Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-01 16:44:28

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36251) Meggyi001 válasza sanzi89 (#36249) üzenetére


Meggyi001
veterán

Vááá, így csinálják? Durva. :Y

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#36252) sanzi89 válasza agroman (#36250) üzenetére


sanzi89
addikt

Az Alibaba-n még nem vettem soha semmit, de nem tűnik elsőre olyan egyszerűnek. Annak nincs topikja? Én nem találtam.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#36253) KutyiHU válasza sanzi89 (#36252) üzenetére


KutyiHU
tag

ez engem is érdekelne, bár ahogy néztem nincs ingyenposta, csak az occcsó fedex,dhl,ups,tnt :))

(#36254) V/ válasza sanzi89 (#36252) üzenetére


V/
Topikgazda

Keress rá a topikban, már beszélgettünk róla.De magán személlyel aki kis tétel akar venni ritkán állnak szóba, de előfordul. Viszont ingyé nem küldenek semmit és a kínai posta sem kedvelt és a banki utalást szeretik inkább.

[ Szerkesztve ]

(#36255) pulutodurumo válasza TMhun (#36248) üzenetére


pulutodurumo
őstag

6-án indult, holnap érkezik.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#36256) atala


atala
addikt

Szép lassan kezdik feladogatni a csomagokat. Legalábbis papíron. Kikérik a csomagszámot, de fizikailag nincsenek feladva. Van olyan csomagom aminek már két hete megadták a csomagszámát, de még szerintem nincs feladva.
LT004386868NL

(#36257) TMhun válasza atala (#36256) üzenetére


TMhun
tag

Jól gondolod, ez még nem indult el.

Nekem 10-én, és 14-én kértek le tracking-et 1-1 csomaghoz, de egyiket sem adták még fel...

(#36258) V/ válasza atala (#36256) üzenetére


V/
Topikgazda

Vagy majd akkor látod a mozgást, ha beérkezik Hollandiába. Ilyen is előszokott fordulni.

(#36259) atala


atala
addikt

Már akartam kérdezni, nektek is lassú mostanában az Ali weboldala? Kb 1-2 hónapja tapasztalom. Még a böngészésnél nem is annyira, de amikor a my orders felületen vagyok, akkor eléggé be tud lassulni.

(#36260) Alien! válasza atala (#36259) üzenetére


Alien!
senior tag

Srácok, ha refundot kértem egy küldeményre és jóváhagyták, akkor mennyi időn belül utalnak vissza?

(#36261) V/ válasza atala (#36259) üzenetére


V/
Topikgazda

Van amikor lassú, de nem csak ez a probléma. A Feedback rész sem jó, a kereső motorjuk sem jól működik. Ahogy már jelezték mások is mindenáron be akar léptetni ha megakarsz nézni valamit. Szerintem sokat romlott.
Lehet hogy tudsz gyorsítani, ha törlöd a böngésző gyorsítótárat és ha leszedi újból azután normálisabban működik. Elég a háttérben egy megváltozott hivatkozás és belassul.

(#36262) V/ válasza Alien! (#36260) üzenetére


V/
Topikgazda

Tegnap beszélgettünk róla, pár hsz feljebb. A visszautalás kezdetét látod a jóváhagyásnál, a banki folyamatok 3-5 munkanap normál esetben. Most mivel sok ilyen van, akár 7-8 munkanap is lehet mire a bankod megkapja, aztán ha ők nem ülnek még napokig rajta akkor látod is bankszámládon.
Ha Revolut kártya ott az alap a 7 munkanap.

[ Szerkesztve ]

(#36263) TMhun


TMhun
tag

És igen! Van remény!

A 02.06-án rendelt csomagomat a mai napon postára adták.

Ebből a boltból legutoljára december közepén rendeltem, akkor Shenzhen-ben adták fel. Most Nanchang-ban, ami Csianghszi tartományban található, ami éppen Hupej-jel szomszédos...
Most arra leszek kíváncsi, hogy mikor sikerül kikeverednie Kínából.

