Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Ott vagyunk már? :D

(#1802) Crytek válasza Insolent (#1800) üzenetére


Crytek
veterán

Számolj azonos euróval és kiderül! Tehát 6850 olyan 60-65 ezer körül lesz.

Next PC Upgrade: 2022

(#1803) zuchy válasza Crytek (#1802) üzenetére


zuchy
őstag

Ha már ezek ilyen drágák lesznek akkor megint jó drága kártyákat kapunk. Csak a HD6870 85k lenne. És még nem beszéltem a HD6950, 6970, 6990-ről. A 6970 lesz vagy 140k. Nem mintha fenyegetne a veszély, hogy ennyit ki kell adnom egy kártyáért, de sajnos az emlúlt években eléggé megnőttek a VGA-k árai. Bár ez sok mindentől lehet, a drágább gyártástól elkezdve egészen a konkurens gyengébb szerepléséről a felső kategóriában. Nv-nek most kéne megcsinálni a teljes értékű GF100-at és a két GPU-s kártyáját. Csak utóbbin megint nem sok haszon lenne ergo minek csinálják meg, maximum marketing értéke lenne. :(

PC-STYLE.hu

(#1804) Komplikato válasza DeckardCain (#1794) üzenetére


Komplikato
veterán

"Újabb információ morzsa

6850 ~ 1499 RMB ~ 225USD
6870 ~ 1999 RMB ~ 300USD"

Nem akarlak elkeseríteni, de a kínai VGA árak gyakorlatilag 2/3-a a más országok árainak. Amikor itthon 33K volt egy HD2600XT, kintről vagy PH-ról meg 25K, akkor ott 17K volt a spéci hűtős (Colorfull) verzió.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1805) Komplikato válasza bandi0000 (#1796) üzenetére


Komplikato
veterán

"a konfig egy intel q9550 2 giga mem ati 2600xt win 7
bármelyik játékot indítom el v rögtön egy egy kis idő múlva hibát észlel és leáll"

Amennyiben referencia hűtős, akkor ki kell portalanítani, és egy friss paszta sem árt, pláne ha Sapphire. ;]
Persze mielőtt ok nélkül szétszeded, nézd meg a hőmérsékletét terhelés nélkül, majd 3D teszt mellett mondjuk ablakban.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1806) Insolent válasza Crytek (#1802) üzenetére


Insolent
aktív tag

Nem minden esetben igaz, általában itthon minden 15-20% -al drágább mint más országokban, akármelyik szomszédot megnézheted.

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#1807) Tibicsucsu válasza Insolent (#1806) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Azt szeretném látni! Mondj lécci vmi oldalt, ahol mondjuk szlovák árak vannak! Én csak német oldalt ismerek, de az nem igazolja az állításodat (mondjuk nem is szomszédok).

[ Szerkesztve ]

(#1808) Insolent válasza Tibicsucsu (#1807) üzenetére


Insolent
aktív tag

Oldalt konkrétan nem, tudok haverom dolgozott kint ausztriában , kértem hogy hozzon el pár PC bolt árlistáját és ott jó pár termék olcsóbb volt mint nálunk.

Lehet kicsit túloztam, sorry ..

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#1809) Tibicsucsu válasza Insolent (#1808) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Nagy divat lett azt mondani, hogy külföldön minden olcsóbb de én eddig nem találtam erre bizonyítékot a neten. Természetesen nem akarlak megkérdőjelezni, abban hogy pár dolog lehet hogy olcsóbb (főleg hogy nem vmi fórumról jött az infó hanem havertól), de ez a 15-20% nekem erős volt.t
Ha már árak. Nem nagyon értem, hogy miért éri meg annyira az AMD-nek a Junipert megtartani ha az új architektúrával sikerül kisebb méret mellett hozni ugyanazt a teljesítményt.

(#1810) Insolent válasza Tibicsucsu (#1809) üzenetére


Insolent
aktív tag

Ez jó kérdés, tőlük kéne megkérdezni :) .

De szerintem anyagi okok miatt van ez, majd meglátjuk mit hoz a jövő.

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#1811) DrJános válasza Insolent (#1800) üzenetére


DrJános
aktív tag

Árcsökkenés nagy valószínűséggel 1 Ft sem lesz ( 5xxx esetében), sőt már én is rá jöttem arra, hogy mire célzott gbors mikor mondta, hogy az AMD-s ek mekkora ge*ik.

