Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-01 16:44:28

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) galoslac


galoslac
tag

Ali kuponos játék

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#36902) ecaddsell válasza V/ (#36885) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

Egyébként mostanában nekem úgy tűnik leálltak az észt postáról és áttértek a svéd postára az alis szállításnál. Nem tudom miért van így, de tippem szerint a hosszabb leállás (akadozás) miatt lehet nem volt elég csomag.

Más: Nem lehetne ezt az alis játékot külön topikba tenni? Engem kezd zavarni, hogy a hsz. fele olyan dologról szól, hogy ha beszervezed az összes ismerősöd akkor lehet nyersz valami minimális összeget és a beszervezettek köre aligha innen fog kikerülni mert aki itt van az már többnyire alapból használja az alit (azaz nem új)...

(#36903) V/


V/
Topikgazda

Szeretném kérni hogy a játékos téma legyen visszafogottabb.
Megosztva a link, ha betelt észreveszi aki jelentkezne,
nem kell bizonygatni a csatlakozást, az aki indította látta és
nem kell külön köszönetet mondani.
Ne csak ezzel legyen már tele a topik, ez nem a fő vonal.

(#36904) V/ válasza ecaddsell (#36902) üzenetére


V/
Topikgazda

Már írtam pár napja, ez a helyzet a játékkal, amíg te írtál addig ettől függetlenül kértem hogy megfelelő szintem maradjon. De ezt is folyamatosan írogatom.
Máshol is van ilyen gond, ott vannak akik azóta nem látogatják a topikot, mert nem egészséges az arány. Sajnos én nem tudom ezt feloldani.

[ Szerkesztve ]

(#36905) Lucho7


Lucho7
tag

Ali kuponos játék [link]

(#36906) ecaddsell válasza V/ (#36904) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

Oksa, nagyon nem vigasztal, hogy máshol is ez van, és hihetetlen mennyire sokan képesek bedőlni egy ilyen olcsó (mert azért senki se higgye, hogy többet fognak erre a marketing kampányra költeni mint amennyit nekik hoz) trükknek.

(#36907) Robyka


Robyka
aktív tag

Kupon játék [link]

(#36908) KutyiHU válasza ecaddsell (#36906) üzenetére


KutyiHU
tag

Ne félj, csatlakozz te is az ördögi körhöz :DD

(#36909) szuszinho válasza KutyiHU (#36900) üzenetére


szuszinho
őstag

De 12 óránként is csak újat tudok indítani.
Játék [link]

(#36910) Minstrel


Minstrel
senior tag

Termék nem érkezett meg és kicsúsztam a dispute időből, mert nem figyeltem és megérkezettnek jelölte közben a rendszer. 11.11 akcióban vettem, követési szám van, de csak ezt írja azóta is:

2019-11-16 15:23
Logistics order created

Írtam az eladónak, három hete küldi a refundot, szerintem csak blablázik.

Lehet ilyenkor még valamit tenni vagy ezt buktam?

(#36911) p.t.r válasza ecaddsell (#36906) üzenetére


p.t.r
aktív tag

Én tegnap próbáltam először. Azóta kaptam egy 2/1 és egy 5/4 dolláros kupont, szoval.. abban viszont V/-nek adok igazat, hogy diszkréten, talán annyira nem zavaró

(#36912) cof válasza Minstrel (#36910) üzenetére


cof
veterán

Az ali már nem tud segíteni, kicsúsztál a védelmi időből bőven.

Az eladó meg nem ismeri a bankszámlád, így oda biztos nem tudja visszajuttatni. Csak terel, paypal-ra szoktak ilyenkor visszaküldeni pl.

Fel sem lett adva ráadásul, csak kikérte a számot.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36913) Minstrel válasza cof (#36912) üzenetére


Minstrel
senior tag

Köszi. Megírtam neki paypalomat, hátha normális lesz és elküldi.

(#36914) fairi


fairi
addikt

Erről az új Ali standard shippingről mit érdemes tudni:
AliExpress Standard Shipping LP00164805525840
caiano már mutat nyomkövetést, de többi oldal nem. Ajánlott levél lesz később, vagy sima levél, vagy ez is Meestnél köt ki?

[ Szerkesztve ]

(#36915) khmmmm


khmmmm
tag

Kuponos játék: [link] (sajnos egyre kisebb kuponokkal :O )

(#36916) ecaddsell válasza fairi (#36914) üzenetére


ecaddsell
aktív tag

Nyomj a Track Order-re majd menj le a Logistics company-ra. Ott kell legyen, vagy ha nincs akkor még nem lehet tudni. Egyébként a Meest helyett lehet svéd posta van.