Illetve, mivel eléggé rizikós területről jön, a biztonság kedvéért kapni fog egy felületfertőtlenítést.

(#36264) V/ válasza TMhun (#36263) üzenetére


V/
Topikgazda

Most komolyan? Pár óra az élettartama ennek a vírusnak emberi szervezeten kívül, ha valamilyen felültre kerül úgy kapnád el ha elkezded nyalogatni azon időn belül.

(#36265) TMhun válasza V/ (#36264) üzenetére


TMhun
tag

A napokban olvastam, pl. itt, hogy akár 9 napig is fertőzőképes maradhat gazdatesten kívül.
Bár attól nem félek, hogy annyi időn belül megkapnám.
Ne haragudj, de én a biztonság kedvéért inkább lefertőtlenítem.

(#36266) Imy válasza TMhun (#36263) üzenetére


Imy
veterán

Nálam is feladtak egyet ma amit 02.16-án rendeltem.

(#36267) V/ válasza TMhun (#36265) üzenetére


V/
Topikgazda

Akár 2 hétig "karanténba" is helyezheted, te dolgod. A 9 nap az hülyeség, de nem mennék bővebben bele.
Annyit tudja hogy minimum két fertőtlenítési fázison átestek azok a csomagok amelyek a lezárt területről indultak. Most már amelyek jönnek, azok mentes környezetből vannak indítva.
Viszont a postás aki átadja neked az fertőzött lehet a magyar influenza vírussal, kezet ne fogj vele és ha aláírós akkor a pad tollát is fertőtlenítsd mielőtt aláírod. Az itthoni helyzet sem igazán rózsás egyébként, csak senki nem beszél róla. Nem véletlen hogy a szakszervezeti szövetség foglakozik a magyar munkaadók hozzáállásával.

(#36268) TMhun válasza V/ (#36267) üzenetére


TMhun
tag

Köszönöm szépen az infókat és a hasznos tanácsokat. :)

(#36269) Inhouse


Inhouse
őstag

Nektek is előjön néha bejelentkezéskor egy plusz sor, ahol el kell húzni jobbra a csíkot? De ilyenkor általában ez sem segít a sikerességen.
THhun: Ugyanaz az oldal előtte azt írta, hogy néhány óra és vége emberi szervezeten kívül. [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#36270) V/ válasza Inhouse (#36269) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, úgy két hete 2* azóta nem.

(#36271) Meggyi001 válasza Inhouse (#36269) üzenetére


Meggyi001
veterán

Nekem csak így indul hetek óta, + 4 betűt be kell írni.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/uj_mobil_olcsobban_csak_vasarnap_estig_8gb_256_gb/friss.html

(#36272) galaxys80 válasza TMhun (#36248) üzenetére


galaxys80
veterán

02.09-én rendeltem. Ma hozta a postás. :)
Nálam ez az eddigi rekord.

(#36273) pulutodurumo válasza Meggyi001 (#36271) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ha belekattintasz valamelyik szövegmezőbe, akkor beenged csúszka, meg captcha nélkül is. Legalábbis én ezt tapasztalom.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#36274) atala válasza Inhouse (#36269) üzenetére


atala
addikt

Nekem akkor jött be ez a csík, amikor a chrom automatikusan be akar léptetni. Régebben be volt úgy állítva, hogy amikor beadta a belépő oldalt, akkor automatikusan beléptetett.

(#36275) vandor01


vandor01
őstag

nekem ma jott meg egy csomi Jan 25-en rendeltem es ma landolt a ladaba!
szoval aki akar az tudott dolgozni :) [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#36276) MunezXBK válasza galaxys80 (#36272) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ilyen híreknek szívből örülök.

Viszont én biztos nem rendelek soha többet Aliról, az tuti.

