Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:51

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések, téma összefoglaló és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#539) Macc válasza hobizoli (#534) üzenetére


Macc
aktív tag

En nap mint nap hasznalok FW-t. Es egyaltalan nem zavar, hogy van 56K modem a gepben, pedig, nem tudom fogom-e valaha hasznalni, de mi van ha majd megis kell fax-olnom a geprol? Ja akkor ott lesz, es arra jo...

Belegondoltal-e mar abba, hogy ha veszel egy TV-t, videodt, dvd, autot, hogy abban mennyi mindent nem hasznalsz? Mellesleg a Mac-en a FW olyan mint PC-n az USB: elengethetetlen. (bocs a pc-n az USB sem elengethetetlen... max a floppy - egyesek szerint)

Nekem meg a PC-imben sem volt 2-nel tobb vinyo.Szoval most nem tudom mennyire altalanos, hogy 2-nel tobb vinyot akarjon az ember a hazba beipiteni!? Meg 4db CD/DVD??? minek?

Szoval aki cserelgetni akarja a gep belsejet annak no mac... Aki hasznalni akarja, annak alternativa lehet. En is szeretem szetbontani a dolgokat, szet is kaptam a Mac-et, es oszinten sokkal jobb erzes volt egy ilyen minosegi termeket szetszadni, mint a szabvanycsavaros ocskavas boritasu pc hazat... Bővebben: link

Ebben is van amugy +RAM, mas (nem gyari) videokartya, HD, es lehet majd lesz benne mas DVD iro is. De ha alaplapot kene cserelnem, akkor azt mar gepestul teszem...

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.