Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) agroman válasza SLYM (#7350) üzenetére


agroman
senior tag

reggel 9-ig

------

(#7352) kirkri válasza szat1 (#7348) üzenetére


kirkri
addikt

Nagyon úgy néz ki, hogy ez is kamu.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7353) szat1 válasza kirkri (#7352) üzenetére


szat1
csendes tag

Akkor írok neki hogy invalid tracking number ,csináljon valamit ,vagy open dispute ,köszi

(#7354) Zoty4


Zoty4
őstag

De irritalo baszki a ruhanemuknel a merettabla osszevisszasaga. Akarok venni egy rohadt polot, valahol 4XLes meret kell, valahol 2XLes a merettablazatuk szerint, valahol remenytelen, mert mintha fingjuk se lenne a meretekrol, akkora hulyeseg vannak irva.
Irtam az eladonak, remelem 9 elott meg valaszol :)

errol van szo

[ Szerkesztve ]

(#7355) maj-viktor válasza kirkri (#7246) üzenetére


maj-viktor
őstag

Már egy jóideje ezaz... és a pláne az egészben, hogy mivel "lát infót", így nem is enged "fake TN-el" így nyitni ügyet... szívok is vele miatta jópár csomagomnál...

A különbség a "Seller's Shipping Method"-al szemben, hogy ezen infókat "beintegrálják az ali rendszerébe"... és ahogy fentebb írtam, így nem enged "Tracking Information" indokkal dispute-ot nyitni

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7356) Zoty4 válasza maj-viktor (#7355) üzenetére


Zoty4
őstag

Lehet tele van a cipojuk az ilyen disputokkal. Le merem fogadni, hogy a reklamalasok fele ez :)

(#7357) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Korábban én a legolcsóbbat vettem 2méteresből, akkor sokkal olcsóbb volt mint ma :-( - biztos gyengébb mint egy gyári eredeti de nekem 8 óra alatt tutira feltölti az 5000 s aksit. Nem a kábel lesz ott a ludas hanem a fali bigyula

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#7358) maj-viktor válasza Zoty4 (#7356) üzenetére


maj-viktor
őstag

Fele!? Sztem meg a 90%-a... (márcsak a saját statisztikám alapján is... minőségbeli, stb. problémám alig szokott lenni)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7359) Taktoj válasza maj-viktor (#7355) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Válaszd az elsőt alul meg odairod hogy false tn, én így csináálom, aztán ugyis megjön, addig meg hadd izguljanak ők.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#7360) maj-viktor válasza Taktoj (#7359) üzenetére


maj-viktor
őstag

Persze azt szoktam ami már 45+napja rostokol... csak akkor is... az ilyen "fake infoknak" aztán sok értelme van:

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7361) Zoty4 válasza maj-viktor (#7358) üzenetére


Zoty4
őstag

Amig A0-A1 voltam, rendes tnt kaptam mindenhez, tok izgi volt nezni, hol jarnak a cuccok, aztan miota A2 felett vagyok, azota nekem 50 % a valos es a fake tn.

(#7362) repvez válasza Taktoj (#7357) üzenetére


repvez
addikt

A töltöfej az gyári és a gyári kábellal simán felnyomja a powerbankot is (13200MAh),de a 2messel nem mindig.

A mérettel nekem is vannak gondjaim ALin, nem tudom, hogy mi alapján irják ki, de van amikor megjelölik, hogy hol mérik és cm-be ki is irják az adott mérethez a távolságokat és ugy sem paszol.
Vettem egyszer egy nadrágot a mellékelt táblázat szerint bőven az XL-es kategóriába esett megrendeltem és mikor megjött kiderült, hogy kicsi és XXL-est kellett utána rendelnem.

Remélem a mostani rendelésnél nem lesz ilyen gond, mert nem tudok majd utána rendelni ilyen áron.56%al olcsobban.
Csak azt nem értem, hogy náluk a mértékegységek nem ugyan azok vangy mi, hogy ekkorát tévednek?