(#36917) Myers


Myers
senior tag

Mi a helyzet a következő esetben? Feltételezés: 1 rendelésben 2 külön eladótól rendelek 2 terméket, 4+3$ értékben, felhasználok egy 3$-os kupont, így fizetek 4$-t. A 4-eset elküldik, a 3-asat nem. Ez esetben lesz valami refund, vagy olyan mintha vettem volna egy 4$-os tételt 4$-ért, a kupon meg mintha nem is lett volna? :F

Játékom: [link]

http://www.muszaj.hu/

(#36918) cof válasza Myers (#36917) üzenetére


cof
veterán

Ha egyszerre vetted akkor megfelezi a kupont, nézd meg a financial rész alatt. Szóval az nincs összefüggésben azzal, hogy nem adta postára.

Refund annyi lesz amennyit levontak a kártyáról arra a tételre, kupon ugrott.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36919) V/ válasza fairi (#36914) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudom hányszor írjam le ha nem észt postai azonosító számot kap az AliExpress standard shipping, akkor az normál módon jön, Magyar Posta nem könyvelt.
Ez nem e-packet véletlenül? Az Order fül és lent jobbra?
De ez nem új, ez a normál. És épp 7:45-körül foglalkoztunk ilyesmi témával.

[ Szerkesztve ]

(#36920) fairi válasza ecaddsell (#36916) üzenetére


fairi
addikt

Logistics company:
AliExpress Standard Shipping

nem lettem ezzel előrébb

(#36921) fairi válasza V/ (#36919) üzenetére


fairi
addikt

nincs semmi adat, sehol se, csak az a szám:LP00164805525840 nem ismeri fel semmiféle nyomkövető, csak a cainiao

(#36922) agroman válasza fairi (#36921) üzenetére


agroman
senior tag

parcelsapp.com

------

(#36923) V/ válasza fairi (#36920) üzenetére


V/
Topikgazda

Mit szeretnél tudni? Ennél több nincs: Magyar Posta nem könyvelt.
A szállítás várható időtartama adott.

(#36924) V/ válasza fairi (#36921) üzenetére


V/
Topikgazda

Mikor adták fel, eltelt már 5-10 nap?
De amit agroman is írt ott mi látjuk, nem véletlenül ajánljum ezt akereseőt, ha véletlen kapna egy másik mondjuk postai azonosítót azt is mutatja.

(#36925) UzziVp


UzziVp
tag

Ali kuponos játék [link]

(#36926) internetezoo


internetezoo
senior tag

Seller's Shipping Method - FR: belga postával adták fel, 4 napot pihent majd elindult és aznap délután Budapesten volt. Itt is pihent 4 napot. Rendes nyomkövetője volt, de mégis egy hasznavehetetlen 8 számot adott meg. Csak tudnám miért jó ez az eladónak.

(#36927) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Kupon: [link] - köszönöm :R

(#36928) laca500


laca500
aktív tag

Sziasztok!
Lehet, hogy kicsit sűrű vagyok, de már nagyon kellene a csomagom tartalma, és mivel tapasztalatlan vagyok az Alin való rendelésekben itt próbálok valami hasznos infóhoz jutni!
Szóval itt van ez a 3 csomag, 1 eladótól, ami január 22 óta állt egy helyben, majd most február 27.-én lett egy olyan bejegyzés, hogy átadva a légitársaságnak és elhagyta Kínát! Viszont azóta semmi. Most ez a repülő eltévedt, hogy nem érkezett meg sehová? Több helyen is néztem a nyomon követést és mindenhol ez az utolsó bejegyzés, kivéve a Magyar postát! Itt semmi nyoma nincs, hogy elhagyta volna az országot! (jan. 10.-i rendelés)
Érdemes kérni a védelem meghosszabbítását? Vagy ez már inkább felejtős? Lehet jobban járok és hamarabb megkapom a cuccomat, ha visszakapom a pénzem és újra megrendelem?
RV320749431CN
RV320748541CN
RV320748440CN

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#36929) MunezXBK válasza laca500 (#36928) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem egy csomagom 02.09.-én szállt repülőre, azóta sincs róla hír. :D

(#36930) V/ válasza laca500 (#36928) üzenetére


V/
Topikgazda

Mennyi nap van még hátra a szállítási védelmi időből?
De január 22 és február 19 közt ezek nem mozogtak, mert 23 volt az utolsó járat idefele, de akkor már a kifelé történő vámoláson át kellett volna esniük, ami 2 nap alatt biztos nem történt meg.
Szerintem kérj egy 15 napos emelést ha annál kevesebb van. 27-től számolhatod auz indulást akár 2 hét is lehet mire itt lesz.
Nekem is van így több küldeményem, majd ideérnek.

[ Szerkesztve ]

(#36931) galoslac


galoslac
tag

Ali kuponos játék

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#36932) laca500 válasza V/ (#36930) üzenetére


laca500
aktív tag

Szia!
4 nap van még a védelemből, 10.-én jár le.
Én is 2 hét emelésre gondoltam, azalatt talán ide érhet!
Azért parázok egy kicsit, mert nem kis összegről van szó (100$), és már az is elég fura, hogy minek küldte 3 külön csomagként ugyan azt a rendelést, a csomagok követése meg mindenhol percre pontosan változik mind a háromnál!
Mert mi van akkor ha a 3-ból 1 mondjuk nem érkezik meg! Na mindegy, kérek 15 nap hosszabbítást, aztán majd meglátjuk mi lesz!
Ha most kérem a 15 napot, akkor az 10.-től kezdődik!?
Valahol azt olvastam, talán itt, hogy ritkábban jönnek a csomagos repülők Kínából! Talán hetente, vagy ritkábban! Jól emlékszem erre?

