Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) WOT-H-A-C válasza Benetnash (#2249) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Kicsit utána járok neked oké?kis türelem... :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2252) Benetnash válasza kurtuzov (#2250) üzenetére


Benetnash
csendes tag

Ránéztem, árban nem is vészes, de a tablet, az tablet. Neki most telefon kell. Szegénykémnek jelenleg egy Nokia C5-03-a van, és rettentően utálja. No, annál jobb hangzást nem nehéz produkálni, mint ami annak van.
Kb úgy lőjük be, hogy minőségi legyen, de nem kell atom high-end cucc, mert nem hiszem, hogy kihasználja (nem hiszem, hogy néhány hiperérzékeny fülű egyénen kívűl BÁRKI kihasználja, de ez csak az én sejtésem).

Legfőképp a lejátszója érdekel, arról olvastam igen jókat, hogy elég kezes.

Piston: nem gond neki, ha agyba valós, csak jó minőségű legyen, szépen szóljon, és működjön vele minden flottul.

"Birth is nothing but death's beginning."

(#2253) Benetnash válasza WOT-H-A-C (#2251) üzenetére


Benetnash
csendes tag

Köszönöm szépen! :)

"Birth is nothing but death's beginning."

(#2254) Alis


Alis
csendes tag

Sziasztok, karácsonyi ajándéknak gondoltam egy ilyet autós tartót. Van valakinek ezzel kapcsolatban jó/rossz "élménye"? Esetleg olcsóbb forrás?

[ Szerkesztve ]

(#2255) WOT-H-A-C válasza Alis (#2254) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Pár embertől hallottam "róla"(a képen amit mutattak iyen volt) véleményt és megvoltak vele elégedve...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2256) kurtuzov válasza Alis (#2254) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Ha lenne belőle hosszabb csipeszes, amiben függőlegesen is tudom tartani én még asztali tartónak is el tudom képzelni.

(#2257) szili.tamas1 válasza WOT-H-A-C (#2223) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Azert az nem gyenge hogy a kinai apple nem bir normalis szoftot csinalni az agyonhypolt csodaketyereire...

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#2258) WOT-H-A-C válasza szili.tamas1 (#2257) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Az 1S re gondolsz....? Most belenéztem a topikjába ezzel a "43" as rommal felcsillant náluk a remény, bár még mindíg nem győzött meg teljessen....Szerintem vicc hogy xiaomi tekefonon cm11et hasznalnak!! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2259) András11


András11
újonc

Sziasztok.

Többször vásároltam már az Aliexpressen. Csak jó tapasztalataim voltak.
Most vettem egy telefont.
A telefon nagyon gyorsan lemerül, állandóan leszakad a netről. Egyszóval megbízhatatlan.
Jeleztem az eladónak, hogy vissza szeretném küldeni javításra!
Kértem a címét, háromszor is, de esze ágában sincs válaszolni.
Hová forduljak?
Negatív véleménye, hozzászólásom, érdekes módon sehol sem jelenik meg! Így bárkit újra bepalizhat!

Tudtok segíteni?

(#2260) KamuMazsola válasza András11 (#2259) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ha még nem értékelted az eladót és benne vagy a 60 napban, akkor nyiss disputot. Ott írd le lehetőleg képekkel, rövid videóval szemléltetve a problémát. Ha már értékelted, akkor nem tudom mi a teendő, talán nálam tapasztaltabbak megmondják a tutit!
Amúgy egy terméklinket adnál, hogy esetleg mi már ne essünk ebbe bele?

Üdv.: KamuMazsola

(#2261) trawney


trawney
csendes tag

Valaki tudna segíteni?
ALI-n keresek logo-s Beats By DR DRE fülest minél olcsóbban ,a kikötések lényegében : Logós legyen,legyen min. Beats-es tasakban vagy műanyag dobozban legyen és lehetőleg max 4$ legyen.

A cigaretta olyan,mintha fizetnél a halálért. - Matthew N. Curtis

(#2262) WOT-H-A-C válasza Benetnash (#2252) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

szia.

Tehát a mobil....

Ezek mind ájánlott és támogatott típusok hazai táborral,ezek mind átlagos zenei képességekkel bírnak, a legtöbbet egy jó fülessel tudodkihozni belőlük!Mind jóval a maximum keret alatt van remek készülék!

ZTE V5 Redbull
Coolpad F1
Coolpad 7320
THL T11
Leagoo Lead 1

Xiaomi MI3
Lenovo Vibe Z

Ezek már súlyosabb kategória $$$

Erős hardver szép design jobb multimédiás képsségek és nagy valószínűséggel ki sem használná a párod de he szereti a kütyüket és bikka telót akkor ezeket ajállom!

Remélem segítettem

András11: Betudod linlkelni a telót?

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2263) kurtuzov válasza WOT-H-A-C (#2262) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Félig off, mert ha mondtok jót, az Aliról megrendelem.

Beszéltek itt JÓ minőségű fülesről. Tudnátok esetleg olyat javasolni ami nem agybadugós, horribile dictu még headsetként is funkcionál? Van egy nokia bh-905i headsetem, annak szeretem pl az aktív zajszűrését és a hangjait.