(#7363) kirkri válasza maj-viktor (#7355) üzenetére


kirkri
addikt

Nagyszerű, akkor szívhatunk vele.
Éppen tegnap írtam, hogy egy ideig nem szándékozom dispute-ot nyitni, mert mostanában megszaladt a számuk. (Szerencsére szinte mindegyik fotóval bizonyítható minőségügyi probléma.) Erre ma reggel egy 20 dolláros telefon hátlapra mégis nyitnom kellett, mert gyalázatos minőséget kaptam.
Most látom, hogy az eladó ajánlata megérkezett 10 dollárról, reggelig eldöntöm, hogy elfogadjam-e.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7364) maj-viktor válasza Zoty4 (#7361) üzenetére


maj-viktor
őstag

Én A4-esként... sem jobb... nem azért van... ennyi "változás történt" a kötelező TN adáshoz... annó minden csomagom követhető volt rendes RyxxxxxxxxCN-es szabvánnyal... de az utóbbi 1évben csak fake TN-eket kapok szinte... ami a rémisztő számomra inkább, hogy nem csak a 10$ alattiak esetén, hanem simán 30-40$-os rendeléseimet is... pedig én még a 10$-osra is inkább fizetnék +2$-t, de 100% biztosan megkapjam és calós TN legyen....

Szerencsére a TN nélküliek is megszoktak jönni, csak totál kiszámíthatatlan és amikor 60napja várok valamit, aztán nagy semmi, annak aztán megint sok értelme van, hogy újra rendelhetem (persze már más eladótól)

Talán csak annyi értelme az új A0-A4 szintezésnek, hogy "állítólag" a case-ket gyorsabban intézik az A3-A4-eseknek...

Ám hogy a mai akcióhoz szóljak:
99$ felett -10$, meg volt ez a pont gyűjtős 2$-os kuponom... plusz "mobil appal fizettem"... szal azért ki lehet fogni jó akciókat... de tény résen kell lenni.... (ha nem lett volna ez a -10$ és 2$ és appos mínusz, még úgyis jó áron vettem volna, de ezzekkel együtt laza -20$ spórolás megvolt, ami azért 6E Ft)

Most épp stedycam és WiFi-s IP cam volt a választottam... de pl. néztem SJCAM SJ5000 WiFi-t durván jó áron lehet venni...
~125$ a valós ára (pl. banggood), most meg itt 89$... szal...
https://www.facebook.com/SJ4000HUN/posts/1633492090233307
http://sale.aliexpress.com/__pc/1111_sjcam.htm

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7365) Zoty4 válasza maj-viktor (#7364) üzenetére


Zoty4
őstag

En reggel vettem par aprosagot, aztan egesz nap megbeszelesen voltam. Most probalgatok par kupont bevaltani

Valakinek van tapasztalata a blueaudio markaval? Mennyire strapabiro, mennyire szol jol, agybadugos bluetotthost vennek

[ Szerkesztve ]

(#7366) repvez válasza maj-viktor (#7364) üzenetére


repvez
addikt

Én is szemeztem ezekkel a kamerákkal,de egyenlöre nem tudnám kihasználni.
DE ma ha minden jól megy én is elég jol tudtam sporolni.
Egy xiomi mini AC wifi router , 2 polárkabátot egy bringás táskát és az usb hosszabitót vettem és az eredeti 179 dollár helyett 5 dolláros ALi és 2 dolláros seller kuponnal lett belóle 84 a végosszeg.

Igaz a routerre elment mégegyszer 26 dollár amit jó lenne ha visszautalnának napokon belül.

(#7367) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Ha valaki lát - tud "kihagyhatatlan akciókat" vagy mit vett - ne tartsa magában... :D

én pl. most ez az SJCAM SJ5000 WiFi-t tudom ajánlani, mert ez tényleg nagyon jó áron van az eredeti árához képest (nem csak kamu felárazás - leárazás akció)

Jó persze mindenkinek más az érdeklődése (én inkább így fotós - kam cuccok), meg inkább drágább termékeket próbálok ilyenkorra időzíteni a vásárlással ~100$ / db

(nekem asszem pont tavaly is steadycam-re ment el a 11.11-ere félretett zsém... bár azt eladtam - lenyúlta haver)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7368) Zoty4 válasza maj-viktor (#7367) üzenetére