Szal mivel a Barts iszonyatosan erős lett, kicsi méretei ellenére tudja hozni sőt meg is előzi a Cypress-t így azt nagy valószínűséggel kivonják és ugyanazon az áron fogják adni a sokkal olcsóbban előállítható terméket .
Hivatalosan senki sem szidhatja őket hisz új architektúrát használnak és maradtak 40 nm en.

Az más kérdés hogy ott lesz a 69xx ami most már az igazi csúcs kategória és abban ott lesz az iszonyatos erő lehet, hogy még a teljesítménybeli (talán) 2x is össze hozzák ugyan azon gyártás technológiával ami viszont bámulatos.

Abu meg nem azért nem irogat a fórumra, mert nincs ideje, hanem mert azok az adatok amiket meg kapott most még titkosak és nem oszthatja meg velünk.

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#1812) KillerKollar válasza DrJános (#1811) üzenetére


KillerKollar
senior tag

"Az más kérdés hogy ott lesz a 69xx ami most már az igazi csúcs kategória és abban ott lesz az iszonyatos erő lehet, hogy még a teljesítménybeli (talán) 2x is össze hozzák ugyan azon gyártás technológiával ami viszont bámulatos."
A HD 6900 teljesítményéről még senki nem tud semmit,vagy aki tud az még nem beszélhet róla,úgyhogy nemtudom hogy ezt mire alapozod,de egyenlőre semmi konkrét infó nem hangzott el tudtommal a nyilvánosság elött a 6900-asokkal kapcsolatban,sem ár sempedig teljesítmény tekintetében,tévedek?

(#1813) tzsolesz válasza KillerKollar (#1812) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Gondolom a x900-ból azért következtetni lehet erre.

(#1814) DrJános válasza KillerKollar (#1812) üzenetére


DrJános
aktív tag

Nyíltan igaz, hogy semmi hír nem jelent meg, de kaptunk 1 jó nagy adag utalást.

(#1688) Abu85: Mostantól kussolnom kell, mert megkaptam a preziket. Hát nem véletlenül jött mindenféle adat a pletykákban. Még generáción belül is meg vannak kavarva a dolgok rendesen, de most már érthető, hogy miért lett így csinálva a számozás. Valszeg a TSMC bekavart azzal a 32 nm delete paranccsal. Na de mindegy. Az igazán érdekes a HD 6900 lesz, de az nagyon.

(#1695) Abu85 : Igen a HD 6900 full új lesz, nagyon sok érdekes ötlettel. A tuningosok főleg szeretni fogják.

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#1815) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Na a júzer ezzel a HD6 szériával se lesz beljebb, de legalább az AMD-nek mégtöbb marad a zsebében. Én ennek örülök, végülis ez a lényeg.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#1816) gbors válasza DrJános (#1811) üzenetére


gbors
nagyúr

attól tartok, túlzott az optimizmus. a Barts nem lesz olyan gyors azonos órajelen, mint a Cypress, viszont valószínűleg tényleg kivonják a Cypress alapú kártyákat a forgalomból, már csak azért is, mert a két 6800-assal le tudják fedni a három 5800-ast.

az meg végképp nagyon meglepne, ha a Cayman duplázna a Cypress-re - már a +50% is igen derűlátónak hangzik...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1817) Insolent válasza DrJános (#1811) üzenetére


Insolent
aktív tag

Köszi a szomorú hírt :O

Pedig reméltem némi árcsökkenést kéne 5850-em mellé egy tesó olcsóé ;]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#1818) DrJános válasza gbors (#1816) üzenetére


DrJános
aktív tag

Lehet, hogy tényleg túlzásokba estem. xd Csak már nagyon közeleg az az idő, hogy megtudjuk a 68xx titkait ;] és kicsit fel vagyok pörögve :DD ( na jó, nagyon fel vagyok pörögve :DDD ) Sajna úgy sem lesz rá pénzem de valamiért mindig szeretném megtudni minél hamarabb, hogy mi tud az új generáció.

Insolent ha mázlink van akkor a pénzes elméletem is túlzás, és amikor "kiszórják" a 58xx-et akkor csökkentenek az áron hogy hamar túltegyenek rajta. Bár volt aki írta, hogy ha az a tervük amit írtam akkor valószínűleg kevés VGA-t gyártanak le mostanság.

