Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok.

Van 2 csomagom az első valószínű kamu, már kb 50 napja rendeltem, gondolom ez már nem fog ideérni.
HBM151005CQG000020

A másik kb 32 napos, ennek is ide kellett volna érnie már szerintem.
SYLTH00857646

(#7802) Dzsabba válasza kirkri (#7798) üzenetére


Dzsabba
aktív tag

Kezdem elveszíteni a fonalat.
Végül is ha refund completed-től számolom a munkanapokat akkor most van a 9.
Igazából azt nem értem,hogy ha az eladó elindítja a refundot,akkor az 3-15 munkanap míg lezajlik a procedúra az aliexpress és az eladóközött és még ezután max 10 munkanap amíg az aliexpress elutalja nekem a pénzt?

mulvany: Email-t nem kaptam viszont a refund completed "táblázat" alatt írja ezt:

Refunded to Credit Card: xxxx xxxx xxxx XXXXX******XXXX
Usually, you will receive your refund within 3-15 working days after “Refund”. If there is a delay, please check with your issuing bank.

Repsol600: Mennyire megbízható eladóktól vetted őket?

[ Szerkesztve ]

(#7803) mateus


mateus
senior tag

Van egy normál TN-es csomagom, amit elvileg 19 napja feladott az eladó, de azóta se mutatnak infót a nyomkövető oldalak. Ő annyit írt, hogy fel van adva, várjak türelemmel...
Na most vagy az van, hogy nem TN-es csomagként adta fel, hogy spóroljon, vagy egyáltalán nem adta fel.
Lehet erre vitát nyitni, vagy illik várni vele? Végülis lehet megjön a csomag majd, de akkor viszont nem TN-esként...

(#7804) molvany válasza Dzsabba (#7802) üzenetére


molvany
senior tag

Lehet ez is egy értesítö levélforma. Még ilyennel nem találkoztam ( pl. hogy még a Kártyaszám is látható ).
Lehet az is a különbség, hogy te Kreditkártyával ( dombornyomott ) fizettél én mindig Maestróval fizetek.
Vagy ki tudja, mi miért :D
A leveledböl még nem tudtam leszürni azt, hogy számodra mennyire ismerös a tény, hogy a pénzed addig nincsen az eladónál, amíg te vissza nem jelzel az oldalon, hogy megérkezett a termék. Csak ezután utalja át az Ali az eladónak.
Sokan azzal vannak még, hogy az eladónál van a pénzük utalás után.

WhatsApp :+491737182060

(#7805) Melack válasza Vertigo18 (#7787) üzenetére


Melack
veterán

QI töltés know-how

Egy darab töltőpad és egy darab cca 20cm-es usb kábel jár hozzá. Fali átalakító kell csak. Ha a telefonod qi töltésre képes, akkor egyszerűen bedugod a töltőt, a telót meg ráteszed és tölti is vezeték nélkül. Nekem nagyon begyere :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7806) Repsol600 válasza Dzsabba (#7802) üzenetére


Repsol600
addikt

Az első
89/98.6%

2.
10156/97%

(#7807) Dzsabba válasza molvany (#7804) üzenetére


Dzsabba
aktív tag

Sima mastercard.al fizettem,szóval semmi extra.
Azt tudtam,hogy majd csak a visszaigazolás után kapja meg az eladó a pénzemet,de ebben az esetben ezt teljesen feleslegesnek gondolom,hiszen az eladó elfogadta a full refundot.
Szóval akkor most vissza kell igazolnom,hogy a termék itt van,de nem jó és majd ezután látja az ali és adja vissza a pénzemet?

Repsol600: Lehet,hogy a postán keveredett el.A helyedben indítanék egy disputot.

(#7808) Repsol600 válasza Dzsabba (#7807) üzenetére


Repsol600
addikt

A régebbinél írtam az eladónak, most írt ha 7 napon belül nem érkezik meg visszafizeti az árat.
A 2.-nál érdemes még várni? Vagy az is esélytelen?