Zoty4
őstag

Valakinek van tapasztalata a blueudio markaval? Mennyire strapabiro, mennyire szol jol, agybadugos bluetotthost vennek

http://www.aliexpress.com/store/product/Bluedio-New-arrival-Bluedio-Q5-Sport-and-Sweat-proof-Bluetooth-4-1-In-ear-earphones-headset/1405349_32238028092.html

http://www.aliexpress.com/store/product/Bluedio-CI3-Sports-Bluetooth-headphones-wireless-Bluetooth-4-1-Headphones-Headset-Earphones-for-Outdoor-Sports-Gift/1405349_32480640523.html

http://www.aliexpress.com/store/product/Bluedio-i6-Wireless-Bluetooth-4-1-Headset-Earphone-Stereo-Bluetooth-Headset-Sports-Earphone-Free-Shipping/1405349_32240507979.html

Van egy rakat nagyobbacska erteku kuponom, de nem hasznalom fel, azokat at tudom adni masnak?

[ Szerkesztve ]

(#7369) maj-viktor válasza Zoty4 (#7368) üzenetére


maj-viktor
őstag

Múltkor kérdezte valaki itt a Bluedio-s BT bluetooth fülest (headphone)-t, annó valami akcióba vettem az olcsóbb modell-t talán 22$ körül (eredetileg 30$-os áron van-volt asszem), azt sikeresen elnyűttem - eltörtem (bár sokat használtam, de azért röbbet vártam volna időtartamra, hogy kibírja)... a műanyag oldalt eltört, így csak zárt állásban tudom használni (50% partial refundot kaptam miatta)

Aztán vettem egy magasabb modell (aminek asszem beépített rádiója és microSD slotja van), ez már sokkal minőségibb (fém oldalt) így nem fog eltörni...

Hangminőségre viszont meglepődtem, azt hittem szar lesz, aztán meglepődtem elég jó volt

Itt annó valaki a dobozhang miatt panaszkodott, amire írtam is, ha rosszul párosítja előfordul (újrapárosítás után helyreáll), én a Bluedio hangminőségét tudom ajánlani!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7370) Zoty4 válasza maj-viktor (#7369) üzenetére


Zoty4
őstag

Igen, valami remlik, csak nem emlekeztem, hogy e marka volt az. Ra tudsz pillantani a 3 linkre amit bemasoltam, h szerinted melyik lehet jo?

(#7371) maj-viktor válasza Zoty4 (#7370) üzenetére


maj-viktor
őstag

Sajnos az agybadugós fülhallgatókat utálom, én fejhallgatókat vettem!
(szerintem érdemes)

Bluedio HT - t vettem 22$-ért annó (ez elvileg ilyen 30$ a normál ára)
meg
Bluedio T2+ - t 30$-ért (ennek meg 50$)

erről a 2típusról tudok csak személyes véleményt formálni... amúgy magát a márkát ajánlom!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7372) repvez válasza Zoty4 (#7368) üzenetére


repvez
addikt

NEkem a QY7es van és nagyon jól szól a basszusa nagyon jó már aki szereti az ilyet és nagyon jol szigeteli a külső zajokat és jol is illyeszkedik a fülbe.
ez a továbbfejlesztett verziója.
[link]

Az én verziommal egy gond van csak kinaiul tud, a be és kikacsolást kinaiul mondja

(#7373) Zoty4 válasza repvez (#7372) üzenetére


Zoty4
őstag

Mennyire jol viszi at a zenet? Bringazasnal ha a telefon a taskaban van a hatamon, mennyire zavarosan szol, vagy ha a zsebedben van a telefon? van ilyesmiben tapasztalatod?

Maj-viktor: sajna nekem sportolashoz kell, igy a rendes fejhallgato nem jo nekem

[ Szerkesztve ]

(#7374) maj-viktor


maj-viktor
őstag

GB BOY! :D

[link]

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7375) repvez válasza Zoty4 (#7373) üzenetére


repvez
addikt

Én is azért vettem bringázás és futás.
Nem tudom , hogy menynire a füles és mennyire a telefon dolga ez, mert mikor megjött ez a füles akkor a másik szobábol is vette az adást teljesen tisztán mintha vezetékes lenne, aztán 1-2 hónap mulva meg volt, hogyha a comb zsebbe volt és oldalra forditottam a fejem már megszakadt a zene.
DE amikor jó a kapcsolat akkor tisztán és szépen szól.

futáskor sem kell igazgatni,nem akar kiesni a helyéről.

