Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

386-osban 504MB-t formáz meg a BIOS-os HDD utility?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#23402) bacsis


bacsis
Közösségépítő

srácok van-e tippetek a következő problémámra!
Adott Egy Socket-A-s konfig, elég faszán kigyúrva:
3000+ Barton proci
2GB RAM
X1650AGP VGA kártya
Windows7 oprendszer
Elég jól pörög vele a Win, viszont nagyon sok játék program működése leállt hibaüzenettel elszáll...
pl Far Cry2, Alien Versus Predator2010, Dead Space, Grid, meg még fene tudja hogy hány játék, s ezeknek a játékoknak a konfig minimumba van meg, de megvan....
elég kevés játék, de azok jól mennek, Call Of Juarez2, Crysis Warhead, Left For Dead2, ezek hibátlanul mennek.... de a játékok nagyon nagy része elszáll.... De vajon miért? betudható a gyökér Win7-nek? :U

(#23403) Ganz-[HUN] válasza bacsis (#23402) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Use XP. :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#23404) DarthSun válasza Ganz-[HUN] (#23401) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Valószínű, mert a csatolókártya csak akkora területet képes kezelni ( 1024, 16, 63 ). A DOS pedig 2047 MB- ig tud menni, de itt a kártya limitál, DOS alatt is csak 504MB lehet egy vinyón.

(#23405) Ganz-[HUN] válasza DarthSun (#23404) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

dánke. :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#23406) DarthSun válasza Ganz-[HUN] (#23405) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Kár hogy nem készült ISA- s EIDE kártya, ami saját BIOS- os és tud LBA- t ;]

(#23407) Ganz-[HUN] válasza DarthSun (#23406) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Jaja.
Más.
van valakinek Gravis Gamepad-ja fölöslegben?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#23408) Fenyő válasza Ganz-[HUN] (#23401) üzenetére


Fenyő
őstag

Az nem a 386-os hibája, hanem a biosé, ui. a 94 aug előttiek egy bug miatt max csak 504 mb-ot tudnak megcímezni és mivel az ilyen lapokhoz csak elvétve találni bios frissítést így legegyszerűbben egy gyártóspecifikus disk overlay progival (pl Ontrack - leginkább Quantumra fejlesztett, de a korai verziói közül külön Conner, WD, Seagate és Maxtor specifikusan is elérhetőek voltak, ezt elég sokáig fejlesztették, talán még ma sem állt le teljesen a projekt, de a 128Gb-os korridorig még biztos eljutottak), Ez-Drive - ennek is megvoltak külön a gyártóspecifikus overlay managerei, de talán 97-ig hegesztették csak) lehet megoldani, hogy nagyobb vinyót is helyesen kezeljen a bios.

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#23409) Ganz-[HUN] válasza Fenyő (#23408) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Még jó hogy minddig Quantum vinyót használok.... :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#23410) bacsis válasza Ganz-[HUN] (#23403) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

oké csak jó volna tudni hogy miért, hátha megoldható lenne a dolog...

(#23411) DarthSun válasza Fenyő (#23408) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Ezekről a disk manager progikról én is hallottam de nem is használtam ilyet :DDD

Érdekes a dolog mivel a 386 biosában ha nagyobb disket detektálunk akkor megjelenik az 1024- nél nagyobb pályaszám is, mégsem tudja önállóan lekezelni.Gondolom a disk managerek is csak az 504- es ( vagy kisebb ) partícióról indíthatóak és ha már elindult akkor lehet láthatóvá tenni a további területet.

(#23412) DarthSun


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Jó kis retrogép, occsóér :DDD :W [link]

szerk: ez viszont jó vétel lehet : [link]

[ Szerkesztve ]

(#23413) spista222 válasza DarthSun (#23412) üzenetére


spista222
addikt

Legalább egy rendes hangkártya lenne benne, nem "ESS".

[ Szerkesztve ]

(#23414) DarthSun válasza spista222 (#23413) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Meg Videokari legalább 1M- ás, de még akkor is drága lenne.

Az én összeállításom simán lenyomja: [link]

[ Szerkesztve ]

(#23415) spista222 válasza DarthSun (#23414) üzenetére


spista222
addikt

Ez az a maga idejében sem ért ennyit:).

(#23416) Peter789 válasza DarthSun (#23412) üzenetére


Peter789
senior tag

Ez a az egyik legrégibb konfig amin már fut a Win95 ös oprendszer, így gyűjtőknek vagy számítás technikai versenyekhez kiváló darab.

milyen verseny? kinek bútol leglassabban a win95? vagy a hónod alá csapod és gátfutás? :U :C

egyáltalán stabil lehet ez így? ahogy nézem, cyrix-nak detektálja a texas procit...

ha a második alkudható picit akkor elmegy, valamikor még a télen úgy 4e-ért vettem házzal, 1.25GB rammal, tua P3 procival és R9550XT-vel együtt egy ilyen lapot

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#23417) DarthSun válasza Peter789 (#23416) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Stabil egyébként, az enyém is Cyrixnek detektálja, a TI- ben csak az L1 kess nagyobb, másban egyformák.

szerk: az jó vétel volt :)

[ Szerkesztve ]

(#23418) Peter789 válasza DarthSun (#23417) üzenetére


Peter789
senior tag

úgylátszik így licenszelték és picit feljavították csak, de kompatibilitási okokból cyrix-nak láttatja magát...

más: nem tudtok véletlenül valamiféle CMS-t, vagy meglévő CMS-hez (joomla, wp, stb) plugin-t amivel hasonló rendszerezhető listázást lehet megvalósítani, mint pl a vgamuseum.ru ? mostmár 100+ videókártyám van a gyűjteményemben (bár az utóbbi pár hónapban nem nagyon volt velük időm foglalkozni, de azért lassan bővült a számuk addig is) és szeretném lassan publikálni, írkálni róluk ezt azt - meg talán egy ilyen bemutató segíthetne a további példányok vadászatában is, ha többen látnák hogy jó célból gyűjtöm őket, nem a darálóba küldöm... ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#23419) DarthSun válasza Peter789 (#23418) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

100+ videokártya: grat, az már hasonló lehet mint bacsis gyűjteménye.

Szépen megvan szerkesztve az az oldal.

(#23420) Peter789 válasza DarthSun (#23419) üzenetére


Peter789
senior tag

Az össz lista 110db, bár lehet 1-2 be se került még a könyvelésbe - van jópár igazán érdekes ritka darab is, meg persze ebből sok a kommersz S3, TNT2-féle is - de még azok között is akadnak érdekesebb darabok ilyen-olyan oknál fogva

A vgamuseum.ru kereshetősége tetszik - viszont írja az about us, hogy a testvére fejlesztgeti az oldalt, szóval úgytűnik nem valami publikusan elérhető CMS... Csak tartalmat egy mezei joomla-ba is tudnék tölteni - cikkeket írni és chipset gyártók alapján kategorizálni, de akkor a kereshetősége, egymásra linkelhetősége nem olyan egyszerű, csak manuálisan kivitelezhető

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#23421) DarthSun válasza Peter789 (#23420) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Szép retro gyűjtemény :)

(#23422) Fenyő válasza DarthSun (#23411) üzenetére


Fenyő
őstag

Dosos bootfloppy mellé érdemes feltenni ezeket a progikat és onnan futtatni (az újabb verziók már alapból bootfloppysok, de ettől függetlenül kell hozzá még a telepíteni kívánt os bootfloppyja is), a biosban persze be lehet állítani a pontos C\H\S értékeket (csak az overlay progi nélkül az fdsik csak 504-et lát belőlük) és akár akkor 8-30-120 GB-os (tetszőlegesen ahogy az fdisk-kel) vinyót és partíciót is tehetsz 2-386-osba is akár, lényeg, hogy közvetlenül az oprendszer előtt töltődik be, így megszüntetve a bios korlátait.

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#23423) DarthSun válasza Fenyő (#23422) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Kifogom próbálni.

(#23424) Fenyő válasza DarthSun (#23423) üzenetére


Fenyő
őstag

Annó jó szolgálatot tett amikor egy korai 486-osba 850-es vincsit tettünk, itt találsz korai verziókat gyártóspecifikusan, ha csak az 504-es gát ledöntése a cél, ezek még nem esznek tsr memóriát, de a 9.52-es Ontrack is még jó, ami csak kb 6kb-ot eszik (de umb-be is tölthető), de már 30 Gb-ig is kezeli a vinyókat (tehát már a 8Gb-os korlátot is ledönti), az újabbak már többet csípnek le, de azoknál már úgysincs igazán jelentősége, mert nem dosos gépekhez valók.

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#23425) DarthSun válasza Fenyő (#23424) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Köszi :R

(#23426) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Üdv.
ProDrive LPS-e van valakinek fölösben? (Mindegy milyen, szektor hibás is lehet, csak ne legyen FELÜLETI karc. Parkoló állásban beragadt is jó. Mindegy. csak a fejnek a csavarjának a pozíciója, illetve nm-re való becsavarási pontosság kellene, és esetleg a lemezek.)

