Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) MrRL19 válasza kirkri (#6788) üzenetére


MrRL19
senior tag

köszönöm :R és ,h teljesített ?! szép erős fénye van ?!

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6802) Marcika12344 válasza beg (#6800) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

Nekem sehogy se menti :(

(#6803) mzso válasza csabika999 (#6796) üzenetére


mzso
veterán

Kösz. Kár hogy nem néhány órával korábban írtad. Megkíméltél volna némi vesződségtől.

(#6805) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Kézhez kaptam tegnap ezt a Zelotes egeret, meg vagyok elégedve vele. Ennyi pénzért ajándék volt. Kényelmesebb a fogása mint a korábbi X6-80D-nek hasonló áron volt anno. 1600 DPi-n használom, afelett már sokallom, szokatlanul fürge a kurzor. Egérpadon használva nem hagy ki a kurzor. Kiszámítottam mastercard mai árfolyamon 1637 forint az egér.

[ Szerkesztve ]

(#6806) bobalazs válasza bobalazs (#6805) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ennek lehet a koppintása.

(#6807) kirkri válasza MrRL19 (#6801) üzenetére


kirkri
addikt

Bevált, én a kék változatot vettem és nagyon szép fénye van. Olyan erős, hogy az udvart is teljesen bevilágítja az erkély alatt.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6808) rolio1 válasza bobalazs (#6806) üzenetére


rolio1
tag

Dehogyis! Ők nem koppintanak...az órámra azt írták: a TagHeuer ihlette... :D

(#6809) rolio1


rolio1
tag

Én most fogok cipőt venni laurától, és nézek egy jó téli kabátot is. Sikerült contactot találnom, a méretezést viszont nem tudom hogyan fogom eltalálni.
Aki vett már felsőruházatot tőlük, mi a tapasztalat?

(#6810) Marcika12344


Marcika12344
csendes tag

Még senki nem reagált a kérdésemre ki tud benne segiteni?

(#6811) brekes válasza MrRL19 (#6794) üzenetére


brekes
tag

Hát igen, köszönök mindent! :) :R :R

[ Szerkesztve ]

(#6812) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit off: nem Aliexpress, hanem Alibaba

Először próbáltam itt venni valamit, és még most sem értem a rendszert. Kiválasztottam valamit a keresési listából. Kaptam hét embertől árajánlatot. Kiválasztottam egyet, ami a nekem szükséges mennyiségben a legolcsóbb (a szállítási, esetleg vámolási költséget nem tartalmazzák az árak, ami érthető, mert a mennyiség még kérdéses -> noha én már a legelején megadtam, hogy 1 darabot szeretnék, mégis kaptam ajánlatot olyantól, akinél 50 a minimum tétel...). Rányomta, hogy elindítom a vásárlást, de ezzel, amit kiválasztottam, már két napja nem történik semmi, ma viszont már telefonon is hívott valaki egyenesen Kínából, tört angollal, hogy 'miben segíthet, mennyi modul kell, stb', én meg leállítottam az erős magyar akcentusommal angolul, hogy majd neten megnézem, erre kaptam tőle email-t is, hogy "velem beszélt telefonon, írja meg miben segíthetek..." :))
Ekkor visszanéztem az oldalra és láttam, hogy be tudod zárni a vásárlási szándékom jelző 'akármit', amit meg is tettem (az ajánlatok ott maradtak, de újakat már elvileg nem kapok). Azóta nem "zaklatott" újra senki, de szállítással együttes végösszeget még mindig nem kaptam senkitől, és mindenki csak 24 órán belül érvényes ajánlatot adott, így már nem is tudom, hogy rákattinthatok-e a maradékból valamelyik másik emberkének az ajánlatára, vagy az elsővel gyakorlatilag már beleegyeztem, hogy venni fogok tőle egyet, így kötelező lesz kifizetnem, ha egyszer továbbgördül az a szál.

