Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-08-30 10:47:05

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) cszn válasza huskydog17 (#1149) üzenetére


cszn
őstag

Azért ez elég érdekesen hangzik... Nem úgy volt, hogy csak egy tesztkártya lesz a 4770 mintájára csak kicsit több módosítással? Abu vmi. info esetleg? :U

(#1152) Abu85 válasza cszn (#1151) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem már idén lesz HD 6000 sorozat és abban lesz egy tesztlapka is. Jövőre a HD 7000 jön.
Ez egyébként nincs hamar. A HD 5000 ősszel egy éves lesz, kint van a teljes sorozat és közeledik a generáció élettartamának a vége. Az AMD ütemterve kb. 1 éves ciklusokra van tervezve.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1153) cszn válasza Abu85 (#1152) üzenetére


cszn
őstag

Igaz is! Már mindjárt május, nagyon gyorsan megy az idő. Akkor kíváncsian várjuk :K

(#1154) Bici válasza Abu85 (#1152) üzenetére


Bici
félisten

Jól csinálja az AMD; az őszi időszakra teszi az új karik bevezetését.

A 6-os sorozat tudtommal nagyobb chipeket is fog tartalmazni, mint a mostani legnagyobbak. A 40nm-es szívás nem fogja nehezíteni ezek gyártását?
Vagy még több redundáns terület lesz bennük? Tudtommal a hd5-ben is sok van. :F

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1155) TESCO-Zsömle válasza Abu85 (#1152) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És ezektől a 6xxx-osoktól mit lehet várni?

Lesz benne bármilyen újítás, ami rövidtávon megéri, vagy csak a szimpla teljesítmény-lépcső és kész?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1156) Abu85 válasza Bici (#1154) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez az ATI-nak nem gond. A HD 5870 Max TDP-je 190 watt. Bőven van feljebb. 220 wattot is meg lehet adni, és nincs probléma. Az NV-nek az a problémája, hogy ők a 300 wattba alig tudnak beférni.

TESCO-Zsömle: Egyszerű generációváltás ... gyorsabb, jobb, drágább. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1157) TESCO-Zsömle válasza Abu85 (#1156) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Aha, szóval semmi (számunkra) jelentős fejlesztés nem lesz benne...

És HD7xxx-ben? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1158) Abu85 válasza TESCO-Zsömle (#1157) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mi számítana számodra jelentősnek? :D Új API nem lesz, így ott nem lehet javítani. A cacheszervezért lecserélik, de a shader blokk nem változik.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1159) TESCO-Zsömle válasza Abu85 (#1158) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na igen... Egyértelmű voltam, mint egy prófécia... :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1160) Bici válasza Abu85 (#1158) üzenetére


Bici
félisten

Azok a szűk keresztmetszetek, amik manapság a túl alacsony min. fps-eket okozzák, azok javítva lesznek a 6-os vagy 7-es szériánál?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1161) Abu85 válasza Bici (#1160) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezt nem értem. Nézd meg a tesztünket. A HD 5870 olyan minimum FPS-eket csinál, mint az azonos árú GTX 470. Mit javítsanak?
Persze nyilván a HD 5850 gyengébb, mint a GTX 470, de 20k-val olcsóbb. Nem várhatod el, hogy -20k-ért jobb legyen. :)
A legjobb minimum FPS-eket a Hemlock csinálja, ami a GF100 stratégiai ellenfele, csak sokkal gyorsabb, így mehet a nagyobb árcédula.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1162) Bici válasza Abu85 (#1161) üzenetére


Bici
félisten

Én mást látok a tesztben pl. Warhead, MW2, Battleforge, Battlefield-ben és AVP-ben is egy kicsit.
Én nézem félre valamiért? :B

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1163) Abu85 válasza Bici (#1162) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Warhead:
GTX 470: 21, 19, 11
HD 5870: 23, 21, 4

MW2:
GTX 470: 37, 22
HD 5870: 33, 21

AVP:
GTX 470: 35, 26
HD 5870: 33, 27

Battlefield BC2:
GTX 470: 32, 30, 20
HD 5870: 33, 28, 19

A Battleforge alatt a legelső képkocka tart ennyi ideig, arra majd találunk valami megoldást, hogy ne legyen mérve. De ezt le is írtuk, hogy tesztben nem volt akadás.

