Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) Zoty4 válasza A_ScHuLcZ (#6849) üzenetére


Zoty4
őstag

vásárlás véglegesítésénél van ilyen hogy kuponok használata, de ez csak nov11-i kupon

[ Szerkesztve ]

(#6852) beg válasza A_ScHuLcZ (#6849) üzenetére


beg
veterán

A valid time sort ajánlom figyelmedbe :) Csak nov. 11-én használhatod.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#6853) A_ScHuLcZ válasza Zoty4 (#6851) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Basszus, igazatok van, valamiért úgy értelmeztem, hogy nov 11-ig. Sorry :B

Ha már hsz, akkor még egy kérdés: ugyanazt a terméket több eladó árulja, ti melyiktől vásárolnátok?

A:
€ 44,61
Termék értékelés: 100% (10 szavazat) 59 vásárló
Free ShippingtoHungary via China Post Registered Air Mail
Estimated Delivery Time: 15-60 days (ships out within 2 business days)
Eladó: 94,5%, feedback score: 1739

B:
€ 47,40
Termék értékelés: 99,2% (179 szavazat) 212 vásárló
Free ShippingtoHungary via AliExpress Standard Shipping
Estimated Delivery Time: 15-45 days (ships out within 7 business days)
Eladó: 97,1%, feedback score: 5468

Mindkét eladótól vásároltak már országunkból, és pozitív értékelést írtak róluk.

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#6854) MrRL19


MrRL19
senior tag

kirkri :R

Vki esetleg tud olyan eladót alin akinek sok féle tokja + üvegfólia etc van ?!

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6855) kirkri


kirkri
addikt

Úgy tűnik egy eladó kicsit megpróbál megvezetni.

Rendeltem augusztus végén egy 15 dolláros bicikli alkatrészt.
Nem érkezett meg a csomag, így bő egy hónap után írtam az eladónak, hogy még nyoma sincs, ráadásul a TN nem működik. Meghosszabbította a protection time-ot és leveleztünk még pár kört. A védelem lejárta előtt 9 nappal azt írta, hogy még várjak 10 napot. :U

(Nem szokásom sokat vacakolni case nyitás kapcsán, de pár napon belül volt kettő nagy értékű refund is, így nem akartam, hogy csalónak tűnjek az Alinál, ezért kerülni akartam a hivatalos reklamációt.)

Mivel egyértelműnek tűnt, hogy arra játszik, hogy kifussak az időből, így írtam neki, hogy itt a vége. Erre kitalálta, hogy mindenképp szeretné megoldani a dolgot, elküldi újra a terméket. Állítólag kétszer nem tudja kitolni a protection time-ot, így azt javasolta, hogy vegyem meg a terméket újra tőle, leviszi az árát 0.01 dollárra. Ezáltal megint elölről kezdődik a vásárlói védelem. Így is tettünk, majd két napja nem válaszol semmire. Írtam neki, hogy a második csomagot már regisztráltan küldje, ha kell, akkor ráfizetek 1-2 dollárt a működő TN-re.

Erős a gyanúm, hogy arra játszik, hogy 2 nap múlva lejár az eredeti termék védelme, majd ezután törli a 0.01 dolláros rendelésem. Így 15 dollár helyett csak 0.01 dollárt kapok vissza. Ezt meg is írtam neki, megtoldva azzal, hogy ebben az esetben a komplett levelezést benyújtom az Alinak.
Na, erre sem jött semmi reakció, így este nyitom a case-t a 15 dolláros eredeti rendelésre, a 0.01 dolláros rendelést meg törlöm.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6856) kirkri válasza Zoty4 (#6847) üzenetére


kirkri
addikt

Így már világos, csak mivel az előbb nem fejtetted ki ilyen bőven, így nem volt világos, hogy lett neked a rázósból alkalmazásból kupon. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#6857) MrRL19 válasza kirkri (#6855) üzenetére


MrRL19
senior tag

Szerintem mindenképpen nyiss vitát azt viszont látásra én nem várdogálok sokáig felesleges főleg ,hogy AUG.15 rendelted :Y

csak hazudik össze vissza kérd vissza a pénzed és vond be az alit az ügyben ...