[ Szerkesztve ]

(#2264) Dzsi18


Dzsi18
csendes tag

Nektek amugy mennyi ido alatt szokta mutatni,hogy a csomagotok hol jar?:)

(#2265) kurtuzov válasza Dzsi18 (#2264) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Nekem a TN szám közlése utáni 5-10. nap már látszani szokott

(#2266) Gépötty válasza Dzsi18 (#2264) üzenetére


Gépötty
senior tag

Aznap, mikor feladták és bekerül a rendszerbe. Ahogy én megfigyeltem, naponta egyszer frissítik az eredményeket (nálunk a posta éjszaka), ebből adódóan csak a tegnapi eredményeket fogod látni.
A múlt hét szerdai vásárlásom szombaton már meg tudtam nézni.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#2267) Discoman26


Discoman26
csendes tag

Sziasztok! :) 2 csomagom is késik amit múlt hónapban adtak fel. Mi lehet az oka? normális ez?

RI154839541CN
RI162035740CN

Az elsőt szeptember 17.-én küldték tovább de azóta se érkezett meg Magyarországra. :W

(#2268) Alis válasza Discoman26 (#2267) üzenetére


Alis
csendes tag

Szia. Időközben volt egy ünnepségük, úgy hogy az is közre játszhat, de sajnos ez ilyen, néha 1 hét alatt megjön, néha pedig 1 hónapnál is tovább tarthat, szerencsejáték... Ezen (LINK) az oldalon megtalálsz minden információt a szállítás és vámal kapcsolatban és láthatod, hogy van olyan amikor 1 hónapig semmi mozgás nincs a trackinban, úgy hogy türelem :) :)

(#2269) WOT-H-A-C válasza Alis (#2268) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"Az Affiliate rendszer, más néven marketing partnerprogram egyfajta bevétel megosztás az online hirdetők és médiatulajdonosok között. A médiatulajdonos hirdetéseket helyez el a honlapján, amellyel segít értékesíteni a hirdető termékeit, új regisztráló felhasználókat vagy olyan potenciális vevőket küld a hirdető honlapjára, akik később vásárolni fognak. Cserébe a hirdető jutalékot fizet előre egyeztetett feltételek alapján. A partnerprogramban nem csak az azonnali, hanem a későbbi tranzakciók után is jutalékot kap a médiatulajdonos partner. A rendszerben a jutalék 60%-a a médiatulajdonost illeti."

Nálam tudod hogy ment a "rendelj magadnak"?

Rátaláltam erre

Utána jött ez

Aztán kérdeztem itt

Aztán a végén vásroltam itt

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2270) Alis válasza WOT-H-A-C (#2269) üzenetére


Alis
csendes tag

Így igaz, de azért az a 60% finoman szólva is túlzás... sajnos... Tudom te csak idéztél és nem látsz bele, de legyen inkább 1%-5% és nagyon kirívó esetben max 10%... persze amennyiben nem hihető valakinek, úgy kérem az írjon privátban és képpel alátudom támasztani...
Bocsánat ez mondjuk, nem tartozik a fórumba... de örülök, ha a honlap (domain,tárhely) fentartható belőle.
Azért remélem valakinek hasznos a honlap..

(#2271) Benetnash válasza WOT-H-A-C (#2262) üzenetére


Benetnash
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm! :)
Utána fogok nézni mindegyiknek. Annyit meg tudna nekem mondani valaki, hogy honnan érdemes beszerezni ezeket a készülékeket? Ha a fórumra nem írhatjátok ki, akkor priviben várom a választ, előre is nagyon köszönöm, nagyon sokat segítettetek és ezzel még többet segíthettek.
További szép napot!
Timi

"Birth is nothing but death's beginning."

(#2272) WOT-H-A-C válasza Benetnash (#2271) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Lenovo k910 Minideal EU Innen már nincs áfa és nagyon jó áron van!

ZTE V5 Redbull Laza... Ő egy itteni ph-s kolega és tart készleten jó áron!

Jelenleg megbízható boltok: Minideal, toc2, ibuygou,

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2273) kurtuzov válasza Alis (#2270) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Javaslom nézz/kérdezz utána ennek az affiliate linkelés dolognak, mennyire rágnak be rá a moderátorok.

(#2274) sai


sai
aktív tag

Hali
Rendeltem egy telefon akkumulátort.
Tracking szerint 08.29.-e óta vám raktárban van Shanghai-ban. Már a vita idő is lejárt, most az írják, hogy végső vizsgálat folyamatban. Számíthatok rá, hogy vissza kapom a pénzt, vagy buktam a zsét és talán 1szer megérkezik a termék?! Meg az normális, hogy majdnem 2 hónapja áll a csomag?!

(#2275) Benetnash válasza WOT-H-A-C (#2272) üzenetére


Benetnash
csendes tag

Köszönöm szépen! :R

"Birth is nothing but death's beginning."

