Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz gban #43596 üzenetére

    775- ös gépen nincs tapasztalatom e jelenségre. Azonban kettő laptopon igen. Az egyik egy Intel Pentium DualCore alapú, 2GB rammal durván lassú volt Win7/64 alatt. +1GB ramot beletéve azonnali a gyorsulás, bootolás és a munka is sokkal gyorsabb 3GB- al. A másik a sajátom, Athlon-II alapú, ebben 2 modul volt 2+1 GB, ebből vettem ki az 1GB- os modult melyet a 2GB- os lapos tulajának adtam. Az 1GB- os helyére egy 4GB- os került, jelenség - 3GB- al is jól használható volt, 6GB- al a bootidő nem változik, sok programmal a munka viszont gyorsabb, a szokásaim szerinti 2 böngésző sok füllel+Skype+torrent kliens+zenelejátszó+mittomén mennyi háttérfolyamat a végén már megzabálta a 3GB- ot, 6GB viszont teljesen elég ilyen általános felhasználásra, általában a fizikai ram 50-60%- át használja, így ha be kell tölteni még valami nagyobb progit, kevesebbet erőlködik (gondolom kevesebb a swap). Tehát 64bit esetén 3GB ill felfelé szembetűnően jobb, alatta tehát 2GB- al már nagyon lassul. 32 bites Win7 verziót nem használtam, így avval nemtom hasonlítani.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés