Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) altegn0 válasza Gabesz25 (#7100) üzenetére


altegn0
újonc

Gyanús, hogy 1 nap alatt nem szállították le Németországba :D
[link] szerint légipostával is kell nekik 5-7 nap hozzá, célban meg lehet csak az elosztó regisztrálná, az is lehet még pár nap. Én még nem adnám fel, lehet úton van.

[ Szerkesztve ]

(#7102) MrRL19 válasza Predator2 (#7091) üzenetére


MrRL19
senior tag

MEGERŐSÍTENÉM én is ,hogy SZERINTEM teljesen megbízható :R :K

legalább 2éve vásárolok OTP kártyával és sosem volt semmi probléma (A4es rang) arról nem beszélve ,hogy jó pár 10ezret ott hagyok /havi .... ;] :DDD ,de ha félsz akkor ott az ebay személy szerint nem szeretem :N se az ebayt sem a paypalt (persze nem kételkedem a megbízhatóságáról paypalnak) de nekem jobb és gyorsabb az alipay.

(és azért nem véletlen az első hely ALIBABA GROUP :K + ott van a tőzsdén is 1999es alapítással nem hinném én sem ,hogy arra mennének ..... :U )

de a te döntésed ;) :R

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#7103) Zoty4


Zoty4
őstag

új rekord született nálam.
2015.10.27-i rendelés most jött meg :))

(#7104) MrRL19 válasza Zoty4 (#7103) üzenetére


MrRL19
senior tag

GRAT :C

(nálam kb 10-14nap volt a rekord ,ha jól emlékszem :D)

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#7105) Taktoj


Taktoj
aktív tag

ezek után jogosan nyitottam vitát? Gondolom a számot lejelentette csak a csomagot nem adta fel.

Valahogy be lehet e állítani hogya keresési találatokat mindig ár szerint növekvő sorrendbe dobja ki, ha be vagyok jelentkezve, s ne kelljen mindig állítanom?

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#7106) Taktoj válasza stinky14 (#7060) üzenetére


Taktoj
aktív tag

A whisről már vásároltál?... vagy esetleg valaki más? némely dolgot olcsóbban találok még szállítási költséggel együtt is mint az Alin , bár gondolom ez is szintén kínai webshop...

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#7107) Arenastag


Arenastag
csendes tag

Az mennyire életszerű, ha rendeléskor a szöveges mezőbe beírom, hogy legyen kedves a csomagra mondjuk 100$ helyett csak 50$-t írjon?

(#7108) kirkri válasza Arenastag (#7107) üzenetére


kirkri
addikt

Nyugodtan beírhatod, biztosan elolvassa, aztán vagy ráírja neked, vagy sem.

De van jelentősége, hogy mit ír rá? Ha megfogják a vámosok és vámeljárás alá vonják, akkor úgysem az alapján fogják kiszabni a sarcot, hogy mit írt az eladó a csomagra. :N

21 éve a Prohardveren! ™

(#7109) Arenastag válasza kirkri (#7108) üzenetére


Arenastag
csendes tag

Azt hittem az alapján számolnak. Akkor hogy derítik ki, hogy mennyit fizettem az adott áruért?

(#7110) beg válasza Arenastag (#7109) üzenetére


beg
veterán

Bekérik a fizetési bizonylatot.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7111) molvany válasza Arenastag (#7109) üzenetére


molvany
senior tag

Megkérdezik töled és te szépen elmondod ( söt a megfelelö dokumentumokkal bizonyítod is ). Mindezt természetesen, ha meg is szeretnéd kapni.

WhatsApp :+491737182060

(#7112) phanfantom


phanfantom
senior tag

Srácok,

Ha olyan cuccot rendelek, ami nem fog a postaládába beleférni és otthon sem vagyok, akkor ilyen esetben hogyan tudom átvenni a terméket?
Főleg ha free shipping-es és a korábban említett fake nyomkövetési számmal rendelkezik a csomag, akkor a postás hogyan jár el? Vagy jobban jár az ember, ha olyat választ ahol pár dolláros a szállítási díj?

