Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) Saccco válasza feroooo31 (#7849) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vagy simán hamis.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7852) feroooo31 válasza Saccco (#7851) üzenetére


feroooo31
tag

Yupoos képek vannak kivéve vaterán. Illetve a Lauraé sem eredeti. :/

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#7853) RBJ


RBJ
addikt

Ma jött a 11.11. egér.
[link]

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7854) KamuMazsola válasza feroooo31 (#7849) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nézd meg a szállítási költséget is! Szerintem arra tesz rá.

Üdv.: KamuMazsola

(#7855) feroooo31 válasza KamuMazsola (#7854) üzenetére


feroooo31
tag

Igen azzal együtt mondtam a cipők árát!

Samsung S8 Orchid grey S6 Edge White and A5 White - Telekom

(#7857) Gabesz25


Gabesz25
tag

szerintetek erre érdemes még várnom, vagy lassan nyomhatok az open dispute-ra
http://www.17track.net/en/track?nums=RP320805371SG
12 nap van még vissza a 60 napból
egy üzenetváltás már volt az eladóval november 15-én, azt mondta úton van a csomag...én kétlem, hogy így lenne

(#7858) A texasi válasza Gabesz25 (#7857) üzenetére


A texasi
aktív tag

Én simán kezdeményezném a Dispute-ot! :K

(#7859) tobias40 válasza kirkri (#7825) üzenetére


tobias40
veterán

Test finished without errors.
You can now delete the test files *.h2w or verify them again.
Writing speed: 15.5 MByte/s
Reading speed: 54.0 MByte/s
H2testw v1.4

Ez jó adat a class10-es 32Gb-os kártyámnak?

[ Szerkesztve ]

(#7860) maj-viktor válasza tobias40 (#7859) üzenetére


maj-viktor
őstag

Yep C10 esetén min. 10Mb-osnak kell lennie az írásnak... átlag 10írás 20olvasás, szal jó!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7861) 161


161
csendes tag

Gondoltam megosztom veletek bár vannak itt akiknek nem lesz újdonság amit írok, egy közhelyes témát feszegetek - memóriakártya aliról :)

Kedvenc márkám az ADATA - tudom, hogy hamisítják, sőt olyat is megéltem, hogy boltba is hamisat adtak(volna) és akkor itt a mezsgye, veszek egyenesen a gyártotól az "ADATA Official Store" -ból! Innen:
ADATA Official Store (Top Rated Seller 8867 99,6%) msdhc 13351 orders
A visszajelzések között többen le is fotózták a megérkezett cuccot aminek a csomagolása full kinai kép kép, nade elvégre lehet, hogy csak kínai piacra szánt csomagolásról van szó de még így is maradtak bennem kétségek és gondoltam eloszlatom ezeket így felvettem a kapcsolatot az adat -val közvetlenűl a adata.com -on ahol az alábbiakról tájékoztattak a fenti shop -al kapcsolatban: "The shop you provide is not our direct agents, we have no way to confirm whether he sells genuine ADATA." :U Persze nekem már jön a cucc, :DDD majd meglátjuk ... :B

[ Szerkesztve ]

https://www.memtest86.com/downloads/memtest86-usb.zip https://downloads.wdc.com/windlg/WinDlg_v1_37.zip

(#7862) tobias40 válasza maj-viktor (#7860) üzenetére


tobias40
veterán

Akkor megnyugodtam,adom neki a jó pontokat! :R

(#7863) Stef@N válasza tobias40 (#7862) üzenetére


Stef@N
tag

Sziasztok, már lassan egy hete célországba megérkezett a 10 dolláros csomagom. Mi történhet ennyi idő alatt? Korábbi tapasztalatok szerint másnap kézbesítették, miután erre váltott a státusz. 11.03-án rendeltem és látom itt sokaknak már a 11.11-ei csomagjuk is megjőtt. Kiborító :D

RE590428995SE

(#7864) kirkri válasza Stef@N (#7863) üzenetére


kirkri
addikt

Még a vámon áll.
Így karácsony előtt gondolom brutális mennyiségű csomag fut be hozzájuk.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7865) Stef@N válasza kirkri (#7864) üzenetére


Stef@N
tag

Szuper. Csak tudnám mit akarnak vámolni egy 14 dolláros ledszalagon.

