Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) agroman válasza droti25 (#7245) üzenetére


agroman
senior tag

2 dolgot tehetsz.
ha nagyon kell a cucc es van meg annyi fedezeted akkor ujrafizetsz es vagy 2x kapod vagy az elso fizetes majd visszakerul a szamladra (lehet hogy ehhez irni kell majd az alinak).
vagy hagyod es akkor vagy megkapod vagy majd visszakerul a szamladra (lehet hogy ehhez irni kell majd az alinak).

"ilyen ez a popszakma"

------

(#7252) agroman válasza kirkri (#7246) üzenetére


agroman
senior tag

ez nem feltetlenul TN nelkuli. nekem volt mar ilyen es egy kulon oldalon lehetett kovetni (a'la YW), de csak kinan belul. aztan mikor a kezembe kaptam ott volt rajta a szabvanyos ChinaPostos TN is, amivel lehetett volna rendesen kovetni.

------

(#7253) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Két terméket vásároltam a nagy roham kezdetén. A fizetési sz@rakodás közepette az egyiket sikerült kétszer, a másikat háromszor kifizetnem. Ilyenkor mit tegyek, hogy visszakapjam a pénzem és mindegyikből csak egy-egy darab maradjon?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#7254) Vitriol87


Vitriol87
csendes tag

Egyébként miért kellett rohanni a fizetéssel? Buy it now, aztán úgyis ketyeg még a visszaszámláló 19 napig, ami alatt lehet rendezni a fizetést, a termék pedig már a leütött áron a tiéd.

(#7255) A texasi válasza kirkri (#7246) üzenetére


A texasi
aktív tag

Már hetek óta. :)

(#7256) kirkri válasza agroman (#7252) üzenetére


kirkri
addikt

Ezek szerint még csak én nem találkoztam ezzel a megoldással. Viszont nem tudom miért nem ezt állítják be az eladók a kamu TN-es küldeményeknél a China Post helyett. Így nem követelné rajtuk a TN-t a vevő.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7257) agroman válasza kirkri (#7256) üzenetére


agroman
senior tag

nem kevered a seller shipping methoddal?
az olyan bizonytalan eredetu..ez az ali shipping szerintem vmi olyasmi lehet, mit a vaterafutar (ott is kedvezenyesebben lehet a volumen miatt szallitani)

------

(#7258) brekes


brekes
tag

Csak éppen fizetni nem lehet :W :W

(#7259) A-Bag válasza brekes (#7258) üzenetére


A-Bag
tag

Sziasztok! 9 után én is rendeltem 2 terméket, majd jött az oops üzenet (ahogy látom sokaknál)! Email azóta sem jött, még mindig fizetésre várnak a cuccok, viszont a bank már akkor rögtön levonta tőlem a pénzt. Na ilyenkor mi a teendő? Eltelt 2 óra és semmi.... :W

(#7260) kirkri válasza agroman (#7257) üzenetére


kirkri
addikt

Nem keverem vele, nem ismerem ez milyen lehet, ma láttam először.
Utánaolvasok valahol az Ali oldalán, hátha van róla valami infó, hogy mit takar ez a szállítási mód.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7261) kirkri válasza A-Bag (#7259) üzenetére


kirkri
addikt

Nem fog elveszni a pénzetek, rendeződni fog az ügy egykét napon.

Viszont aki eddig még nem fizetett annak azt javaslom ne is tegye. Vegye meg a terméket és várjon a fizetéssel holnapig. Nem kötelező rögtön fizetni és jelen helyzetben úgy tűnik nem is tanácsos.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7262) tomlac14


tomlac14
tag

Sziasztok!

Mobil appon keresztül vásároltam (volna), de a fizetési folyamat végén error üzenet jött és most fizetésre vár kategóriában vannak a termékeim.

A kérdésem az, hogy próbáljak újra fizetni, vagy inkább várjak, mert elment az a pénz, csak ők még nem látják vagy mi legyen szerintetek?

(#7263) A-Bag válasza tomlac14 (#7262) üzenetére


A-Bag
tag

Szerintem mindenki fogadja meg Kirkri fórumtárs tanácsát, én sem fizetek ki több terméket ma. Az imént kutakodtam kicsit a help center menüben és erre az üzenetre bukkantam.

