Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-01 16:44:28

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36651) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Rendeltem valamit az aliról, meg is jött de nem konkrétan azamit rendeltem. ( egy tv box)
A paraméterei kb ugyanazok, csak a design más. ( az alapok is azért) Éppen azért rendeltem olyan típust is mert tesztelésre kellene.
Ilyenkor írjak nekik? Mit szoktak ilyenkor csinálni?
Vagy én mit csináljak? Ne adjak 5 csillagot? ( nem vagyok annyira jártas még az alis reklamálásban :( )

(#36652) V/ válasza Makifeju (#36649) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem csak 22-én vásároltnál emelkedett a hátralévő 3 nap 16-ra, az összes még késésben lévőt feladták tegnapig.
A 2 hónap egy kicsit túlzó feladásra, mert akkor még nem voltak csúszások, viszont január 24 és február 3 közt holt időnek számolható, de azon felül ezek a 16-18 nap volt csak.

(#36653) V/ válasza mexel (#36651) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem tetszik akkor kérj kárpótlást, de nem a hozzá csatolt monitor, TV képernyőn lévő dologban gyönyörködsz? ;]
A kinézetet hogy teszteled?
Sok lehetőséged nincs. mert ha tényleg nem megfelelő akkor saját költségeden tudod csak visszaküldeni hogy megkapd a pénzed.
Ha tudod számszerűsíteni hogy mennyivel ér ez neked kevesebbet, akkor azt pénzben kárpótlásként kérheted, mivel nem fele meg a leírásnak. Az értékelés -egyéni vélemény- nem lényeges. Mert ha úgy gondolja a negatív értékelést kérheti törölni.

(#36654) mexel válasza V/ (#36653) üzenetére


mexel
veterán

Értem. ( nem nézem, tesztelem őket, fw-t csinálok és ilyenből már van, éppen a másik típus kellett volna - a belsejük azért nem ugyanaz)
Plusz a másik az egy drágáb darabb, szebb külsővel és kijelzővel.
ha az értékelés ennyit ér akkor az nem számít, nem foglalkozom vel.
Azt hiszem a legjobb ha megírom nekik ésha adnak valamit jó, hja nem akkor nem értékelem.
Köszönöm az infót.

(#36655) Makifeju válasza V/ (#36652) üzenetére


Makifeju
tag

Ne hasogassuk azt a szőrszálat annál a 2 hónapnál... :N
Egyébként neked mákod volt de nem kicsi!
Én amit január 13-30 között rendeltem egy sem indult még el.
Az összes időtologatós csomagom áll,míg amit 5-15 között vettem már úton van.
Amit meg a napokban az megint átment időtologatósba. :o

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#36656) V/ válasza Makifeju (#36655) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem csak az enyémek indultak el, te nagyon bele tenyereltél. Már nem igazán van idoka nem el küldeni. Írj rá mindegyikre hogy február 3-tól volt lehetősége útba indítani, nincs szüksége a pénzedre?
De most megint torlódás van náluk is, meg nálunk is. Most ránéztem az értesítőre, ez postára bemenős, amit 26-án töltöttek ki, rá két napra kapom meg? Úgy hogy aznap beszéltem a kézbesítővel, még ara sem voltak bent képesek hogy egy lapocskát odaadjanak neki.

(#36657) V/ válasza mexel (#36654) üzenetére


V/
Topikgazda

Én is jártam így, ráadásul az nem is nekem kellett volna, csak annyit tudtam tenni, hogy visszakértem a 7 $ különbséget és rábeszéltem az ismerőst hogy a célnak megfelel és a pénzt odaadtam, hogy ennyivel kevesebb pénz költött rá. Nem volt éppen kellemes dolog, de nem igazán van más lehetőség, az értékelése meg azóta sincs. Bár a rendelést nem ő keverte össze, én elhittem hogy más készítette össze a pakkot, mert van aki így dolgozik.

(#36658) agroman válasza V/ (#36656) üzenetére


agroman
senior tag

shenzenbol nem jonnek termekek..mar a 3. fajta elektronikai cucc ami vagy torlesre kerult vagy tologatjak a datumot.

------

(#36659) fairi válasza szemmelver (#36650) üzenetére


fairi
addikt

nem multiaccozol vagy egy IP-ről nem játszik több ember, pl családtag vagy állandóan egy haver? Kínaiak nézik mit csinálsz és játék lényege a beszerzvezés, ne egy kis kör egymást körbehívja.Kaptam kitiltást, de visszaengedtek mikor leigazoltam magam, tényleg egyedül vagyok, és azóta meg van a 15. kupon is, 3,92 dollár értékkel. 16. játékot is engedi.