(#7376) Zoty4 válasza repvez (#7375) üzenetére


Zoty4
őstag

Na berendelek egyet innen mert ott van feher is :)
Upsz, ez nem freeshippinges..

[ Szerkesztve ]

(#7377) repvez válasza Zoty4 (#7376) üzenetére


repvez
addikt

Remélem nem fogok csuklani utána :)

az én fajtámon egy kicsit macera a gombokat nyomogatni,de ugysem szoktam olyan sürün váltogatni ,de legalább nem lóbál a nyakamnál vagy az arcomnál az akumlátor vagy a vezérló egység futás közbe.

(#7378) Zoty4 válasza repvez (#7377) üzenetére


Zoty4
őstag

En is nagyon remelem :)

(#7379) Zoty4


Zoty4
őstag

Hogy tudom kivalasztani melyik kupont szeretnem felhasznalni?

(#7380) Zoty4


Zoty4
őstag

Valaki meg tudna mondani, hogy az az alis kupomt, hogy lehet a vasarlaskor kivalasztani?

(#7381) kirkri válasza Zoty4 (#7380) üzenetére


kirkri
addikt

Miután rányomtál a Buy all gombra, a következő oldalon alul találod az "Apply AliExpress Coupon:" és ott lenyitva vannak az elérhető kuponok. Viszont nem jól gondoltam, csak egy kupon választható, pedig azt hittem, hogy különböző típusú (nem összegű) kuponok egyszerre is érvényesíthetőek. (Vagy csak én nem találtam meg a módját.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7383) Woodslave


Woodslave
nagyúr

bankkártya adatok tekintetében mennyire megbízható? Ebből a szempontból nyugodtan vásárolhatok?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7384) molvany válasza Woodslave (#7383) üzenetére


molvany
senior tag

Már kb. 2 éve Erste Maestro - val fizetek ( gond nélkül ).

WhatsApp :+491737182060

(#7385) Vertigo18 válasza Taktoj (#7342) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi, ez nekem király lesz, nejemnek messze a konnektor...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#7386) Tibi25


Tibi25
újonc

Sziasztok! Én azt szeretném kérdezni, hogy amit megrendeltem terméket, azt házhoz szállítják, vagy el kell mennem érte valamelyik postára? Valamint ha több cégtől rendeltem, akkor több időpontban jön majd meg igaz? Köszönöm a válaszokat!

(#7387) kirkri válasza kirkri (#7363) üzenetére


kirkri
addikt

Ma nagyon amatőr dolgot követtem el. :B

Említettem az előző hozzászólásban, hogy egy 20 dolláros reklamáció kapcsán az eladó ajánlott egy 10 dolláros visszatérítést. Azonban ezt ma reggel megváltoztatta, amit én nem vettem észre. Az új ajánlat szerint küldjem vissza a terméket és küld újat Mivel reggelre eldöntöttem, hogy elfogadom a 10 dolláros ajánlatot, így belépés után rányomtam az accept gombra. Abban a pillanatban észre is vettem, hogy változott az ajánlat és 0 USD refund szerepel ott, de akkor már késő volt. :W

Írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy véletlenül rosszat fogadtam el és tudná-e módosítani. Azt írta vissza, hogy adjak meg egy kamu TN-t a visszaküldésnél és azzal az eladóhoz lép a folyamat. Neki eszkalálni kell a kamu TN-t és ezután az ügyfélszolgálat tud módosítani az ügyön. Hááát kíváncsi vagyok.... Sok buktatót látok az ügyben. Mindenesetre a chat képernyőt lementettem, hogy tudjak mire hivatkozni.

