Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Fricrich válasza brekes (#6100) üzenetére


Fricrich
tag

Webmoney-ra.

(#6102) brekes válasza Fricrich (#6101) üzenetére


brekes
tag

Itt nem kötelező csinálnod "online pénztárcát", fizethetsz közvetlenül kártyával is. Én is így fizetek mindig! :D

(#6103) molvany válasza Fricrich (#6101) üzenetére


molvany
senior tag

A legyegyszerübb Maestro kártyával lehet fizetni ( kb. 2 éve azzal fizetek ). Ja, nem kell félni és összeesküvés elméleteken gondolkozni. Megvan a védelem, nem roszabb semmivel sem mint a PayPal.

WhatsApp :+491737182060

(#6104) Fricrich válasza molvany (#6103) üzenetére


Fricrich
tag

Mármint a kártyás fizetésnél van meg a védelem, vagy a Webmoney-val?

(#6105) maj-viktor válasza molvany (#6103) üzenetére


maj-viktor
őstag

...sőőőt! Még talán jobb is! (főleg a sok bekamuzott fake TN-eknél)

Én is 2+éve bankkártyával (OTP Webkártya) fizetek... no para!
Igen megvan a vásárló védelem így is!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6106) Fricrich válasza maj-viktor (#6105) üzenetére


Fricrich
tag

Ok, akkor nem sz@kodok ezzel a webmoney-val kifizetem kártyával.

[ Szerkesztve ]

(#6107) molvany válasza Fricrich (#6106) üzenetére


molvany
senior tag

Valóban nem érdmes sz....ni. Egyszerüen megy, ha gond van az Ali segít. Mint írtam, nekem eddig sosem volt gondom ( pl. ha nem kaptam meg azt amit vettem ). Mert elöfordul ( t ). De a védelem müködik.

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#6108) KandurKomman


KandurKomman
újonc

Sziasztok!
Volna egy kis gondom. Már rendeltem Wish-ről, Geek-ről, Bangood-ról soha nem volt semmi baj. Mielőtt rendeltem volna az Aliexpress-ről előbb nézelődtem a neten mik a tapasztalatok. Szóval rendeltem 45 dollárért egy terméket. 3 napja amit master kártyával ki is fizettem. Nézem a visszaszámlálót de a szállító bár zölden írja, hogy "Status:The supplier is processing your order" de valójában nem történik semmi. Most meghosszabbítottam.a várakozási időt bár van még két nap. A baj az, hogy ez a termék már nincs 45 dollárért hanem 10-el több. És van egy olyan érzésem ezért nem történik semmi. Persze lehet tévedek. A kérdésem az lenne mennyit várjak a szállítóra és ha írok neki rossz angolsággal amit vagy megért vagy nem, hogyan tudnám a különbözetet azt a 10 dollárt még kifizetni. És ezt hol tehetem meg mert én már kerestem az üzenetközpontban is de annyi helyre lehetett irkálni szóval fogalmam sincs, hogy tudnám ezt megoldani. Valaki legyen szíves segítsen nekem. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#6109) A texasi válasza KandurKomman (#6108) üzenetére


A texasi
aktív tag

Kár volt meghosszabbítani a feldolgozási időt;
így tovább tudja halogatni a termék elküldését!

Lehet, hogy akció volt akkor, mikor rendelted,
ami azóta már lejárt és ezért látod most +10$ áron!

Eszedbe se jusson ilyet írni az eladónak,
hogy szeretnél plusz 10 USD-t fizetni!
:N

Más dolgod nincs, csak türelmesen várni;
ha nem küld Tracking Number-t a számláló lejártáig:
automatikusan visszakapod AliExpress-től a pénzed,
visszautalják arra a folyószámlára, ami a fizető bankkártyához tartozik!

(Legközelebb ne hosszabbítsd meg a Processing Time-ot!)
:))

(#6110) KandurKomman


KandurKomman
újonc

Nagyon szépen köszönöm a választ. Most már okosabb lettem bár nagyon elszúrtam. 2 nap volt vissza és meghosszabbítottam 27 nappal. De, hogy ebből, hogy lett 48 nap azt nem tudom.. Mindegy. Karácsonyra ideér ha ideér. Gondolom visszacsinálni nem lehet a számlálót az eredeti időre, vagy a másik lehetőség. ha megszakítom a vásárlást. "Request Order Cancel" gombbal na de ezt nem akarom. Mert sokára kapom vissza a pénzt. Ezt a számlát direkt ezért csináltam. Mindig annyi van rajta amennyiért vásárolok, nehogy kedve legyen valakinek megcsapolni.Előbb kérdezni kellett volna de ez volt a tanulópénz. Még egyszer köszön9öm a választ. Majd 48 nap múlva beszámolok. :W

(#6111) A texasi válasza KandurKomman (#6110) üzenetére


A texasi
aktív tag

Nincs mit köszönnöd! :N

Kicsit több türelemmel kellene lenned;
a külföldi rendelés ilyen!

