Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) Repsol600 válasza gubabela (#7650) üzenetére


Repsol600
addikt

Jaja persze, van még 5 nap, úgyhogy belefér ha nem jön a pénz akkor dispute. :R

(#7652) kirkri válasza Repsol600 (#7651) üzenetére


kirkri
addikt

Így van, ha küldi határidőn belül, akkor rendben van. Arra figyeljen, hogy úgy küldje, hogy a jutalékot ő fizesse.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7653) gabx76 válasza Repsol600 (#7651) üzenetére


gabx76
senior tag

PayPal-lal csak óvatosan Ali-n, mert visszavonhatja később akármilyen indokkal!

(#7654) evelin83


evelin83
újonc

Szeretném megosztani veletek: két csomagom már meg is érkezett a 11.-ei rendelésemből, persze mindkettő kamu TN-el, de elég jó időt futottak. Nem vártam őket dec közepe előtt:)

(#7655) RBJ


RBJ
addikt

Na megjött a remegett táska.
[link]
Babám itt rágja fülem hetek óta, hogy hol a táska, hogy fog így kirándulni adventkor táska nélkül. :U :DDD
Na megjött. Öröm bodotááá.
Én meg találtam két bibit. egy az egyik táskán kicsi bomlás a varáson, 2. elvileg 10.03. lett rendelve. 10.12. adta fel elvileg. De a csomagon meg 11.13. van. Na ilyenkor sunyiság van?
Kicsit faragtatnák az árából és valahogy szóvá tenném a feladási bibit.
HOl és miként tegyem.
Babám azt mondja jó van az örül, hogy megjött én meg nem olyan vagyok. ;]



Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7656) #16729600 válasza RBJ (#7655) üzenetére


#16729600
törölt tag

Szerintem csatlakozz a 'babádhoz az össznépi eufóriában, örömködésben és hagyd ennyiben a dolgot,ezért nem hiszem, hogy jóváírnának bármit is. :D Az árában/olcsóságában benne van az a kis varráshiba.Vagy irány egy Louis Vuitton márkabolt és az tuti tökéletes lesz.( csak egy kicsit ,cseppet drágábban ) :)

[ Szerkesztve ]

(#7657) RBJ válasza #16729600 (#7656) üzenetére


RBJ
addikt

Nem ótsó az. Amúgy tényleg minőségi darab, minden fémes része külön zacsiba csomagolva, táskába felfújható párna, hogy ne lapuljon de akkor is. Új az új. ;] :P

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7658) #16729600 válasza RBJ (#7657) üzenetére


#16729600
törölt tag

Mennyibe fájt, ha nem vagyok indiszkrét? :) Jah látom , a linket nem néztem.Hát azért nem is egy drága darab, ebben szerintem egyezzünk ki gyorsan . :D Mondjuk szerintem strapás terep-kirándulásra ne használjátok, max egy városi séta.. :))

[ Szerkesztve ]

(#7659) RBJ válasza #16729600 (#7658) üzenetére


RBJ
addikt

olvastad volna adventi kirándulás. :N

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7660) stinky14 válasza RBJ (#7659) üzenetére


stinky14
csendes tag

Megérkezett az első TN-nélküli 11-Ei rendelés. :) bezzeg amelyik 10-en elhagyta Kínát singapor posttal sehol.. Pont amit annyira várok hogy egy nap 4szer megnézem a semmi változást :D

(#7661) RBJ


RBJ
addikt

Megnéztem ezt a táska track inget. Én nem tudom értelmezni. Egy hónapig készítette elő?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7662) agroman válasza RBJ (#7661) üzenetére


agroman
senior tag

nem feltetlenul az elado a hunyo..lehet hogy csak egy dropshipper, aki leadja a rendelesedet a nagykernek es nekik nem volt eppen keszleten.

------

(#7663) repvez


repvez
addikt

A 4 rendelésemből elvileg 2 az országban van már pének ota ,de a posta nyomkövetése elég sz@r, hogy nem részletezi, hogy hol és mikor mit csinálnak vele enyni ideig.
2SE végződésű 1 maláj és egy NL végződésű TN-t kaptam ebből csak az NL esről nincs infóm semelyik követő oldalon sem.

