Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21036) lacam válasza Daywalker (#21033) üzenetére


lacam
aktív tag

No..akkor tudod, milyen átesni mindenféle játékon..

Néztem a szalagokat..te boga uristen... 24w!! 1 méter ledszalag? Milyen fénye van annak. .. ilyenből nem tudom mennyire lenne szükségem. 2-3m? 2100lm...
Jónak tűnik az üzlet. .. vízálló és nem fog elszíneződni? Majd felapplikálom valahogy az akvi feletti pult alá. Alu csíkot szerzek...hogy tudjon hőt leadni... venti tervben volt. .bár nem a led miatt inkább a vizpárát nyomatnám ki a butorlap alól :-)
2324et most vettem használtan, azt sem tudom mi járna hozzá gyárilag. .nagyon új számomra ez a project eddig egy aquael mini zötykölődött egy 80L-esben. Elvileg gyári maximum 250L.. mivel a tank nem lesz tele igy felülről de karcoljuk a 250et. Úgy hallottam hogy a legtöbb gyártó kozmetikázza ezt az adatot. .de az eheim nem, ezért vettük.
Egy LowCost világitás kell és kész. (Nojó, még be kell rendezni. ..80asbol atmentünk mindent amit lehet...jó lesz. .csak elég legyen a szűrés és a fény. . Hány csik 2835ös kellhet 70 centi bevilágitásához 1 méter hosszan? Illetve a 15w (60 led/m) vagy a 24w (120led/m)? ...és kellene az az irányfény is :-)

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.