(#2276) kurtuzov válasza sai (#2274) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Szerintem amiatt vizsgálják, hogy nem életveszélyes-e. [link]

(#2277) wwenigma válasza Alis (#2268) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tetszik az az első ALI-s logó ami egy reflink. ;)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2278) Őrmi


Őrmi
csendes tag

Sikeresen útrakelt a csomag vissza a feladónak.
Ma meg meglepett a lányom egy kérdéssel.
- Apa használhatom az új fehér fülhallgatót.
Majdnem elkáromkodtam magam, mikor észrevettem, hogy a csomagból kimaradt a fülhallgató.
Ilyenkor érdemes szólni az eladónak, vagy majd ha reklamál?

Őrmi

(#2279) Dzsi18


Dzsi18
csendes tag

Hmm.Valaki megnezne,hogy az en rendeleseim hogyan allnak?? En nem talalok semmit rola.10 napja adta fel.

(#2280) WOT-H-A-C válasza Dzsi18 (#2279) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Küld át privátba a tn-t...

Örmi: Szerintem nem gond mert flléres sz@r, de szerintem illik írni neki hogy So sorry but,..

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2281) Őrmi válasza WOT-H-A-C (#2280) üzenetére


Őrmi
csendes tag

Én is igy gondolom, már fogalmazom a bocsánat kérést. De nem vagyok nagy ágyú a témában, igy még finomítgatom.

Őrmi

(#2282) Őrmi


Őrmi
csendes tag

Sikerült beszereznem egy LEAGOO LEAD 2 telefont
GPS-s is működik.
Egy problémám van, hogy a lenovohoz vett tokból egy kicsit kilóg, de majd megszokom.

Őrmi

(#2283) András11 válasza KamuMazsola (#2260) üzenetére


András11
újonc

Kösz a válaszod!

Közben a helyzet úgy alakult, hogy az automata chaten keresztül panaszt tettem.
Előszór a Help -ben ki kell választani mi a probléma, és a végén bejelentkezik az operátor. Vele lehet korrektül beszélni.
Azt válaszolta, hogy intézkedik. Ha nem válaszolnak továbbra sem, megvonják a kereskedői jogát és visszafizetik a pénzt nekem.

A kért link:

http://www.aliexpress.com/snapshot/6198113399.html

Senki se vegyen ebből ennél a kereskedőnél!
Más is forgalmazza.

(#2284) wwenigma válasza András11 (#2283) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Alapból nem is kellett volna megvenni, mert ennyiért nem kapsz ilyen telefont. Másrészt:

100% Guarantee Original JIAYU G5S+ GPS Octa Core 2.0Ghz mobile phone with One year manufacturer warranty

Tehát másolat, nem eredeti. Think before buy! :W

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#2285) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok!

Vettem egy tablet digitizert, az egyik kártyámat nem fogadta el, hibát írt ki, ezután egy másik kártyával kifizettem a cuccost, de most nézem, hogy 2x is bent van, a felső az fizetve, feldolgozás alatt, az alsó rendelés meg kéri, hogy fizessem. Az alsó rendelést, hogy tudom eltüntetni? Sehol nem találom a törlését. Részleteknél azt írja, hogy 19 nap múlva törlődik.
1
2

(#2286) myk74 válasza Repsol600 (#2285) üzenetére


myk74
senior tag

Magától törlődik.Múltkor én is így jártam.Azért irtam neki hogy bocs,csak 1 db kell,és téves rendelés.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#2287) bedit14


bedit14
újonc

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? Ma megkaptam 2 árut. Mind a kettőt visszajeleztem, értékeltem is. Az egyiknél az állapot: kész. A másiknál viszont az, hogy: alapkezelési (Fund Processing). Ez mit jelent?

(#2288) szuszinho válasza bedit14 (#2287) üzenetére


szuszinho
őstag

Nem sokára megkapja az eladó az összeget.

(#2289) bedit14 válasza szuszinho (#2288) üzenetére


bedit14
újonc

Köszönöm szépen. :R

(#2296) Bernyyyy


Bernyyyy
újonc

Sziasztok!

Most rendeltem VOLNA az ali-ról, de nem engedi a kosárba sem tenni sem pedig megvásárolni azonnal.... Nem tudjátok miért????? Köszönöm!!!

(#2298) benkolaci


benkolaci
újonc

Sziasztok!

Szeptember 13.-án rendeltem egy táskát a barátnőmnek. Szeptember 21.-én feladta a srác postán. Ezután kaptam egy e-mailt, hogy hát még se küldik mert valamit pénzt nem fizettem ki (nem is értettem, hogy mit).
(Your Order No. 63773462001159 has been cancelled because payment was not made before 02 Oct 2014 07:22. If you would still like to buy this item, please reorder it at AliExpress.com. )
Erre tegnap csenget a postás, hogy külföldi csomagom érkezett, megjött a táska.

Körülbelül hány nap mire a pénzt a számláról leveszi a táskáért?

Előre köszi a válaszokat!

(#2299) benkolaci válasza benkolaci (#2298) üzenetére


benkolaci
újonc

Ja és persze már minden szükséges dolgot megcsináltam. Értékelés, kifizetés stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.