Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Panky válasza Panky (#500) üzenetére


Panky
tag

UP

(#502) rudeee válasza Panky (#500) üzenetére


rudeee
őstag

A Driving Force sorozat az mind PS2-höz lett kiadva de a tulajdonosaik visszajelzéseinek alapján tökéletesen működik PC-n is.
Ettől függetlenül érdemes lenne jobban utána nézned.

(#503) Panky válasza rudeee (#502) üzenetére


Panky
tag

Köszi
Utánanéztem más fórumokon is, külföldin-itthonin és hasonló visszajelzést kaptam. Ma elmegyek és megrendelem és amikor meglesz beszámolok róla.
Már ha érdekel valakit. ;)

(#504) Zealot


Zealot
tag

Mi a véleményetek erről a kormányról?
Trust Vibraforce Steering Wheel GM-3300

[link]

[kép]

(#505) Yaye válasza Zealot (#504) üzenetére


Yaye
őstag

Így ránézésre két észrevételem lenne:
- a pedálja elég kis béna, olyan mint két túlméretes villanykapcsoló
- nem valódi force feedback, csak vibra, tehát nem tekergeti szitációfüggően a kormányt, csak rezeg (ha jól veszem ki)
Nem tudom hogy milyen minőséget képvisel, de olyan bruttó 12k körül tudtommal már lehet Logitech Formula Force GP-t is kapni, ami ha nem is csúcsmodell, de azért mégiscsak FFB.

(#506) Yaye válasza Panky (#500) üzenetére


Yaye
őstag

Tőlem kérdezed? Én is épp ezt szeretném tudni :DDD

Rudeee: és milyen meghajtóval megy PC alatt? Bármelyik másik Logitech kormányéval? Vagy ez náluk amolyan all-in-one meghajtó, minden modellhez ugyanaz?

(#507) rudeee válasza Panky (#503) üzenetére


rudeee
őstag

Érdekel hogy valóban minden gond nélkül megy-e PC-n is.

(#508) rudeee válasza Yaye (#506) üzenetére


rudeee
őstag

Szerintem a normál PC-s kormányokhoz hasonlóan ennél is azt az egyetlen logitech drivert használják,más tudtommal nincsen.
A PS2-höz való driver nyílvánvalóan nem jó a PC-hez,de erről olyat kérdezz inkább akinek konkrét tapasztalata van róla én csupán feltételezem ezeket a dolgokat ami a leg ésszerűbbnek tűnik.

(#509) Panky válasza rudeee (#508) üzenetére


Panky
tag

Hát kérlek szépen akkor mondom az olvasottak alapján ( Dec. 28-án lesz meg az enyém)

1: Tökéletesen tutin megy PC-n!
2: Fut a 4.40-4.50-es driverrel, de az új 4.60-assal a nyitókép is jó, sőt 200-900fokig szoftveresen tudod állítani a fordulást. Meg is áll, sőt bekeményedik a végén ahova beállítod.
3: A létező legjobb Logitech kormány. Bár van néhány elszánt Momo-s aki érthetetlen okokból szidja :)
4: A pedálnak vannak hasonló prblémái mint a Momo-nak, de van a B-jelű kiadása ami valamivel jobb.
De én valszeg 1 éven belül kicserélem a pedált egy profi szettre.
5: Ja és ha ellátogattok RSC-re ott láthatjátok, hogy minden fanatikus cockpit építő ezt használja alapként.
:))
Ennyi, én nagyon várom már a 28-át!

(#510) Panky válasza Zealot (#504) üzenetére


Panky
tag

Hát nemtudom :F :Y :(((
Azok a villanykapcsolók nincsenek is tulméretezve.
Őszintén: Elég gagyesznak néz ki.
A VibraForce tök fölösleges dolog szerintem akkor inkább vegyél 1 jobb nem VF-FF kormányt.

