Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Valaki: ?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#34552) gban válasza Sanchez638 (#34551) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ha valaki ennyire nem képes normálisan leírni hogy mit árul, az eleve nem sok jót jelent :(

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#34553) Sanchez638 válasza gerlaip (#34550) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nekem moddolni kellene és lenne nekem is egy :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#34554) Sanchez638 válasza gban (#34552) üzenetére


Sanchez638
addikt

2500ft-ért Mit vársz? Dual core-t?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#34555) gban válasza Sanchez638 (#34554) üzenetére


gban
Közösségépítő

Látom megint lejött a lényeg :DDD
Semmi esetre sem az árat kritizáltam, hogy sok az ezért (miért is? nem igazán tudom pontosan).
Szó sincs semmi ilyesmiről amit írsz, hogy 2500-ért dual core-t várok, nem is írtam semmi ilyet, érteni sem értem hogy mi ad okot ilyen következtetésre, miből olvastad ezt ki.
Egyszerűen normális kommunikációt várnék, ami szerintem elég alap lenne.
Vagyis hogy leírja hogy milyen lapról van szó, milyen táp van benne, milyen az a vga, stb.
Az egy dolog hogy van akinek megfelel ilyen apró, de engem addig nem izgat egy termék amíg nem tudom hogy mi is az pontosan.

Postázást nem vállalok.

(#34556) gban válasza Sanchez638 (#34554) üzenetére


gban
Közösségépítő

Na valamiért most ez a link a jó.

Postázást nem vállalok.

(#34557) gerlaip válasza Sanchez638 (#34553) üzenetére


gerlaip
addikt

Omega driverrel könnyen lehet softmoddolni, ki lehet választani telepítéskor, és ki lehet próbálni, hogy megy-e. Egy próbát megér. :K

lámavakond

(#34558) Sanchez638 válasza gerlaip (#34557) üzenetére


Sanchez638
addikt

itt nem soft moddos tudtommal, hanem ellenállást kell átforrasztani

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#34559) gban válasza Sanchez638 (#34558) üzenetére


gban
Közösségépítő

Az érdekesen hangzik. (nekem az ilyenek az érdekesek :)) )
Más értékűt kell beforrasztani, vagy egy meglévőt kell más pozícióba átforrasztani?

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#34560) Sanchez638 válasza gban (#34559) üzenetére


Sanchez638
addikt

Ha igaz így: [link]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#34561) gban válasza Sanchez638 (#34560) üzenetére


gban
Közösségépítő

Izgi.
Egyet hiányolok a cikkből - nem írja hogy amit le kell szedni, az mekkora, de úgy tűnik a leírásból, az vagy nem akkora, vagy nem tudja a szerző hogy mekkora.

Postázást nem vállalok.

(#34562) Ádyka válasza gban (#34561) üzenetére


Ádyka
őstag

Mivel ugyanaz a leszedett alkatrészt kell arréb forrasztani. Tehát a 2-3 pontról át kell forrasztani az 1-2 pontra.
Annó magam is megcsináltam (amikor még 25-30 K-t ért a 9500), mert untam, hogy havonta hekkelgetni kellet a drivert a 8 pipa aktiválása miatt. Kicsit meglepődtem amikor a böszme pillanatpáka hegyén maradt az alkatrész :D De jó lett végül.

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#34563) gban válasza Ádyka (#34562) üzenetére


gban
Közösségépítő

Azt írja:
Látszik, hogy egy ellenállás máshol helyezkedik el. A Radeon 9500 esetében ez a 2-3 pontok között helyezkedik el. Ha ezt "likvidáljuk", és helyette az 1-2 pont közé egy 6.8 kOhm-os ellenállást forrasztunk

Ezért írtam, nem egyértelmű hogy átforrasztás, nem pedig levesz - kidob - más értékű máshova visszatesz.
Mármint a leírásban.
De neked elhiszem. :K

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#34564) Yutani


Yutani
nagyúr

Gyerekek, ennek igen messzire gurult a gyógyszere! :Y

#tarcsad

(#34565) DarthSun válasza Yutani (#34564) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Ha tényleg patent állapotú/működő, akkor sokat ér de nem ennyit. Mindegy ha eltalálják a számaimat, megveszem :DDD

(#34566) Yutani válasza DarthSun (#34565) üzenetére


Yutani
nagyúr

Van egy MSI FX9950 Ultrám, ahhoz nincs doboz, így félárban odaadok 25k-ért! :DDD

#tarcsad

(#34567) gban válasza Yutani (#34566) üzenetére


gban
Közösségépítő

Az aztán a ritka darab.
Még az FX5950 Ultránál is sokkal ritkább.... :P

Postázást nem vállalok.

