Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) MrRL19 válasza peestike (#6146) üzenetére


MrRL19
senior tag

Szerintem jobb minden tekintetben ... Ali... :K

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6152) aAron_ válasza brekes (#6147) üzenetére


aAron_
őstag

Itt aztán brutális választék van :Y
Árban nagyjából mire lehet számítani? Eredetiek a cipők?

What is your ikigai?

(#6153) MrRL19 válasza aAron_ (#6152) üzenetére


MrRL19
senior tag

Ált: 8-20k max az ár ... ,de inkább 40-55$ ami normális cipő ... annak szokott picit több lenni az ára ami most jött ki etc... eredetisége pedig ugyan az mint a bolti nagyon pici az eltérés ... kényelem / minőség számomra ugyan az mint a bolti ,tehát nem szakadt szét 1év után sem ;]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6154) brekes válasza aAron_ (#6152) üzenetére


brekes
tag

Én eddig Roshe Run-t és Air Maxet rendeltem. Roshe az 10.000ft, Air Max 12.000ft +- pár forint...
A többit meg leírta a kolega! :)
Skypeon bármikor írsz neki mindig válaszol akármire. Tehát nem tűnik el, ami nálam nagyon nagy piros pont.

(#6155) aAron_ válasza brekes (#6154) üzenetére


aAron_
őstag

Azért kérdeztem, hogy eredetiek-e, mert futásra is használnám, ha rendelek innen valamit. Azért ez lehet nem olyan jó ötlet.

What is your ikigai?

(#6156) A texasi válasza aAron_ (#6155) üzenetére


A texasi
aktív tag

" Azért ez lehet nem olyan jó ötlet. "
Több szempontból sem az! :N

(#6157) malomszék válasza A texasi (#6156) üzenetére


malomszék
csendes tag

Tudsz jobbat ajánlani?

(#6158) brekes válasza aAron_ (#6155) üzenetére


brekes
tag

Én kb. egy éve rendeltem alirol (nem ettől az eladótól) egy full légtalpas nike cipőt amit szó szerint gyilkoltam/gyilkolok, és ha hiszed ha nem, még most sincs semmi baja...

(#6159) A texasi válasza malomszék (#6157) üzenetére


A texasi
aktív tag

Ugye nem így értetted;
ajánljak Neked beszerzési forrást hamis cipőkre,
amit a vámosok a csomag esetleges felbontását követően
nem fognak elkobozni és megsemmisíteni?!
:U

(#6160) malomszék válasza A texasi (#6159) üzenetére


malomszék
csendes tag

Na ezt elfelejtettem, de akkor ruhát és cipőt ne rendeljünk Kinából?

(#6161) A texasi válasza malomszék (#6160) üzenetére


A texasi
aktív tag

Én ilyet nem írtam! :N

(#6162) MrRL19 válasza aAron_ (#6155) üzenetére


MrRL19
senior tag

Hobbi szintre tokeletes volt nalam ... pl adidas y3 retro boost 15k volt dobozzal ... kenyelemre pedig ritka kenyelmes van par cipom ami nem alis es eleg csunyan alazza :DD csodalkoztam is rajta igaz a boltit meg nem neztem ezt a boost cipoket ultra etc...

Vagy adidas springblade az sem volt kenyelmetlen igaz azt sem neztem boltiba :) vagy mondjuk a kosar cipok abbol kd7 nike... szemelyes tapasztalatom kenyelemes es meg a meretezese is fazonja is az mint a boltinak tehat kd7 tipus szuk etc.. y3 meretezes is rendben van ! Bolti is mas meretbe van mint a megszokott meret pl:42eur az y3 szeria inkabb 42.5 43 eur felel meg :R

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6163) brekes válasza MrRL19 (#6162) üzenetére


brekes
tag

" pl adidas y3 retro boost 15k volt dobozzal ... "

Nekem nem hajlandó semmit dobozzal küldeni. :O
Mondjuk a cipőt veszem fel nem a dobozt! ;]

(#6164) MrRL19 válasza brekes (#6163) üzenetére


MrRL19
senior tag

Tudom nekem se volt vam etc ... de ha eroszakosan kell akkot kuldi aztan ott tartunk ,h mostmar kerdezi jell v sem ;]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#6165) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Kis segitséget kérnék. A barátnőmnek volt egy visszavont rendelése, el is birálták, de még a pénz nem jött vissza. 5-6 napra utánna volt egy másik refund, annak az ára vissza jött tegnap. Mit lehet ilyenkor csinálni, azon kivül, hogy várjunk még. A 3-15 munkanap lejárt.