(#511) Panky válasza rudeee (#508) üzenetére


Panky
tag

Jaj még annyi, hogy 1 féle driver van az összes Force-os Logitech kormányhoz.
Amint telepítetted és bedugod a kormányt a driver felismeri és a képével nyittya meg magát. Ezután pedig bent a driverben a kormányhoz tartozó tulajdonságok vannak.
Pl: a Momo-nál nem lesz 900fokos állíthatóság mint a DFP-nél.
:)) :)) :)) :))

(#512) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Panky ugy tünik te még nem probáltál Logitech Momo Force-t :D
Nem Racinget...Force-t:)
Ezt azért irom le mert azt mondtad h Driving Force Pro a legjobb Logitech kormány :U

(#513) Panky válasza Deluxe00 (#512) üzenetére


Panky
tag

Valóban nem próbáltam. :B
A ''legjobb'' az objektív vélemény volt mivel neki van a legtöbb fícsörje.
Az irigy Momosokra meg írtam amit írtam. Van például rengeteg Momo-s aki lecserélte egy DFP-re és azt mondta jobban bejön neki a DFP a momo után. (5-6-ot találtam különböző fórumokon.
1ébként mi a különbség a két Momo között?

(#514) Deluxe00 válasza Panky (#513) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Hát a Racinget nem meglepő hogy lecserélték, sok a probléma vele...
Külsö különbségek;)iros háza van a Force-nak Kézzel varrott Börkormánya, Alu váltókarok,
Alu pedálok.
Belső különbségek:Racinget még nem szedtem szét de az elektronikája is más, a Force-omat már több izben szétszedtem mert mindig átkenem Kyoshoval.
Érzetre teljesen más....Nem véletlenül volt 80.000 ft mikor kaptam, Racing akkoriban meg 40.000 :U

(#515) Deluxe00


Deluxe00
senior tag

Idióta smileyk :(((

(#516) Panky válasza Deluxe00 (#515) üzenetére


Panky
tag

Ááááá
Értem!
Hehe télleg a Smileyk :D :))
Neked voltak vele pedál problémáid??

[Szerkesztve]

(#517) Deluxe00 válasza Panky (#516) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Soha nem volt vele semmi gond!
Majd csinálok róla képeket aztá megmutatom ;)

(#518) -ThOMas- válasza Deluxe00 (#517) üzenetére


-ThOMas-
csendes tag

Neked Logitech MOMO Force kormányod van? Mert beigértek nekem egy kormányt és a MOMO Racinget néztem ki de láttam h van jobb is a MOMO Force személyében.Megéri azt az 5-6k árkülönbözetet?Istenkirály kormány!!! Grat :R :C
[link]

[Szerkesztve]

(#519) Deluxe00 válasza -ThOMas- (#518) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Igen nekem ez a piros van:D
Hát én probáltam Racinget, meg hát ugye Force van nekem!Teljesen más az egész...Force az olyan életszerü...más...egyszerüen más...meghát börboritás, alu dolgok...más érzés egyszerüen.
Amióta Kyosho zsirral használom még jobb:D

(#520) Panky válasza Deluxe00 (#519) üzenetére


Panky
tag

A kenegetés miatt szét kell szedni a kormányt?
És ajánlod nekem is hogy kenjem meg a DFP-t?
Az a kép amit ThOMas küldött az mellik, a Force vagy a Racing?

(#521) Deluxe00 válasza Panky (#520) üzenetére


Deluxe00
senior tag

Az a Force!
Kenegetéshez persze h szét kell szedni, a legbelsején vannak a fogaskerekek:D
Nekem nagyon bevált!!Meg idöröl idöre biztonság kedvéért meghuzom a csavarokat!
Először mikor zsiroztam haverral csináltam, és sztem nem volt egy rossz huzás, azóta bevált haverral csinálom, mert a fogakerekek házát sztem összerakásnál egyedül nem lehet összefogni mikor csavarni kell.Nagyon meg kell jegyezni melyik kábel melyik csatlakozóba megy.A Zsírmennyiséget is el kell találni!És ujrazsirozásnál 1 nap kell amig rendesen eloszlik én ugy vettem észre, de utána álom.Ezzel a Kyosho zsirral amit RC kocsikhoz lehet venni és egy kb 5 cm3-es doboz 5.000 ft volt, jobb volt mint ujkorában:D De ez nagyon finom ezért én 1-2 havonta szoktam megcsinálni a zsirozást!
Hát Végülis a DFP-t is meg lehet kenni rosszabb nem lehet csak jobb, csak mindent jól kell csinálni ;)

(#522) Panky válasza Deluxe00 (#521) üzenetére


Panky
tag

Értem. Köszi. :))