[ Szerkesztve ]

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#36933) V/ válasza laca500 (#36932) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd amit beír, elméletben hosszabbodna onnantól.

(#36934) laca500 válasza V/ (#36933) üzenetére


laca500
aktív tag

Rendben, köszi.

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#36935) KutyiHU válasza galoslac (#36931) üzenetére


KutyiHU
tag

Kuponos Játék: [link]

(#36936) UzziVp


UzziVp
tag

Ali kuponos játék [link]

(#36937) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

[link] kuponos játék és kacagás

(#36938) fairi válasza V/ (#36924) üzenetére


fairi
addikt

Eddig az Aliexpress csomagok valami szinten követezhetőek voltak, mostantól kb lesüllyedt a yanwen szintjéig? És kamu adatokat fog generálni?
cainiao szerint már rég elhagyta az első állomását, de parcelapp ezt nem látja.

(#36939) hevizms


hevizms
addikt

Sziasztok.
Rendeltem egy ip kamerát az alin és ezt az üzenetet kaptam az eladótól: sorry, delete your orders, your side has a limited from chinese products, all return to us.

Nos ha törlöm a megrendelést,akkor mi a biztositék hogy visszajüldi a pénzem?Vagy nem tud becsapni ha törlöma rendelést?
Bocsi ha láma a kérdésem,de addig nem merek a törlésre nyomni míg nem nyugtat meg valaki hogy ezzel semmi baj nem lehet :R Ez található a mobilos nézetben :

[ Szerkesztve ]

(#36940) cof válasza hevizms (#36939) üzenetére


cof
veterán

Nincs miért csalnia, illetve nem tud a pénzeddel. Az alinál van mindaddig amíg nem igazolod vissza a megérkezést, vagy a kb. 60 nap nem telik le a feladástól.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36941) hevizms válasza cof (#36940) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm. Akkor csak töröljem és majd jön vissza a pénz? Vagy jeleznem is kell ezt valahová az Alin belül?Vagy ők honnan tudják meg hogy mi történt?Bocs de ilyen esetem még nekem nem volt. :R

(#36942) cof válasza hevizms (#36941) üzenetére


cof
veterán

Igen, csak töröld. Az eladó majd jóváhagyja és az ali visszaküldi a pénzt a számládra. De ez mostanában lehet 2 hét is, de akár pár nap is.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36943) hevizms válasza cof (#36942) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm szépen a segítséget.
Töröltem,megírtam neki az üzenetben hogy töröltem,erre azonnal jött egy válasz hogy küldi később a terméket???? Noooormális?

(#36944) cof válasza hevizms (#36943) üzenetére


cof
veterán

Szoktak ilyet csinálni...

Ha nem lett Closed a rendelés, akkor még folyamatban van az üzlet, tehát ha awaiting shipping-et látsz, van még belőle 5-6 nap? Mert ha lejár a visszaszámláló és nem adja fel, akkor is automatikusan Closed lesz a rendelés, és majd visszakapod a pénzt.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36945) hevizms válasza cof (#36944) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm. Most egyelőre a törlésre várakozás van. 24 órán belül kell az eladónak reagálnia,ha nem teszi meg akkor magától törlödk.Vagy valami ilyesmi van írva :)
Your order cancellation request is pending the supplier's approval. Seller will usually response to your cancellation request within 24 hours(this applies only to sellers shipping from China). If there is no response within that time, your cancellation will be approved automatically.
Reason for Cancellation: The seller is unable to ship my order by the selected shipping method

(#36946) khmmmm


khmmmm
tag

Kuponos játék: [link]

(#36947) Greeny28


Greeny28
újonc

Sziasztok!
Bocsi előre is a buta kérdésért...
Nemrég rendeltem egy okosórát, ami kb 50000 huf. Ő most vám köteles? Valahol olvastam hogy 150 euróig nem... Közben a rendelés nyomkövetése ezt írja:Az OverSeas Postal Admin-hoz feladása (Az SG/SIN-től a HU/BUD-ig) ez mit jelent? Köszi előre is.. Bocsi de tök hülye vagyok hozzá, és most rendeltem Aliról ekkora összegért elöszőr életemben

(#36948) szuszinho


szuszinho
őstag

Játék [link]

(#36949) tahepa válasza Greeny28 (#36947) üzenetére


tahepa
senior tag

el kell olvasni az osszefoglalót
VÁM nincs ÁFA van a te esetedben.( ha megfognak)

[ Szerkesztve ]

(#36950) galoslac


galoslac
tag

Ali kuponos játék

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.