Most konkrétan a Cypress-GF100 viszonylatban ezek az értékek teljesen rendben vannak. Az AMD a felsőkategóriás fejlesztését küldi szorítóba az NV csúcskategóriásával. Ha a terveknek megfelelően a Hemlock menne a szorítóba, akkor az AMD-nek lenne jelentősen jobb a minimum FPS-e. Ezt az AMD azért nem teszi meg, mert nekik megfelel ez az árazás, hiszen így is eladják a termékeket. Tudják, hogy a GF100 ilyen árazás mellett csak korlátozottan forgalmazható, az előre kalkulált veszteséges gyártás miatt. Igazából semmilyen szűk keresztmetszet nincs. A GF100-at kell a túl olcsón adni, mert a rendszer nem képes többre. Ha az AMD akarja, akkor a Hemlockot is adhatná 100-150 dollárral olcsóbban, de nem kell, mert így is megveszik. A később érkező GF104 is akkora lapka, mint a Cypress. Ami nem csoda, hiszen stratégiailag a Cypress ellen készült, csak esélye sincs megverni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1164) Bici válasza Abu85 (#1163) üzenetére


Bici
félisten

Most nézem, hogy főleg 2560-ban esik le durván az AMD-féle min. fps. És én a gtx 480-hoz hasonlítottam. Akkor már értem a lényeget, sorry én gondolkodtam rosszul. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1165) robyeger


robyeger
addikt

Originally Posted by rumor
Q3 listing HD6750, 40nm process, the chip area of more than Cypress, less than 400 mm2, still 1600SP/256bit bit wide, divided into two 800SP modules, each of which has an enhanced off Tessellation Unit and a Rasterizer, two modules parallel-oriented graphics. Triangles rate doubled, Tessellation 3-4 times performance improvement. L2 Cache redesigned to significantly improve the performance of GPGPU. Core frequency of 900Mhz-1GHz, TDP of 225 watts or so. Target performance is 10% -20%, GTX480, expectations and GF100 B1 version of its flagship chip, the performance was flat. North Island family, the first product in the maturity process of verifying the new structure.

Q4-Q1 next year, listing HD6670/6650, single 800SP modules / 128bit bit width, Water 28nm process.
Q1-Q2 next year, listing HD6870, 28nm process, four 800SP module, 512bit-bit wide return to core area of 400-450 mm between the target performance of dual-core card Fermi suppression. In fact, R600 is the ultimate form

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#1166) Angel1981 válasza robyeger (#1165) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem hangzik rosszul! :)
Az AMD is egyre növeli a lapkaméretet a teljesítmény érdekében.
De ha jól értelmezem, ez még csak pletyka, igaz?

Abu, mit szólsz hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#1167) TESCO-Zsömle válasza robyeger (#1165) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem ott sántít a dolog, hogy a HDx770-esek évek óta a középkategóriát képviselik, a legjobb ár/érték aránnyal és 100W alatti TDP-vel. Ehhez képest az a 225W nekem az eddigi "menetrend" pofánköpését jelentené...

Mennyit ehet akkor a HD6870 és a HD6970?

Az 1600SP viszont illene a képbe...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1168) zuchy válasza TESCO-Zsömle (#1167) üzenetére


zuchy
őstag

Na de az még 40nm-en készül, a 68xx és 69xx meg 28nm-en. Ez kisebb kitérő lesz, később lesz majd 800Sp-s 128-bites lapka is. :)
Érdekes speckók ezek, elég nagy chipek lesznek már. Lehet, hogy ilyen nagy chipekből már nem is tudnak dual chipes kártyát csinálni. Bár ha jó a gyártósor, akkor meglehet lépni.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#1169) Bici válasza zuchy (#1168) üzenetére


Bici
félisten

Szerintem, itt már nem lesz szükség a kétchipes megoldásra. Írják is, hogy a dupla-fermi ellen indul harcba a GPU:

"HD6870, 28nm process, four 800SP module, 512bit-bit wide return to core area of 400-450 mm between the target performance of dual-core card Fermi suppression"

Vagy én értem rosszul?