(#7386) Tibi25: Természetesen kiviszi a postás. Különböző időpontokban várhatóak a csomagok, mivel nem egy eladótól rendelted a termékeket.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#7388) Tibi25


Tibi25
újonc

Köszönöm a gyors választ kirkri ! :)

(#7389) zsolt19900


zsolt19900
őstag

vásároltam motorra egy ledpárt, amit hazakísérő fénynek szeretnék használni, de modult azt elfelejtettem hozzá venni

van esetleg valakinek tippje, hogy milyen modult érdemes venni aliról vagy bangoodról? köszönöm

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#7390) #16729600 válasza kirkri (#7387) üzenetére


#16729600
törölt tag

Epic fail. :K Legszívesebben rávernék a kezedre ( sarokba állítanálak ). :D

(#7391) kirkri válasza #16729600 (#7390) üzenetére


kirkri
addikt

Szégyenlem is magam. :B
Önként beállok a sarokba. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#7392) agroman


agroman
senior tag

nah..szoval az elmult nap nagy tanulsagai kozul az egyik, mar csak azert is mert paran lehulyeztek azokat akik 9:00-kor azonnal elkezdtek a vasarlast:

aki nem 9:00-kor veszi meg az akcios cuccokat az rafaraghat, mert siman visszaemeli az elado az arat par darab utan. es ha meg zoldfulu (vagy nem emlekszik az akcios arra), akkor siman meg is veszi abban a tudatban hogy joljart..

------

(#7393) frovery válasza kirkri (#7345) üzenetére


frovery
senior tag

Köszi az infót. Alin meg is rendeltem. Ami tegnap 15dolcsi volt, ma már csak 10.40 :) 2.47-ért Hong-Kong postával rendeltem. Kiváncsi vagyok milyen TN-t ad :)

Majd beszámolok a fejleményekről. :K

[ Szerkesztve ]

(#7394) kirkri válasza agroman (#7392) üzenetére


kirkri
addikt

Szerintem nem hülyéztek le senkit. (direkt visszaolvastam a topikban)

Valóban volt olyan, hogy emelt az eladó, de ennek ellenkezőjét is tapasztaltam, hogy volt olcsóbb az eredetileg kinézett ajánlattól. Gondolom az lehetett a dolog háttere, hogy volt olyan eladó, aki reggel szétnézett, hogy övé-e a legjobb ajánlat, majd csökkentette az árat.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7395) gabx76


gabx76
senior tag

Őszintén szólva azért most egy kicsit örülök, hogy vége ennek a nagy 11.11-nek.
Végre lehet majd megint mindent normális áron venni, akkor, amikor kell, és nem kell megvárni, hogy a hetekkel később kezdődő "akcióra" visszaálljanak az árak... :C

Nem mondom, hogy nem jártam jól a tegnapi nappal, de van amit megrendeltem volna korábban. Ami pl. karácsonyra kellett, azt vehettem volna olcsóbban is, ha nem emelgetik az árakat összevissza.

(#7396) kirkri válasza gabx76 (#7395) üzenetére


kirkri
addikt

Én is így voltam vele, hogy már korábban rendeltem volna.

Pár terméknél érdekes jelenséget fedeztem fel az árakkal kapcsolatban a megfigyelt termékeimnél.

Vegyük az eredeti árat A-nak.

11/11 előtt felvitték Ax2 árra a terméket. Majd 11/11 alatt lett A-1 dollár. Most 11/11 után lett A+1 dollár. Nem tudok másra gondolni, mint, hogy a tegnap elbukott 1 dollárt így próbálják visszaszerezni. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#7397) Woodslave


Woodslave
nagyúr

még egy kérdés még akciósan "megvettem" de nem fizettem. Most kaptam emailt hogy fizessek az ár a korábbi pedig amúgy már felment, de a fizetésnél eredeti összeget vonja majd le remélhetőleg. Jól gondolom? :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7398) repvez


repvez
addikt

Nekem még mindig van egy kis hiányérzetem, mert a duplán kifizetett termékről mindig nincs infóm, hogy a plusz árat mikor kapom vissza.

A másik, hogy a mobil appnál azt amelyikre duplán fizettem az máshol szerepel mint a többi.A másikak már a awaiting shipping részben vannak ez az egy meg még a fizetés megesősitésre vár.
A honlapon meg mindegyik egyhelyen van .

(#7399) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Magáánszemélyként alibaba s rendeléses tapasztalata van e valakinek esetleg?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#7400) kirkri válasza Woodslave (#7397) üzenetére


kirkri
addikt

Fizetés előtt kiírja az összeget, ott látod, hogy mit kellene kifizetned.
Én a biztonság kedvéért azért 8:55-kor kifizettem minden vásárlásom.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.