Lehet itt egyáltalán kiskereskedelmi jelleggel vásárolni egy-két kis kínai kacatot?
Van arra mód, hogy csak berakok valamit a kosárba, kifizetem, ők pedig kiküldik?
Vagy itt nagyban lehet üzletelni, olyan tételekben, amiknél megéri külön-külön egyeztetni a kereskedő feleknek minden megrendelést?

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6813) Repsol600 válasza janos666 (#6812) üzenetére


Repsol600
addikt

Alibaba inkább nagykereskedőknek van, Aliexpress ami a magánembereknek, itt a legtöbb cuccot lehet egyesével venni. Egyébként tudtommal ugyan az a cég.

[ Szerkesztve ]

(#6814) molvany válasza janos666 (#6812) üzenetére


molvany
senior tag

Néhányszor már vásároltam Alibabáról. Mondjuk én tudtam mit keresek, arra rákerestem, a keresöben, megadtam a mennyiséget és amit kiadott listát, abból érdeklötem néhánynál az ár és postaköltségröl.
Mivel itt " nagykereskedök " vannak, lehet nehezebben találni olyat, aki egy terméket ad csak el ( terméfüggö lehet )
Majd a megfelelövel leleveleztem, megírta mi az annyi, majd megküldte a PayPal fizetési megbízást. PayPal - on fizettem és 3 - 4 nap után kézben volt a termék ( minden alkalommal DHL Expressel vásároltam, ami alig pár nap átfutási idö ).

WhatsApp :+491737182060

(#6815) Marcika12344


Marcika12344
csendes tag

Én is voltam már alibabán és némelyik eladó nagyon készséges konkrét terméket kerestem kb 30 dollárral volt olcsóbb mint az ebayen viszont aliexpressen nem találtam

(#6816) havri1


havri1
félisten

Helló!

Valaki elmagyarázná, miért lesz az $1.47 szállításból $1.78, mire a fizetéshez érek?
Nem fillérb@xás, csak nem értem..

:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#6817) molvany válasza havri1 (#6816) üzenetére


molvany
senior tag

Nem mennyiségfüggö a postaköltség ?

WhatsApp :+491737182060

(#6818) havri1 válasza molvany (#6817) üzenetére


havri1
félisten

Passz, Itt a termék linkje.

havri

(#6819) sbwolf válasza havri1 (#6816) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Nem 1,47-ból lesz 1,78, hanem 2,94 -ből.
Ha emeled a darabszámot, nő a posta költség is.

[ Szerkesztve ]

(#6820) havri1 válasza sbwolf (#6819) üzenetére


havri1
félisten

És ez hol van leírva?
Én annyit látok, a shipping 1.47 punk tum.
Akkor jobban jártam volna, ha 2x2 rendelek? :U

havri

(#6821) kirkri válasza havri1 (#6820) üzenetére


kirkri
addikt

Ha a darabszámot kettő felé emeled, akkor mellette látod az emelkedő szállítási költséget.

3db - 1.66 USD
4db - 1.85 USD

Viszont négy darabnál már több kellene legyen 0.07 dollárral, mint amit te írtál. :F

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6822) havri1 válasza kirkri (#6821) üzenetére


havri1
félisten

Na de akkor sem jó, mert nekem a 4 lett 1.76 :D

havri

(#6823) kirkri válasza havri1 (#6822) üzenetére


kirkri
addikt

Már az is baj, ha kevesebbet kell fizetned? :D

Ajánlom mások figyelmébe, hogy átjött az eBay topik topikgazdája ide az Aliexpress topikba becsmérelni a konkurenciát. (csak viccelek ;) )

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6824) havri1 válasza kirkri (#6823) üzenetére


havri1
félisten

Nem értem az a baj :DDD
De nem rugózok tovább, annyira nem érdekes, és igen igen, ebayyyyy :DDD ;]

havri

(#6825) RBJ


RBJ
addikt

Csak én ráztam a telefont ma a ruha kirakós akción? nyertem két 2 dolláros kupont. meg 50 coin t ot. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6826) RBJ


RBJ
addikt

Ha beindul ez a 11.11 akció mennyi időeltolódással kell rácuppani:?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6827) A texasi válasza RBJ (#6825) üzenetére