egyébként ilyet se halottam próbál cselezni hátha jól jár ... ;]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6858) A texasi válasza kirkri (#6855) üzenetére


A texasi
aktív tag

Felesleges illedelmeskedni az ilyen Ali-s eladóval ... :B

Két hónap eltelt?! Nem jött meg a termék?!
Már borítom is rá a Dispute-ot, jön a mese habbal válasz,
azután instant Escalete, az Ali meg szépen eldönti! ;]

(#6859) kirkri válasza A texasi (#6858) üzenetére


kirkri
addikt

Nem az eladót kíméltem, hanem magam. :) (De az előbb csak megnyitottam végül a case-t)

Ráadásul most volna két "varázs szivacs" rendelésem amit szintén reklamálni kellene, de sok lesz a reklamációm mostanában, így ezeket benyelem, ha nem sikerül fű alatt megegyeznem az eladóval.

Anyámnak és anyósomnak is rendeltem szivacsokat és 20mm vastag helyett csak 15mm vastag érkezett. Ami alapból nem tűnik akkora problémának, de a 20mm-es is elég gyorsan szétesik használat közben, így eleve kerültem az olyan eladókat, akik 15mm-es szivacsokat küldtek volna.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6860) A texasi


A texasi
aktív tag

Értelek; kívánom, hogy minden frankó legyen végül! :B

(#6861) Marcika12344 válasza A texasi (#6858) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

Én most jártam két eladóval is igaz nem idővel volt hanem követési szám szerint már rég itt van magyarba de posta nem is tud róla akkor mi van én nyitottam vitát :)

(#6862) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok

Amikor megkapok egy árut, visszaigazolom, hogy megjött, le is adom az értékelést, utána az eladónak is értékelnie kell? Jól látom, hogy 30 napig tud értékelni? Ha nem teszi, nem fog élni az értékelésem?

(#6863) A texasi válasza Marcika12344 (#6861) üzenetére


A texasi
aktív tag

Helyesen jártál el! :K

(#6864) A texasi válasza rolio1 (#6862) üzenetére


A texasi
aktív tag

Igen; az eladónak is lehetősége van Téged értékelni 30 napig
azt követően, hogy visszaigazoltad a termék érkezését,
probléma esetén pedig a Dispute lezárultától számítva!

(#6865) RBJ


RBJ
addikt

AZ eladó mit értékel. Fizettem valamiért és onnantól ott a labda.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6866) beg válasza RBJ (#6865) üzenetére


beg
veterán

Reward pontokért, szintet léphetsz. A0-A4-ig.
A3 és A4 kategóriában már fast refund és fast claim is van.

Fast Refunds
Benefit details:
Fast refunds allows A3 and A4 members to receive quicker refunds. If a seller has accepted your request to return a product, all you need to do is provide AliExpress with the tracking number of the package once you have sent it back to the seller. Your refund will be then be automatically processed by AliExpress.

Additional information:
A3 members are able to claim Fast Refunds on orders up to US $ 25.
A4 members are able to claim Fast Refunds on orders up to US $100.
Fast Refunds are only available for A3 & A4 members.

Fast-Track Claims
Reward details:
Available for A4 members only.
When you escalate disputes, you can choose Fast-Track Claims to pass your case on to our dedicated customer service team who will personally work on your particular issue. This will speed up your claim process by 5 days

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#6867) RBJ


RBJ
addikt

van vagy 700 pontom, pörgessem el? ahogy nézem az alis 2 doll. coupon se sokat ér majd 20 dollárt kell költeni.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6868) Melack válasza RBJ (#6867) üzenetére


Melack
veterán

A 2$-os kupon termékekre bevalthato, vagy ha én 4 terméket veszek 24$-ért 4 eladótól, akkor a végösszegből jön le?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6869) Marcika12344


Marcika12344
csendes tag

Birom az ilyen eladókat :(

(#6870) molvany válasza Marcika12344 (#6869) üzenetére


molvany
senior tag

Milyeneket :F
Talán ha lehet, egy érthetöbb beírást. Mondjuk ha valaki írására válaszolunk, akkor mint " választ " írjuk és tudja mindeki, miröl van szó.
Jelen esetben :F :F