(#7113) #16729600 válasza phanfantom (#7112) üzenetére


#16729600
törölt tag

Lezsírozod a postásoddal, hogy adja kézbe ezentúl a nem aláírós csomagokat és mindezt megerősíted egy üveg szittyóval, amit átadsz neki. :K

(#7114) phanfantom válasza #16729600 (#7113) üzenetére


phanfantom
senior tag

Az a baj, hogy itt Pesten a fene se tudja ki éppen a postás. Meg nem is igazán futok vele össze napközben, még ha ki is akarnám deríteni. De ha nincs más út, akkor nyilván rajta leszek a szeren:)

(#7115) Zoty4 válasza phanfantom (#7114) üzenetére


Zoty4
őstag

Dob be ertesitot, aztan elbattyogsz a postara.

(#7116) phanfantom válasza Zoty4 (#7115) üzenetére


phanfantom
senior tag

Akkor ez is megoldva, köszönöm:)

(#7117) Melack válasza csabika999 (#6796) üzenetére


Melack
veterán

Method 2 eltűnt... Marad az AliPay

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7118) imis


imis
senior tag

Októberben rendeltem egy hátizsákot az Ali-ról, 29$ volt ingyen posta, 2 nap használat után kiszakadt a cipzár , írtam az eladónak, hogy 2 napot bírt a a hátizsák (fotót is küldtem, szétfoszlott a cipzár textil anyaga). Felajánlott 5$, hogy javíttassam meg, elvittem megkérdezni egy cipzárost, ott azt mondták 4ezer a csere, de nem garantált, hogy a többi cipzár nem jön szét.
Erre a z eladó felajánlott 15$-t, De a gondom az, hogy ha megcsináltatom és szétmegy a többi cipzár, akkor kidobtam 29$ az ablakon. Jeleztem az eladó felé, hogy nem javíttatom meg, mert a cipzáros szerint sem biztos, hogy jó lesz, de az eladó csak 15 $-t hajlandó visszafizetni, pedig megírtam neki, hogy dispute-t kezdeményezek a jövőhéten.
Szóval szerintetek érdemes full refund-t kérni? illetve mennyi idő van a vásárlástól egy ilyen vitát indítani?
Ami érdekes, hogy az ali-ról, mire megérkezett nekem, eltűnt az összes ilyen hátizsák.

(#7119) mzso válasza RBJ (#6826) üzenetére


mzso
veterán

Ez mi is ez amúgy? Valami kínai "vásároljunk mint állat" hét? Vagy csak egy napos?

Észrevettem valamiről ami érdekelne (porított fekete tea), hogy valahogy drágább mint kéne viszont 11.11 "akcióban" kb normális ára van...

(#7120) kirkri válasza mzso (#7119) üzenetére


kirkri
addikt

Egy napos buli. Viszont az árak jellemzően ugyanazok lesznek aznap, mint egy héttel ezelőtt akció nélkül. Sajnos szinte minden eladó megemelte az árakat 2-3 napja, hogy legyen mit akciózni 11-én. :(((

21 éve a Prohardveren! ™

(#7121) Zoty4 válasza kirkri (#7120) üzenetére


Zoty4
őstag

Sajnos az ali szerintem eleg szarul csinalta ezt az akciot, mert most igy 4-5 napig eleg drasztikusan visszaeshetett a forgalom.

(#7122) agroman


agroman
senior tag

masnak nincs olyan tapasztalata hogy oktober vege ota mintha lelassult volna a china post?
van olyan csomagom ami lassan 3 hete all a repteren..
ebay-en bongeszve vmelyik eladonal lattam a boltja folapjan egy keretes megjegyzest hogy nagy a torlodas a kinai postanal ezert megertest ker..(mondjuk fenntartassal olvasgatom az ilyen hireket az eladoktol, de..)