(#34568) DarthSun válasza Yutani (#34566) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Ja ha 9950- es akkor kell, az milliókat érhet :DD . Ha 5950 akkor 10K- ért jöhet.

(#34569) Sanchez638 válasza Yutani (#34566) üzenetére


Sanchez638
addikt

Szerintem 25-30at biztos el lehetne kérni és lenne olyan aki megvenné. Mint pl a V2-emet is ha nem lenne nagyobb értéke itt nekem akkor eladogatnám simán.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#34570) Yutani válasza gban (#34567) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hagggggyatok békén! :DDD

Természetesen FX5950U. :) Csak már összekeveredett a fejemben az Asus hülye számozásával. :)

#tarcsad

(#34571) DarthSun


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Tegnap voltam az újonnan lomizott cuccokért :

100/100- as Maxtorok:

A 80- as gyorstesztje USB2- n :

Pár SDRAM 256 és 128- asok:

Meg valami 9200- as lowprofile Radeon:

S7 - PII - PIII- ig már elég sok tartalék-alkatrész jött össze :))

(#34572) gerlaip válasza Yutani (#34564) üzenetére


gerlaip
addikt

Mindig van, aki nagy pénzt akar csinálni filléres dolgokból. Még azt megértem, hogy egy Voodoo 5 5500-at 100-ért árul valaki - habár az sem ér annyit, na de egy ilyen geforce-ért, ami az nvidia FX-es mélyrepülése után azért a kilábalás volt, de mégsem egy forradalmi kártya - nem értem miért vár 50 ezret...

Ráadásul teszteletlen, nem vállal garanciát. Ennek tényleg elgurult valami...

[ Szerkesztve ]

lámavakond

(#34573) gerlaip válasza Sanchez638 (#34558) üzenetére


gerlaip
addikt

És ha átforrasztod, akkor sem biztos, hogy a letiltott részek jól fognak működni. Nem véletlenül tiltották le. A gyártónak is jobban megérte volna 9700-asként eladni, ha hibátlan a chip...

[ Szerkesztve ]

lámavakond

(#34574) gban válasza gerlaip (#34573) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem feltétlenül érte volna meg jobban.
Ki kellett szolgálni az olcsóbb áru utáni keresletet is, és mint látható, gyakorlatilag egy soron készült a drága meg az olcsó.
Ugyanez volt a P166 meg P200 esetében is, legyártottak egy csomót, de akkora volt a kereslet a 166-osra, hogy a gyártósorról lejövő 200-asokat eladták 166-osnak, míg a 200-as "alig" ment.
Aztán rájött mindenki hogy jó az a 166-os, így méginkább azt vette mindenki és a 200-as még kevésbé ment :DDD

Postázást nem vállalok.

(#34575) gerlaip válasza gban (#34574) üzenetére


gerlaip
addikt

Ebben lehet igazság, erre nem is gondoltam... :R

lámavakond

(#34576) Vladi válasza DarthSun (#34571) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ilyeneket honnan "lomiztok?" Agyam eldobom. Németbő vagy hogy? :Y :W :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34577) Sanchez638 válasza Vladi (#34576) üzenetére


Sanchez638
addikt

Azokat nem nehéz. A ritkaságok az igazi bravurok.

gerlaip gban Mint a PhenomII mizéria. 2-3-4mag...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#34578) DarthSun válasza Vladi (#34576) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Ez egy számtech-boltból van, ismerős szól ha megtelt a kidobásra váró doboz, válogathatok belőle.