(#36277) #16729600


#16729600
törölt tag

Nekem ma esett be egy 2X hosszabbított cucc, nekem ez a negatív rekord. Ez a sima regelt kinai posta *********, ******* ( a széplelkűeknek retusált jelzős szerkezet ) :) , de én vagyok a hülye, hogy ezzel rendeltem. [link]

(#36278) Inhouse válasza atala (#36274) üzenetére


Inhouse
őstag

Nem böngésző függő ezek szerint, mert nekem Firefoxnál csinálta, és nincs automatikus bejelentkezésem.

Üdv Inhouse

(#36279) MunezXBK válasza #16729600 (#36277) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

66 nap? :D

(#36280) #16729600


#16729600
törölt tag

Agyrém, megnéztem nincs ePacket küldés a kereskedőnél, megy is fekete listára. Nem is értem hogyan gondolják ezt, rendel valaki egy napszemcsit nyár elején, de mire megjön már hócipő kell :D

(#36281) galaxys80 válasza MunezXBK (#36276) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerintem annak, hogy mennyi idő alatt ér ide egy csomag semmi köze az Ali-nak. Ebay esetén ugyanúgy bele lehet futni hónapokig bolyongó csomagokba.
Ami biztos, hogy trackinges rendelés esetén (még, ha 1-2 dollárral több is lesz az ára) sokkal kisebb az esély arra, hogy hónapokat kelljen rá várni. Ha nekem szükségem van valamire viszonylag sürgősen, akkor mindig így rendelek. Ezek eddig kivétel nélkül megérkeztek legkésőbb 30 nap alatt.

(#36282) #16729600


#16729600
törölt tag

Hát nem tudom, nekem az a tapasztalatom, hogy a noname küldések vagy megjönnek vagy sem, a regelt kínai légiposta tragikusan lassú, ePacket és fölötte érdemes szállításban gondolkodni.És de, ez ali hibája ( is ) .Le lehet koppintani az USA Amazont, ahol 20-30 dolcsis szállításért 2 nap alatt csengetnek a cuccal ( persze ez azoknak szól , akiknek a rendeléseik 99.9999%-a nem 0.0000001 dolláros sípoló gumikutya és társai ) :D

(#36283) galaxys80 válasza #16729600 (#36282) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerinted mennyi ember szeretne 20-30 dolláros szállítási költséget fizetni az Alin?
Nem mellesleg itt is van lehetőséged ilyen szállításra 99%-ban. Miért nem így rendelsz?
Értem én, hogy jó lenne, ha ingyen 1 hét alatt itt lenne a 2 dolláros kacat. De ez nem így működik.

De, hogy 2 nap alatt semmilyen szállítással nem csenget nálad senki az USA-ból jött cuccal az hót ziher.

[ Szerkesztve ]

(#36284) MunezXBK válasza galaxys80 (#36281) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Olvasd el a sztorim, leírtam párszor.

(#36285) galaxys80 válasza MunezXBK (#36284) üzenetére


galaxys80
veterán

Mindenhol vannak pozitív és negatív történetek. A Kínából történő rendelés mindig is erről szólt. Ezzel tisztában kell lenni a rendelés előtt.
Ha valami nagyon fontos vagy sürgős, akkor itthonról, de legalábbis EU-ból kell rendelni. Nyilván az ár nem annyi lesz.

(#36286) MunezXBK válasza galaxys80 (#36285) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Tehát nem olvastad el. :D

(#36287) #16729600


#16729600
törölt tag

Nem , nincs lehetőségem ilyen szállításra. A drága módózatok is fájdalmasan ( tetű lassúak ). 7-15 nap, nevetséges. Mindezt méregdrágán. Azért veszek alin, mert nincs alternatívája pár terméknek. Le is kaszálnak ennek tudatában.Tessék €-ban az árak, ezekre dolcsira átszámolva még szebbek.( persze nem vicik - vacak filléres termékekre gondolok, hanem piacvezető, minőségi cuccokra ). De itt egy példa:

De, hótzicher Amazonról 2-3 munkanap alatt jön meg minden a UPS prémium szállítással, talán egyszer próbáld ki. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36288) galaxys80 válasza #16729600 (#36287) üzenetére


galaxys80
veterán

Rendben. Akkor most mutasd azt az Amazonos rendelést ami 2 nap alatt ide szállít 20-30 dollárért.