------

(#7123) Marcika12344 válasza agroman (#7122) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

Állitólag nemzeti ünnep van náluk legalábbis nekem azt mondta nem egy eladó

(#7124) agroman válasza Zoty4 (#7121) üzenetére


agroman
senior tag

ez nem az ali hibaja..
en peldaul most csinaltam a legjobb boltot..
az egyik elado akit regota figyelgettem eppen a 11.11 kampany indulasakor kezdett el akciozni par napra (20%). gyorsan reggeltem alipayra es a kuponnal egyutt majdnem felaron vasaroltam.
de en nagyon keves eladoval talalkoztam aki megemelte az arat..legalabbis ahol en nezelodon nem ez az altalanos.

------

(#7125) agroman válasza Marcika12344 (#7123) üzenetére


agroman
senior tag

az oktober elejen volt..

------

(#7126) kirkri válasza agroman (#7124) üzenetére


kirkri
addikt

Én 4-5 dolgot akartam venni és mindegyiknél feljebb mentek az árak.
Így most kénytelen vagyok várni már hétfő óta a jövő hét szerdát. Ráadásul a dollár is drágább lett 15 forinttal. :O

21 éve a Prohardveren! ™

(#7127) Marcika12344 válasza kirkri (#7126) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

Hát igen az csöppet megugrott :W

(#7128) Avicularia válasza agroman (#7124) üzenetére


Avicularia
veterán

Szinte az egész whislist-emen emelkedtek az árak minimum kétszeresére, kevés kivétellel.

(#7129) agroman válasza kirkri (#7126) üzenetére


agroman
senior tag

hat ez a dollar erosodes nagyon rosszkor jott, az mar biztos.
kicsit megerositette a bizalmam a figyelt eladoimban az a teny, hogy vagy nem is foglalkoznak ezzel a 11.11-el vagy pedig 1-2$-al olcsobban adjak a portekaikat igy a kuponokkal egyutt eleg jol lehet vasarolni.

az egesz felhajtasban a jatekot elveztem. az elso 1-2 napban kiszurtam egy programhibat a kartyacserelgetos jatekban es 2-3 ezerrel felturboztam a pontjaimat. kar hogy menetkozben kijavitottak.
nah, akkor meg osszegyujtottem mellekesen par eladoi kupont(70+) is, de szinte mind noi cuccokat arusito boltba szolt. :DDD

[ Szerkesztve ]

------

(#7130) kirkri válasza agroman (#7129) üzenetére


kirkri
addikt

A kártyafordítós programban programhiba volt a több száz pontos lapok?
Mert az elején csak 5-10-15-20 pontot érő lapok voltak, aztán pár nap múlva voltak a több száz pontos lapok. (Akkor egy óra alatt összeszedtem 20000 pontot) Majd azóta nem játszottam többet, mert megvettem a pontokért az összes elérhető kupont és így is maradt 25000 pontom.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#7131) agroman válasza kirkri (#7130) üzenetére


agroman
senior tag

nem..az elso napokban meglehet uszni a cserelegetest ugy, hogy mindig 50+ pontot szerezz.
azaz ha raszantal egy felorat akkor par ezer ponttal koverebben jottel ki.
aztan kijavitottak es jottek a 2$-os haj es taska kuponok illetve az 50-nel kevesebb pontok.
majd volt tenyleg olyan is amikor 100 200 pontok is voltak, de ott is voltak minuszos porgetesek.

------

(#7132) planteksz


planteksz
csendes tag

Egy kis tanácsot kérnék. Rendeltem egy ilyen tokot iphone 4s-re és kaptam egy 5-re valót. Írtam az eladónak levelet alin, nem válaszolt még. Szerintetek inkább nyissak egy dispute-ot és kérjem vissza a kis pénzem úgy vagy várjak hátha reagál a levélre?