Se 17tracken , se az holland oldalon ,se a magyaron. Már irtam a kis sárgának, hogy jó lenne ha valami támpontot adna, hogy merre jár vagy hol nézhetek utána. Mert pont ez a csomag amit a legjobban várok és a legdrágább is a 4 közül.

ez a szám RS365827726NL

Amugy milyen appok amik jeleznek ha változik a csomag állapota? a 17tracket tettem fel a telóra de az nem csinál semmit magától

[ Szerkesztve ]

(#7664) peestike válasza repvez (#7663) üzenetére


peestike
senior tag

17track-el kezdtem mobilon, fenn is van, de ez mintha hangyakukinyit jobb lenne:
TrackChecker Mobile, meg legalább nem egyesével kell nézegetni a számokat, egyszerre lehet frissíteni mindet. :[link]
egy próbát megér szerintem. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7665) Syz


Syz
senior tag

Sziasztok!Én még új vagyok az Aliexpress terén,eddig Ebay-eztem csak.Már érkeznek be a cuccok szépen amiket kezdésnek rendeltem november elejétől.Jött egy mez amit november elsején vásároltam és már 18.-án hozta a postás,sima China Post-al lett feladva,valami 2 dolcsiért.Annyira tetszett a termék hogy rendeltem egy másikat is ugyanattól az eladótól és tegnap küldte a visszajelzést hogy feladta,de most Epacket van megjelölve,nem China Post.Van a kettő közt valami lényeges különbség?Gyorsaságra való tekintettel vagy más egyébb :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#7666) agroman válasza Syz (#7665) üzenetére


agroman
senior tag

tudtommal az epacket-et csak az USA-ba iranyulo csomagoknal hasznaljak.
lehet csak rosszat irt be

------

(#7667) Syz válasza agroman (#7666) üzenetére


Syz
senior tag

A cím stimmel egyébként :) Amúgy a Tracking-nél az hogy Opening az milyen metódust takar?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#7668) Repsol600 válasza kirkri (#7652) üzenetére


Repsol600
addikt

Na, ma reggelre meg is jött a PayPalra az összeg. Remélem nem fogja visszavonni. :D

(#7669) maj-viktor válasza repvez (#7663) üzenetére


maj-viktor
őstag

NL és SE post esetén "normális", hogy amikor megérkezik az tranzitországba (svéd - holland), akkor éled csak fel az egész track... de amúgy jön...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7670) feroooo31


feroooo31
tag

Tud valaki egy megbízható eladót aki foci mezeket árul. Barca, juve, bayern stb.?
Előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#7671) Marcika12344


Marcika12344
csendes tag

Sziasztok el költöztem és több csomagom a régi cimre ment és hiába TN szerint itt van magyarba a postán senki nem tud róluk semmit ilyenkor mi a teendő ?

(#7672) Dluinet válasza Marcika12344 (#7671) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Utánküldés

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7673) kirkri válasza feroooo31 (#7670) üzenetére


kirkri
addikt

Érdekes ez a foci mez dolog...
Én a gyereknek már három garnitúrát vettem, de mindhárom eladó felszívódott pár nappal a vásárlás után. A mezek megérkeztek gond nélkül.
A napokban egy ismerősöm megkért, hogy vegyek a gyereknek egy Barcelona mezt, Két eladóval is úgy jártam, hogy átbeszéltünk mindent üzenetben, majd azzal váltunk el, hogy rendelem a mezeket. Aztán mire egy perc elteltével rányomtam volna, mindkét eladónál törölve lett az adott mez.
Rákérdeztem, hogy ilyenkor mi van? Ez volt a válasz, hogy sajnos már nem elérhető. Gondolom a levélváltás során beparáztak, hogy valami hivatalos emberke lehetek. Mivel a mezek egyértelműen hamisítványok, de minden logo ugyanott van rajtuk, mint az eredetiken, így nem igazán árulhatnák az Alin.
Az egyik végül azt írta, hogy rendeljek meg egy sima egyszínű mezt a kínálatából és azt küldi amit megbeszéltünk. De abba meg én nem mentem bele, mert ha mégsem azt küldi, akkor megszívom.