[ Szerkesztve ]

Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

(#1819) Komplikato válasza gbors (#1816) üzenetére


Komplikato
veterán

Olyan szitu lesz, mint amikor bejött a 9600-os a 9500-ös helyett? :O

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#1820) Med1on válasza gbors (#1816) üzenetére


Med1on
aktív tag

50%-al is ott lenne a HD 5970 mellett, ami szerintem nagyon durva. :DDD

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#1821) gbors válasza Med1on (#1820) üzenetére


gbors
nagyúr

az 50%-hoz kell a 384-bites memóriabusz 48 ROP-pal, a pletykált 480(x4) új generációs szuperskalár ALU, és azonos órajelek. challenging.

Komplikato: bizony az előfordulhat...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1822) Med1on válasza gbors (#1821) üzenetére


Med1on
aktív tag

Így akkor gondolom a "csöppség" megugraná a 400 mm2-őt, amivel kicsit elkezdene "zöldülni".

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#1823) DemonDani válasza gbors (#1821) üzenetére


DemonDani
addikt

Az akkor még több mint 400 is meglenne ha ezt betenné az ati (ugy már biztos), de nem valószínű, gondolom te sem gondolod hogy ezt meglépnék...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1824) Zanik válasza DrJános (#1811) üzenetére


Zanik
addikt

Azt még értem, hogy az 57xx-es széria árai nem csökkenek, hisz a Juniper elvileg marad, viszont a Cypress kivonásával és az érkező Barts-szal és Cayman-nel az 58xx-asoknál nem lesz raktársöprés? Mégis ki fogja vásárolni a megmaradt 58xx-asokat ha ugyanazon az áron kaphat egy újgenerációs kártyát?

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1825) smkb válasza Zanik (#1824) üzenetére


smkb
őstag

--- Szerintem ---

Kissé elszabadultak itt páran a várakozásokkal. Egyszerű a képlet a HD6850 a HD5770 és HD5850 közé jön teljesítményben, a HD6870 a HD5850 és HD5870 közé. Mivel jelenleg sem igazán nyereséges a vga üzletág az AMD-nél (épphogy nem veszteséges), (vagyis a gerjesztett urban legenddel ellentétben nem olcsó őket előállítani) egyértelmű, hogy a pozíciónak megfelelően lesz árazva. A HD6870 megy a 70-100.000 közötti ársávba a HD6850 meg a 45-70.000 közöttibe (más országokban természetesen a helyi árszinteknek megfelelően). Így az AMD megússza, hogy árversenybe kelljen szaladnia (nem kell leáraznia a HD5850 és 70-et sem,) amit egyszerűen anyagilag nem engedhet meg magának. Megvárja míg elfogynak így az 58xx-es szériák, majd a HD69xxx-el meg pótolják a HD5870 és feletti űrt.

Lesz egy szép 6 elemű skála egy ideig a közép - felső kategóriában (5750, 5770, 6850, 5850,6870,5870), amiből az 5850 és 5870 idővel kikopik.

Nagy leárazásokra meg nem kell számítani.

--- Szubjektv vélemény vége ---

Aztán vagy így lesz, vagy nem :)

[ Szerkesztve ]

(#1826) tzsolesz válasza smkb (#1825) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ez igen. Az új generáció minden tagja lassabb lesz mint a régebbi generáció?
Lassan eljutunk a 9600XT-ig, ha ez így folytatódik. Talán a HD12850 már lehet hogy csak egy Radeon 8500-at fog cvak überelni? :DDD

(#1827) shteer válasza Zanik (#1824) üzenetére


shteer
titán

nem kell raktrásöprés... nincs mit söpörni :)

..szerintem jónak tűnik

(#1828) smkb válasza shteer (#1827) üzenetére


smkb
őstag

Dirk Meyer szerint azért fogyott kevesebb AMD VGA a Q3-ban, mert túlrendelték magukat a partnerek Q2-ben, és beragadtak náluk, mivel a Q3-ra meg erős keresletcsökkenés lett... így nem bíznék benne, hogy nincsenek raktáron... hát neki már csak hisztek...

(#1829) tzsolesz válasza smkb (#1828) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Eddig legalább is az volt, hogy az AMD azért nem csökkent árakat, mert üresek a raktárak, és a megrendeléseket is alig tudják teljesíteni. Ezek megint érdekes fejlemények. De hiszek neked.

(#1830) lsc


lsc
nagyúr

XFX 6850

Az élet kegyetlen .

(#1831) tzsolesz válasza lsc (#1830) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hoppá. :C A hátsó lemez nagyon tetszik.