(#7866) andris5


andris5
tag

Sziasztok. Egy hibás termék összegét utalná vissza nekem az eladó paypal-ra. Kaptam már refundot de akkor paypal-al fizettem most ugye alipay-al. Milyen adatokat kell megadjak az eladónak, hogy tudjon nekem utalni (feltölteni) lóvét a paypalomra? Hol találom az adatokat, milyen a formátuma?

Köszönöm!

Meglett: kezdő oldal/top up

Beneficiary name BofA re: PAYPAL PTE LTD
Bank Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest
Bankszámlaszám 10918001-0000000115050684
Transfer ID itt szerepel az azonosítód

[ Szerkesztve ]

(#7867) kirkri válasza andris5 (#7866) üzenetére


kirkri
addikt

Miért pont PayPal-re?

Egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak, csak az email címet kell megadnod neki, amivel regisztrálva vagy a PayPal-re.

(#7865) Stef@N: Nem fognak rá semmit kivetni, de ettől még a vizsgálaton át kell esnie, erre vár most.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#7868) andris5 válasza kirkri (#7867) üzenetére


andris5
tag

Miért pont PayPal-re?

Háát azt nem tudom, ezt kérte nem vitázom. Örülök, hogy visszajön a suska.

(#7869) #16729600


#16729600
törölt tag

Érdekes, a 17track szerint ezek mind kivétel nélkül 20:30 kor érkeztek meg Ausztriába. :D
BLGMY12047740, BLGMY11894786, SYLMY03733927. Most akkor ennyire precíz cuccok ezek és minden csomag percre pontosan érkezik, vagy ezek kamu scriptelt TN-ek? A valóságban persze egyiket se kaptam még meg..

(#7870) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék rendelni egy cube i7 stylus-t (340 usd körüli tábla). Ezt néztem ki. Jó ár, 97%-os eladó, és ami a legfontosabb, swiss postal jön. Leírást átolvasva holland vagy svájci postával jön euba. Arról viszont sehol nem írnak hogy honnan jön. Ez azért fontos mert jelenleg nem engedhetek meg magamnak 27%-ot a vámon, vagyis mindenképp euból szeretnék rendelni. Én hozzá nem értő logikusan gondokkodó ember azt mondja hogyha swiss/netherland postával jön akkor 100% hogy euból jön, vagyis nem foglalkoznak vele a vámon, de azért a biztonság kedvéért megkérdeztem az eladót hogy akkor ez most honnan is jön? Lesz e rá vat ha magyarországra rendelem?
Ez a válasz jött:
" tech ele
2015-12-03 20:15
hi friend
that is ok, we will declare the package with low price to aviod the customs, just do not worry about this.
"
Eléggé mellébeszélésnek hat nekem, és tudtommal az hogy kisebb árat írnak rá nem annyira működik már a vámon...
Ebben tud valaki segíteni? Ezt most akkor rendelhetem, tényleg nem lesz rá plusz költség? Vagy ez a swiss/netherland post valahogy máshogy működik mint ahogy logikusan gondolná az ember? Előfordulhat hogy mégis megállítja a vám a csomagot ha megrendelem innen?

