Last Vega? ;] :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#31807) Televan74 válasza FollowTheORI (#31806) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az utolsó Jedi! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#31808) #35434496 válasza Televan74 (#31807) üzenetére


#35434496
törölt tag

Vigyázz ott zöld a fénykard. :DDD

(#31809) Egon válasza Abu85 (#31799) üzenetére


Egon
nagyúr

Egyszerű, mert eddig balf*szkodott az AMD, szoftveresen és hardveresen is.... ;] :C
Ha nem így lett volna, hónapokkal korábban kiadták volna, és már termelné a profitot régen.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#31810) MiklosSaS válasza Abu85 (#31799) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mert csak most tudtak összetákolni egy olyan adrenalin meghajtót ami egálba hozza a Vega64-et egy referencia 1080-al.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#31812) #35434496 válasza #00184064 (#31811) üzenetére


#35434496
törölt tag

15. szakmai hsz. :C :DDD

(#31813) ÁdiBá válasza #00184064 (#31811) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Az erő legyen veled! ;]

ÁdiBá

(#31815) Televan74 válasza #00184064 (#31811) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ne hogy koppanjon az állunk,hogy az AMD ilyet is tud.Egy - két rászabott játékban,még a 1080Ti is veszélybe kerül. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#31816) scabi78


scabi78
senior tag

Sziasztok, lecseréltem az r9 380 2G-t egy gigabyte gtx 970 windforce 3x-ra és a Bf1 homályos, „pixelesebb”, életlen az amd kártyához képest, ez normális?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#31817) tbalazs14 válasza scabi78 (#31816) üzenetére


tbalazs14
csendes tag

Driverben full RGB színteret állítsd be limited helyett: NV Control Panel->Display->Change Resolution- >3. Apply the following settings->Output dinamic range->full

(#31818) Petykemano válasza tbalazs14 (#31817) üzenetére


Petykemano
veterán

Ez egyébként csökkenti az fpst?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#31819) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

ABU ebből mikor szereztek be egy példányt kiprobálni mit tud?
Megérkezett a Volta.

ÁdiBá

(#31820) Petykemano


Petykemano
veterán

Titan V

Az nvidia az elmúlt években mindig gondosan ügyelt arra, hogy nem sokkal az amd előtt összekuszálhassa az esetleges terveket, árazásokat, és fondorlatosan elébe vágjon tervezett hatalomátvételnek. A FuryX a 980ti árnyékában, a polaris az 10X0 árnyékában már sose szólt akkorát, mint egyébként tette volna.
Vajon most is lehet szó ilyesmiről?
Persze nem arról van szó, hogy valami ne jött volna amúgyis, csak az időzítés mindig a show ellopását célozta.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#31821) Pipó válasza ÁdiBá (#31819) üzenetére


Pipó
őstag

Már kapható, ráadásul ingyen szállítják :)

[ Szerkesztve ]

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#31822) -FreaK- válasza Petykemano (#31820) üzenetére


-FreaK-
veterán

Holy fuck.. 21M tranzisztor... ez egy szörnyeteg. Viszont csak egy 6os meg egy 8as tápcsati kell neki, nem úgy mint némely Vegának a két 8as :)

Viszont ez azt is jelenti, hogy a megfizethető Volta sincs már olyan messze, pár hónap talán, én olyan március/áprilisra tippelném 2000-es széria megjelenését.

(#31823) ÁdiBá válasza Pipó (#31821) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Az elég beteg....

ÁdiBá

(#31824) Locutus válasza Petykemano (#31820) üzenetére


Locutus
veterán

Se a 980ti-re, se az 10x0 szériára nem jött semmilyen versenyképes válasz, se a megjelenésük előtt, se utána... most ugyan milyen showt lopnának el? Azokra a semmirevaló paperlaunchokra, aminek utána a fele se valósul meg, minek pályázna az nvidia?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#31825) Petykemano válasza Locutus (#31824) üzenetére


Petykemano
veterán

Az a helyzet, hogy működött a marketing:
"Se a 980ti-re, se az 10x0 szériára nem jött semmilyen versenyképes válasz"

Pont erről beszéltem: az nvidia szokta úgy időzíteni a bejelentéseit, hogy megelőzze a konkurencia lépését, ami utána már "semmilyen versenyképtelen válasz"-nak fog tűnni.