Enyémet szét szedtem, csak el állítottam. a fejragadás megolddását is kidolgoztam.
Csatfelület mindegy.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#23427) bacsis válasza Ganz-[HUN] (#23426) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

egyszerűbb ha szerzel valami hibátlan működőképes példányt, mint házilag hekkelgetni :U
Nekem mondjuk van is pár ilyen HDD-m :))

(#23428) Ádyka válasza bacsis (#23427) üzenetére


Ádyka
őstag

Jól olvastam valamelyik írásodban, hogy van 2 gigás IDE SSD-d? Ha igen akkor miért nem izzítod a S7 alá? Vagy az még annyira kezdetleges, hogy lassabb mint egy HDD? Még ha átvitelben az is, random accesben-ben nemhinném.

Yutani / Bacsis : Megtennétek, hogy az első hsz.-ben lévő cikkeitek képeit újra felrakjátok? Godnolok itt a PPro és a Gravis bemutatókra. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#23429) DarthSun válasza Ádyka (#23428) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Az 2G- ás IDE flashmeghajtó, DOM ( Disk on Module ) és én írtam róla, de bacsistól kaptam. A 486DLC- ben teszteltem csak, ott eléri a csatoló átvitelét, az elérési idők pedig nem mérhetők. Nagyobb gépben még nem néztem hogy a valós átvitel kiderüljön, de sztem kiszolgálná az SS7- et.Csak feelingből hívom SSD- s 386- nak :DDD

(#23430) bacsis válasza Ádyka (#23428) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

próbáltam a 2GB-os DOM-ot Socket462-es konfigba, XP volt rajta... ááát a 4,3-as Seagate HDD gyorsabb volt nála :DDD szal jahh, azért mert flash alapú, még nem biztos hogy gyorsabb :)
Viszont sajna a képek ahhoz a cikkhez már nincsenek meg :(

(#23431) DarthSun válasza bacsis (#23430) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Akkor marad is a DLC- ben, ahhoz elég :)

(#23432) Ganz-[HUN] válasza DarthSun (#23431) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Én CF-et használnék, de a szívem mégis a Quantum-hoz hűz. ;)

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#23433) Yutani válasza Ádyka (#23428) üzenetére


Yutani
nagyúr

Köszi, a Gravis cikkemben javítottam a képeket. :R

#tarcsad

(#23434) DarthSun válasza Ganz-[HUN] (#23432) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Én használok mindenféle vinyót, Quantum is van jópár, nemcsodálom hogy kedveled, némelyik modell nagyon fürge.Van viszont egy 4G- ás Fujitsu- m ami elnyerte nálam a lassúsági díjat :DDD

(#23435) Ganz-[HUN] válasza DarthSun (#23434) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Nállam egy Seagate volt olyan valami 630MB-os volt.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#23436) gban válasza Ganz-[HUN] (#23435) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nálam meg egy 80-as satás samsung ami bozasztó lassúnak tűnik.
Első szériás, érdekesség, hogy a tápcsatija sima molex (lehet hogy van rajta sata is, hirtelen nem tudom).

Postázást nem vállalok.

(#23437) Peter789 válasza gban (#23436) üzenetére


Peter789
senior tag

a 40-80-120-160 gigás PATA és SATA samsungok 10 évvel ezelőttről elég szánalmasak voltak az akkori kínálathoz képest - nekem egy 120-as PATA SP1213N-em van, ami tiszta fragmentálatlan állapotban is alig tud többet írni / olvasni, mint 30MB/sec... az őt jópár évvel megelőző 40 gigás IBM-em már tudott ~40/40-et, a korosztálya meg a másfélszeresét hozta kényelmesen... végül azért csak összekapta magát a samu, az F1 sorozat már megjelenése után 1-2 évig a létező leggyorsabb merevlemezcsalád volt - a 750-esem valamivel 100MB/sec alatt ír/olvas, az 1 terrás meg kicsit felette... majd sajnos jöttek az SSD-k és a vinyók fejlesztése meghalt, azóta inkább visszafejlődnek mint előre :U

[ Szerkesztve ]

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#23438) Peter789


Peter789
senior tag

A hétvégi piacjárás során kemény 200 pénzért szerzett Virge MX kártyával azthiszem értelmét veszti az az ötletem, hogy régi virge / virge DX kártyákra 100-110MHz-es EDO SOJ RAM-okat teszek, hogy a memória ne legyen a tuning gátja... Ugyanis ezt az MX-et a gyári 83MHz-es órajeléről könnyedén feltornáztam 120MHz-re - a 3dmark 99 az alapból is észbontó 1063 pont helyett már 1422-t futott, szóval szépen profitál is az órajel plusszból. 125-ön már fagy teszt közben. Az SGRAM chip-ek 6ns-esek rajta, szóval elméletben 166MHz-esek > az MX csipp lehet a limitáló tényező a tuningban, de már ez is szép tőle... Ha nem is éget, de azért melegszik a csipp felülete, úgyhogy egy bordás próbát még majd azért csinálok vele, hátha tud picit többet is... :DDD

Azért a Millenium G200 180-200MHz-es RAM csippekkel felruházása tervét még mindig nem adtam fel :))

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#23439) DarthSun válasza Peter789 (#23438) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Jó vétel :) Én nemrég 2 db IO- t meg 2db ISA hálót vettem, szintén darabonként 200- ért. A poén az hogy nem tudom hol pihentek az évek során mert tiszta újak és szerelt panel néven voltak kitéve egy villamossági boltban. Másnak haszontalan de egy retro kedvelőnek kincs az ilyen. A másik véglet mikor a retro státuszra hivatkozva túláraznak.

