Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36451) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sziasztok!

Lehet tudni, hogy ez a kuponos játék meddig tart?

Köszönöm! :R

(#36452) V/ válasza MunezXBK (#36450) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem, hanem német postai azonosítót kapott, a tied kínai posta azonosító ami majd Kínából jön ide, az övé megy Németországba elsőként és onnan jön ide. Szoktak küldeni svéd, holland, német, észt postával is Kínából.

(#36453) V/ válasza szemmelver (#36451) üzenetére


V/
Topikgazda

Amíg meg nem unjuk. :O
Nem éri meg a fáradságot, de ti tudjátok.

Ha már megint felmerült a játék, itt a játékszabály, értelmezzétek, de azért nem menjünk el abba az irányba hogy minden apró-cseprő dolog kerüljön kibeszélésre és erről szóljon a topik

(#36454) Micsurin válasza V/ (#36449) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Oh köszönöm :R
Pontosan mi kellhet? PayPal számla?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36455) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Írtam az eladónak, hogy mikor tudja feladni a terméket.
Ez a válasz. Mit jelent.
"hello,please make order,we will ship it ASAP"

(#36456) V/ válasza internetezoo (#36444) üzenetére


V/
Topikgazda

Figyelmesen kérem a linkeket megadni ami nem működik azt hiába teszi be bárki is.
Ez a jó linked:
(#36444) internetezoo hsz
Nekem ilyen van: link

(#36457) MunezXBK válasza V/ (#36452) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem megy oda, Németországban élek. :B

(#36458) V/ válasza Micsurin (#36454) üzenetére


V/
Topikgazda

Attól függ hogy hol vetted.
Ha AliExpress lenne, akkor az Összefoglaló 7. Az AliExpressen megvásárolt termékek vámkezelési szabályai
Ha Banggood akkor annak topik Összefoglalójában a 8. Vámügyintézésről néhány gondolat, de GB esetén is hasonló.
Ha eBay akkor annak a topik Összefoglalójában a 19. Vámügyintézésről néhány gondolat

[ Szerkesztve ]

(#36459) Micsurin válasza V/ (#36458) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi, egyik se. Márka kereskedés weblapja. Nem offolok tovább átmegyek a másik topikba! :R

Köszönöm a választ!

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#36460) Zoli-bácsi válasza V/ (#36453) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Szerintem semmi fáradtság nincs benne, már az ötödik 2/1-es kupont szereztem és lőttem el apróságokra.(telefon tartó, kábel, stb.) Igaz én csak annyit csinálok hogy rákattintok az itteni játék linkekre.

(#36461) V/ válasza Zoli-bácsi (#36460) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha te csinálnád linket akkor arra értem a munkát és 2/1 hát mit is mondjak, nem éri meg az energiát, mert én nem használom, mégis foglalkoznom kell vele.
Lényeg az hogy értelmesen legyen itt megadva, de nem kéne nagyon agyalni rajta, mert a topik nem egészen erről szólt.
Nem igazán volt itt játékra szükség, attól félek hogy itt is az arányok el fognak tolódni a nem megfelelő irányba.

[ Szerkesztve ]

(#36462) w.miki válasza V/ (#36453) üzenetére


w.miki
veterán

Szerintem jó játék, ingyen kaphatunk kuponokat. Még akkor is nyersz pár száz ft-ot, ha senki nem csatlakozik hozzád. A kuponokat pedig fel is tudtam használni, és van m ár, amit postára is adtak.
De részemről úgy néz ki vége, nem enged játszani, "biztonsági okok" miatt :(
Lehet észrevették, hogy gombnyomó app-al próbálkoztam?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36463) V/ válasza w.miki (#36462) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha csak játszani nem engednek akkor az még jó, aztán ha vásárolni sem, az már nem egészen.