(#1832) Atom_Anti válasza lsc (#1830) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Nagyon versenyképes ár teljesítményét figyelembe véve ;).

(#1833) Abu85 válasza smkb (#1828) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Meyer csak a notebook termékekre mondta ezt. Mivel a nyereség számottevő része nem az asztali termékeken van, így a mobil rendelések visszaesése jelentős probléma. A másik nagy piac az IGP, de azt nem ide számolják, hanem a procikhoz.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1834) Zanik válasza smkb (#1825) üzenetére


Zanik
addikt

Én annak csak örülök, hogy nem lesz akkor rés, mert eddig az 5850-et drágálottam, az 5770-est meg kevésnek éreztem, így úgy döntöttem, hogy inkább megvárom az új generációt, akár lesz árcsökkenés, akár nem. :B

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1835) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Kész a HD6850 és 70. :)

[ Szerkesztve ]

(#1836) smkb válasza Abu85 (#1833) üzenetére


smkb
őstag

Viszont ha az asztali diszkrét VGA jól fogyoott ezeken az árakon akkor hol van a nyereség?

(#1837) cszn válasza smkb (#1825) üzenetére


cszn
őstag

Ez még akár el is képzelhető. :) Üzletpolitika szempontjából ideális. Miután elfogyott a 5xx0 gen. megmarad a 6750 (5750), 6770 (5770), 6850, 6870... kombó

(#1838) Atom_Anti válasza Abu85 (#1833) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Ez annak is köszönhető hogy a laptopgyártók nem képesek tenni gépeikbe rendes videokártyát, csak a legolcsóbb szarokat. Ezek az olcsóságok viszont nem sokkal tudnak többet mint az Intel féle megoldások, ezért marad az ember a keveset fogyasztó Intel mellett. Kivétel a HP Envy sorozat ami normálisabb videokártyákat használ, ezentúl pedig a gamer laptopok. Viszont a gamer laptopok nem valami kelendőek kinézetük, méretük miatt. Tehát mint Pl. én hiába akarnék venni laptopot normális diszkrét videókártyával felszerelve, egyszerűen nincs ilyen a piacon :( .

(#1839) smkb válasza Atom_Anti (#1838) üzenetére


smkb
őstag

Ezzel nem teljesen értek egyet, egy HD4570 pl egész jól elmuzsikál (a HD5470 bár kissé gyengébb de az is elmegy), és még az olcsó notebookokba rakják. Azért egy HD4570 680/800 körbemuzsikálja az intel igp-it, de a az AMD HD4200 igpket is rendesen. Én pl simán Oblivionozok a HD4570-en (tudom, csak szintetikus teszt, de 4000 pöttyöt produkál 3Dmark06-ban 1366*768-on), sőt, Grid, Deadspace és Dirt2 is elzümmög.

Azzal viszont egyetértek, hogy alaphangon meg 3 kilót nem adnék egy notiért csak azért, hogy legyen benne egy HD5850, ami egy asztali HD5770.

(#1840) smkb válasza cszn (#1837) üzenetére


smkb
őstag

Igen, felülről meg idővel jönnek majd a 69xx-ek. Ha AMD-nél én döntenék a pozícionálásról és árakról, akkor ezt tenném.

(#1841) Atom_Anti válasza tzsolesz (#1835) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Úgy látom még mindig jó nagy kavarás van a végleges specifikációkkal :N.

(#1776) gbors:
Milyen teljesítménnyel számolnál ha ezek a Bartsok véletlen az új architektúrára épülnek és 1120 illetve 1280 stream processzorral lesznek megáldva?

(#1839) smkb
Van egy olyan pompás mobil vga mint a Hd5830. 24W TDP je van, tehát akár 14colos laptopban is elférne anélkül hogy vastagítani kellene. De a 57xx -ek is fellelhetetlenek, hanem az 5650 az első normális diszkrét kártya a HP Envy-ben. Olyan laptopért ami csak egy 5470et vagy ezalattit tartalmaz nem vagyok hajlandó 100 ezreket fizetni :(.