(#7809) Dzsabba válasza Repsol600 (#7808) üzenetére


Dzsabba
aktív tag

Jártam már így két dologgal,hogy bő 4 hetet kellet várnom rá,de rendben megkaptam.

(#7810) Repsol600 válasza Dzsabba (#7809) üzenetére


Repsol600
addikt

Akkor várok, hátha ideér. :)
Köszi.

(#7811) do3om


do3om
addikt

[link]
Nemrég vettem egy ilyen napszemüveget.
A lencse elég jónak tűnik, jók a színek. Anyaga is kiváló, a tok szintén, jó nagy tisztítókendő.
Viszont van egy nagy hátránya, mégpedig az hogy nem áll rendesen a fejhez. Sokkal jobban ívelt is lehetne, oldalt rendesen eláll. Az anyaga miatt hajlítani nem igen merek rajta, pedig kéne. Vékonyabb hosszúkásabb fejű embereknek kifejezetten már szar lehet. Nekik egyáltalán nem ajánlanám!

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#7812) Syz


Syz
senior tag

Azt hiszem le fogok szokni a nyomkövetés nézegetéséről mert ma megkaptam a második rendelt cuccomat is szintén 17 nap alatt,de a Trackingnél még mindig csak az van kiírva hogy Shanghai és Opening.A mez amit meg ePacket-ként küldtek fogalmam sincs hogyan,az meg valószínűleg kamu mert nem talál ilyen csomagszámot az átirányított oldal.Valószínű tényleg csak elírás lehet a küldési mód és valójában ugyanúgy China Post-tal jön.

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#7813) Thusor


Thusor
őstag

Ez a TN szám valós lehet: RO799344435CN ?
16 nap telt el eddig a 60 napos határidőből. Szerintetek még reménykedjek hátha?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#7814) kirkri válasza Thusor (#7813) üzenetére


kirkri
addikt

Valósnak tűnik.
16 nap után korai még azon izgulni, hogy nem fogod megkapni. :)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#7815) Thusor válasza kirkri (#7814) üzenetére


Thusor
őstag

Nem is az hogy nem kapom meg...de a TN szám alapján nem látok semmit sem. Pedig ez egy china registered air mail. Amit elméletileg nyomon kellene tudnom követni ha minden igaz.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#7816) maj-viktor válasza Thusor (#7815) üzenetére


maj-viktor
őstag

...elméletileg... a formátuma valós, azt persze nem tudhatjuk tényleg ezzel a címkével fog-e jönni, vagy regisztrálatlanként... egy valami segítene ezt megmondani... milyen értékű a csomag!? Ha 10$ alatti, akkor elég sanszos, hogy nem registered-ként jön! Ha feletti - több esély van rá! (persze ez sem törvényszerű), kaptam már 30-60$-os terméket is TN nélkül, de 5$-at is TN-el... de a nagy átlagból ezt tudom levonni!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7817) Thusor válasza maj-viktor (#7816) üzenetére


Thusor
őstag

26$ értéke a csomagnak és direkt registered air mail-ként kértem.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#7818) Onlány


Onlány
tag

Sziasztok! 11.11.-én rendelt csomagom ma belföldi feldolgozásra továbbítva státuszba került. Ezután még jön vámvizsgálat és egyebek? :U vagy kézbesítik hamarosan? Áfát nem kell fizetnem mert 20 euró értékű.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#7819) A texasi válasza Onlány (#7818) üzenetére


A texasi
aktív tag

Elméletileg holnap kézbesítik Neked;
semmi egyéb nincs már vissza! :)

(#7820) maj-viktor válasza Thusor (#7817) üzenetére


maj-viktor
őstag

Akkor sanszosabb, hogy "lassú az eladó"... 2hét alatt már illene fealdni élő TN-el

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7821) lacuska74


lacuska74
tag

Rendeltem az Allie-ról játékot.Az a problémám, hogy feldolgozásra vár és még ha 7 napig igy lesz akkor törlődik a rendelésem(visszaszámol).
Gondolom az eladónak kellen feladni.
Meddig érdemes várni?
Idáig bármit vettem , szinte rögtön kaptam értesítést, hogy feldolgozva stb.
Nem ingyenes szállítást kértem mert így gyorsabb.