(#36464) elistvan


elistvan
senior tag

Nekem az appban meg sem jeleik ez a kuponos cucc pedig most frissítettem azt. Hol van melyik menüben?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#36465) w.miki válasza V/ (#36463) üzenetére


w.miki
veterán

Azt még nem próbáltam :(
Az is elképzelhető, hogy teljesen letiltanak, vásárolni sem tudok? Olyankor mit lehet csinálni?
Írni sem lehet nekik? Csak az EVA robot érhető el, sablon válaszokkal?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36466) fairi válasza elistvan (#36464) üzenetére


fairi
addikt

menüben sehol, csak másik ember linkjéről láthatód. És csak appon belülről, böngésző nem játszik. Valaki meghív linkjével és játék után te is kapsz linket, amit megosztasz, és ez megy addig míg a Föld lakossága is kevés lesz hogy mindenki kapjon nagy értékű kupont :)

(#36467) elistvan válasza fairi (#36466) üzenetére


elistvan
senior tag

Hogy lehetne egy ilyen linkhez hozzájutni?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#36468) w.miki válasza fairi (#36466) üzenetére


w.miki
veterán

vagy le is tilthatnak :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36469) V/ válasza elistvan (#36467) üzenetére


V/
Topikgazda

OLVASS VISSZA! Légy szíves :R

[ Szerkesztve ]

(#36470) cof válasza fairi (#36466) üzenetére


cof
veterán

Lehet én látom rosszul, de elég hozzá egy társaság.

Szerzek egy linket, meghívok 3 embert, másnap a 2. hív meg minket hármunkat és így megy körbe a dolog, minden nap nyer valaki nagyobbat. Nem kell hozzá mindig új ember.

De én is fenntartásokkal kezelem, mert az app-ban nekünk nem elérhető. A 11.11 játékok igen, szóval ez régiós játék, csak kiskapuval kijátszható.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36471) V/


V/
Topikgazda

Ha ez egy "kiskapus" dolog és "megsértődnek" az AliExpress szabályai mert magyar regisztráció esetén nem érvényes, akkor itt megy a kukába a játék téma. Én úgy gondoltam hogy ez trükközés nélküli dolog, csak a mobil app kavarja meg.

[ Szerkesztve ]

(#36472) timolya


timolya
csendes tag

Sziasztok!
A 01.18an rendelt csomagom még mindig nincs feladva, van még értelme várakozni?
Illetve ha most rendelnék hol tudok utána nézni, hogy akkor onnan rendeljek ahonnan valószínűleg fel is adják?

(#36473) cof válasza V/ (#36471) üzenetére


cof
veterán

Persze, hogy az. Ha nekünk is játszható lenne, az app-ban lennie kellene valami utalásnak rá vagy külön menünek.

Mint a 11.11 játékok esetén.

Viszont a szabályzatban nem írja, hogy régiós játék XY ország vehet csak részt rajta, de inkább azt mondom, hogy nem normális dolog ha csak linken keresztül lehet megtalálni, és az app-ban amúgy meg nekünk nem.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36475) V/ válasza timolya (#36472) üzenetére


V/
Topikgazda

Kérdezz az eladóra rá, mert szerintem nagyon közel van a feladás zárási idő.

(#36476) V/ válasza cof (#36473) üzenetére


V/
Topikgazda

Szóval nem tűnik kukázandónak, én sem látom a korlátozás, de hogy a kezdő játék oldala az hol van azt nem tudom, mert mintha kapott, örökölt linkkel lehetne csak indítani és ez zavaró, valaki csak elindította ezt a piramis építést.
Viszont vannak app linkek és vannak mobil böngészős verziós linkek is.
Persze aki először látja meg ezt a témát, az esetleg ha rákeresne a topikban akkor egyszerűbb lenne a dolog.