(#6112) KandurKomman válasza A texasi (#6111) üzenetére


KandurKomman
újonc

Tudom, hogy ilyen, hisz írtam máshonnan már vásároltam. De az AliExpress ilyen szempontból új volt.Geek, Bangood, Wish az bármit vettem nem volt gond. Igaz az magyarul is tud, A Bangood az nem. Most már benne vagyok és várok. De az idén nem tudom lesz-e belőle valami. Meg, ahogy belegondoltam jobb ha megvárom ezt mert ez még a vámmentesbe belefér. Ez van. Tanulópénz. :)
Viszont azt továbbra sem tudom, hogy lett a 27 napból 48 vagy mennyi. Ezt tényleg nem értem. Mert 27-et írtam be.

[ Szerkesztve ]

(#6113) gabormgp


gabormgp
senior tag

Udv!
Tole erdemes rendelni?
Tuti nem csap be?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6114) molvany válasza gabormgp (#6113) üzenetére


molvany
senior tag

A Jósok most éppen vacsoráznak, de jönni fognak, türelem :K

WhatsApp :+491737182060

(#6115) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Találkoztatok már ezzel a szállítási móddal:

Free Shipping to Hungary via AliExpress Standard Shipping

Ez pontosan mi? Ugyan úgy China Post?

(#6116) maj-viktor válasza Gabesz1019 (#6115) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ja, most kaptam ilyet... sima nem regisztált levél... csak az "ali-n követhető egy kamu tn út", like Yanwen, WS és ETH maláj és társai... sztem csak a "Seller's Shipping Method"-ot módosították ilyenre...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6117) Gabesz1019 válasza maj-viktor (#6116) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi. :R Akkor megnézem másik eladónál.

(#6118) mzso válasza molvany (#5961) üzenetére


mzso
veterán

Ezt hol lehet megnézni?
Én csak ilyet látod, hogy "ships out within n business days", de ez nem egyezik azzal ami elkezd visszaszámolni.

(#6119) MrRL19


MrRL19
senior tag

Helló

ezt hol tudom normálisan nyomon követni ?! RS319057345NL ;] 17t-n nem nagyon értem :N időben ezek a csomik mennyik szoktak lenni , mert eddig ettől az eladótól 2-3hét volt minden ,de nem ilyen trackes volt miért küldhette ilyennel vki nem tudja esetleg ?! (cipő)

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6120) A texasi válasza MrRL19 (#6119) üzenetére


A texasi
aktív tag

(#6121) MrRL19 válasza A texasi (#6120) üzenetére


MrRL19
senior tag

thx . . . :K mivel másabb ez a TRACK? (még csak most fogja elhagyni Kínát ?! v nem értem ;] )

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6122) brekes válasza MrRL19 (#6119) üzenetére


brekes
tag

Ha onnan rendeled ahonnan én is, (amit mutattál) akkor nekem azt a magyarázatot adta, hogy megszeretné nézni melyik ér gyorsabban ide. 3 cipőt rendeltem tőle egyszerre, kettőt kínai postával adott fel, egyet Hollandal. :)

(#6123) MrRL19 válasza brekes (#6122) üzenetére


MrRL19
senior tag

Most már értem a kici kinait ;] :DD (egyébként pont hozzá akartam fordulni ,h mégis mért NL.. ) de szerintem a megszokott Kínai gyorsabb lesz érzéseim szerint :K

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6124) brekes válasza MrRL19 (#6123) üzenetére


brekes
tag

Itt a 3 TN-em: RH169647070CN
RS309682137NL
RH247932800CN

Nagyjából mindegyik ugyanakkor lett feladva. A Holland postás elvileg már az országban van. A Kínai postásról még mást nem tudok, csak, hogy el lett küldve. :D
De én sem tudok kiigazodni nagyon ezen a Holland postás TN-en. :D

[ Szerkesztve ]

(#6125) MrRL19 válasza brekes (#6124) üzenetére


MrRL19
senior tag

Akkor nem vagyok egyedül :DDD egyébként a 2db RH is kb hétvégére várd kb ... általában nekem 2db cél.orsz.elküdve után pár nap és itt van ... (és persze mindig hétvégére esik az érkezés ... :) amiből hétfő etc lesz)

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6126) brekes válasza MrRL19 (#6125) üzenetére


brekes
tag

Hát remélem így lesz ahogy írtad. Jövőhéten reménykedem az érkezésben. :D

(#6127) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok
Még most sem tudok a kártyával fizetni.
IPAY_RS_7021 hibakódot dob...