(#523) maflame


maflame
aktív tag

Sziasztok, kaptam a fa alá egy Speedlink SL-6694-es kormányt. A kérdésem, hogy szerintetek alábbiak fényében gyári hibás (vigyem e vissza) vagy csak egyszerűen ennél a típusnál ilyen az FFB?
Szóval a szubjektív része a dolognak, hogy nem igazán az útnak és nekem megfelelő módon reagál, hanem mondjuk ha fordítom a kormányt akkor ütüget, ahelyett, hogy valami folyamatos ellenerőt fejtene ki a kanyar irányával ellentétesen. Álló helyzetben is ''ütöget'' ha megmozdítom. ...nagyjából ennyi az ffb!! ...meg na jó, rezeg is, de nem biztos, hogy az útviszonyoknak megfelelően. Ez egy rally-játékban még nem is annyira feltűnő, de egy pályaversenyen tükörsíma úton azért furcsa. olyan mintha folyamatosan defektem lenne!!!
Ami objektívabb, hogy a meghajtó beállítás-teszt progiban van három gomb: ''erő jobbra, balra és középen''. Itt bármelyiket nyomom, a kormány nem fordul semerre (lehet, hogy nem is kell neki) hanem, jobbra: erőteljesen zakatol, rángatózik.
balra: finoman dorombol
közép: átmenet a kettő között
Még sosem volt kormányom, pár éve valaki behozott egy logitech ffb kormányt, pár percet játszottam vele a CMRRally-t. ...az nem ilyen volt :DDD
Amúgy én tökjól el vagyok vele, nem is sejtettem, hogy ilyen jó is lehet a RBRally, és ha azt mondjátok, hogy vsz ettől a cucctól ez várható, megnyugszom és boldogan forgatom tovább, csak végére akarok járni, hogy nem selejt e.
...de sok lett!! ..na ennyi. köszi!!

(#524) rudeee válasza maflame (#523) üzenetére


rudeee
őstag

Szia!
Szerintem tuti nem ilyennek kéne lennie.
Valószínűbbnek tartom hogy meghajtódriver problémálya lehet vagy nem megfelelően van kalibrálva.
A gyártó oldaláról szedd le a legújabb drivert a kormányhoz és próbáld avval.
Ha nem lesz változás akkor vidd vissza a boltba hogy nem megfelelően reagál a kormányod és mutassák meg hogy kell beállítani vagy cseréljék ki!
Nekem Logitech Formula Force GP van amivel szerencsére nincsen gondom.

(#525) bzoley válasza maflame (#523) üzenetére


bzoley
veterán

Viszont lehet bármilyen jó kormányod, ha a játékban az FFB nulla.
CMR nulla, RBR kissé felületes, de elmegy. Próbáld ki LFS-sel[link], rFactor-ral[link], esetleg GTR-rel. Talán GTR-ben élveztem legjobban, elég fantázia dús. Igaz nekem is F F GP-m van.
Ha azokban is rossz, akkor tényleg probléma van.

(#526) maflame


maflame
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, meghajtókat néztem már az oldalán, de csak ez az egy van.
...igen, egyre inkább azt hiszem, hogy hibás. Tényleg semmi mást nem csinál csak ütögető-zakatolást, mintha talpfákon utaznék.Totál élvezhetetlen, inkább vibrátoros módban használom. Az a baj, hogy egy hatalmas MM-ból származik, így gondolom nehézkesebb az ügyintézés -garanciális szerviz, jópár nap, nincs személyes kontakt, lehet, a végén kihozzák, hogy nincs semmi baja ''ezt a típust ezért szeretik'':)
Azért majd rászánom magam! ...csak most még túlságosan élvezem ahhoz, hogy néhány napig nélkülözzem!!
Megnézem még azokkal a játékokkal is de nem hiszem, hogy jó lesz velük....
Mégegyszer, köszönöm!!

(#527) isapeti


isapeti
aktív tag

Sziasztok!