(#36477) regos


regos
tag

üdv. Rendeltem ,sokáig nem adta fel az eladó az ismert okok miatt. Megbeszéltük,hogy nem várok tovább nyissak disputot és visszaadja a pénzem. Megtörtént. Ma írta ,hogy zárjam a disputot mert tudja küldeni a cuccot. Ha zárom,akkor mintha mi sem történt volna és minden marad a régiben. Ha valamit kusmusol akkor nyithatom újra?

(#36478) cof válasza regos (#36477) üzenetére


cof
veterán

Nem tiszta nekem...

Ha nem adta fel akkor awaiting shipment státuszban van a rendelés, itt nincs dispute, csak cancel order, és el kell az eladó fogadja, ha nem fogadja el lejár a visszaszámláló és automatikusan closed lesz a rendelés.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36479) regos válasza cof (#36478) üzenetére


regos
tag

20 napot vártam, adott valami hamis TN-t. Mikor rákérdeztem akkor mondta,hogy még nem adta fel mert virusmizéria van....Disput in progress van full refundra még vagy 2 nap van hátra. De akkor jobban járok ha hagyom végigmenni és kapom a refundot?

(#36480) V/


V/
Topikgazda

A mobil böngészőben ez a játék oldalának a linkje

https://sale.aliexpress.com/__mobile/cash_brother_m.htm

(#36481) pibácsi


pibácsi
senior tag

Kérdezném, hogy akkor mit tegyek, ha a febr.12-én megrendelt árút még most is úgy jelzi, hogy "Awaiting Shipment: Will be shipped within: 5 days, 5 hours, 58 minutes" és "Extend processing time" -azaz hosszabbítást kér, vagy álljak el a megrendeléstől. Én szívesen elállnék, de a lenyílóban mit válasszak. Ha meghosszabbítom, biztos, hogy feladják? Most volt nekik ünnep febr.18-ig, lehet, hogy a miatt nem küldik?

" V/Topikgazda" a multkori kosár leállás valahogyan rendbejött. A mai napon már nem azt írja, hogy üres a kosaram, hanem beadja a betett árúkat, pedig minden maradt a régiben, mert átmentem a Comodo Dragon-ra. Most viszont a régi helyén is működik. Nem lehet ezt érteni.

(#36482) cof válasza regos (#36479) üzenetére


cof
veterán

Akkor feladottnak van jelölve, az más.

Milyen indokkal indítottál dispute-t? Ha te zárod a kérésére utána már nem nyithatod újra, és viszlát pénz.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36483) regos válasza cof (#36482) üzenetére


regos
tag

Buyer requested a refund
Dispute Reason:No tracking information
Proposal:Refund US $
Comments:He did not give up the package even after 22 days.Add fake tracking number.Prefer full refund.

(#36484) V/ válasza cof (#36482) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez csak akkor igaz ha amikor indította az már a szállítási védelmi idő lejárta után történt és a dispute nyitásra rendelkezésre álló 15 napból már nem lenne hátra több.

(#36485) regos válasza V/ (#36484) üzenetére


regos
tag

Akkor úgy járok a legjobban ha megvárom a 2 napot és esetleg dönt az Ali? Egyik általam ismert nyomkövető se látja ,valószínű csak kikért egy TN-t.
YT-s TN.
Ha visszajön a refund akkor esetleg megrendelem ujra ha úgy érzem....?

[ Szerkesztve ]

(#36486) cof válasza regos (#36483) üzenetére


cof
veterán

Ok, én megvárnám míg feladja, és küld egy trackinget, utána zárnám csak. Persze attól függ, hogy mennyi idő van még vissza, ha még 30+ nap a delivery akkor bevállalható a dolog.

Meg ez értékfüggő is, 2$-os tételhez pl. nem fognak háztól-házig követhető TN-t adni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36487) V/ válasza pibácsi (#36481) üzenetére


V/
Topikgazda

Ami összefüggőt a karanténos időszakkal annál az AliExpress azt adta meg hogy a utolsó, az Other reasons választandó, de a nincs rá szükségem, az első is jó a I do not need this order any more

(#36488) regos válasza cof (#36486) üzenetére


regos
tag

Csak Awaiting delivery van...
30usd-s.