[ Szerkesztve ]

(#6128) A texasi válasza Repsol600 (#6127) üzenetére


A texasi
aktív tag

SuperShop kártyával?
:DDD

(#6129) Repsol600 válasza A texasi (#6128) üzenetére


Repsol600
addikt

Maestro. :DDD

(#6131) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Az az érdekes, hogy nekem MasterCardom van, és azzal pl. nekem se engedett fizetni. Végigment a fizetési procedúra, aztán a legeslegvégén hibakódot dobott.

Amitől vicces az egész, hogy utána megpróbálkoztam ugyanannak a kifizetésére paypallal, a fizetésnél pedig nem a "paypal balance"-ot adtam meg, hanem a hozzárendelt (ugyanaz a Mastercard) bankkártyámat és minden tökéletesen végigment. Nem is értem...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#6132) tobias40


tobias40
veterán

Én tegnap és tegnap előtt is fizettem master cartd-al és minden gond nélkül sikerült!
Gondolom bank függő lehet ez a probléma...

Nekem takarék szövetkezetes mastercard-om van.

Nem aliplay-el fizetek hanem begombolom mindíg az adatokat!!

[ Szerkesztve ]

(#6133) Repsol600 válasza tobias40 (#6132) üzenetére


Repsol600
addikt

Nekem is Takarékos és nem jó.

(#6134) A texasi válasza Repsol600 (#6133) üzenetére


A texasi
aktív tag

A szó szoros értelmében is takarékos! :D

(#6135) KandurKomman


KandurKomman
újonc

Sziasztok!
Hát talán szerencsém lesz és nem kell kivárnom a 48 napot.
Elvileg: "Order has been completed"
És most türelmesen várok ahogy írtátok is. Ha jól értem akkor 5 napon belül dolgozzák fel a csomag feladását:
(China Post Registered Air Mail
Free Shipping
Estimated Delivery Time:15-60 Days
Processing Time:5 Days
)
Van egy Tracking number is:RS.........NL. De ezt még biztos nem adták fel mert nincs sehol. Legalábbis semilyen nyomkövetőben nem találtam. És van egy Leave Feedback gomb is. Ha jól értem azt csak akkor kell ha megjött a csomag. Viszont kaptam egy emailt: a termék leírás plusz
"On AliExpress, all feedback for the transaction should be left within 30 days of order completion. Please leave feedback for your order before 16 Oct 2015 09:47.
Your feedback is very important in helping other buyers assess products and sellers
."
Most akkor mit is kéne csinálnom ebben e mezőben?
"
Please provide feedback for this transaction
" Mert a csomag ugye nem ért ide de akkor mit is kéne értékelnem? Meg töltsek fel fényképet de miről is? Meg mit írjak? Vagy elég ha a csillagokat húzom csak fel? És még egy kérdés. A "Leave Feedback as Anonymous "-ban maradjon a pipa vagy ne? Na szóval ebben kérnék segítséget. Ne haragudjatok, hogy ennyire láma vagyok, de nagyon gondolkozom elmegyek egy angol tanfolyamra.

[ Szerkesztve ]

(#6136) mzso


mzso
veterán

Az normális, hogy koppintott cipő is 50-60 dollárba kerül?

http://www.aliexpress.com/item/Original-2016-AIRlis-Maxes-2015-sapato-men-women-airmaxs-black-and-red-Femme-homme-AIRlis-Maxes/32468201540.html

Egy hangyányit gyanús, hogy a leírásnál meg gel-ink pen van...

(#6137) brekes válasza mzso (#6136) üzenetére


brekes
tag

Ez ennyibe kerül. Boltban kb. 60.000ft ez a cipő :)
De ettől az eladótól nehogy rendelj, semmi értékelése nincs... Az árral nincs probléma.
Ha érdekel tudok adni egy olyan eladót, akinek van mindene...