Mondom az érthető illusztrácót:
I. változat: (kitalált történet)
1. "A" cég tesz egy bejelentést, amivel előnyre tesz szert, beéri a konkurenciát, jobb terméket ajánl, stb. A vásárlók és a média tapsol,hurrázik, navégrézik, tesztel, örül és vásárol.
2. Kicsivel később "B" cég tesz egy bejelentést, amivel "A" cég legutóbbi teljesítményét meghaladja. A vásárlók és a média tapsol,hurrázik, tudtamozik, tesztel, örül és vásárol.

II. változat (valóságos események alapján)
1. "A" cég bejelenteni készül valamit. Bejelenti, hogy bejelenteni készül valamit, a média feszülten vár.
2. "B" cég pár nappal "A" cég tényleges bejelentéste előtt bejelentést tesz egy termékről, amivel megelőzi önmagát és persze a konkurenciát is magasan. A vásárlók és a média tapsol,hurrázik, éljenez, elalél, tesztel, örül és vásárol.
3. "A" cég megteszti tervezett bejelentését, de a bemutatott termék "B" cég előző bejelentéséhez képest már nem olyan kiugró érdekesség, a vásárlók és a média elégedetlen a versenyképtelen válasszal.

Mondom a példákat:
- Az AMD már hónapok óta dörzsölte a tenyerét, hogy húúúde oda fog vágni a Titánnak. Titán teljesítmény olcsóbban, venni fogják mint a cukrot. Titán killer, meg ilyenek.
Aztán az nvidia röviddel a tényleges termékbejelentés előtt megjelentette a 980ti-t (ami majdnem titan teljesítmény) számottevően olcsóbb áron, gyakorlatilag alávágva a Fury X-nek mind teljesítményben, mint árazásban. Elvitte a showt. Ha nincs 980Ti, vagy később érkezik akkor a FuryX-nek lett volna showja - egy rövid ideig és méltó válaszként tekintettek volna rá, amit aztán az nvidia később trompfolt volna csak a 980ti-vel. Ehelyett: "versenyképtelen válasz" lett a Fury X
Most persze kérdezheted, hogy most és akkor nekem ezzel mibajom van, miért fáj ez nekem? Nem fáj, nincs ezzel bajom, csak tényszerűleg leírom, hogy milyen kiváló termék- és marketingstratégiát folytat az nvidia
- Az AMD nagyon igyekezett a polarissal. Abu azt jósolta, hogy backtoschool időszakban, vagyis nyáron fog megjelenni mindkét gyártó 14nm-es terméke. Ehelyett az AMD nagyon igyekezett a polarissal. És az nvidia is a pascallal. Megtették a bejelentést még tavasszal és Founder's Edition néven drágábban kiárulták az első körös gyártás eredményét, aminek nyilván rosszabb volt még a kihozatala a tervezetthez képest. De ezzel megcsinálták, hogy megelőzték az AMD-t. Ha ez nem így történik, akkor a polaris nagyot szól: az AMD beérte az nvidiát perf/W-ban, hol az nvidia válasza? stb
Ezzez képest ami történt: meh, "versenyképtelen válasz" lett a Polaris, ráadásul az AMD ki is vonult a felsőházból.
- Az már idén történt, amikor még Raja Koduri a FAD-on demózta a Vegát és néhány tesztben megelőzte a GP100-at. Pár nappal előtte azonban az nvidia bejelentette a GV100-at. Elvitte a showt. Onnantól mindenki tudta, hogy most hiába mutat be az AMD valamit, ami jobb és esetleg elgondolkodtatna, hahó, itt jön a mienk, ami sokkal jobb lesz (majd ha kapható lesz és meg tudod fizetni.)

Azt ugye Te is tudod, hogy
- az AMD azt nyilatkozta, hogy még idén lesz termékbejelentés (12nm)
- az AMD custom vegái jövő héten érkeznek és abu kotyogása szerint ez nem véletlen, hanem biztos akkor jön az Adrenalin.

Fentiek alapján a kérdés az, hogy vajon most milyen showt akar a korábbiakhoz hasonlóan ellopni az nvidia?

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#31826) Locutus válasza Petykemano (#31825) üzenetére


Locutus
veterán

Ez a nyakatekert gondolkodás semmi másra nem jó, csak az AMD mosdatására...