A texasi
aktív tag

3 db. 5$-os kupont "ráztam ki a telefonomból"!
:))

(#6828) RBJ válasza A texasi (#6827) üzenetére


RBJ
addikt

Érdekes a honlapon nem lehet korlátlanul játszani. Telón meg igen. vagy nem jól látom?
de a honlapon elért 327 pontot meg elpörgetem,kártyázom a telo app on. :DDD
Gyors eredmény, két 5 dolláros alis kupon, 6 2 dolláros seller kupon. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6829) A texasi válasza RBJ (#6826) üzenetére


A texasi
aktív tag

Ha jól emlékszem tavalyról;
de. 8 óra lesz Mo-on, mikor elstartol! :B

(#6830) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

6DB. különböző bringás alkatrszeket rendeltem különböző eladóktól október 4 edikén fizettem ki és tegnap jött meg az utsó. okt28. volt hogy majdnem 1szere vagy 1-2 napos pihenővel kaptam meg az összes csomagot TN ekből az összes valós volt kivéve 1. Már leszoktam a TN es követésről csak kiváncsiságból néztem meg h melyik kamu és melyik nem. Már vagy 30 szor rendeltem és eddig mind megjött.

peace!

[ Szerkesztve ]

(#6831) Marcika12344


Marcika12344
csendes tag

Azért milyen jó van ez a live chat sikerült megtudnom zárolt eladót tiltották de a pénzt vissza küldik és nem nyitottam sem vitát semmit csak megkérdeztem a cseten :D

(#6832) kirkri


kirkri
addikt

Kapdossátok már a macskával a kosárba a cuccokat? [link]

A gyűjtött 360 coin-ból ma elpörgettem 150-et, nyertem három 2 dolláros kupont, majd utána láttam, hogy ezek csak adott eladókhoz érvényesek, szóval kutya fülét sem érnek.
A holnap bezsákolt pontokat már nem áldozom be erre, inkább 2 dolláros Aliexpress kupont "veszek" belőle.

Nagyobb üzlet az Alipay regisztrációért járó 5 dollár, de már regisztrált vagyok, így ezt a lehetőséget buktam. De még megvan a remény a 10 dolláros kedvezményre.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6833) RBJ válasza kirkri (#6832) üzenetére


RBJ
addikt

Ott a pont. Én el pörgettem mindent. Nem láttam a 2 dollcsis ali kupon t.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6834) MrRL19 válasza kirkri (#6807) üzenetére


MrRL19
senior tag

Az jó akkor fogyasztás ledes szint ?!

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6835) Zoty4 válasza brekes (#6793) üzenetére


Zoty4
őstag

Afa, van becsuszott mar valamelyik Lauras rendelesbe?

(#6836) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Aha! Megtaláltam a Gmail-es Spam mappámban az első email-t attól, aki ma fel is hívott. Végül is ő az, aki amiatt a rendelés miatt keres, ami a Negotiation szakaszban van (csak ott egy női kép van a hang pedig egy férfié volt más néven).
Bőszen elnézést kértem, amiért összekevertem az AliBaba-t az AliExpress-el és megkérdeztem, hogy mennyi lenne a szállítás, illetve melyiket válasszam, hogy olcsó legyen 1 darab termékre, "ha már benne vagyunk". (-> Amúgy melyiket kéne választanom a négyből? :DDD)
Pedig közben igazából már kitaláltam egy más megoldást, amihez nem kell ez a modul, de így inkább megveszem, hogy hátha fedezi az 1 perc külföldi hívás díját a profit, ami a 30$-os kütyün van. :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6837) Zoty4


Zoty4
őstag

Letoltottem az ipademre a programot es kerem a kupont de mindig error van. Ez kamu kupon?
Sorry, you failed to get the coupon.