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1170) zuchy válasza Bici (#1169) üzenetére


zuchy
őstag

Igazad van, jól érted. :R

PC-STYLE.hu

(#1171) TESCO-Zsömle válasza Bici (#1169) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezek szerint akkor az összes jelölés csúszik eggyel följebb? :F

Nem jó ez így... Akkor a HD6870-est kéne HD6970-esként árulni, hogy a második számocska jelentése ne változzon.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1172) Bici válasza TESCO-Zsömle (#1171) üzenetére


Bici
félisten

Nem tudom, de ez egyelőre elég kuszának tűnik nekem.

Azt pl. nem vágom, hogy miért a dupla-fermi ellen jön a 4*800 sp-s kari.
Ez azt feltételezi, hogy az nV a mostani 512 cuda magos GF100-at fogja 28nm-re zsugorítani, és ebből kettőt a kártyára tenni, mivel az sztem lehetetlen, hogy a 40nm-es 2*256 cuda magos kártya ellen 4*800sp kelljen.
Sztem az nV hamarabb csinál egy 1024-es nagy chipet 28nm-en.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1173) TESCO-Zsömle válasza Bici (#1172) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Logikus. A Fermi egy új architektúra. Sajnos még azt se tudjuk, mire lenne képes a neki szánt üzemórajeleken. Teljesen reális lépés lenne az nV-től, ha a köv generáció csuzpán egy zsugorított, ráncfelvarrott változat lenne apróbb hibajavításokkal. Ezzel időben tudna lépni AMD ellen, és viszonylag olcsó is lenne.
A 28nm egyszerre oldaná meg a melegedés és órajel beli problémáikat, valamint, ha nem nyúlnak nagyon bele, a méret is csökken, vele együtt pedig a kihozatal is javulna.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1174) robyeger válasza TESCO-Zsömle (#1167) üzenetére


robyeger
addikt

ez a déli szigetek lesz, tehát ha a későbbi északi szigetek chipjet is a HD6xxx jelölési rendszerbe akarják besuvasztani, akkor érthető a lejjebb sorolás.

Angel1981: pletyka persze :) A 4890-nek is valamivel nagyobb lett a lapkamérete, mint a 4870-nek, ez természetes ha marad a csíkszélesség, de több tranyót kap

Bici: Ahogy TESCO-Zsömle is utalt rá, az NV a GT200 chipjét is 65nm csak 55nm zsugorította, architektúrát nem váltott.

[ Szerkesztve ]

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#1175) TESCO-Zsömle válasza robyeger (#1174) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Így már érthető. Akkor az északi szigetek adnák a legfelső kategóriát, meg a többibe pár 6x90-est? De így is egy katyvasz lesz az egész... Jobban jönnének ki, ha külön szednék őket. Hacsak nem pont az a cél, hogy katyvasz legyen...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1176) robyeger válasza TESCO-Zsömle (#1175) üzenetére


robyeger
addikt

nem tudhatjuk milyen csodát terveznek HD7xxx jelölések alatt ;] Mivel a TSMC nincs a helyzet magaslatán és a GLOBALFOUNDRIES-nek pedig nincs még akkora gyártási kapacitása se, mint ami az egészhez kellene, ezért akár logikusnak is tünhet ez a megkavarás

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#1177) Bici válasza TESCO-Zsömle (#1173) üzenetére


Bici
félisten

Értem én, de a 40->28nm lehetőséget ad a duplázásra azonos méret mellett. Ha ezt nem használják ki, akkor az valszeg azért lesz, mert a TSMC nem fogja tudni 28nm-en sem sokkal jobb kihozatallal gyártani a nagy méretű chipeket.
Ez viszont azt is jelentheti, hogy az AMD 450mm2-es chipjei is bajba kerülhetnek ezen a téren, kivéve, ha ezeket legalább akkora kihozatallal lehet gyártani, mint a 28nm-en sacc/kb. ~265mm2-es Fermiket - esetleg a GF segítségével, de nehezen hiszem, hogy jobbak lennének így elsőre 28nm-en, mint a TSMC.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1178) TESCO-Zsömle válasza Bici (#1177) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jelen helyzetben nV-nek nincs oka duplázni, mivel még a szimpla se működik tervszerüen.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1179) Bici válasza TESCO-Zsömle (#1178) üzenetére