A short story annyi, hogy az nvidia megint atomot dobott a piacra, erőből, olyat amire az AMD évek óta sorozatosan nem volt képes. És megint pofátlanul árazhatja ahova csak akarja, mert pontosan tudja, hogy se előzőleg, se utólag nem lesz rá válasza az AMD-nek.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#31827) Raymond válasza Petykemano (#31825) üzenetére


Raymond
félisten

Teljesen fuggetlenul attol mennyi realitas van vagy nincs annak amiket irsz es nezopontok kerdese mellozesevel, az a problema amit irsz hogy "az NV mindig alavag az AMD-nek" es a peldakat amiket felhozol aranylag egyszeruen megoldhato - hozzon az AMD a piacra idoben olyan termeket aminek az NV nem tud alavagni. Mert ha ez nem tortenik meg akkor felesleges beszelni barmirol is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#31828) Yutani válasza ÁdiBá (#31819) üzenetére


Yutani
nagyúr

Értelmet nyert számomra az AMD marketing: Poor volta

Igen, szegény Volta, légüres térbe érkezett, az AMD sehol sincs hozzá képest, így nincs kivel versenyeznie. Szomorú is szegény. Poor Volta...

:DDD

#tarcsad

(#31829) Abu85 válasza Petykemano (#31825) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Semmi ilyesmi nincs. Az Radeon Vega Frontier Edition egyre kedveltebb a gépi tanuláshoz, mert a ROCm mellett egyre erősebb. Már sokkal veri a Titan Xp-t. Utóbbi pedig nem elég jó hardver, mert nagyon lassú FP16-ban, Tensor magja pedig nincs. Tehát aki ma olcsó gépi tanulásra kínált hardvert akar, annak egyedül a Radeon Vega Frontier Edition, vagy akár a pici consumer Vegák kínálnak 25+ TFLOPS-os teljesítményt. Ezt a tempót más hardver meg sem közelíti. A Titan V erre reagál csak. Nem véletlen az sem, hogy számítási teljesítményben hova érkezett: a top RX Vegára 0,1 TFLOPS-ot ver FP32-ben és FP16-ban.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31830) ÁdiBá válasza Yutani (#31828) üzenetére


ÁdiBá
addikt

A Titan mindig is olyan célközönséget célozmeg az utobbi években, hogy eleve nincs szó semmilyen versenyről, mert a maximumot hozza.
Ha végig nézed a Titanokat, és a megjelenési dátumokat, mindig messze az AMD fölé tervezte az Nvidia, ki ha én nem stilusban, ezzel is jelezve a világ felé, hogy.:
HAHÓ, NÁLUNK VAN A VILÁG LEGGYORSABB VIDEOKÁRTYÁJA, tessék rendelni.
Kb a Titan az erre hivatott.

Én szerintem az Nvidia tud valamit, hogy a Radeonnál készülnek valamire, ez miatt gyorsabban léptek.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#31831) Locutus válasza Abu85 (#31829) üzenetére


Locutus
veterán

"A Titan V erre reagál csak."

Ezt megint melyik AMD-közeli hírforrásod közölte így?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#31832) Petykemano válasza Locutus (#31826) üzenetére


Petykemano
veterán

Félreértettél.

A mondandóm célja nem az volt, hogy
"óvónéni, a csúnya nvidia miatt megint nem sikerül az Ájemdének" - ahogy Te értetted.

Csupán tényszerűleg leírtam, hogy az nvidia olyannyira nincs lépéskényszerben, hogy megengedheti magának a termékbejelentéseit úgy intézze, hogy az AMD-nek még tiszavirágéletű sikerélményei se lehessenek. Ez semmiben nem mond ellent annak amit a short storydban vázoltál.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#31833) Abu85 válasza Locutus (#31831) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Semmiféle hírforrás nem kell ide. A dolog egyértelmű. Az AMD-nek a ROCm csomagja nagyon gyorsan fejlődik, és egyre többen választják a Vegát gépi tanuláshoz. Hogy miért? Mert megközelítőleg sincs olyan relatíve olcsó és gyors hardver, ami 27,5 TFLOPS-ot leadna FP16-ban. A Titan V most képes 27,6 TFLOPS-ra, ami sokkal-sokkal-sokkal több, mint amit a korábbi Titan Xp tudott. És a gépi tanulás szempontjából a 3000 dollár relatíve olcsónak számít. Leginkább azért, mert a memória miatt úgyis a Frontierben gondolkodtak a "dezertőrök". A CUDA sem lényeges kötés már, a ROCm támogatja a HIP-en keresztül.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31834) #45997568 válasza Locutus (#31831) üzenetére


#45997568
törölt tag

Egybol errol beszel a srac is :U

Bar NV is errol beszel, ott van hova pozicionaljak a kartyat :DDD Ez nem gamer kartya, kar volt ra gamer topikot csinalni, ez meg munkakartya :U

[ Szerkesztve ]

(#31835) Petykemano válasza Raymond (#31827) üzenetére


Petykemano
veterán

Ha megoldandó problémaként tekintünk erre a helyzetre - ahogy Te nézed - akkor arra valóban az lehetne a megoldás, hogy az AMD kapja össze magát, ésstb, amiket írtál.