(#34579) Fenyő válasza Ádyka (#34562) üzenetére


Fenyő
őstag

Meg a Rivatunerrel is működött softmod (9500->9700, 9800SE->9800 stb) és akkor még omega driverekkel sem kellett bíbelődni, szóval hardmoddal max akkor érdemes szvsz foglalkozni ha olyan rendszerrel használnád amihez nincs szoftveres megoldás vagy akik akkoriban nem bírták kivárni, míg megérkezett a szoftveres megoldás. :DDD
Amúgy csináltam Xubuntu 14.04-ből egy Athlon Xp-re szabott (pl non sse2 flashplayer) és beállítgatott és frissített live rendszert sytembackkal (azzal telepíthető is ha vkinek megtetszik, felhasználói adatokkal), innen letölthető, azért ekkora mert van benne kb 1 gb-nyi dosos játék (ahol lehet gravisre állítgatva) :DDD , egy 2500+-as procival simán viszi 360p-és videóakat böngészőből is, de persze van smtube/smplayer is telepítve, alapból kb 180 megát kajál be a rendszer, 512 mb rammal már kiválóan fut, viszont ezesetben csak Bluhell Firewall vagy NoScript Lite ajánlható reklámszűréshez, ha van legalább 768 vagy 1 Gb akkortalán már uBlock is bevállalható. Vga-ból nem árt egy GF3/Radeon 8500 vagy újabb, ezekkel a kompozitálás is megy tearfree mentesen (xfce 4.12 telepítve), régebbi kártyákhoz (GF2, Radeon - Radeon 7500) viszont compton kell (ez is előtelepítve, bekonfigolva ha szükség lenne rá). Itt egy screenshot róla;

Persze P4-hez is használható, ahhoz feltehető frissebb flash is és pepperflash is Chorme/Chromium-al , ill egyéb SSE2 függő progik is mint pl a Skype vagy Spotify.
Ugyanezt megcsináltam antiX 13.2-vel is P3-ra belőve innen tölthető, minimum kell egy 4 mb-os vga, ramból 192 megával már boldogul. Annyi, hogy wifit kézzel kell belőni, wicd network managerben jobb fölső sarkában van egy lefelé nyíló fül amiből a beállítások menü nyílik, itt a vezetéknélküli hálózati adapter beállításainál csak be kell írni, hogy wlan0 (ha csak egy kari van ez lesz az elsődleges), utána ha ráfrissítünk a listára meg fog(nak) jelenni a vezeték nélküli hálózat(ok), amihez már a megszokott módon lehet csatlakozni. Mivel Debian alapú itt Systemback-es telepítéshez fog root jelszót kérni (root1), ill a telepítésnél is kell egy root jelszót megadni, míg Xubuntunál ez nem szükséges.
Amennyiben nem tud az öreg vas pendrive-ról bootolni, akkor vagy dvd-re lehet kíírni az iso fájlokat vagy pedig plop boot managert fel lehet tenni egy floppy-ról vagy cd-ról a vinyó amivel lehet usb-és bootra kényszeríteni (antiXot pl így tettem fel a P3-asra a Win2K mellé).
Persze az antiX is használható gyengébb kevés ramos, az ajánlottnál gyengébb vga-s Athlon Xp/Sempron/Duron-os gépen is ahogy a Xubuntu is egy izmos Tua/Dual P3-on megfelelő mennyiségű rammal és vga-val.
Ha van rá igény lehet majd a Wary Puppy K6-III rendszerről is csinálok egy isót, de az már nem lesz ilyen egyszerű történet, mivel nincs hozzá ilyen progi amivel könnyű lenne live rendszert készíteni belőle, mondjuk nincs benne semmi különösebben hardverspecifikus, lehet csak leklónozom azt csókolom.

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#34580) Vladi válasza Sanchez638 (#34577) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem mi? Nektek. :DDD

(#34578) DarthSun:

Fúúú odaállnék én is a doboz mellé. :DD Anno mikor még próbálgattam a htpc technikát olyan 2007-8 környékén, akartam egy avi ready gépet p3 alapokon. Volt is 1-2 cuccom hozzá, dehát alaplap kellett volna. Elmentem a helyi használtosba és kérdeztem a srácot, hogy van -é? Erre mondja nagy flegmán, elkéstem, mert tegnap dobott ki a kukába vagy 20 alapalpot proccal.... :O :W :((( :(( :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34581) Vladi válasza Fenyő (#34579) üzenetére


Vladi
nagyúr

Zsír köszi! :C :R Van van, vaaaan igény, van!

Amúgy meg követelem a megoldás teljes dokumentálását, hogyan csináltad tíring mentesre! :O
Addig le nem fekszel, amígy meg nem írtad! :((

;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34582) gerlaip válasza Vladi (#34580) üzenetére


gerlaip
addikt

Hány jó cucc végezte így... :((

lámavakond

(#34583) Szokratész válasza gban (#34545) üzenetére


Szokratész
csendes tag

Hát ti mennyire gondoltatok? Teljesen laikus vagyok ebben a témában! Ilyen retro cuccoknak nem tudom felmérni az értékét. Mondjatok egy árat kb.