[ Szerkesztve ]

(#36489) cof válasza regos (#36488) üzenetére


cof
veterán

30 USD-re azért már járna a háztól-házig követés. Mennyi idő van még vissza az awaiting delivery-nél? Ott megy egy visszaszámláló, ha csak napok akkor refundot kérnék, mert ha lejár az idő onnantól van még 15 napod nyitni disputet. Kínai csomag gondolom, ha 30 napnál kevesebb van, én refundot kérnék, és újból megvenném.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36490) regos válasza cof (#36489) üzenetére


regos
tag

Köszönöm a válaszokat.
Így lesz.refund és esetleg újrarendelem.
üdv

(#36491) pibácsi válasza V/ (#36487) üzenetére


pibácsi
senior tag

Köszi a választ. Még várok 4 napot, és bejelzem az "Other reasons" pontot. Remélem, visszadják a pénzemet. Ilyenkor az a baj, hogy rendelhetem még egyszer, mostmár máshonnan persze.

(#36492) agroman


agroman
senior tag

(#36493) V/ válasza pibácsi (#36491) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem szó nélkül visszaadták, csak a pénz ideérkezés volt pár nappal több az eddig megszokottól.

(#36494) fairi válasza w.miki (#36468) üzenetére


fairi
addikt

9. játék után tiltás kaptam. 10. játék eredményét nem tudom begyűjteni. Security reason miatt pampog, nem tudom kikerülni.

(#36495) cof válasza fairi (#36494) üzenetére


cof
veterán

Akkor ennyi lehet a limit. Végtelenségig én sem gondoltam, hogy ez mehet.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#36496) INGJOKE válasza fairi (#36494) üzenetére


INGJOKE
veterán

looool

(#36497) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hali!

Másnál is akadoznak a feladások mostanság? Hónapban a megrendelt cuccok felét adták még csak fel kb. Amiket rendeltem, azoknál nem volt odaírva, h szabin lenne az eladó. Van amit már 3-án megrendeltem és még fel sem adta.

Egy valamit viszont nem értek. Van ilyen visszaszámláló a termék alatt, h ha lejár és még nincs feladva, akkor automatikusan visszautalja a pénzt az Ali. Amelyik terméknél néztem, ez a számláló lejárt, majd belekezdett még egy 5 napos visszaszámlálásba.. Most akkor ez hogy van?

(#36498) V/ válasza fairi (#36494) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak kérdezem akkor mennyi kedvezményt lehet, tudtál összeszedni és felhasználni?

Lehet hogy aktiválnom kell a játékosvédelmi intézkedéseket? ;]

Mindenki a saját felelősségére vegye igénybe a játékot és semmiféle garancia vagy követelés nem támasztható az itt olvasható a játékhoz kapcsolódó hozzászólások alapján. :Y

(#36499) V/ válasza KisTücsök (#36497) üzenetére


V/
Topikgazda

Ami lejárt az leszokott járni, nem igazán van automatikus hosszabbítás, bár te kérheted. De annyi volt hogy az AliExpress felnyomta 16-20 napokra, viszont úgy a hétvégétől visszaállt a normál 5-7 naposra a számláló, lehet hogy ezt láttad.
A hónap elején rendelt dolgaid lényegében 18-ától számolandó hogy rendben jönnének, de január 23 és február 3 közt nem volt kiléptetés, ezért nagyon sok küldemény van, hiába akarná feladni az eladó ha nem fogadják be.

[ Szerkesztve ]

(#36500) HornedReaper válasza w.miki (#36465) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Téged már nem először tiltanak le, nem? ;) Korábban is volt hogy nem tudtál vásárolni. Ilyenkor jöhet a képbe közös IP-címről kuponok igénylése / közös bankkártya több accounton

Keress kínai shopokhoz kuponokért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.