MX- et nem is ismertem :DDD , hasonló kategóriából egy GX2- őt használok, az MX jobb ?

Más: egy most készülő retro gépemben GeForce4MX440- et hajtok, gondoltam teszek rá ventit mert csak borda van rajta, de órák után is csak kézmeleg, asszem jó lesz venti nélkül :U

(#23440) Peter789 válasza DarthSun (#23439) üzenetére


Peter789
senior tag

Igazából ugyanaz az összes virge, nincsen semmi 3D feature fejlődés, csak más más memóriatípust támogatnak, más lett a tokozásuk, nőtt az órajelük (talán a csíkszélesség csökkent), de az MX is ugyanolyan buta mint az első 325-ös, csak ez elsősorban laptopokhoz lett kitalálva némi powermanagment-el - de kártyákra is került belőle

2 db GX2-m van, egy talán Acorp 4MB AGP ami 90/90 valamint egy Leadtek 2+2MB PCI ami pedig 100/100MHz-en fut - viszont mindkettőn csak 10ns-es SGRAM csippek vannak, így tuningban erősen limitáltak - szemben a viszonylag kései MX-el amely 6ns-eseket kapott, így a gyári 83/83MHz-ről elég szépen, első nekifutásra 120/120MHz-re sikerült tuningolni

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#23441) gban válasza Peter789 (#23440) üzenetére


gban
Közösségépítő

Akkor ezért lehet előnyös egy csak tokos ramos Virge, abba olyan ramot teszel amilyet akarsz.
Már ha volt ilyen.
Ha nem, legyártható, ha valakinek összejön - ahogy néztem, sok nyákon a ram forrpontjai mellett ott vannak a foglalat forrpontjai is.

Postázást nem vállalok.

(#23442) Peter789 válasza gban (#23441) üzenetére


Peter789
senior tag

Pontosan ez lett volna a tervem, be is spájzoltam pár feláldozható virge kártyát amiről le lehet műteni a ram foglalatokat, egy másikra pedig felrakni - a 110MHz-es RAM-ot pedig egy Voodoo2-ről akartam leszedni hozzá... De azért lehet mégiscsak megcsinálom, mert pl van egy plussz AT3D=AT25 kártyám is, amit szintén lehetne kínozni kicsit, valamint egy voodoo1-et is megnéznék mire képes az extra sebességű memóriával...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

(#23443) Ádyka


Ádyka
őstag

Ezeket nem innen hírdeti valamelyikünk?

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#23444) bacsis válasza Ádyka (#23443) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hoppá nem kommersze semmirekellő cuccok :Y ott van egy jó kis 386/486 hybrid VESA-s lap meg a Super Socket7-es lap sem rossz :K

(#23445) DarthSun válasza bacsis (#23444) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Nemrosszak, de az SS7- en nincs AGP.

(#23446) Ádyka válasza bacsis (#23444) üzenetére


Ádyka
őstag

Én itt nem látok SS7 lapot. Hacsak nem az Asus TX97-X -re gondolsz, ami S7.
Valszeg lesz vagy 6-8 K a vége neki. Ráhajtassz? Úgysincs még elég nem igaz? ;]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#23447) bacsis válasza Ádyka (#23446) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ráhajtanék, de ebben a hónapban már "kivásároltam" magam, 5,25-ös SCSI HDD, és külső SCSI csatis szkenner formájában :K :B

(#23448) Ganz-[HUN] válasza bacsis (#23447) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Az is faya... :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#23449) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Egyetlenegy kérésem van, De nagyon. Hogy valaki adja el a Socket 4-es ALAPLAPJÁT!
[link]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#23450) Fenyő válasza Ganz-[HUN] (#23449) üzenetére


Fenyő
őstag

Az nehéz lesz, én is már évek óta keresek, XT-ét pl sokkal hamarább találsz, nagyon átmeneti cucc volt az S3 és az S5 között, nem is nagyon készült belőle sok, amit meg még nem hasznosítottak újra az gyűjtőknél landolt, szóval leginkább türelemre és kitartásra lesz szükséged hozzá. :DDD
Egyébként nem tudja vki., hogy melyik volt a legelső magyarul is megjelent Powerpoint, én 3.0-ra saccolnék...

[ Szerkesztve ]

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.