2-3 nap alatt jó eséllyel még az országon belül sem ér ide a csomag.

(#36286) MunezXBK

Minden hozzászólást nem. Ne haragudj, de több száz hsz-t nem szoktam végigolvasni.

De nem vitatkozok én veletek. A Kínából rendelés az ilyen. Ez az ára annak, hogy töredéke az ár.

[ Szerkesztve ]

(#36289) MunezXBK válasza galaxys80 (#36288) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Csak hajtogatod ugyanazt. Olvass vissza, utána reagálj.

(#36290) #16729600 válasza galaxys80 (#36288) üzenetére


#16729600
törölt tag

Csak neked , csak ma: a kért példa. Kellett egy farmer, este 6--án rendelés, 8.-án UPS a kezembe adta. Ja és nem 20-30 csak 14 dolcsis a szállítás. Amúgy amiről halvány fogalmad sincs, arról miért kezdesz vitát?

(#36291) w.miki


w.miki
veterán

Kupon Pajtit itt lehet megosztani?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36292) galaxys80 válasza #16729600 (#36290) üzenetére


galaxys80
veterán

Amúgy amiről halvány fogalmad sincs, arról miért kezdesz vitát?

Valószínűleg sokkal több Alis rendelésen vagyok túl , mint te.
A topiknak pedig ez a témája. De te csak folytasd tovább a kollégàval a siránkozást.
Elengedtem a témát. A továbbiakban nem reagálok.

Amazonos rendelés meg szuper. Akkor onnan kell vásárolni. Ali sosem lesz Amazon.

[ Szerkesztve ]

(#36294) MunezXBK válasza galaxys80 (#36292) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fogalmad nincs miről beszéltem. :(((

(#36295) w.miki válasza V/ (#36293) üzenetére


w.miki
veterán

:Y BG topikban mehet a snatch, az is ilyen

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36296) #16729600


#16729600
törölt tag

Én ugyan nem siránkozok. :N Beszélgettünk tényekről a szállítási metódusokkal kapcsolatosan. Pár perce teljesen jó tapasztalat ért, írt az eladóm, hogy gondot jelent-e , hogy az alis prémium szállítmány DHL-es és elmarja majd a vámhatóság, de ahogy látod nem jelent gondot, a gyorsaság, ami nálam fontos szempont. De együtt tudok simán élni a gondolattal, ha másnak ez nem érdekes. Arról meg szerintem ismeretlenül nem kellene farkat méregetni, hogy ki mennyit vásárolt az alin, mert még a végén ez se jönne be neked. Diamond member vagyok, de aki első vásárló, annak sem jutna eszembe ezzel menőzni. Gaggyer dolog ilyen dolgokat tolni. ;) De itt a pozitív tapasztalat, egyem a zuzáját a kereskedő srácnak, milyen kis rendeske :)

(#36297) fairi válasza #16729600 (#36277) üzenetére


fairi
addikt

Tök jó sebesség, egyik ilyen nekem 76. napra jött meg. :DDD

(#36298) Ciccuka válasza khron78 (#35780) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mikor akarják már abbahagyni ezt a pick pack pontos marháskodást... :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#36299) V/ válasza Ciccuka (#36298) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez egy szállítási lehetőség ami most így müködik, úgy lehet elkerülni ha másikat választasz

(#36300) ANOka válasza V/ (#36299) üzenetére


ANOka
őstag

Amit aztán a "kedves" eladó nem vesz figyelembe...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.