[ Szerkesztve ]

(#34584) Vladi válasza gerlaip (#34582) üzenetére


Vladi
nagyúr

Sajnos igen. Félig off itt, de én sajnálom az ilyen cuccokat, amit még sokan sokmindenre tudnának hasznánlni.
Arról nem is beszélve, hogy nagyon kell a bolygónak, meg afrikának a soktonna elektronikai hulladék, mer' nem megy flessss. :W

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34585) Vladi válasza Szokratész (#34583) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ha ritka a cucc érdekelheti a gyűjtőket. akkor már majdnem ennyi az ár. De szvsz a te géped nem ilyen. Nézd meg a többi hirdetést, akkor tudsz saccolni. Az egész kóceráj nem megy fel 5000-ig. :U Vagy kérdezd az ármestereket a megfelelő topikban.

Meg ha megnézed, sok gépet hirdetnek és kevés embernek kell. Anno mikor a socket a-s lapot vettem a srác még 2-3 cuccot adott volna hozzá az ezresemért, csak vigyem már. Ezeket tényleg utána dobálják az embernek. :U

én 256-os ddr ramot pl kétszáz forintért vettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34586) DarthSun válasza Fenyő (#34579) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Mestermunka lehet, ki fogom próbálni, az elsőt már töltöm, a másodikat nem tudja behúzni egyik böngészőm sem :U

(#34587) Vladi válasza DarthSun (#34586) üzenetére


Vladi
nagyúr

Torrentre kéne feltenni.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34588) Fenyő válasza Vladi (#34581) üzenetére


Fenyő
őstag

Xfce tíring mentesítésre több megoldás van;
- Xfce 4.11-es verziótól már van rá saját opciója az ablakkezelő hangolásán belül a kompozitálásnál a Syncronize drawing to vertical blank opciót kell aktiválni, ez nyílt driverrel Ati 8500, ill GF3 (GF4MX is) és újabb kártyák esetében működik, zárt NV-el még nem próbáltam, de zárt Amd-nek a driverében is alapból van ilyen opció (szaggatásmentes asztal).
- compton régebbi karikkal is működik (pl GF2, Radeon - Radeon 7500, Intel G41), ll. ált zárt Nv driverrel is, bár disztró függő is, Debian alapúakat pl nem szereti, de Ubuntu, Arch, Opensuse allatt gond nélkül működik, beállítófájlt pl itt találsz hozzá.
- compiz-xfce, ehhez azért már nem árt egy komolyabb kari (hasraütésszerűn egy 9700-ra tippelnék amin már jól futhat), viszont mindig működik, ha a compton nem elérhető az adott disztróhoz és az Xfce is régebbi 4.11-nél akkor nincs más lehetőségünk (pl. Fedora/Korora 21).

Dartshun: Copy-ra tettem fel azt még annyira nem ismerem, de akkor újra belinkelem, hátha csak elírtam vmit. antiX_13.2_P3_20150526_Live

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#34589) Vladi válasza Fenyő (#34588) üzenetére


Vladi
nagyúr

Zsír, köszi, mindig tanul az ember. :R

Mostmár mehecc aludni. ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34590) gerlaip


gerlaip
addikt

Kicsit off:
Nagyon úgy tűnik, hogy valami gond van az NF7 alaplapommal is, úgy látszik, a fiókban rázkódást nehezen viselte. Akármelyik videokártyát teszem bele hibázik.
Vaterán találtam egy egész jó félkonfigot NF7-tel 1700-as procival meg mittomén potom pénzért.
Ha esetleg trágya az is, nincs egy jó nforce2-es alaplapotok jó áron?
Köszi!

lámavakond

(#34591) Vladi válasza gerlaip (#34590) üzenetére


Vladi
nagyúr

Milyen hibákat észlelsz? Ram nem lehet? Vagy alaplapi elem?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34592) gerlaip válasza Vladi (#34591) üzenetére


gerlaip
addikt

Eleinte boot után nem indította a voodoo kártyát.
Átméretezte az asztalt 640x480-ra.

Ma pedig hibázott több játék is. Arra gyanakodtam, hogy ez a kártya is meghalt a voodoo, de elég masszív, furcsálltam is.

