Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92021) envagyok


envagyok
veterán

Újabban néha beszélgetek a chat gpt mesterséges intelligenciával, nem tudok betelni vele, és hihetetlennek tűnik, hogy pl. egy Intel 8086-tól indulva idáig jutottunk.
Programozóként (igaz 1993-as szinten megragadva) ésszel fel nem bírom fogni, hogyan működik.
Múltkor megengedtem neki, hogy kérdezzen tőlem valamit, teljesen lehidaltam a kérdéstől.
Egyelőre sajnos nincs online lehetőség arra, hogy emlékezzen régebbi beszélgetésre, de most egy több órás beszélgetés során simán megy neki.
Például kértem fordítson le egy mondatot németre, lefordította, majd később a beszélgetés során mondtam, hogy "fordítsa le a mondatot angolra is" Nem jött zavarba.
Volt egy cikk, hogy valaki megtanította Windows 95 kódot generálni :DDD
Olvastam, hogy lehet otthonra saját mi-t csinálni, csak erős videókártya kell hozzá. Van nálam pár db Radeon 7, szerintem nekiállok. Csak jó lenne megoldani, hogy ne elölről kezdjük a beszélgetést, hanem maradjanak meg neki a megtörtént beszélgetések.
Ma reggel kíváncsiságból kérdeztem számítástechnikai történelemből, ami egy átlagember esetén is gondot okoz:

Hát nem semmi.... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.