(#6166) kirkri


kirkri
addikt

Ma jól jött a 15 napos kiterjesztett védelem, amit a konfirmáció után jár.
Vettem két darab kijelző védő üveget a gyerekek tabletjére. Három héttel a felhelyezés után egyszer csak mindkét tableten a kijelző bal sávja nem reagált az érintésre. Gondoltam jó gyorsan tönkrementek a tabletek (egy hónapja kapták őket), küldhetem mindkettőt szervizbe. Erre miután eltávolítottam az egyikről az üveget, kíváncsiságból kipróbáltam és minimális érintésre is érzékelt. Visszarakva ugyanaz a hiba fogad. Kipróbáltam a másikon is és azzal is ugyanazt tapasztaltam ugyanazon a területen.

Mivel 11 napja igazoltam vissza, hogy megkaptam a terméket, így még belefértem a 15 napos kiterjesztett védelembe. Csináltam róla videót, kíváncsi vagyok mire jutok vele.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6167) brekes válasza kirkri (#6166) üzenetére


brekes
tag

Majd számolj be róla!
Köszi előre is. :R

(#6168) WOT-H-A-C válasza kirkri (#6166) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hm.. érdekes hibajelenség.... nem is hallottam még ilyet. Engem is érdekelne a szakmai része a dolognak... :) :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6169) nypiro


nypiro
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék Tőletek kérni. Több terméket rendeltem az aliexpressről és a wish-ről is. Utóbbiről rendben folyamatosan jönnek a dolgok, méretben eddig jók.
Az aliexpressen pénteken jött 2 blézer ami mind a kettő kicsi, nekem és a barátnőmnek is. Írtam levelet az eladónak még simán, nem indítottam disput-ot. Szeretném visszaküldeni és egy darab másik méretűt kapni, egynek pedig visszakérni az árát. Mik az esélyeim rá? Mi a teendőm? az eladó írja hogy magas a postaköltségem, de még a 4e posta is jobb mintha kidobom.

A másik ruha is kicsi, oda is írtam neki levelet szombaton, de még nem reagált rá. Teendőm?

Vállalom a !ezres postaköltséget is, mert így kidobott pénz mind a kettő.

köszi

(#6170) kirkri válasza WOT-H-A-C (#6168) üzenetére


kirkri
addikt

A tempered glass kijelzővédőknek üveg hatásuk van? Ugyanis ezek amiket kaptam egyáltalán nem üveg hatásúak, megesküdtem volna rá, hogy valamilyen műanyag. Viszont, mivel nem vettem még soha ilyet, elfogadtam, hogy ilyennek kell lenniük.

21 éve a Prohardveren! ™

(#6171) kirkri válasza nypiro (#6169) üzenetére


kirkri
addikt

Volt mérettáblázat, vagy csak a szokásos betű jelölés (M, L, XL, stb.)?
Előbbi esetben csak akkor reklamálhatsz, ha nem egyezik a megadott mérettel a termék amit kaptál. Ha csak simán betű jelöléssel volt, akkor nyugodtan nyithatsz egy reklamációt.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6172) WOT-H-A-C válasza kirkri (#6170) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

" A tempered glass kijelzővédőknek üveg hatásuk van?"

Hát... Nem mondanám. Mintha egy pici, merev PC lapkát tartanál a kezedben. Vagyis ez inkább "Tempered Glass"

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6173) chesterboy válasza chesterboy (#6165) üzenetére


chesterboy
aktív tag

Vki erre?

(#6174) nypiro válasza kirkri (#6171) üzenetére


nypiro
újonc

Igen volt mind a kettőnél. Egyiknél ismerősnek rendeltem és nem jól tippeltük, így simán csak nagyobb kellene. azt íjra vegyem meg újra. Nincs is vele gond, de a kicsit visszaküldeném neki. Akkor fizessem ki még1x, majd visszaküldi az árát annak ami visszamegy?

Viszont a másiknál már érdekes, mert van S,M,L és ahhoz tartozó centik. Amik nem passzolnak egybe. Mert mellméret alapján kiválasztottam, így elméletileg jónak kellett volna lennie. De az eladó szerint a vállméret számít.De akkor minek adja meg a többi méretet is?

Bocs az akadékoskodásért. Ez az első reklamációm még :)

(#6176) aAron_ válasza mzso (#6175) üzenetére


aAron_
őstag

Mire kéne? Egyébként a cipőket kicsit fentebb eléggé kitárgyaltuk.

What is your ikigai?