Aztán átraktam a geforce4-est, ami korábban tökéletesen működött, azzal meg színes számok és kockák jelentek meg a windows helyett, miután feltelepítettem a drivert.

[ Szerkesztve ]

lámavakond

(#34593) gban válasza Szokratész (#34583) üzenetére


gban
Közösségépítő

Mondom, nézd meg amit én hirdetek (annyiért sem jelentkezik senki érte, pedig "ég és föld" a két konfig), plusz az enyém komplett gép, és monitor is van ajándékba.
Szóval szerintem itt eleve senki fantáziáját nem mozgatta meg, de ha árat kérnél rá, ha az enyém 6, akkor ez 2 (én mondjuk annyiért komplett gépet adtam el, gyorsabb provival, minőségi táppal, stb.).
De nem az a gond hogy sok vagy sem, hanem egyszerűen nem kell senkinek.
A másik géped meg jó áron (hogy el is vigyék esetleg) 11-12, alkatrész áron meg 13-14.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#34594) Vladi válasza gerlaip (#34592) üzenetére


Vladi
nagyúr

Lehet igen agp csati gond. por?

Tápellátás rendben? agp (pci-e is) limites, hogy mennyi wattot bír átadni a kártyának. Ilyenkor van külső tápja.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#34595) gerlaip válasza Vladi (#34594) üzenetére


gerlaip
addikt

Egyik sem nagy teljesítményű. Nem fújtam ki a port, ez biztos, de sok por nem lehetett a csatolóban.
Viszont az egyik kártya agp a másik pci csatis, azért megnézem. Köszi a tippet! :K

lámavakond

(#34596) kovy79 válasza Vladi (#34576) üzenetére


kovy79
őstag

Németországban az ilyenek már tényleg a hulladéklerakók alján vannak. Sőt, már ott sem, mert pörög a dolog és már be is olvasztották őket.
Én már másfél éve is ilyen gépet kukáztam itt: szép TT Shark házban Q9550 Asetek vízhűtéssel, 2x2giga memóval, Leadtek GTX 280-nal és egy 550-es bequiet táppal (+2db DVD író)...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#34597) DarthSun válasza Fenyő (#34588) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

A laptopom nem rántja be a letöltési dialogig, desktopot meg már nem kapcsoltam be. Hirtelen ötlettel felkaptam a telót az meg simán berántotta, tölti mint a golyó :DDD , mostmár letöltöm vele aztán átmásolom a laposra :)

(#34598) Fenyő válasza DarthSun (#34597) üzenetére


Fenyő
őstag

Akkor mégsem elírás volt, itthon próbáltam lapossal is azzal is elindult, de akkor ezekszerint mégiscsak használható ez a Copy, igazából azért csináltam rá egy acountot, mert viszonylag nagy ingyenes tárhelye van (20Gb) és multiplatformos (Win és Linux alatt is megy), de úgyis lógok neked még vmi játékkal, ide akkor majd feltöltöm, csak eddig mindig lusta voltam kipróbálni, hogy minden rendben van-e vele, mert egy elhalt vinyóról lett lementve...

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#34599) gerlaip válasza Vladi (#34594) üzenetére


gerlaip
addikt

Úgy tűnik most jó. Köszi.
Két dolgot csináltam:
Elemes porszívóval kitakarítottam a foglalatokat, illetve a windows 98-at újratelepítettem, mivel egy voodoo driverhez kapcsolódó regisztrációs bejegyzést telepítettem, amit nem lehetett leszedni.
Nagyon ügyes, hogy minden programot meghagy, ha újrarakom a telepítőről, csak a directX-et kellett újratenni, minden szalad pöpecül.
Ki van ez a Win 98 SE találva frankón. :R

[ Szerkesztve ]

lámavakond

(#34600) gerlaip


gerlaip
addikt

Még egy kérdés, remélem az utolsó.
Audigy LS-hez kellene nekem egy valamire való driver Win98 SE oprendszerhez.
Amit találtam, a 2004 március 10-i 4,99MB-os kiadás sajnos Quake 3 használata közben csúnyán elvérzik. Az összes többi verzió, amit kiástam a drivers.hu-ról vagy a windows 98-at nem támogatja, vagy a kártyát.

Valaki emlegette, hogy frankó driverrel jól mennek a creative kártyák. Hol turkáljak? Sajnos a support creative oldalon nem találok, és a drivers.hu sem hozott szerencsét... :(((

[ Szerkesztve ]

lámavakond

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.