WhatsApp :+491737182060

(#6871) Marcika12344 válasza molvany (#6870) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

Amit irtam emberkét küldött csomagot megadott tn számmal csak a szerint magyarországon van de posta nem tud róla.Előzmény:5 dollár helyett 10 dollárért vettem a 2 db alkatrészt és még sorolhatnám és de ma elég volt nyitottam a vitát

(#6872) kirkri válasza Melack (#6868) üzenetére


kirkri
addikt

A végösszegből jön le, de szerintem egy típusú kuponból csak egyet lehet majd beváltani.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6873) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
Az Alin nyomonkövetés mennyire biztos? 21-én ért az országba a rendelés szerintük, de még sehol...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#6874) kirkri válasza cris78 (#6873) üzenetére


kirkri
addikt

Attól függ milyen TN. Ha Yanwen, akkor semennyire.

Másold be ide, hátha könnyebben tudunk segíteni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6875) Nataniel


Nataniel
senior tag

Sziasztok, anno le lettem cseszve, hogy a Mi gomb a telóhoz ennyi meg ennyi költség.. jelentem, szépen működik, és eredeti :DD

Viszont, ami miatt irok,hogy mennyire jellemző mostanában,hogy eredetinek cimkézett füles hamis?
Nyitottam Konterfeit produktot... 5 naptári nap.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#6876) cris78 válasza kirkri (#6874) üzenetére


cris78
őstag

Yanwen.
Itt a szám:
11446712096

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#6877) kirkri válasza cris78 (#6876) üzenetére


kirkri
addikt

Keress rá a Yanwen szóra a keresővel itt a topikban. Ez egy kamu TN, nem valós információkat mutat.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6878) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Singapore postával mik a tapasztalatok? Lassabb mint a China? Ehhez is van követhető TN?

(#6879) cris78 válasza kirkri (#6877) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm szépen!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#6880) phanfantom


phanfantom
senior tag

Sziasztok,

Én először rendeltem az ali-ról egy pár dolláros apróságot, ingyen postával.
Több mint egy hónapja várom.
A nyomkövetés azt mutatja, hogy 22-én délután Magyarországra érkezett, azóta ezt nem sikerült a postától megkapnom.
Várhatom ezt még vagy van rá esély, hogy ilyen közel a célhoz "elvesszen"?
Tudok valahol érdeklődni felőle?

Köszi minden tanácsot, előre is :R

ui:
ez az azonosító:
ETH81583046MY

a 17track.net-en mutatja

[ Szerkesztve ]

(#6881) kobipeti válasza Gabesz1019 (#6878) üzenetére


kobipeti
aktív tag

Jobb mint a standard, talán a legjobb távolkeleti posta, de erősítsenek meg a többiek is. Egyenlőre nálam a sorrend sg, hk, és leszakadva a többi posta

(#6882) kirkri válasza phanfantom (#6880) üzenetére


kirkri
addikt

Ha nem titok, akkor kérlek oszd meg velünk a tracking numbert, könnyebb úgy segíteni.
Véletlenül nem Yanwen TN-t kaptál te is?

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6883) phanfantom válasza kirkri (#6882) üzenetére


phanfantom
senior tag

közben már meg is osztottam

(#6884) Marcika12344 válasza kirkri (#6882) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

Nekem ezt mutatja erre nyitottam vitát :( Nem nagy tétel de viszont igen csak kéne az alkatrész :(

[ Szerkesztve ]

(#6885) beg válasza phanfantom (#6880) üzenetére


beg
veterán

Kamu adatok az országhatárig, a magyar posta nem fogja látni.

3825. alkalommal is leírom, 2 betű 8 szám 2 betű. Ez a nemzetközi formátuma a valós követhető ajánlott küldeményeknek, amikkel a posta is tud valamit kezdni és aláírandó küldeményként érkezik. Nem 3-8-2, 2-9-2, 2-8-3. Ezek mind kamu adatokkal dolgoznak valós követést szimulálva.
Kivételek a gyorsposták (DHL, DPD stb.)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#6886) kirkri válasza phanfantom (#6883) üzenetére


kirkri
addikt

Kicsit furcsa a TN formátuma, de mivel a maláj posta honlapja is látja, így talán mégis valós.
Nekem is van egy hasonló TN-es csomagom úton, egyelőre se híre, se hamva.