During the 11.11 promotion time, If your order status is not changed after the payment, please don’t worry and check later. We are fixing this problem and will update you soon.

(#7264) brekes válasza kirkri (#7261) üzenetére


brekes
tag

Igen, pont ezt akartam kérdezni. Ezek szerint akkor, ha holnap fizetek marad így az ár?

(#7265) #16729600


#16729600
törölt tag

Nekem minden rendben ment, pedig asszonypajtás berakott vagy 30 tételt a kosárba úgy 150 EUR értékben.Semmi hiba nem volt a fizetésnél, email visszaigazolás is jött mindenről.

(#7266) A texasi válasza brekes (#7258) üzenetére


A texasi
aktív tag

2013 - 5,8 milliárd $
2014 - 9,3 milliárd $

(#7267) kirkri válasza A-Bag (#7263) üzenetére


kirkri
addikt

Most látom, hogy a nagy kapkodásban rémes helyesírással és értelmetlen megfogalmazással adtam neked tanácsot. :B :W Egyetlen mentségem, hogy éppen egy munka közepében vagyok és ezért sikerült ez most így. :B

21 éve a Prohardveren! ™

(#7268) peestike válasza #16729600 (#7265) üzenetére


peestike
senior tag

nekem 4 apróság volt 30 dollár, kétszerre fizettem, mindkettő problémamentes volt.
kivételesen nem volt gond a maestro kártyával sem. :)
3 hete péntek-szombat-vasárnap szívatott a paypal és az ali is vele....
most minden klappolt, email-ek, sms-ek, Payment being verified.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#7269) A-Bag válasza kirkri (#7267) üzenetére


A-Bag
tag

Amikor a pénzemért aggódom, nem tűnnek fel az ilyen apró részletek. :) A lényeg, hogy érthető volt a közlendőd! :)

(#7270) frovery


frovery
senior tag

Tanácsot szeretnék kérni. Ebayon már nagyon régóta vásárolgatok, nem rendszeresen. Alin még nem.
Rendelni kellene egy Lark FreeMe X2 9 ver.3. érintőképernyőt.
Előszőr megszokásból ebayon néztem. Majd tegnap este kiváncsiságból az alin is meglestem. Miért ennyivel olcsóbb? Viszont van sokkal többért is. Melyiket vegyem meg és melyik oldalról?
Még 1 kérdés. Alin is ugyanúgy hozzá lehet adni a kártyámat, mint ebayon? Ott valamikor régen csináltam paypalt, amihez van egy maestro kártya. Ebayon csak rányomok, átvisz a paypalra, bejelentkezek, majd fizetek. Ugyanígy megy itt is?

Köszi előre is!

(#7271) A_ScHuLcZ válasza A_ScHuLcZ (#7198) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Tegnap még a korábbi posztom szerinti tracking állapotot láttam a terméknél, ma már az alábbi fogadott.

Első rendelésem, még nincs tapasztalatom, ez azt akarja jelenteni, hogy az eladó most adta fel nekem postán a terméket, és egyelőre ezért nem látok infókat róla?

A küldés miért változott standard shippingről standard shippingre? (TN nagyon eltérő)
(csak hogy okosodjak egy picit, és legközelebb ne kérdezzek hülyeségeket :D )

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#7272) droti25 válasza kirkri (#7250) üzenetére


droti25
őstag

Hol tudnék az ALI-nak írni?
Linket tudnál dobni?

(#7273) xemelon


xemelon
tag

8-féle dolgot vettem 50$ értékben, majdnem mindet többszöri próbálkozásra fizettem ki, de úgy látom minden rendben van.

(#7274) agroman válasza A_ScHuLcZ (#7271) üzenetére


agroman
senior tag

az eladotol(vagy a nagykertol inkabb) lehet mar regebben elindult a csomagod, de vszinuleg most kerult postara. kinaban eleg nagy most a rumli, lehet azert adtak fel inkabb svedpostaval, hogy elobb megerkezzen. (altalaban eloszor csak lefoglalnak egy TN-t, aztan mint itt is inkabb meg sem azzal kuldik, ekkor valtozhat)

------

(#7275) repvez


repvez
addikt

Valaki tudna nekem abban segiteni, hogy aliexpressen rendeltem pár dolgot és amikor a fizetésnél a kártyaadatok után a fizetés gombra rányomtam az oldal lefrissülése után nem irta, ki, sikerült a tranzakció,de amikor megnéztem a megrendeléseim között minden szerepelt

Csak ott volt mellette, hogy kifizetésre vár, erre nem emlékszem, hogy ez mindig igy volt vagy azonnal elfogadja a kifizetést?