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#7871) Repsol600 válasza Sotyks94 (#7870) üzenetére


Repsol600
addikt

Kínából fog jönni úgyhogy kalkulálhatod a 25%-ot ez kb 95%. Kínában van több európai postának is kirendeltsége (Svéd, Holland, Svájc)

[ Szerkesztve ]

(#7872) KamuMazsola válasza Sotyks94 (#7870) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem az számít ki hozza, hanem hogy honnan! Ha neked áfával nem éri meg, akkor ne rendel meg, mert nagy valószínűséggel áfát kell fizetned, ha az ár meghaladja a 35-40 $-t. Márpedig esetedben meghaladja.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#7873) Sotyks94 válasza Repsol600 (#7871) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

oh azt nem tudtam hogy ott is van kirendeltségük ezeknek a postáknak, köszi az infót. Így már világos :) Valószínűleg akkor maradok inkáb a sokkal drágább eu raktárason (az 375 euro), amire viszont nincs plus költség, vagyis összességében megéri onnan.

(#7872) KamuMazsola
:R
Az árhatárt tudtam, csak azt nem hogy a swiss postnak van kirendeltsége kint is.

[ Szerkesztve ]

(#7874) géeles válasza Sotyks94 (#7873) üzenetére


géeles
aktív tag

Szerintem ez jobb vétel, az a coreM sem rossz egyébként...
Standard USB3...
Szemezek vele én is.
:K

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#7875) Sotyks94 válasza géeles (#7874) üzenetére


Sotyks94
aktív tag

Kis ideig én is szemezgettem vele, de azért a core m 5y10 drasztikusan erősebb mint egy z8500m cserébe viszont ára nem sokkal olcsóbb. Ellentétben nem érzem hogy a telast jobb lenne (bár feltétlen roszabb sem) mint a cube.

(#7876) beg válasza #16729600 (#7869) üzenetére


beg
veterán

Kamu, ezért érkeznek egyszerre. Ha a yanwent vesszük alapul, akkor ott meg minden ember minden csomagja bármely időpontban ugyan azzal a járatszámmal érkezik. Az is kamu.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#7877) #16729600


#16729600
törölt tag

Kellene egy "rookie dispute faq, megnyitottam pályafutásom első vitáját. :) Kamu TN es cucc, a vásárló védelem lejárta előtt 5 nappal nyitottam.Az eladó írt egyből, hogy ő nem csaló és hogy megjön az árú csak várjak türelemmel és meghosszabbította a delivery time-ot 50 nappal. :Y ( anyád ). Ilyenkor mi a történet folytatása? Ki kell várnom ezt az újabb horribilis csak csillagászati mértékekben mérhető időt ? :)) Más. A levelezést olvassa az ali illetékese? Mert készülök egy nem túl irodalmi hangú válasszal, vagy maradjak úriember? :K

(#7878) A texasi válasza #16729600 (#7877) üzenetére


A texasi
aktív tag

Igen; elolvassák az eladó-vevő közt lezajlott üzenetváltást is! :K

(#7879) #16729600 válasza A texasi (#7878) üzenetére


#16729600
törölt tag

Akkor nem fuckolok, ha olvassák :) Inkább csinálok egy screenshotot, hogy China Post Registered Air Mail van küldési metódusnak megjelölve és nem kamu/fake TN scriptelt szarság amivel feladta. :K

(#7880) kirkri válasza #16729600 (#7879) üzenetére


kirkri
addikt

Ne bajlódj vele, nyomj egy escalate dispute-ot.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7881) #16729600 válasza kirkri (#7880) üzenetére


#16729600
törölt tag

Az lesz, ha lejár az 'awaiting the seller's dispute approval. Azért szomorú vagyok kicsit, ahogy nézem a 24 rendelésemből 6 nak lejár a vásárló védelme a napokban.( mind kamu TN-es ) Elég rossz arány, nyomogathatom a dispute gombokat ipari méretekben, jaj de utálom ezt.

[ Szerkesztve ]

(#7882) tobias40 válasza #16729600 (#7881) üzenetére


tobias40
veterán

Hmm,érdekes mert nekem eddig még minden megérkezett időben,nem kellett disput-ot nyitnom.
Eddig kb 50 vásárlásom volt 1-50$-ig kamu tn-kel is de rendben voltak.
Természetesen nem te tehetsz róla,csak leírtam... :R

Miket rendeltél ami nem jött meg?(linkek?)