(#36660) fairi válasza V/ (#36645) üzenetére


fairi
addikt

Nem írtam hogy vírus, erről van szó: [link] :DD

20 munkanapnyi határidőt adnak maguknak, vagyis eddig el voltunk kényeztetve 2-4 nappal.

(#36661) V/ válasza agroman (#36658) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem tegnapelőtt jött meg 2 db és 28-án, ma indult el egy, pontosabban tegnap az időeltolódás miatt. Teljesen kiszámíthatatlan, mert tényleg torlódás van.

(#36662) V/ válasza fairi (#36660) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez jöhet az AliExpressről is, így téma. ;] Valójában inkább ez jön:

(#36663) internetezoo válasza Makifeju (#36649) üzenetére


internetezoo
senior tag

10 nap van még hátra a védelemből.

(#36664) Blazii


Blazii
csendes tag

Sziasztok!
Még sose kellett vissza kérnem pénzt alis rendelésnél szóval lehet, butaságot kérdezek most.
Szóval rányomtam a rendelés törlésére az eladó látja miről kapta a pénzt vagy nekem kell írnom számlaszámot meg ilyesmi?...

(#36665) V/ válasza internetezoo (#36663) üzenetére


V/
Topikgazda

Adj még egy kis időt akkor, csütörtökig még előkerülhet, de ha elfogy ez az idő ott van még a 15 napos dispute idő.

[ Szerkesztve ]

(#36666) V/ válasza Blazii (#36664) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmit nem kell tenni, kártyával fizettél, a bankod elutalta az AliEexpress-hez a pénzt, ezt a rendszer rögzíti az adott vásárláshoz, ha el van fogadva a Cancel, akkor a fizetési adatokból ismert küldő bankszámlára utalják vissza a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#36667) agroman válasza V/ (#36661) üzenetére


agroman
senior tag

amirol en beszelek az nem szallitmanyozasi, hanem vagy gyartoi kapacitas hiany vagy nagyker problema. hiaba rendelem meg ugyanazokat a termeket mas eladoktol senki meg sem probalja elinditani a szokasos lepeseket.

------

(#36668) V/ válasza agroman (#36667) üzenetére


V/
Topikgazda

Hát nem tudom, de torlódás alatt én a szállításiit értem, nem tudja elküldeni ha az ottani posta nem fogadja, és most ilyenek vannak. Miért jelölné szállítottnak, hiszen nem tud élő nyomkövetési számot sem adni, azokat sem lehet sokkal korában igényelni sem.

[ Szerkesztve ]

(#36669) Lucho7


Lucho7
tag

Ali kuponos játék link [link]

(#36670) UzziVp


UzziVp
tag

Még mindig alis kupon [link]

(#36671) TMhun válasza agroman (#36658) üzenetére


TMhun
tag

Shenzhen-t akkor most én is meg tudom cáfolni! :)

Ugyanis a 02.22-én leadott rendelésemet a mai napon feladták Shenzhen-ben.

(#36672) w.miki


w.miki
veterán

Ali kupon játék: LINK

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36673) UzziVp


UzziVp
tag

Kuponos játék [link]

(#36674) szemmelver válasza fairi (#36659) üzenetére


szemmelver
aktív tag

De állandó családtag is van benne, így azonos az ip cím kettonknél. Eddig ez nem volt gond. Én is kb. a 10. Kuponnal járok. De hát könyörgöm... Ő ugyan olyan aliexpress felhasználó mint én, ugyan úgy vásárol stb... Akkor írják bele a szabályzatba, hogy azonos ip címről nem lehet. Teljes tiltást kaptál az oldalról? :D

(#36675) galoslac


galoslac
tag

Ali kuponos játék

Eladó Bosch IXO nyomatékadapter 1500/db egy-több-sok mint a kínainál

(#36676) V/ válasza szemmelver (#36674) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs ilyen ip cím hülyeség. Mi értelme lenne ha van arra lehetőség hogy akár minden belépésnél az más címről történjen. Nem vizsgálják.

(#36677) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!
Január 24.-én rendeltem.
Lejárt a feladási határidő, most megont löktek rá 16 napot. [kép]
Nyomhatok megrendelés törlést? Nem nagyon látni a végét, hogy mikor adja fel.