(#6177) maj-viktor válasza nypiro (#6169) üzenetére


maj-viktor
őstag

Milyen összegről van szó!? Mármint milyen értékű a ruha!? Annak függvényében lehet tanácsot adni...

amúgy én inkább eladnám / elajándékoznám itthon

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6178) brekes válasza mzso (#6175) üzenetére


brekes
tag

Lapozz picit feljebb, pár napja volt erről szó, eladót is ajánlottunk! Ilyen full légtalpasom van 1 éve, még mindig semmi baja... Ezt többször leírtam fent.

(#6179) mzso válasza aAron_ (#6176) üzenetére


mzso
veterán

Járásra, futásra. :)
Meg hogy kényelmes legyen. Egyébként tudom, csak közben nézegettem én másokat is.

Ezek sem drágábbak. Viszont rendesen fent van Aliexpressen és nem skype-on kell sumákolni.

(#6180) brekes válasza mzso (#6179) üzenetére


brekes
tag

Kényelemre a légtalpastól ne várj nagy csodát... Az eredeti is ilyen, (az is van) én nem ájultam el tőle...

(#6181) mzso válasza brekes (#6180) üzenetére


mzso
veterán

De a lábra ható erőket elméletileg tompítja, nem?

(#6182) brekes válasza mzso (#6181) üzenetére


brekes
tag

Igen, ez a funkciója megvan. Futásnál például nagyon jó! Csak nekem első látásra kényelmesnek tűnt a full légtalp miatt. Összességében jó cipő!

(#6183) nypiro válasza maj-viktor (#6177) üzenetére


nypiro
újonc

Az egyik ruha 96 dollár
http://www.aliexpress.com/item/Evening-Dress-2015-Elegant-Floor-Lengther-Red-Black-White-Formal-Lycra-Polyester-Formal-Beaded-Mermaid-Long/32373235644.html

A 2 blézer 40 dollár, ott megbeszéltük, hogy visszaküldöm és küld újat. Megpróbálom megbeszélni, hogy az egyik árát levásárolhassam

Jött a wish-ről egy nem megfelelő méretű nadrág. 2 nap különbséggel rendeltem egy M és egy XL-t és mind a 2 M-es. Fénykép ment, utalják az árát. Kicsit könyebb ott a reklamáció. Bár ott nem voltam hibás.

(#6184) kirkri válasza nypiro (#6183) üzenetére


kirkri
addikt

Többször is átolvastam, de teljesen még nem világos, így előre is elnézést, ha valamit összekeverek. :B

Akkor ha jól értem van a ruha, ami kicsi lett, írtál az eladónak, de nem válaszol.
Ha továbbra sem jön válasz, akkor indíts egy case-t, arra már fog válaszolni. Beleírod, hogy kicsi lett, full refund-ot szeretnél és hajlandó vagy visszaküldeni. Cserében nem igazán érdemes gondolkodni, mert a reklamációs rendszerben erre nincs választható opció.

Cuccot visszaküldöd, pénzt visszakapod és ha utána még mindig szükséged van a ruhára, akkor megveszed újra ettől az eladótól (vagy másiktól).

Ha jól értettem a blézer ügye már folyamatban van.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#6185) mateus válasza mzso (#6179) üzenetére


mateus
senior tag

Én először kb másfél éve rendeltem egy Air Max hyperfuse-t.
Kényelemre baromi jó, nekem elég kényes a lábam, van eredeti Lacoste, Lecoq stb. cipőm, mind 20-30ezer ft volt, de egy idő után elfárad bennük a lábam, ellenben ebben a légtalpas air max-ben órákat tudtam gyalogolni gond nélkül.
Nemrég egy Nike Roshe-t rendeltem, az is kényelmes nagyon, de érződik, hogy nincs benne légtalp:)

(#6186) brekes válasza mateus (#6185) üzenetére


brekes
tag

Igen, air max az tényleg verhetetlen számomra is! Abba bármennyi időt kibír az én lábam is...

(#6187) Nataniel


Nataniel
senior tag

Hát gyerekek, ez beszarás. Rendeltem egy Mi-keyt innen: Cn-Auction (aliexpress)
Kéket direkt... választható volt,hogy kék szinű is van.
Erre beközli Wendy Chen,hogy csak fehér,fekete,és zöld van in stock....
És h válasszak. Jóh...mondom akkor fekete....
Erre irja a hülye pi**a hogy nem kapok TN számot, amikor rekamáltam neki, akkor beszúrtak egy csak számból álló szart.... erre beközöltem,hogy Adjanak,vagy disputot nyitok.... mert arra eszközöl a görény, hogy ha nem érkezik meg 60 napon belül,akkor full refoundot adnak....
Megmondtam neki,hogy vagy TN vagy dispute, és full refound,meg egy csillag.
Ennyi.
(Fizetek, és akkor még sz***tnak is?)
Fel volt tüntetve, a kék szin is, és hogy Registered China Air mail-t küldik...