(#7883) molvany válasza tobias40 (#7882) üzenetére


molvany
senior tag

Szerencsés vagy.
Nekem egy már egy hete " escalate " státuszban van, a másik ma este jár le az öt nap, hogy az eladó reagáljon. Ha nem, akkor automatikusan jön vissza a pénzem minden cécó nélkül. Mivel az eladó már kilépett az idöböl ( 60 nap ) nem hiszem hogy reagál.
Bár vannak pozitívok is. Ma jött meg egy 11.11 - i vásárlásom.

WhatsApp :+491737182060

(#7884) #16729600 válasza tobias40 (#7882) üzenetére


#16729600
törölt tag

Tessék a linkek: [link], [link], [link], [link], [link], [link].Ez a legutolsó már nem is elérhető.Persze nem azt mondom, hogy nem fognak megérkezni, de így 50-60 nap után kicsit szkeptikus vagyok. Ráadásul a vásárló védelem kifutása előtt muszáj megnyitni a dispute-okat.

[ Szerkesztve ]

(#7885) agroman válasza #16729600 (#7884) üzenetére


agroman
senior tag

rosszul valasztod az eladoid..
csak az elso 2 linket neztem, de ilyen feedbacku eladotol en nem vasarlok..igaz meg nem is volt gondom egyel sem. a masodik linknel tobb nem erkezett meg FB van, kamu TN-el.

------

(#7886) Thusor válasza #16729600 (#7877) üzenetére


Thusor
őstag

Hasonló cipőben járok én is. Rendeltem előrendelésben egy Xiaomi miband 1s-t. 20 nappal ezelőtt lett feladva China registered air mail-el, akkor kaptam egy TN-t. Azóta se látom a China post honlapján regisztrálva, sőt a 17track-en se. Most írtam az eladónak, hogy vagy elírta a TN-t vagy fake. Várom a válaszát, és annak függvényében nyitom a reklamációt.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#7887) #16729600 válasza agroman (#7885) üzenetére


#16729600
törölt tag

Asszonypajtás táskái, konyhai szarjai, nem tudok mit tenni, én mondtam neki, hogy fogja vissza magát, mert nem minden arany ami fénylik. :D Mondjuk én rendeltem az irodába egy halom bútor lábmagasítót, teljesen tré eladótól, kamu TN-el és megjöttek rendben.[link]Nincs itt szabály, csak a végén derül ki minden, ez benne az izgalmas, legalább van min agyalni. :))

[ Szerkesztve ]

(#7888) kirkri válasza #16729600 (#7887) üzenetére


kirkri
addikt

Szerintem sem igazán érvényesek a szabályok, teljesen kiszámíthatatlan, hogy ki küldi kamu TN-el és ki igazival. Mondjuk a kiszállítás gyorsasága az látható az értékelésekből. Nekem a tíz darab 11/11 rendelésemből eddig 3 érkezett meg, további három pedig tegnap hagyta el a vámot.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7889) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok!

Meizu M2 minire (5") akarok venni ilyen tokot arany színben és valamilyen jó edzett üveget. Melyik eladót ajánlanátok, melyik megbízható? Legjobb lenne mindkét terméket ugyanonnan rendelni, de az se baj, ha nem.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#7890) 4ron válasza 4ron (#7889) üzenetére


4ron
senior tag

Azt elfelejtettem, hogy fizetni hogyan lehet?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#7891) Melack válasza 4ron (#7890) üzenetére