[ Szerkesztve ]

(#6138) MrRL19 válasza mzso (#6136) üzenetére


MrRL19
senior tag

Én biztos nem rendelnék ilyentől ;] ott van a kicikinai akit ajánlottam hibátlan termék/gyorsan + olcsóbban mint a többi alis eladó ! :C

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6139) opelastragsi


opelastragsi
csendes tag

Üdv,
Aug. 24-én vettem az Alin egy terméket. 3 napos processel. Kaptam Tracking Numbert ami szerint:
Destination Country-Hungary
2015-08-31 08:03 Célországba elküldve / Item sent abroad
2015-08-30 10:10 Célországba elküldve / Item sent abroad
2015-08-28 13:59 Küldemény postai átvétele a küldő országban / Item accepted in origin country

Viszont az Original country résznél a legfrissebb info (kínaiul van írva, átfordítottam angolra):
2015-09-10 08:51 Shanghai Departure
Ezek szerint 31-én elküldték. Majd 10 nap múlva hagyta el Shanghait?

Találkozott már valaki ilyennel?

(#6140) mzso válasza brekes (#6137) üzenetére


mzso
veterán

Abszurd árak. Pofátlanok ezek a divatcégek...

Eladó meg jöhet.

(#6141) mzso válasza MrRL19 (#6138) üzenetére


mzso
veterán

Ööö, konkrétan nem találok olyan hozzászólást tőled ahol eladót ajánlasz.

[ Szerkesztve ]

(#6142) brekes válasza MrRL19 (#6138) üzenetére


brekes
tag

Nála szó szerint minden van. :R
Jövőhéten már remélem, hogy megérkezik.

Írok neked privátot!

[ Szerkesztve ]

(#6143) A texasi válasza KandurKomman (#6135) üzenetére


A texasi
aktív tag

Szerintem Te visszaigazoltad a csomag érkezését!
:U
(Lezárult rendelés esetén lehet Feedback-et adni.)

Könnyebb lenne válaszolni, ha lennének Screen-ek is a történetről ...

(#6144) brekes válasza mzso (#6141) üzenetére


brekes
tag

Elküldöm privátban! :) Nekem is ő ajánlotta!

(#6145) Vertigo18 válasza brekes (#6144) üzenetére


Vertigo18
addikt

Miért nem lehet ezt nyilvánosan? :F

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#6146) peestike válasza brekes (#6144) üzenetére


peestike
senior tag

ha megbízható eladó és valóban minden van engem is érdekelne. :)
küldd már el nekem is légy kedves! :R
azt vettem észre magamon, hogy a héten többet néztem az ali-t, mint az ebay-t...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#6147) brekes


brekes
tag

Szerintem is mehet nyilvánosan, hisz teljesen alin zajlik az egész!
Alin ITT éritek el! (Ne rettentsen el a kevés értékelés, több boltja van)

Skype pedig itt van: laurabill86

Írni kell neki, hogy milyen cipő kell, és küld ilyen yupoo-s linkeket nagyon sokat. És ott kiválasztod ami kell, és azt kell neki elküldeni.
Én úgy szoktam, hogy írok neki skypeon, hogy milyen cipő kell (elküldöm a yupoo linkjét), küld egy alis linket azt megvásárlom, de még nem fizetem ki. Átírja az árat arra amit megbeszéltünk és úgy fizetem. Maximum 5 nap alatt adja a tn-t. Én eddig 3 cipőt rendeltem tőle 2 hete, TN-ek szerint is elvileg jövőhéten itt van.

Próbáltam érthetően írni, sajnos fáradt vagyok, ha valami nem világos írjatok nyugodtan, ha tudok segítek.

Ui.: Van már egy ilyen keresős oldal is, azt ITT éritek el. Keresőbe be írod milyen cipő kell, kidobja a találatokat, rákattolsz a kiszemeltnek a címére, és be is dobja a yupoo linket, azt pedig küldöd a Kínainak.

[ Szerkesztve ]

(#6148) MrRL19 válasza brekes (#6147) üzenetére


MrRL19
senior tag

Igen így egyszerűbb lesz :K én nyugodt szível ajánlom elég sok cipőt rendeltem már tőle (és igen több boltja van ... + alkudni is lehet simán vele 2-3$ ... )

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6149) brekes válasza MrRL19 (#6148) üzenetére


brekes
tag

Alkudni? Akkor azért kérdezi meg mindig, hogy jó-e az az ár amit mond. Én meg mindig simán rávágom, hogy igen. Ezek után márt nemet mondok. ;] :R :K

(#6150) MrRL19 válasza brekes (#6149) üzenetére


MrRL19
senior tag

Igen igen :P azért kérdi és simán leenged pár dodot :DD

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.