Mert mikor rámentem a pay now gombra ott ujra a kártya adatokat lehetett megadni ezt gondoltam, hogy az elözö fizetés nem sikerült végigpörgettem és akkor ki is irta hogy érvényesitette a fizetést, gondoltam akkor mindegyiknél ujra el kell ezt játszani,de a következő terméknél meg kiirta, hogy nincs elég pénz a kártyán.

Mondom akokr itt valami gond lesz, mert ha nem vonták le elsőre akkor az összes termék után még maradni kellett volna,de megnézve elfogyott róla minden, ezek szerint elsőre is sikeres volt a levonás és másodszorra mikor a pay nowra kattintottam akkor mégegyszer megrendeltem a terméket?
Vagy hogy van ez?Mert a rendelési listában nem szerepel duplán semmi

ezt hol lehet kideriteni?

(#7276) A-Bag válasza repvez (#7275) üzenetére


A-Bag
tag

Szerintem levonták elsőre, mint nálam, csak behalt az Ali rendszere, várjunk türelemmel míg rendeződnek a dolgok! Nálam is "awaiting payment" a státusz, pedig a kártyámról levonta az összeget...

(#7277) droti25 válasza repvez (#7275) üzenetére


droti25
őstag

Szerintem te úgy jártál mint én pontosan!
Megrendeltem a terméket amit le is vont a bankszámlámról,viszont a rendszer azt írta ki hogy "vmi probléma törént.."

Így a rendelési státuszodnál azt láttam hogy PAY NOW, holott már kifizettem!Na te itt újra rányomtál és újra kifizetted ugyanazt a terméket.
Állítólag várni kell és idővel javítja az ALI Express a dolgot!

(#7278) repvez válasza A-Bag (#7276) üzenetére


repvez
addikt

Ja közben olvastam a hszeket, hogy nem én vagyok az egyetlen.
5 terméket vettem 4 eladótol és mindet levonta elsőre ,aztán láttam, hogy nincsenek kifizetve és rányomtam a pay nowra akkor meg elsöre elfogadta és megerősitette a fizetést.
Természetesen egy 7ks cuccnál játszotta ezt el

Jó lenne tudni, hogy mit kinek kell jelezni, mert nálam a visszaszámláló elindult hogy 20 ora mulva ha nem fizetem ki akkor törlik a rendelést.

DE a pénz már elment

(#7279) erzol


erzol
őstag

Szerintetek várjak estig/holnapig, illetve hogyan rendezzem azt hogy duplán/triplán vetteem meg azokat, amiből csak egyet-egyet szerettem volna?

(#7280) droti25 válasza erzol (#7279) üzenetére


droti25
őstag

Most sokunknak ez a problémája úgylátom!
Én várok még hátha javítja a hibát az ALI!

(#7281) A-Bag válasza erzol (#7279) üzenetére


A-Bag
tag

Szerintem várjunk estig. Próbáltam "reklamálni" az Ali-n mielőtt jöttem a fórumra, de még írni sem tudtam nekik, mert ott is "túlterhelt a rendszer" üzenet fogadott.

(#7282) droti25 válasza A-Bag (#7281) üzenetére


droti25
őstag

Amúgy fizetés után minek kellene lennie az order státusznál? paying verified?

(#7283) tibibi


tibibi
őstag

Érdekes én simán tudtam vásárolni mint idáig ,mondjuk sok értelme nincs ,mert 10-ből 10 terméknek amit meg akartam venni felemelték az árát és az előző ára lett az akciós nevetséges.

[ Szerkesztve ]

(#7284) A-Bag válasza droti25 (#7282) üzenetére


A-Bag
tag

Ha jól emlékszem először Being Verified. Ezt követően van 24 órája a rendszernek hitelesíteni a fizetést.(általában 1-2 óra alatt megvan) Majd utána kezdődik a rendelés feldolgozása.