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#6188) beg válasza Nataniel (#6187) üzenetére


beg
veterán

Itt már kaptál ívet választ, nem kell minden második topikba elsírni, hogy a csúnya kínai a fél dolláros kacatodhoz nem ad 2,5 dolláros valós TN-t.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#6189) WOT-H-A-C válasza beg (#6188) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

:D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#6190) A texasi válasza Nataniel (#6187) üzenetére


A texasi
aktív tag

A Cn-Auction Yanwen Tracking Number-rel
"dolgozik" kis értékű termék esetén;
most már ezt is tudod!
:))

(#6191) malomszék


malomszék
csendes tag

Szeretném a segítségeteket kérni.
1 rendelésem nem érkezett meg, vitát nyitottam visszakaptam a pénzt.
Fórumtársunk segítségével megtaláltam a visszajelzés lehetőségét, és azt szeretném kérdezni hogy ilyen esetben hogy szoktatok értékelni. Van ugye 4 lehetőség:
-értékelje a tranzakciót(1-5 csillag+szöveges)
-termék értékelése(1-5 csillag)
-kommunikáció(1-5 csillag)
-postázás gyorsasága.(1-5 csillag)

(#6192) mzso válasza brekes (#6186) üzenetére


mzso
veterán

Neked ilyen teljes légtalpas volt, vagy csak sarok alatti?
A (#5852)-ben melyik eladót linkelted?

És te Vitriol87 (#5856)-ben?

(De hülyén van ez is megcsinálva az alin... Sima 404-et dob a már nem létező termékek linkjére)

(#6193) maj-viktor válasza malomszék (#6191) üzenetére


maj-viktor
őstag

Semleges 3-as

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6194) brekes válasza mzso (#6192) üzenetére


brekes
tag

Van full légtalpas is, és sarok alatti is. Nekem az utóbbi jobb!
Sajnos már nem tudom kit linkeltem! :(

(#6195) Zoty4


Zoty4
őstag

Sziasztok.

Hetfon beregisztram az aliexpresshez.
Rendeltem ket termeket meg hetfon, amibol az
1. awaiting delivery,
2. awaiting shipment (Processing Time remaining: 25 days 19 hours 14 minutes)->ez normalis?
Majd tegnapi nap tovabbi harom termeket rendeltem, amibol
3. szinten awaiting delivery,
4. Awaiting Shipment Processing Time remaining: 4 days 3 hours 53 minutes,
5.Awaiting Shipment Processing Time remaining: 27 days 4 hours 35 minutes.->ez normalis?

2. Es 5. Rendelesnel most mi a tokomet szoszolnek? Fel lehet ezt a processing timeot gyorsitani?

Elore is koszonom a segitseget

(#6196) maj-viktor válasza Zoty4 (#6195) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hátha hosszú processing time-os eladótól vásároltál... akkor "így jártál"...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6197) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ma megjött egy rendelésem Aliról, viszonylag gyors volt. Érdekelne kezdőként, hogy kell-e valamit visszajeleznem ezzel kapcsolatban az eladónak, és ha igen, akkor azt hol? :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#6198) KamuMazsola válasza Vertigo18 (#6197) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Először is próbáld ki, vagy fel! Használd! Ha elégedett vagy, akkor értékelj! Ha nem, akkor reklamálj!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#6199) mateus


mateus
senior tag

Eddig is lehetett a megérkezett áru jóváhagyása után vitát nyitni? Az egyik jóváhagyott rendelésemnél ezt írja:

"If you have already confirmed receiving your order, but you are not happy with the quality of the items or you have actually not received anything at all, then you can still open a dispute up to 15 days after confirming "Order Received"."

Vagyis 15 napon belül még tudok vitát nyitni azután is hogy leokéztam az áru megérkezését. Ez jó:)

(#6200) Zoty4 válasza maj-viktor (#6196) üzenetére


Zoty4
őstag

Annyira tipikus magyar mentalitás ez az "így jártál", amikor a tapasztalatlan ember segítséget kér olyanban, amiben mások már sokkal többet tudnak.
Eddig csak ebayről rendeltem ott ilyen nincs.
5.Awaiting Shipment Processing Time remaining: 27 days 4 hours 35 minutes-> ez ma reggelre átváltott
Awaiting delivery Buyer Protection time remaining: 59 days 23 hours 32 minutes-ra

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.