Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#420) lukiboy25


lukiboy25
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Logitech formula Vibration Feedback Wheel-t.

Az a gondom vele, hogy nem működik megfelelően, mert bármilyen játékban játszom vele, folyamatosan balra akar kanyarodni, bár nem nyomom a gázt, mégis megy stb. egyszerűen nem lehet egyenesen haladni.

A játékok menüiben pedig magától ugrálnak az egyes opciókról opciókra, pedig a billentyűzeten semmi sincs megnyomva. Ha kíhuzom az USB-ből a kormányt, akkor abbamarad az ugrálás, tehát a kormány okozza.

Van egy felület, ahol lehet ellenőrízni és módosítani a kormány beállításait, ott pl ha csak 2mm-re is elfordítom a kormányt, a kijelzőn teljes fordulat látszik, de a gázt és a féket sem lehet fokozatosan lenyomni a mutatók szerint.

Na most az érdekesség:

Otthon két gép van, a videókártya kivételével mindenben azonosak, hardver és szoftverkörnyezet egyaránt.

A másik gépen bármely játékban hibátlanul működik, a beállító felületen szépen látszik. hogy ha csak kicsit tekerem a kormányt, akkor csak kicsit mozdul a képen is, a fék és a gázt is lehet fokozatosan nyomni.

Már újratelepítettem az XP-t is a gépemen, mindent kiszedtem belőle de továbbra sem jó a kormány nálam.

A Bios-ban is pontról pontra ugyanazt állítottam be mint azon a gépen, amin jól működik a kormány.

Nem értem.

Valakinek valamilyen ötlete?

Köszönöm előre is...

Luki

I'll be 6 if you'll be 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.