Bici
félisten

Szerintem ez a gyártási lehetőségektől függ. Ha a TSMC 28nm-es sora nem szenved attól a nyűgtől, amitől a 40nm-es, akkor elvileg a dublázással együtt is meglehetnek az eredeti órajelek. Ha a 28nm-es sor örökli a 40nm-es problémákat, akkor valóban nem lesz ok duplázni.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1180) TESCO-Zsömle válasza Bici (#1179) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én örülnék neki, ha nV versenyképesebb lenne... :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1181) Bici válasza TESCO-Zsömle (#1180) üzenetére


Bici
félisten

Én is, csak ne a CUDA-val és PhysX-el érjék ezt el.
Amíg ez a két dolog, ami miatt a fejlesztők nV-re írnak ezt-azt, addig annak drukkolok, hogy az AMD minél nagyobbat verjen rájuk, ami által már nem éri meg a CUDA/PhysX erőltetése.

Jó lenne, ha nem szoftvertámogatás alapján kéne hardvert választani. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1182) TESCO-Zsömle válasza Bici (#1181) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát, a PhysX már csak az énekes koldusoknak kell, akik pénz szűkében vannak... Sok esélye nincs a zárt szabványaival nV-nek, amíg a két nagy CPU-gyár nem áll mögé...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1183) Angel1981 válasza Bici (#1169) üzenetére


Angel1981
veterán

Jól érted, de ez a "túl szép ahhoz, hogy igaz legyen" kategória számomra.
Ha eddig jól láttam a teszteket, a Fermi nagyon jól skálázódik, az SLI majdnem +100%-ot jelent, tehát a majdani dupla chipes megoldás is kb. olyan teljesítményű lesz - hacsak nem kell drámaian butítani a chipet / visszavenni az órajeleket.
Ebből adódóan a "6870"-nek majdnem 2,5x-es teljesítményt kell produkálnia a 5870-hez képest, ami szerintem lehetetlen!
Generációváltásnál idáig duplázni sem sikerült a teljesítményt (3870--->4870--->5870) - bár azért közel voltak hozzá, és így is elismerésre méltó, amit kihoztak az R600-ból eddig.

Egyébként meg kizárt, hogy idővel ne lenne dupla chipes megoldás - teljesítményből SOHA nem elég egyeseknek! :)

[ Szerkesztve ]

(#1184) Bici válasza Angel1981 (#1183) üzenetére


Bici
félisten

Abból ítélve, hogy a chip méretét 400mm2-re növelik, elképzelhető, hogy gyorsul annyit, hogy a GTX480-at lenyomja. Gondolom, ennyi év R600-azás után már pontosan tudják, hogy hol a gyenge pontja, és hogy mit kell változtatni.
Ha pedig akár egy kicsit is megelőzi a GTX480-at, akkor onnantól megvan a többi cél is.

4870->5870-nél azért nem volt duplázás, mert plusz terhet kapott a shader tömb, ráadásul jött a dx11, itt pedig először felturbózzák az 1600sp-s verziót, és azt duplázzák plusz teher nélkül.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1185) Angel1981 válasza Bici (#1184) üzenetére


Angel1981
veterán

Így van, és szerintem itt is lesznek plusz funkciók (erőseb tessellation, esetleg DX 11.1, Open CL 1.1, Open GL 4.1) amíg elveszik a "helyet", és meghiúsítják a tiszta duplázást - bár valszeg ismét közel lesznek hozzá.
Én a +80/90%-os növekedés előtt is emelem kalapom! :)

(#1186) Bici válasza Angel1981 (#1185) üzenetére


Bici
félisten

Sztem itt tutti nagyobb lesz az emelkedés, hiszen az 1600 sp-s megerősített változattal akarják megverni a gtx480-at.
Lehet, hogy enek a duplázása már nem lesz dupla oylan gyors, de az 5870-hez képest fix, hogy meglesz a dupla sebesség, legalábbis szerintem.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1187) Angel1981 válasza Bici (#1186) üzenetére