(#7822) Onlány


Onlány
tag

TeXaSeee

Köszönöm a választ, ez jó hír :)

[ Szerkesztve ]

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#7823) A texasi válasza lacuska74 (#7821) üzenetére


A texasi
aktív tag

Érdemes türelemmel várnod;
az eladónak bőven van még ideje
a csomag feladására. :K

(#7824) tobias40


tobias40
veterán

Rendeltem sd kártyát aliról,milyen progival tudom megnézni hogy tudja-e a valós adatokat?
32 gigás class10,írás olvasás sebesség és valós adathely érdekelne..

(#7825) kirkri válasza tobias40 (#7824) üzenetére


kirkri
addikt

H2testw

21 éve a Prohardveren! ™

(#7826) lacuska74 válasza A texasi (#7823) üzenetére


lacuska74
tag

Köszi, akkor várok :)

(#7827) tobias40 válasza kirkri (#7825) üzenetére


tobias40
veterán

Köszönöm! :R

(#7828) chatran


chatran
őstag

Sziasztok,

Ez a dispute dolog, hogy működik az Ali-nál? Rendeltem egy Logi egeret, az eladó meg kamut küldött. Írtam neki, hogy mi a helyzet, erre ő írta, hogy küldjem vissza meg egyéb összevisszaságot angolul.
Erre válaszként írtam, hogy a posta drágább lenne, mint a refund. Na erre meg írja, hogy visszaadja a felét, vagy küldjem vissza meg ismét valami kínai angolos halandzsát.
Valahol írták, ha várok négy napig, akkor automatán visszakapom a pénzemet (netkártyával fizettem).
Ez tényleg így működik?

(#7829) A texasi válasza chatran (#7828) üzenetére


A texasi
aktív tag

Először is az Open Dispute-ra kattintva indítsd el a vitát!

[ Szerkesztve ]

(#7830) Levendula89


Levendula89
újonc

Sziasztok.
Van egy csomagom amire a nyomkövető azt írja már három hete : Guangzhou irodája vitték megnyításra.
Most felbontják a csomagom? és ha igen az ilyen sokáig tart?

(#7831) vasi89 válasza Levendula89 (#7830) üzenetére


vasi89
addikt

Fizikailag nem nyitják ki tudtommal, csak a track17 furcsán fordít :DDD De 3 hét az sok idő, lehet h fenn akadt valamiért. Nekem is volt ilyenem, semmi tájékoztatást nem kaptam róla, azóta sem csak láttam a TN-t h 1 hónapja áll. Pénzt visszakértem és azóta sem jött meg.

(#7832) Vertigo18


Vertigo18
addikt

EZ a majdnem lego készlet érkezett meg ma hozzám. Se egy törött, se egy hiányzó darab, tökéletesen illik a rendes lego készletekhez, "fits well".

Az az egy probléma van, hogy most rendelhetek egy másikat a fiamnak, mert ezt tuti nem kapja meg! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7833) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok

Tegnap érkezett Aliról: telefon tartó
November 11-én vettem, nem volt rendes track hozzá, csomagolása rendben, a tartó nagyon jó minőségű, erősen tart, de ugyanakkor könnyen beállítható. A Renault gyári fejegységébe pontosan illeszkedik, nem mozog. Finom tapintású gumis bevonata van, pont olyan, mint a műszerfalnak. A csomagban van többféle magasságú betét, ha szélesebb a CD nyílás.
Képek: 1,2,3,4

[ Szerkesztve ]

(#7834) do3om válasza rolio1 (#7833) üzenetére


do3om
addikt

Használat közben CD nem lehet a magnóban?

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#7835) chatran válasza A texasi (#7829) üzenetére


chatran
őstag

Köszi, a dispute már folyamatban van. Így 4 napon belül köteles refundolni?