[ Szerkesztve ]

(#6838) Zoty4


Zoty4
őstag

Na ezzel a mobilrazos jatekkal nyertem 10 perc alatt 2db 5$ es 1db 2$ alis es tobb bolti kupont

(#6839) kirkri válasza Zoty4 (#6838) üzenetére


kirkri
addikt

A mobil rázós alkalmazáson hogy nyertél kupont?
Vagy nem ugyanarról beszélünk? Azon ahol az állatoknak adott mintás ruházatuknak kell lenniük csak coint lehet nyerni, kupont nem. (Majd a coint lehet beváltani kuponra)

(#6834) MrRL19: Nem mértem meg semmivel, de ledekből áll, így nagyon brutális nem lehet. (Azért nem 1-2 watt az össz teljesítménye, mivel nagyon sok led van a füzérben.)

(#6833) RBJ: A pörgetősben én sem találtam meg, alatta a beváltós részen lehet 300 coin ellenében megvenni.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6840) LaciGSM


LaciGSM
aktív tag

A "cipős" Laurának valami ali-s elérhetőségét tudjátok linkelni?

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#6841) Marcika12344 válasza LaciGSM (#6840) üzenetére


Marcika12344
csendes tag

az engem is érdekelne :)

(#6842) rolio1 válasza LaciGSM (#6840) üzenetére


rolio1
tag

Parancsoljatok: [link]
én innen vettem ma cipőt

cserébe valaki kabáthoz nem tud hasonló elérhetőséget?

[ Szerkesztve ]

(#6843) MrRL19 válasza LaciGSM (#6840) üzenetére


MrRL19
senior tag

SKYPE jobb gyorsabb és látod ,hogy fent van... a cipőt pedig úgyis "kínai oldal" amit linkel ,h meg tud nézni képeket milyenek vannak alis linked akkor küld amikor már rendelni akarsz xy cipőt + megjegyzésben méret+cipő link.

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6844) rolio1 válasza MrRL19 (#6843) üzenetére


rolio1
tag

Valóban, a kommunikáció skype-on e leggyorsabb, de engem sem vett fel ismerősnek, én is az Ali shopjában írtam rá.

(#6845) MrRL19 válasza rolio1 (#6844) üzenetére


MrRL19
senior tag

Jogos :K gondolom nem tudja ,h honnan is zaklatja az ember ;] ...

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6846) kirkri


kirkri
addikt

Kérlek a cipős eladóról szóló hozzászólásokat tegyétek off-ba, amennyiben nem az eladó Alis shopjához kapcsolódik.
Véleményem szerint egyelőre elfér itt a topikban a téma, nincs akkora nagy pörgés, de a szabályzatnak megfelelően próbáljuk jelölni.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6847) Zoty4 válasza kirkri (#6839) üzenetére


Zoty4
őstag

50 cointonként lehetett utána ilyen felfordiítós játékot játszani.
3x3 mezőből 3-at felfordítani, ott lehetett alis, random bolti kupont nyerni, vagy cointot

Rázod az állatokat: ha kijön 50nél több coin: ->check your coins balance. és utána ott 50 cointonként lehet felforditani, ha elfogy megint rázol amig nem lesz 50 coint és igy tovább
ezek az alis kuponok nov11-12 között használhatók fel. A 2$-os 19$ feletti, az 5$os 39$ feletti vásárlás esetén (csak single orders esetén)-> ha az ember rendel mondjuk 2x20$os cuccot egybe, arra ez jó?

[ Szerkesztve ]

(#6848) rolio1


rolio1
tag

(#6849) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok,

Frissen regisztráltam az oldalra, kaptam egy 2 hétig felhasználható kupont, amivel 2 dollár a kedvezmény 19 USD feletti vásárlás esetén. Gondoltam kihasználom, mert közel 50-ért készülök rendelni, de a Use now gomb nem működik, 3 böngészőből is próbáltam (FF, Chrome, Explorer).
Van rá más mód (például vásárláskor kupon használat checkbox, vagy hasonlóra gondolok), vagy csak innen indítva tudom felhasználni?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#6850) cris78 válasza A_ScHuLcZ (#6849) üzenetére


cris78
őstag

Csak november 11-én él a kupon.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.