(#7133) kirkri válasza planteksz (#7132) üzenetére


kirkri
addikt

Attól függ mikor írtál neki.
Ha péntek 12 óra után, akkor azért várd meg a hétfő reggelt, mert nem minden kínai dolgozik hétvégén.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7134) planteksz válasza kirkri (#7133) üzenetére


planteksz
csendes tag

Rendben, köszönöm!

(#7135) lacko6


lacko6
senior tag

Hi.
Valaki tudna segíteni.Aliexpressen vettem egy terméket de lemondtam mert sok a várakozási idő,de közben lejárt a bank kártyám és nem tudom mi a teendő.A számlára utalják vissza a pénzt vagy meg kellene adnom az új kártya adatait?
Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#7136) Melack válasza lacko6 (#7135) üzenetére


Melack
veterán

A kártyához tartozó bankszámlára utálják vissza. Az új kártyán nem változik a kartyaszam amúgy.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7137) lacko6 válasza Melack (#7136) üzenetére


lacko6
senior tag

Hi koszi :R de a kargyaszam mas lett.Es van tapasztalat az idorol,alin 10-17 napot irnak?

(#7138) agroman válasza Melack (#7136) üzenetére


agroman
senior tag

Az új kártyán nem változik a kartyaszam amúgy.

ez bankoként és kártyánként változó..

------

(#7139) kirkri


kirkri
addikt

Ezt a képet egy mai Index cikkben láttam.

Ezek után csodálkozunk, hogy elkallódnak a csomagjaink? :D

21 éve a Prohardveren! ™

(#7140) Vertigo18 válasza kirkri (#7139) üzenetére


Vertigo18
addikt

Basszus, felismertem, az egyik csomagomon ül a muksó! :W

;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7141) bzs73


bzs73
őstag

Üdv!
Még nem rendeltem az aliexpressről, és most ezt szeretném megrendelni. Ami gyanús, hogy elírás az a posta. az ingyenes free az oké, de dhl-re is ingyenest írnak, és az 3-8 nap. Gondolom regisztrálok, utalok, stb, amazonon ill ebay-ről már rendeltem, van valami különbség azokhoz képest?

If a second or you are the first to lose.

(#7142) Melack válasza bzs73 (#7141) üzenetére


Melack
veterán

Az most tényleg ingyen van. Aktiválod a 100$ után 5$-os kupont, és már viheted is. Gondolom én 11.11-én ugyan akciós lesz, de ott már lesz shipping fee is.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7143) bzs73 válasza Melack (#7142) üzenetére


bzs73
őstag

köszi. :R
még annyit, hogy most akkor ahogy írják 11.11-én 14.99 lesz, és akkor is ingyen lesz a dhl?

[ Szerkesztve ]

If a second or you are the first to lose.

(#7144) bzs73


bzs73
őstag

141.99 lesz, csak lejárt az időm, bocs.

If a second or you are the first to lose.

(#7145) agroman válasza bzs73 (#7143) üzenetére


agroman
senior tag

ezt inkabb az eladotol kerdezd..

------

(#7146) bzs73 válasza agroman (#7145) üzenetére


bzs73
őstag

oké.

If a second or you are the first to lose.

(#7147) Zoty4 válasza kirkri (#7139) üzenetére


Zoty4
őstag

Szakszeruen rendezik a csomagokat :)

(#7148) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Linkelnétek 11.11-re néhány akciós dolgot amit ti is meg fogtok venni? :)
Wish list-re gyűjtöm őket :D :R

(#7149) beg válasza XP NINJA (#7148) üzenetére


beg
veterán

Bőrszerkó, vazelin, szájpecek.

Még mindig jó ötletnek tűnik? :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7150) altegn0 válasza beg (#7149) üzenetére


altegn0
újonc

igen, de a vazelint nem muszáj linkelni :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.