Végül csak rendeltem az ismerősnek és a saját fiamnak is egyet, de mindkettőt más eladótól. Két hét telt el, de még nem élnek a TN-ek. Az enyém nem sürgős, de az ismerős karácsonyi ajándéknak szánta.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7674) feroooo31 válasza kirkri (#7673) üzenetére


feroooo31
tag

Cipővel voltam úgy, hogy megszünt a hirdetés. De megjött nem volt gond. Szinte első rendelésem volt.
Laura holmiknál van úgy, hogy skypeon megbeszéljük mi kell és alin fizetem valami tök más dologért a vételárat. Úgyhogy ezen nem kell meglepődni. Azért az ebaynél rosszabb ez az ali szerintem. Már 2 disputenál járok és 50 rendelésem volt. Ebayen több, mint 200 rendelésem volt de egyikkel se volt gond.

A mezek azért jó minőségűnek mondhatóak?

[ Szerkesztve ]

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#7675) kirkri válasza feroooo31 (#7674) üzenetére


kirkri
addikt

Nagyon jó minőségűek a mezek. Az egyiket a nejem kinyírta, mert berakta a mosógépbe. Magának a meznek nem lett baja, de a Fly Emirates felirat elvált az anyagtól. (Nem egy mosástól, hanem sajnos már több alkalommal megjárta a mosógépet, mire kiderült.)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#7676) Syz válasza kirkri (#7675) üzenetére


Syz
senior tag

Én NFL,NHL mezeket rendeltem eddig Ebayen is meg itt is,azokon hímzett logók vannak így nem fenyegeti a leválás veszélye.Viszont amit reggel írtam,ez a másik postával küldős téma...8 üzenetet írtam az eladónak a két mez rendelése kapcsán és ahogy írtam is korrektül és nagyon gyorsan ideért az első,viszont még egyetlen 1 üzenetre sem válaszolt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#7677) kirkri válasza Syz (#7676) üzenetére


kirkri
addikt

A logók itt is hímzettek.

Egyedül ami gumi anyagú matrica, az a Fly Emirates felirat az elején, illetve a hátán a szám és a név. Ezeket személyre szabva is lehet kérni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7678) Zoty4 válasza kirkri (#7677) üzenetére


Zoty4
őstag

Szep :)
En eddig csak egy patriots mezet vettem, de az is tokeletes minosegu volt.

(#7679) feroooo31


feroooo31
tag

Közben hazaértem,úgyhogy találtam remek értékelésű eladókat.Köszönöm mindenkinek!Szinte mindenhol nincs logó a mezeken,képeken de gondolom az összesen rajta van ahogy az eredetin.

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#7680) kirkri válasza feroooo31 (#7679) üzenetére


kirkri
addikt

Valószínűleg igen, de ne kérj képet, mert úgy jársz, mint én, hogy hirtelen leveszik a terméket. :D

21 éve a Prohardveren! ™

(#7681) Syz válasza kirkri (#7680) üzenetére


Syz
senior tag

Azért az már a legelején feltűnt hogy ha valami márkanévvel ellátott terméket szeretnék itt venni akkor a "famous brands" szavakra érdemes rákeresni :DDD Amúgy meg vannak olyan hirdetések ahol a Nike pipa ki van retusálva vagy el van homályosítva de úgyis látod hogy amúgy meg ott van :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#7682) Levendula89


Levendula89
újonc

Sziasztok.
Esetleg valaki rátudna nézni erre a TN-re :
70113272610

Nekem valamiért nem mutat semmit.
Köszönöm elöre is.

(#7683) #16729600 válasza Levendula89 (#7682) üzenetére


#16729600
törölt tag

Szerintem nem is fog mutatni soha semmit, ez egy tipikusan kamu TN. ( nekem is van egy pár belőle ) :K

(#7684) Levendula89 válasza #16729600 (#7683) üzenetére


Levendula89
újonc

Nem kamu eddig mutatta hogy úton van a csomag de most eltűnt valamiért. :( 17track-néztem

(#7685) Marcika12344


Marcika12344
csendes tag

Sziasztok van kettő dispute-om az egyik ha jól ertelmezem visszaküldik a pénzt a masiknal ha vissza küldöm a termeket megkapom a teljes összeget ha nem akkor csak 40%-at.
Kérdés masodiknal szerintetek 1 vagy 2 verzió legyen mert ugye nem két forint a posta Kínába??