Melack
veterán

Bankkártyával

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7892) Taktoj válasza tobias40 (#7859) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Az a baj ezzel a class10 el hogy kb 15 éve biztos hogy megvan ez a szabvány s azóta már léteznek olyan sd kartyák amik 80-120 megával is tudnak írni.. de a szabvány nem követte a fejlődést; .. mert ugye nekünk ez a lényeg. 15.5 MB/s az jelenti hogy ha egy másfél gigás filmet raksz rá az 100 másodpercig tart kb. Nekem ez lassú, de ezt mindenki eldönti magának. Viszont léteznek olyan sd k is, a magyar boltokban is könnyedén kaphatsz ilyet... amik 3-6 MB/s el írnak s semmivel nem olcsóbbak -vagy csak minimálisan egy jó minőségű kártyánál, de a tájékozatlanságukra alapozva ránk lehet sózni... - na azokkal valóban horror a kártyára írás. az alin is találni olyan sd kártyát amit 45MB/s el hirdetnek... hehe persze az sem az írás részére vonatkozik hanem az olvasásra, ami szinte lényegtelen.. de még ezzel is megtudják téveszteni azokat akik egy kicsit tájékozottak hogy milyet is kellene venni , de nem eléggé.

Usb kulcsot kellett néznem legutóbb egyik kollégámnak, s hiába lapozgattam a legjobb kínai vásárlós oldalakat akkor sem találtam olcsóbb teljesítmény/sebesség/ár tekintetében, mint amit a hardveraprón árul egy eladó. Nahh tőle kellene megkérdezni hol vásárol, de nyilván ez 7 pecsétes titok

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#7893) tobias40 válasza Taktoj (#7892) üzenetére


tobias40
veterán

Az enyémnek az írási sebessége is jó sztem,nem bántam meg hogy onnan vettem.(egyenlőre:) )
Nem volt 9$,ennyit bőven megért nekem a 32 gigás ! :Y

[ Szerkesztve ]

(#7894) do3om


do3om
addikt

A vámot nem lehet megúszni?
~200US ár.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#7895) Melack válasza do3om (#7894) üzenetére


Melack
veterán

Nem. Minden más ötletelés szabályellenes

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7896) Silent77 válasza do3om (#7894) üzenetére


Silent77
veterán

Ha eu-ból rendeled.
Amúgy nem sok esély van á ,hogy átcsússzon. Kalkuláld bele, hogy megéri-e úgy is.
...de ezt ne is feszegesd, mert csalásnak minősül.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7897) do3om válasza Silent77 (#7896) üzenetére


do3om
addikt

Már nincs olyan hogy kevesebbet írnak rá?
Átnézik a csomagot és rájönnek?

Anglia van még megadva de azt nem engedi magyarba.

Értem, akkor rájönnek.

[ Szerkesztve ]

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#7898) Silent77 válasza do3om (#7897) üzenetére


Silent77
veterán

Sosem nézték mit írnak rá.
Átvilágítják, és ha úgy találják kiszedik.
Attól is függ mit akarsz venni.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7899) Vertigo18 válasza Taktoj (#7892) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ezt nem nagyon értem most... Usb kulcs árus van egy az ebay-en, akit mindenki ajánl, két accal is jelen van és minden probléma nélkül, elég gyorsan küldi a megrendelt terméket. És AZT, nem valami fake pent...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7900) germering


germering
újonc

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. A track17-en ma ez az infó várt:

Destination Country - Cache Time: 2015-12-06 21:51
2015-12-05 08:56 Békéscsaba Logisztikai Pont, Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered, Kiegészítő információ: címzett

2015-12-04 15:23 Békéscsaba Logisztikai Pont, Kézbesítési kísérlet /Unsuccessful delivery attempt, Kiegészítő információ: Kézbesítési kísérlet

Békéscsaba Logisztikai Pont, Kézbesítési kísérlet /Unsuccessful delivery attempt, Kiegészítő információ: Kézbesítési kísérlet
2015-12-04 11:27

Békéscsaba Logisztikai Pont, Sikertelen kézbesítés
2015-12-03 14:24

Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

Jól értem, a csomag kézbesítve??? De kinek? Még értesítést se dobtak be, hogy megpróbáltál kikézbesíteni. Járt már így vki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.