Angel1981
veterán

Mivel eddig csak Ati kártyáim voltak (ennek ellenére nem tartom magam elvakult fannak) azt mondom; legyen igazad! :)
Csak győzzük zsével..... :D

(#1188) Bici válasza Angel1981 (#1187) üzenetére


Bici
félisten

Ha az idézett szöveg nem kamu, akkor sztem nem is lehet máshogy, hiszen ez az AMD terve. Nehezen hiszem, hogy akkorát bakiznának, hogy nem tudják tartani a saját tervüket. Ebből már sztem kinőttek.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1189) TESCO-Zsömle válasza Bici (#1188) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

nV-ről is ezt gondoltuk, aztán mi lett a vége... Nem csak rajtuk múlik. Ennyi a mondandóm lényege. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1190) Bici válasza TESCO-Zsömle (#1189) üzenetére


Bici
félisten

Jó, hát ha megint lesznek gyártástechológiai gebaszok, akkor igazatok van, de remélem, nem lesznek.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1191) Angel1981 válasza Bici (#1190) üzenetére


Angel1981
veterán

Mint ahogy nagy valószínűséggel mindannyian ebben a topikban... :)

(#1192) Boxi88


Boxi88
őstag

beírom ide is,hátha itt előbb választ kapok:

valaki meg tudja mondani hogy miért van az hogy 1 órája még volt aero a gépen , aztán feltettem a win7-et újra, majd a vga drivert, és felismeri rendesen a vga-m de az aero még sem működik.... kérdem én, miért? :(((

(#1193) Boxi88 válasza Boxi88 (#1192) üzenetére


Boxi88
őstag

megoldódott, már nem aktuális a kérdés... (nem indítottam újra drivertelepítés után) :B

(#1194) Angel1981 válasza Boxi88 (#1193) üzenetére


Angel1981
veterán

Már bocs, de ez a kérdés nagyon nem ide való volt..... :U

[ Szerkesztve ]

(#1195) Boxi88 válasza Angel1981 (#1194) üzenetére


Boxi88
őstag

gondoltam mivel ati kártyám van atis topikba rakom, és olyanba ahol sokan megfordulnak... de ha már kötözködsz... a te hozzászólás sem épp ide való, ráadásul még off-ba sincs....

(#1196) Angel1981 válasza Boxi88 (#1195) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez az "Azonnali VGA kérdések órája" vagy még inkább a "Catalist driverek topikjá" -ba illett volna, de nem ide.
Én meg csak a te kérdésedre mondtam, amit mondtam, a korábbiak meg igenis a topikba illettek, mondhatsz bármit.
Arról nem is beszélve, hogy egyszerre több topikba irkálsz egy ilyen problémáról, ahelyett, hogy meglépnél egy ilyen egyszerű dolgot, mint az újraindítás - ami gyakorlatilag az első számú problémamagoldó lépés, legyen szó szinte bármilyen szoftveres gondról...

OFF VÉGE RÉSZEMRŐL!

[ Szerkesztve ]

(#1197) Boxi88 válasza Angel1981 (#1196) üzenetére


Boxi88
őstag

éééés már megint nincs off-ba....

így gyűjtöd a hsz-t hogy beszólsz másoknak?

Na mindegy, nem vitázok mert úgyis te vagy az okos... további jó fórumozást!

(#1198) adamssss


adamssss
veterán

Akkor elvileg most nem lesz akkora változás mint mondjuk a 4000-es és az 5000-es széria között?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1199) Bici válasza adamssss (#1198) üzenetére


Bici
félisten

Attól függ, hogy nézed...
Ha a pletyik igazak, akkor a 67x0 erősebb lesz az 5870-nél, és a 68x0 pedig ennek a duplázott verziója lesz.

Boxi88: Ebben a kérdésben nincs igazad. Az meg pláne sok, hogy még neked áll fejlebb... Egy gyors "Bocsi!" jobban jött volna ki.
Angel1981 jogosan szólt be, még akkor is, ha nem tette off-ba.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1200) Boxi88 válasza Bici (#1199) üzenetére


Boxi88
őstag

oké Bocsi!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.