[ Szerkesztve ]

(#36678) V/ válasza gyulazsolti (#36677) üzenetére


V/
Topikgazda

Valójában február 3-án rendelted. Ne számold már a kínai újév miatt egyébként is munkaszüneti napokat jan 24-től február 1-ig az volt.
Azt javaslom kérdezz rá az eladóra hogy mikor tudja küldeni, nem ő emelte fel 16 napra.

(#36679) gyulazsolti válasza V/ (#36678) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Valójában mást sem csinálok, csak levelezgetek az eladókkal.
Tízből három elolvassa, 1-2 válaszol.
Van amelyik fel tudja adni, van amelyik nem. Erre nem várnék tovább.
Ha nyomok egy törlést, törlik és jön vissza a pénz, jól gondolom?

(#36680) V/ válasza gyulazsolti (#36679) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, ha nem fogja szállítottra jelölni.

(#36681) szemmelver válasza V/ (#36676) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Pedig valami van, mert 12 óra alatt nem engedte kikérni a kuponomat. Most új játéknál nem enged barátot hívni. Biztonsági okokból jelentkezzek be másik eszközről, ezt írja. Hiába jelentkezek mert másik eszközön is ezt írja. Család tag, ismerősnek minden jó. Nekem van 1 tippem. Nálam mindig megvoltunk 4-en, ők meg nem igazán tudtak mást hívni. Szóval "kitiltottak" nehogy már jól érezzem magam. Akik meg csak 1-2$ szednek össze azokat engedik játszani. Másra nem tudok gondolni. :)

(#36682) fairi válasza V/ (#36676) üzenetére


fairi
addikt

miért ne lenne? az persze igaz hogy egy ember több Ip-t is használhat, ám ha 1 IP-ről több ember játszik körbe-körbe az már gyanús, lehet multiacc vagy egymást hívják az emberek. Akit véglegesen kitiltottak a játékból, azoknál vagy tényleg multiacc volt vagy családtagok körbe-körbe nyomták. Mindent amit lehet regisztrálnak és ha valami "gyanús" értéket elér akkor azonnal security figyelmeztetést ad. lehet végig kellene olvasni a GDPR-jét az oldalnak...

[ Szerkesztve ]

(#36683) fairi válasza szemmelver (#36681) üzenetére


fairi
addikt

légy abba biztos mindent figyelnek. mikor munkahelyem wifijét használtam akkor kaptam bant, és otthon visszaengedett, azóta csak mobilnetről játszok és már a 17. játéknál tartok! tuti nézik az IP-t, készülék azonosítóját, és bármilyen adatot ami ki tudnak nyerni legálisan. (pl már letiltottam a helyadat, mikrofon, telefon engedélyeket az appjának)

(#36684) gyulazsolti válasza V/ (#36680) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Köszönöm szépen!

(#36685) agroman válasza TMhun (#36671) üzenetére


agroman
senior tag

nem ertetted meg amit irtam. nem baj..

------

(#36686) V/


V/
Topikgazda

Tegnap megkérdeztem az eladót, hogy mit tud a 16 napra feltornázásról a 3 napnál tartó processing time-nál. Semmit és azt írta még hogy 22-én kezdtek el dolgozni és folyamatosan dolgozzák fel a megrendeléseket. Ez reggel jött és délután már postázva.

(#36688) V/


V/
Topikgazda

Mi várható márciusban akció ügyileg:
Március 8. INTERNATIONAL WOMEN’S DAY
Március 16. SUPER TECH DEALS Charge up your life – phones & accessories, consumer electronics, computers & security, home appliances, sports equipment
Március 17. ST. PATRICK’S DAY
Március 21. - 27. Anniversary sale 2020 Warm Up
Március 28. ALIEXPRESS ANNIVERSARY SALE 2020. The promotion will launch at 00.01 on the 28th of March and will finish at 23.59 on the 30th of March 2020 in celebration of AliExpress’ 10th birthday. Nálunk majd 28.-án 09:00-tól

(#36689) Ance válasza V/ (#36688) üzenetére


Ance
őstag

Háhá....akkor már tudom mikor fogom megvenni a porszívóm. :) Reméljük lesz valami jó kis nagyértékű kupon 28-án., ha már 10 évesek.