[ Szerkesztve ]

(#1842) smkb válasza Atom_Anti (#1841) üzenetére


smkb
őstag

Ja vicces a mai techpowerupos XFX 6850 kissé más paraméterekkel rendelkezik :)
Lehet lesz többféle mindegyikből :)

(#1843) Abu85 válasza smkb (#1836) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ott van 1 milla. Bár itt még mindig nem tudjuk, hogy milyen arányban van a különbség a noti és az asztali eladások között, és azt sem, hogy mennyi az egyéb kiadás a részlegen belül (gari stb.), de az asztali VGA-k piaca a nyereség szempontjából lószar. Már csak abba gondolj bele, hogy egy CPU előállítása 20 és 60 dollár között van, függőek a mérettől és a tokozástól, és azt mennyiért adják el. Ehhez képest egy HD 5830 100-110 dollár minimum, és reálisan a 150 dollárért kellene adni a teljesítménye alapján. Iszonyatos a kontrasztkülönbség. Ezért mondtam nemrég, hogy az AMD és az NV itt nem azért püföli egymást, mert valami hihetetlenül megéri a piac, hanem azért, mert meg fogja érni, ha az egyik cég megunja. :) Az igazán vízválasztó a jövő év lesz, amikor az IGP kicsinálja a notis GPU eladásokat is. Ennek kompenzálására külső, dokkolós VGA-kkal készül az NV. Ez eddig nem volt sikeres, meg mondtad is régebben, hogy nem tartod jó ötletnek, de majd kiderül mi lesz a trend jövőre.

(#1838) Atom_Anti: A notigyártók rendelése érdekes dolog. Ők tudják a legjobban, hogy jövőre mennyire alakul át a szegmens. Nem akarnak túlzott rendeléseket leadni, mert lassan mindenki látta, hogy mit tud a Llano. Már a Sandy Bridge is tudja azt, amit manapság egy mobil HD 5470, ezt a múltkori GT 430-as előadáson ecsetelte az NV, és mondták, hogy ez marhára nem számít, mert az Intel drivere tiszta bug, és hiába fut gyorsan, ha rossz a megjelenítés. Valószínűleg ez lesz a marketing a Sandy Bridge ellen, mert mást nem nagyon lehet előhozni. Márpedig elő kell hozni valamit, mert a termék felzabálja a diszkrét GPU-k piacát. Ugye korábban volt róla pletyka is, hogy az Optimus nem működhet a Sandy Bridge-dzsel, mert az IGP-t letiltja az alaplapi vezérlő, ha érzékeli, hogy valamit dugtál az MXM slotba. Ez feltételezhetően igaz, abból kiindulva, hogy az NV már most milyen offenzívát indított a diszkrét kártyák fennmaradásáért.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1844) tzsolesz válasza smkb (#1842) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Jaj ja, ez valószínű az XFX edition. :DDD

(#1845) Hakuoro válasza Atom_Anti (#1841) üzenetére


Hakuoro
aktív tag

Szinte mindenhol 960 meg 800 sp-t emlegetnek. :U

(#1846) Zanik válasza Atom_Anti (#1841) üzenetére


Zanik
addikt

Azért már 200ezer alatt is kapható HD5650-nel illetve GT335-tel szerelt notebook, amik azért már "kellően" erősek tudnak lenni.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1847) Abu85 válasza Hakuoro (#1845) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Bezzeg a valósat, még senki sem találta el. :DDD

[link] - van aki már Vántédzsezik. :)

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1848) tzsolesz válasza Abu85 (#1847) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

thx. :R ;]

(#1849) cszn válasza Abu85 (#1843) üzenetére


cszn
őstag

Egy jó GPUs notebookot nehezebb összerakni a hő miatt és ráadásul olyan árakban adják, hogy mindenkinek elmegy a kedve egy rendes játékos notebooktól. Ha egy olcsóbb, de jó procival rendelkező notebookhoz lehetne venni normális külső videokártyát... Olcsóbb lehetne és hatékonyabb szerintem. Én életképesnek tartom az ötletet, de én nem tudok az emberek fejével gondolkodni. :DDD

#1850 Abu85 Jaja. Igazad van. :)

[ Szerkesztve ]

(#1850) Abu85 válasza cszn (#1849) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerintem is életképes az ötlet. Ami eddig hiányzott az az egységes felület a külső VGA-knak. Ez lenne a kulcs az új piac be indításához. :)

Amúgy beszarok az AMD HD 6000-es jelmondatán: The best is now even better Mossák az agyunkat rendesen. :)) Az új prezik is NV-sednek. Legalábbis messze nem olyan lényegre törőek, mint a HD 5000-es pdf-ek. Meg minden oldalra jut valami hangzatos szlogen. Felvettek pár marketingest. :D

(#1852) Atom_Anti: Egyet talán tudnék is mondani. Kettőt már nem biztos. :N

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.