De én nem problémaként írtam le a helyzetet, hanem tényszerűen. Azt mondtam: az nvidia kiváló termék- és marketingstratégiát folytat.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#31836) Asbee válasza Abu85 (#31833) üzenetére


Asbee
veterán

Ezt majd cikkben is így fogod írni? 10 mondatban e-téren mennyire hiper szuper az amd és a szar titan xp, 1 mondatban azért megjött rá a V és 0,1 TFLOPS-ot ver a vegára. Mert itt már jól működik a féneyzés ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

(#31837) Abu85 válasza Asbee (#31836) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Attól, hogy nektek a tények nem tetszenek, ezek még tények maradnak. Legalábbis a cáfolatát nem látom, csak a sírást, hogy megint tények kerülnek a hírekbe.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31838) Raymond válasza Abu85 (#31833) üzenetére


Raymond
félisten

"Semmiféle hírforrás nem kell ide. A dolog egyértelmű."

LOL :)) Classic :)

"Az AMD-nek a ROCm csomagja nagyon gyorsan fejlődik, és egyre többen választják a Vegát gépi tanuláshoz."

Ezzel nem mondtal semmit ha tobb adattal nem tudod alatamasztani. Itt egy pelda hogy megerts miert:

Eddig 1 a 100-bol valasztotta az AMD megoldast, a tobbi az NV-t. Most mar 4-en valasztjak az AMD-t (=egyre tobb), csak attol meg az NV-t ez nem fogja kulonosebben erdekelni ha a tobbi 96 az o megoldasukat valasztja. Majd valamikor jovore raneznek hol is tart az a most fel eves ROCm, mert akkor talan mar lesz egy mareknyi projekt ami le is lett szallitva.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#31839) Asbee válasza Abu85 (#31837) üzenetére


Asbee
veterán

Most sem a tényekkel van a baj, megjelent egy új nv kártya, ahelyett hogy annak a tudását , pozícionálását emelnéd ki, megint azt ecsetelgeted hosszan mennyire szuper az amd. Más meg sem közelíti. Inkább meg sem közelítette eddig a pontig. A tényeket pedig, tényekkel támaszd alá, számokkal, bizonyítékokkal. A te szavad itt sok embereknek már nem tény. Légből kapott dolgokat én is tudok mondani...

(#31840) Locutus: Természetes, hogy a második eset. Egy köztes lenne az igazi, de azt szokás szerint más oldalakon kell majd keresni.

[ Szerkesztve ]

(#31840) Locutus válasza Abu85 (#31837) üzenetére


Locutus
veterán

Nem a tényekkel van a gond, sose azzal volt. Csak a tálalásukkal.

Tudod, van az egyik hírforrás, amely szerint megint atomot dobott a piacra az nvidia, amire az amd-nek nincs válasza. Meg van a másik, ami mosdatni próbál, hogy ez "csak" válasz az AMD űrtechnológiájára, meg csak 0.1-el gyorsabb, és különben is, nincs itt semmi látnivaló, kérem oszoljanak. Na vajon itt melyik lesz a bemutatóban...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#31841) Abu85 válasza Raymond (#31838) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sokkal többen választják. A problémát az adja az NV számára, hogy a Tensorflow HIP konverziója pöcre ugyanolyan gyors, mint a CUDA kód. Csak amíg utóbbit nem tudod futtatni olyan hardveren, ami ~10 TFLOPS-nál többre képes, addig a HIP konverzió fut 25+ TFLOPS-os hardvereken is. És mit ad isten, az NV kihozott egy 25+ TFLOPS-os hardvert. Ha ezt nem tudjátok összerakni, akkor az nem az én gondom. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31842) Abu85 válasza Asbee (#31839) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az lesz kiemelve a hírben. Hova készült és mit tud. És ha visszaolvasol egyedül én hoztam számokat, szóval rajtam számon kérni ezek hiányát finoman fogalmazva is vicces. :DDD

(#31840) Locutus: A tényeket nem lehet tálalni. Azok tények. Az már más kérdés, hogy mit képzeltek bele, de ez nem rám tartozik.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31843) X Factor válasza ÁdiBá (#31819) üzenetére


X Factor
addikt

Úgy nézz ki, mindegy mibe kerül, de váltanom kell majd gsync-re :Y

Szerk: megláttam az árát, könnyű volt lemondani róla.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#31844) Locutus válasza Abu85 (#31842) üzenetére