(#36690) V/ válasza Ance (#36689) üzenetére


V/
Topikgazda

Remélem, a beharangozás -bemelegítés- március 21-től indul.

(#36691) Flashget


Flashget
félisten

Lejárt a mastercardos bankkártyám, persze már élesítve van az új itthoni vásárlásra.
Minden szám ugyanaz csak a lejárati idő változott. Kell az Alin ezzel kapcsolatban tennem valamit? pl. törölni a régit és az újat regelni?

Realme GT Master Edition

(#36692) V/ válasza Flashget (#36691) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel az csc, cvv kód amivel igazolod a vásárlásokat az nem lehet ugyanaz, ezért ez egy új kártya, én azt javaslom hogy töröld és add meg újból

[ Szerkesztve ]

(#36693) Flashget válasza V/ (#36692) üzenetére


Flashget
félisten

Valóban azt el is felejtettem.
Köszi.

Realme GT Master Edition

(#36694) internetezoo


internetezoo
senior tag

Írt az eladó a Shipping Method - FR-re:
"Dear, it will arrive asap". Direkt azt kérdeztem, hogy melyik posta/futárral adta fel. Ha látja, hogy hol tart, akkor írhatta volna a szállító nevét vagy hogy az országban van már.

(#36695) UzziVp válasza V/ (#36676) üzenetére


UzziVp
tag

Ha tiltottak és csinálsz egy másik accountot ugyan arról az IP-ről akkor tiltani fogják az újat is.
3szor szivattak meg, IP-ét cseréltem, azóta nincs gond.

Ali kuponos játék [link]

(#36696) V/ válasza UzziVp (#36695) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha kitiltanak az AliExpressről és újat regisztrálsz az megsérted a szerződési feltételeiket, a tiltás lényege az hogy nem használhatod a szolgáltatásukat. Így azért a játék és a vásárlás náluk egy kicsit sanszos.
A szabálysértéseket meg itt nem publikálhatsz, mert azt meg itt tekintjük szabálynak.
Nem igazán tudok a beismerő vallomásokkal mit kezdeni, csak egy lehetőség van.

[ Szerkesztve ]

(#36697) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

Ez hogy működik? Tudja valaki?
[link]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#36698) UzziVp válasza V/ (#36696) üzenetére


UzziVp
tag

Az ali ügyintézője javasolta hogy csináljak új accountot, 2szer is....
Ők se értették miért zároltak.
De csak az IP cím csere oldottak meg a problénát, szóval igen, figyelik az IP-t.
Ezzel mit szerettél volna mondani? : Nem igazán tudok a beismerő vallomásokkal mit kezdeni, csak egy lehetőség van.

(#36699) V/ válasza UzziVp (#36698) üzenetére


V/
Topikgazda

Te használtad tiltott szót, arról írtam. Félreértettem.
Ha a a rendszer zárol és az okát nem tudják-ez azért eléggé probléma- akkor más a helyzet.
A javaslatukkal sem értek egyet, hülyeség. Ott vannak a fiókban a régi és folyamatban lévő vásárlásaim azt miért kéne elveszítenem? Ha zárolva, akkor ugye az nem működik és az eladó sem kapja meg a pénzét mert senki nem igazolja le a megérkezést, én sem és a rendszer sem tudja zárni.
A zárolás meg az adatbázisba történő belenyúlással feloldható, mert valahogy meg kell különböztetni hogy mi a zárolt és mi nem? Úgy hülyeség az egész ahogy van. Vgay nem mondanak igazat.

Akkor figyelik a játéknál, de az értelmetlensége az akkor is igaz. Ha megváltoztatod mert lehetséges akkor mi az értelme;
A gond az hogy vásárlásoknál nem figyelik, mert ha állandóan magyar tartományból vásárolok és egyszer csak megjelenik egy Antarktiszi cím, rögtön jelezniük kellene és nem befogadni a vásárlást.

(#36700) V/ válasza Fr@nkieWilde (#36697) üzenetére


V/
Topikgazda

Ahhoz hogy válaszoljon valaki szükséges hogy a linked működjön.
Sziasztok!
Ez hogy működik? Tudja valaki?
[link] Ez nem jó

Ez a link így már működik
Kapsz egy meghatározott idejű IPTV előfizetést, a normál nincs jelölve a felnőtt tartalmas meg xxx-el.
Nem TV boxot adnak el. Azt külön veszed, ha a X96Max Box képre kattintasz

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.