(#7686) agyaska1


agyaska1
csendes tag

Üdv! Ma megkaptam az augusztus 26-án megrenelt csomagot.Már megtörtént a visszatérités .Mi a teendő ilyenkor?

(#7687) kirkri válasza agyaska1 (#7686) üzenetére


kirkri
addikt

Írsz az eladónak, hogy megkaptad és újra megvennéd tőle.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7688) agroman válasza Marcika12344 (#7685) üzenetére


agroman
senior tag

kiaszamolod hogy eri meg legjobban.

------

(#7689) MythBuster


MythBuster
tag

Hello,
lsz ajánljatok egy megbízható eladót ,akitől tudok venni 3D mintás pólókat ,pólóingeket .
köszi!

Véletlennek azt nevezzük, amikor a számításaink kudarcot vallanak.

(#7690) Repsol600 válasza kirkri (#7675) üzenetére


Repsol600
addikt

Én innen rendeltem mezeket lassan 1 éve és még mindig megvan az eladó: [link]
Ezek is szuper minőségűek voltak. :K
Ha még megvannak a betűk, vagy csak levált egy részük, könnyen vissza lehet vasalni őket. ;)

(#7691) repvez


repvez
addikt

Az egyik csomagomat a 17track már 20.án azt irta hogy megérkezett magyarországra.Azóta majd egy hét eltelt és semmi mozgás nincs azóta a csomag felől és nem kaptam meg , a magyar posta oldalán a csomagkövetésnél nem talál a számhoz csomagot azt irja.
Most ilyenkor lenyulta a posta? vagy csak ülnek rajta mig kikel? nem hiszem el, hogy ha az oszágba ér akkor legkésőbb a a3. napon ne lehetne eljutatni az ország bármelyik pontjára.

(#7692) Mankó


Mankó
veterán

Lassan 3 hónapja rendeltem egy fülest, amit október 30.-án adtak fel, de a track oldalin azóta sincs változás. Csak annyi, hogy Kína. Írtam az eladónak és az aliexpressnek is levelet jó egy hete. Válasz sehol. 45-60 napot írt kiszállítási időnek, de azért már történhetne valami legalább a követési oldalon!
Bezzeg, aki ugyanezt a fülest rendelte ettől az eladótól, annak megjött egy hét múlva. :(((

(#7693) randras válasza Mankó (#7692) üzenetére


randras
veterán

Olyan van, hogy kattinthatatlan az Add to Cart, Buy Now gomb? :W Kép nagyító sem működik... Konzolon nem látok JS hibát.

:F

(#7694) agroman válasza randras (#7693) üzenetére


agroman
senior tag

nekem is volt ma ilyenem...

------

(#7695) agroman válasza repvez (#7691) üzenetére


agroman
senior tag

ilyenkor jo lenne, ha legalabb a TN elso 2 es utolso 2 karakteret beirnad (pl RA*******CN), mert lehet hogy vmi fake TN es akkor nincs gond. egyebkent az elmult honapban a magyar posta "sztrajkol" a kinai tortenesekrol nyomot kovetni..nem az elso csomagom erkezik ugy hogy onnan kovetheto itthon, hogy beerkezik az orszagba.

------

(#7696) repvez válasza agroman (#7695) üzenetére


repvez
addikt

RS365827726NL ez a konkrét szám

(#7697) feroooo31 válasza Marcika12344 (#7685) üzenetére


feroooo31
tag

Nekem méretprobléma volt az egyik terméknél de inkább 40% visszatérités és teljes áron megpróbálok túladni rajta,minthogy visszaküldjem drágán és bukjak rajta!

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#7698) kirkri válasza repvez (#7691) üzenetére


kirkri
addikt

Én ezt a TN-t sehol nem tudom követni, még a holland posta honlapján sem.
És bár te azt írod, hogy a 17track látja, nekem nem találta meg ezt a TN-t.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7699) Mankó válasza Mankó (#7692) üzenetére


Mankó
veterán

Track number (HN006098440AE) 15-45 napot ír várható szállítási időnek. Global Cainiao szerint 28 napja adta fel elvileg. Ha letelik a 45 nap mehet az Open Dispute funkció?

[ Szerkesztve ]

(#7700) kirkri válasza Mankó (#7699) üzenetére


kirkri
addikt

Igen, nyitható.

21 éve a Prohardveren! ™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.