Locutus
veterán

Ujjé, ha szerinted a tényeket nem lehet "tálalni" akkor jobb vagy demagógiából mint a politkusaink :DDD

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#31845) ÁdiBá válasza Asbee (#31839) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ne viccelj már, az AMD tudja mindenki hogy papiron jobb mindennél, De már egy 1080Ti keresztbe lenyeli ha egy átlagos háztatársba bekerül, egy átlagos felhasználóhoz.
Szerinted a mostani Volta?
A Pascal ellen nem tud versenyezni mai napig a VEGA?!
Most miről van szó?
Szerintem két vega nem érné be a Titan Voltát.

(#31846) Abu85 Ezt azért nem értem, mert van kint professzionális kártya az nvidia cégtől HBM2 vel rendelkező 16 gigás modellek, amire nem is tudsz rákötni monitort, mert nem arra való.

Most ezen ugyan úgy minden adott.
Nyilván nekem is feltünt hogy sok dolog hiányzik a kártyáról.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#31846) Abu85 válasza ÁdiBá (#31845) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem hiszem, hogy ez géming kártya. Azt írták páran, hogy az NV azért titkolja a ROP-ok számát, mert 48 van benne. Ezért sem esett szó a géming felhasználásról, csak a gépi tanulásról. Én próbáltam rákérdezni a ROP-ok számára, de csak az volt a válasz, hogy ez nem géming hardver, így ezek száma lényegtelen. Ez igazából megkerülése volt a kérdésnek. :(

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31847) Asbee válasza Abu85 (#31842) üzenetére


Asbee
veterán

Ennyire süllyedsz lefelé, hogy burkolt személyeskedésbe kell menned? Bár megértem, hogy ennyire bántja a lelked ez a kártya. Az a vicces ahogy előadod tényeid. Bár annyi tényt közöltél te már itt a PH-n amiből semmi nem lett, hogy röhögőgörcsöt kap az ember. Na látod, erre kell az orvos, nehogy megfulladjon. Ha már ilyen megjegyzősre vetted a figurát.

(#31845) ÁdiBá: Ez nem gamer kártya, csúnya nv még a választ is megkerüli. Kíváncsi leszek játékokban driver, teljesítmény téren ennek ellenére, hogya fog muzsikálni.

[ Szerkesztve ]

(#31848) Abu85 válasza Asbee (#31847) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az én lelkem nem bántja. Örülök neki, hogy van miről írni, és nektek lesz mire sivalkodni. :DDD

(#31845) ÁdiBá: Igen csak az a hardver marha drága. Van egy réteg, ami nem tudja megfizetni az annyira drága hardvert, így az NV és az AMD ide vezette be a Titan és a Frontier opciókat. Nem annyira durvák a terméktámogatásban, de elég jól működnek, és relatíve olcsók. Ez a réteg amúgy sem a Tesla vagy az Instinct verziót venné, hanem választana GeForce-ot és Radeont, ha nem lenne Titan és Frontier.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31849) Asbee válasza Abu85 (#31848) üzenetére


Asbee
veterán

Akkor ezzel lényegében beismered, hogy a cikkeid egy tudatos provokáció is? Ezért kell fényezned tudatosan mindenhol az amd-t? Mint ahogy most is tetted. Elkezdtek beszélni a kártyáról, idejöttél és elkezdtek ecsetelni mennyire szuper a vega, ilyen nincs a piacon ami a közelében sem lennne. Majd a fejedben kreaált tények mögé bújsz, amit semmivel nem tudsz igazolni. Több szóra sem érdemes, ez a tevékenységet. De legalább most beismerted és teljesen szándékos és tudatos, hogy legyen mivel provokálni.

[ Szerkesztve ]

(#31850) Abu85 válasza Asbee (#31849) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Miért törném magam azon, hogy provokáljalak titeket? Szimplán önmagatoktól képesek vagytok olyan dolgokat látni a hírekbe, amelyek benne sincsenek.
Láthatod most is. Szó se volt itt arról, hogy mennyire szuper a Vega. Egyszerűen csak leírtam, hogy picit gyorsabb nála FP16-ban a Titan V, és pont azért jött, mert a korábbi Titan Xp nem tudott 25+ TFLOPS-os FP16-os tempót felmutatni. Ebből a tényből sikerül azt leszűrni, hogy mennyire szuper a Vega. Ez itt a szövegértelmezési problémát tipikus esete, amit "provokációzással" palástoltok. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.