Nem tudsz mást csinálni, mint várni.

(#6885) beg: Alapból én is ezt mondom, de elbizonytalanít, hogy a maláj posta trackere is látja.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6887) phanfantom válasza beg (#6885) üzenetére


phanfantom
senior tag

köszi az infót

Ebben az esetben meg kell várnom míg letelik a 60 nap és utána kérhetem vissza a pénzt?
Mindenesetre jól megszívtam, hogy rögtön az első rendelésemnél átvernek:)

kirkri:
köszi neked is, várok, sajnos nem tehetek mást:(

[ Szerkesztve ]

(#6888) beg válasza phanfantom (#6887) üzenetére


beg
veterán

Nem vertek át, megkapod. Csak kicsit füllentenek, ilyen ez a kínai piac.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#6889) phanfantom válasza beg (#6888) üzenetére


phanfantom
senior tag

Nem akarom "szétoffolni" a topic-ot, de ha meg fogom kapni, akkor nem értem miért kell füllenteni, na de ez mindegy is.
Köszönöm a gyors infókat nektek, majd megírom, hogy mi lett az ügy vége.

(#6890) beg válasza phanfantom (#6889) üzenetére


beg
veterán

Nem off. Az Ali kötelezővé teszi TN megadását a vásárlásokhoz. Egy kamu TN-es, sima posta 20-40 centre jön ki egy csomagnál. Valós TN-es küldemény 1-3 dollár is lehet mérettől súlytól és mennyiségtől függően. Napi több ezer csomagnál nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#6891) phanfantom válasza beg (#6890) üzenetére


phanfantom
senior tag

á, értem, köszi
akkor hiába is kérdezném meg a magyar postát, nem tudnának mit kezdeni

(#6892) beg válasza phanfantom (#6891) üzenetére


beg
veterán

Az ETH jelzésű csomagokat "látja" a maláj posta is és a 17 track is. Ezért kedvelt kamu követős módszer. Aztán kap egy célországba megérkezett jelzést, onnantól csend és hullaszag. Posta követője nem látja, aláírni nem kell, ergo nem ajánlott, nem követhető küldemény. Postás Micike sem látja a belső rendszerükben ha esetleg felhívod őket.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#6893) kirkri válasza phanfantom (#6889) üzenetére


kirkri
addikt

Így van, jól mondja beg fórumtárs :R , ez itt egyáltalán nem off.
Azért van ez a topik, hogy a hasonló ügyeket (is) megvitassuk.

Mindenképp jelezz majd vissza mikor kaptad meg, illetve mit mutatott az érkezéskor a TN.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6894) phanfantom válasza beg (#6892) üzenetére


phanfantom
senior tag

És mégis azt mondod, hogy meg fogom kapni?
Lehet, hogy a magyar postánál "elkeverik":)

(#6895) kirkri válasza phanfantom (#6894) üzenetére


kirkri
addikt

Az eBay csomagok elenyésző százalékához adnak TN-t, mégis nekem a több száz rendelésemből talán 4-5 darab nem érkezett meg.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6896) beg válasza phanfantom (#6894) üzenetére


beg
veterán

Meg, mint egy sima levelet. Ha befér, bedobja a ládába. Ha nem kapod meg a buyer protection alatt, nyitsz egy case-t fake tn címszóval és visszakapod a pénzed.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#6897) phanfantom


phanfantom
senior tag

ok, bizakodom
(simán be fog férni)

(#6898) maj-viktor válasza Nataniel (#6875) üzenetére


maj-viktor
őstag

AZ lenne a fura, ha hamisnak írt termék eredeti lesz végül... :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6899) A texasi válasza Nataniel (#6875) üzenetére


A texasi
aktív tag

Xiaomi Piston fülesről van szó?

(#6900) feroooo31


feroooo31
tag

Én várok egy csomagot már 32 napja. Track szerint feladták a vásárlást követő napokon. El küldték pekingbe aztán nanjingba. Ott rostokol egy hete. Persze már kezdek türelmetlen lenni.
RK315546303CN :(((

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.