Microsoft Sidewinder FFB-s kormányom van, a gameportos változat. Olvastam már pár helyen, hogy XP alatt adódhatnak gondok vele, de nekem nagy szerencsémre remekül működött rajta minden, egészen mostanáig... egyik napról a másikra elfelejtette, hogy ellenállást fejtsen ki kanyarokban, mind NFS MW-ben, mind UG-ben (másban nem próbáltam). Nagyon könnyű eltekerni és nem is húz visssza... Érdekes módon a ''rázós'' FFB funkciók remekül működnek, ráz a füvön, üt a karambolnál, stb, de ez az ellenállásmentesség eléggé lerontja a játékélményt... pedig egész eddig teljesen frankó volt :( Újratelepítés, újraindítás, ilyesmi dolgok teljesen hasztalanok.
Érdekes módon mihelyt kilépek a játékokból, helyreáll a rend... visszaugrik középre a kormány, nehezebb eltekerni, stb, de a játékokban ''elpuhul''... van vmi ötletetek, mi lehet a probléma? Nem szeretnék kormányt cserélni, nagyon jó darab ez amikor rendesen működik... :)

Köszi előre is!

[Szerkesztve]

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#528) bzoley válasza isapeti (#527) üzenetére


bzoley
veterán

MW-nél szinte nem is csodálkozok. Nagyon gányul kezeli a kormányokat. Úgy néz ki, a Centering Spring(vagy nemtom, nálad hogy hívják, középrehúzás) be van kapcsolva. A játékban viszont ilyen állítási lehetőség nincs(ha jól emlékszem). Eddig nekem a legrosszabb annyi volt MW-ben, hogy ritkán kihagyott(nem megcsúszás miatt) és csak ''lötyögött'' a kormány.

(#529) Bubu79 válasza bzoley (#528) üzenetére


Bubu79
addikt

Hali!

Igazad van, tényleg érdekesen kezeli a kormányokat.
Az őskövület Genius-om csak ebben a játékban csinálja azt, hogy amikor elindítom a játékot, nagyjából 10 percig jobbra húz. Utána mintha elvágták volna.
A többi játékban, ahol legalább a holt zónát be lehet állítani semmilyen gondom nincs vele.

Bár ha jól belegondolok amennyit én játszok nem kéne hogy zavarjon :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#530) isapeti


isapeti
aktív tag

Köszi!

Furcsaságokat MW alatt eddig is csinált valóban hébe-hóba, de ez most nagyobb szabású problémának tűnik, mert ahogy írtam is, Underground alatt is ugyanez a helyzet... lehet, hogy nagy hülyeséget kérdezek, de directx-szel nem lehet összefüggésben? Csak mert ugye mihelyt kilépek a játékokból, teljesen rendbejön...

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#531) moonman válasza Loader (#496) üzenetére


moonman
titán

van rajta váltókapcsoló és ffb-s, de az erejétől nem ájultam el. amúgy kellemes vele vezetni.


kérdés: [link] ez most akkor csak playstation? vagy jó pc-hez is?

(#532) moonman


moonman
titán

most találtam egy ilyet. ezek szerint működik pc-vel is. [link]
mondjuk az lenne az igazi, ha valaki, akinek van a közelében, kipróbálná :)

(#533) emelon válasza isapeti (#530) üzenetére


emelon
csendes tag

Esetleg macskaszor kerult bele?
(a driving force EX egyebkent nagyon szuper)

(#534) Balux


Balux
tag

tisztelt kormányos prók!
[link]
ez a genius kormány nem tul olcsó??
vagy régi modell? vagy mi van vele??elvileg ffb-s 10k alatt és rosszat sem olvastam róla...
bár sem a külföldi sem a magyar hivatalos genius honlapon nem találtam meg mint terméket!!
na ez már gyanus--bár lehet csak régi tipus....

küldjetek helpet, vagy beszéjjetek rá hogy formula force gp-t vegyek, mert ha ezt nem akkor azt fogom csak ez mégis jobb árban!!vagy pár ember a gp re azt mondja szar!szar???:)

na mindenesetre sok sok hasznos tanácsot ide!!
cserébe itt egy izgi link: bár az a fanatikusok bizti ismerik!!:D
[link]
csak 1000 dolcsi:D:D

(#535) Panky válasza Balux (#534) üzenetére


Panky
tag

Naszóval:
Őszintén szólva elég óccsó. Ha csupa jókat írtak róla akkor ne habozz...
A Formula Force GP nem egy jó cucc. (Ne kövezzetek meg.. :D ) Barátomnak a nem-FFes verziója van és meg kell monani nem jó. középállás remeg mint nagymama kezében a kávé. Kb 20% deadzone kell hogy ne vedd észre. A pedál is csak 80%ig megy fel ha fullra nyomod. Mennyit akarsz max rákölteni? Mennyit használod? Az Elektroworldben van egy halom kormány nézd meg és írj össze pár alternatívát abban az árban!
Nemtom a Geniusról nemtok semmit, Logitech csak 20k fölött jó......