(#7285) dragon1993 válasza droti25 (#7282) üzenetére


dragon1993
őstag

Nekem Payment being verified van mindenhol.
Első rendelésem szóval fogalmam sincs.

(#7286) A-Bag válasza dragon1993 (#7285) üzenetére


A-Bag
tag

Akkor nálad nincs gond :)

Én nem mertem többször rányomni, nehogymár ötször vonja le a kártyámról az összeget :Y

[ Szerkesztve ]

(#7287) Vitriol87 válasza repvez (#7278) üzenetére


Vitriol87
csendes tag

Sztem 20 nap lesz az.

(#7288) dragon1993 válasza A-Bag (#7286) üzenetére


dragon1993
őstag

Volt amit 4x-re sikerült csak. :(
Remélem nem lesz 4 télikabátom :DDD

(#7289) gabx76 válasza dragon1993 (#7288) üzenetére


gabx76
senior tag

Egy lesz csak, de négy árán. ;]

Viccet félretéve, mindenkinek azt ajánlom: Várni kell sajnos, ez ma így megy.

(#7290) vasi89


vasi89
addikt

Ha valakinek van türelme itt is szórakozhat.

http://www.banggood.com/

De ez megint a lehetetlen kategória :( :((

(#7291) Tomipac


Tomipac
csendes tag

Sziasztok! Fizetésnél a bankkártyára írt nevet fordítva kell beírni mint ahogy rajta van? (first name - last name)

(#7292) kirkri válasza droti25 (#7272) üzenetére


kirkri
addikt

Ezen a linken alul választhatsz, hogy email, vagy chat. (Feltéve, hogy pénzügyi kérdésed van)

21 éve a Prohardveren! ™

(#7293) repvez válasza Vitriol87 (#7287) üzenetére


repvez
addikt

az egyiknél 20 napról indult a visszaszámlálás,de a másik kettönél márcsak 20 óra van hátra

(#7294) gabx76 válasza vasi89 (#7290) üzenetére


gabx76
senior tag

Bocs, hogy belevau, de így pontosabb a link, mert gondolom a snapup-ra gondoltál.
Amúgy nem lehetetlen, ami nekem eddig kellett, az megvan. 1-2db-osra nem is megyek persze.

(#7295) A_ScHuLcZ válasza agroman (#7274) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Értem, köszönöm! :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#7296) agroman válasza dragon1993 (#7288) üzenetére


agroman
senior tag

annyi biztosan nem..a felet ugysem kuldenek el. :DDD

------

(#7297) repvez


repvez
addikt

Amugy nem az a gondom, hogy levonták mégegyszre(persze az is), hanem az hogy nincs sehol nyoma amire hivatkozhatnék, hogy valahol megjelent volna,tehát vagy a rendelésnél, hogy 2x rendeltem a terméket vagy, hogy a pénz 2x ment el.

ÉS mondjuk az is elég baj, hogy a webkártya pénzmozgását sem lehet megnézni, hogy mikor mennyit utaltam és kinek, mint a folyószámlánál.

Igy hogyan látja az eladó, hogy én tényleg elküldtem a pénz 2x mikor ő még nem kapott meg semmit belőle?

(#7298) kirkri válasza repvez (#7297) üzenetére


kirkri
addikt

Sajnos erre mi sem tudjuk a választ.
A fizetési tranzakciókból biztosan visszafejthető, de hogy miként fog ez megtörténni, azt senki nem tudja.

Az eladó egyébként a "normál" vásárlásoknál sem találkozik a pénzeddel addig, amíg vissza nem igazoltad, hogy megkaptad a terméket. Mindössze az Alitól kap egy értesítést, hogy a vásárlás fizetési része megtörtént. A mai esetnél sincs ez másként, bízunk benn, hogy sikerül gyorsan orvosolni a problémát az Alinál.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7299) droti25 válasza kirkri (#7292) üzenetére


droti25
őstag

Köszi

(#7300) vasi89 válasza gabx76 (#7294) üzenetére


vasi89
addikt

Jah igen így akartam, köszi :R

Én még korábbi akciójuknál mikor 20-30dbos miband és egyéb dolgok voltak sem tudtam kb semmit venni mert mire eljutottam paypalig addigra elfogyott.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.