(#7836) A texasi válasza chatran (#7835) üzenetére


A texasi
aktív tag

Csak abban az esetben,
ha nem reagál a meghatározott időn belül;
akkor automatikusan a te javadra döntenek.

(#7837) #16729600


#16729600
törölt tag

Gondoltam rendelek magamnak valami fasza pulcsit.Aztán rájöttem, hogy náluk a 8XL-es méret vállszélessége 51cm. Micsoda csirke ffi méretek vannak alin, nem semmi. :D

(#7838) chatran válasza A texasi (#7836) üzenetére


chatran
őstag

Igazából reagált már, írta, hogy küldjem vissza vagy visszaadja a felét. Meg, hogy legyek megértő mert őt is átb@xták meg csak 22 éves egyetemista csaj, meg még egyéb hasonló halandzsákat írogatott.
Errre nekem válaszolnom kellene? Ha igen, mit?

(#7839) A texasi válasza chatran (#7838) üzenetére


A texasi
aktív tag

Következő lépés az Escalete Dispute
és az AliExpress Case Management Team
fogja meghozni a végső döntést! :K

(#7840) chatran válasza A texasi (#7839) üzenetére


chatran
őstag

Előtte még érdemes válaszolni az eladónak a kamu szövegére úgy, ha nem refundol, akkor jön az Escalete Dispute és negatv értékelés? (csak pozitívja van)
Hátha ezzel észhez tér?

[ Szerkesztve ]

(#7841) A texasi válasza chatran (#7840) üzenetére


A texasi
aktív tag

Nem fog észhez térni. :)

Escalete Dispute-ot ne felejtsd el "megnyomni"!

(#7842) Onlány


Onlány
tag

Sziasztok! Alin visszajelzést lehet még bővíteni, módosítani utólag. A szöveges részre gondolok. köszi előre is.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#7843) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Valaki linkelte nemrég, hogy ha most regisztrál valaki az Alipay-re, akkor ajándékba kap Gift-et. Hogy lehet ezt?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7844) Ciccuka válasza Ciccuka (#7843) üzenetére


Ciccuka
veterán

Lehet ez volt vagy ez vagy ez

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7845) randras


randras
veterán

Olyan vótmá valakinek, hogy egy rendeléshez megadott egy címet, és egy teljesen másik, korábbi rendelés címe valahogy odakeveredett és oda került feladásra annak ellenére, hogy a rendelésnél a megfelelő cím látszik?

:(((

(#7846) chatran válasza A texasi (#7841) üzenetére


chatran
őstag

köszi, ilyen Escalete Dispute-ot nem találok az oldalon.
Ennyit ír a Dispute Detail-nél:

"Status:
Awaiting the seller's dispute approval

Reminder:
You have already opened a dispute.
If the seller does not respond by 2 calendar days 19 hour 23 minute 1 second , the dispute will be closed in your proposal.
You can continue negotiating a solution with the seller until the deadline arrives."

Így mit kezdjek vele?

(#7847) beg válasza chatran (#7846) üzenetére


beg
veterán

Vár az eladó válaszára aki ha nem reagál akkor a megadott idő múlva automatikusan visszakapod a pénzedet. Teendőd jelenleg nincs, vársz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7848) RBJ


RBJ
addikt

Megjött az aliról a tok. Hát gyönyörű. :U
[link]
Pedig olyan helyről vettem ahol jó az értékelés.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7849) feroooo31


feroooo31
tag

Valaki tud arra valami ésszerű magyarázatot adni, hogy a vaterán a Nike Roshe run cipőket, hogyan tudják 10-11.000Ftért adni amikor a Laura is 10.200Ft adja? A vaterás meg, hogy tud ezek után is hasznot tenni rá? Akkor valahogy meg lehet kerülni a Laurát, hogy még olcsóbban jussak cipőhöz?

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#7850) Vertigo18 válasza RBJ (#7848) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mi a bajod vele? ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.