Sok sikert!

Remélem nem csak bizonytalanná tettelek! ;)

(#536) Panky válasza moonman (#531) üzenetére


Panky
tag

Idézem magamat 20 sorral fentebbről a Logitech Driving Force Pro-ról:


''Hát kérlek szépen akkor mondom az olvasottak alapján ( Dec. 28-án lesz meg az enyém)

1: Tökéletesen tutin megy PC-n!
2: Fut a 4.40-4.50-es driverrel, de az új 4.60-assal a nyitókép is jó, sőt 200-900fokig szoftveresen tudod állítani a fordulást. Meg is áll, sőt bekeményedik a végén ahova beállítod.
3: Az egyik legjobb Logitech kormány. Bár van néhány elszánt Momo-s aki érthetetlen okokból szidja
4: A pedálnak vannak hasonló prblémái mint a Momo-nak, de van a B-jelű kiadása ami valamivel jobb.
De én valszeg 1 éven belül kicserélem a pedált egy profi szettre.
5: Ja és ha ellátogattok RSC-re ott láthatjátok, hogy minden fanatikus cockpit építő ezt használja alapként.

Ennyi, én nagyon várom már a 28-át!''


Egyébként a hó miatt csak a jövő héten lesz meg :O :Y



[Szerkesztve]

(#537) bzoley válasza Panky (#535) üzenetére


bzoley
veterán

Ha barátodnak nem FF-es van, akkor miből gondolod, hogy a másik sem jó. Elég rég használom már a Formula Force GP-t, leginkább olyan szimekben, ahol nem árt pontosan kormányozni. Hungarian GP4 Masters dobogós helyek, de az MW topic-ba ha benézel, láthatod, hogy ott is elég jól szerepelek és ez igencsak köszönhető a kormánynak is. Nem azt mondom, hogy a legjobb, de a többinél(amit nem ismerek) talán annyival jobblehet, mint amennyivel többe kerül náluk. Vannak hiányosságai, gyengéi, de elég jó kormány.

(#538) Debilon válasza maflame (#523) üzenetére


Debilon
addikt

biztos, hogy FFB-s a kormány?
nem ''csak'' rezgő effekteket tud?

létezik ilyen, hogy PS2/PC kompatibilis kormányok némelyike csak ilyesmit tud..

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#539) moonman válasza Panky (#536) üzenetére


moonman
titán

köszi a tájékoztatást, akkor meg merem venni.

azért viszem a laptopot, rajta a driverrel, jobb, ha ott helyben kipróbáljuk :)

(#540) Panky válasza bzoley (#537) üzenetére


Panky
tag

Itt az ellenpélda. Nemtudom. Igazad van valóban nem tudok róla szubjektívan nyilatkozni róla. De a sima mindenképp gagyi. Akkor viszont bzoley barátunk ellenpéldája miatt inkább ajánlom a Logitechet miután a Geniusokról jót nemtok mondani. Igaz rosszat se :D


(grat a NFS eredményekhez!)

(#541) isapeti


isapeti
aktív tag

Úgy fest, megoldódott a korábban ecsetelt Microsoft Sidewinder Wheel problémám, ami igazából nem is az ő hibája volt... feltettem a legfrissebb Catalyst drivert, és azóta az NFSU tökéletes, az NFS MW úgyszintén, de csak másodszori elindítás után :DDD ami nagyon érdekes továbbra is, de ez legyen a legnagyobb gondom... szal a franc se érti ezt. Mindenesetre ha vki belebotlana egy ilyesfajta problémába, hátha ez segít.

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#542) Panky válasza isapeti (#541) üzenetére


Panky
tag

Hadd gratuláljak! :D :))

(#543) orgonista válasza maflame (#526) üzenetére


orgonista
csendes tag

Sziasztok!

Maflame, én is SL-6694-et kaptam karácsonyra, és pontosan ugyanúgy működik, mint a tiéd. Én egyáltalán nem vagyok megelégedve vele, mert biztos vagyok abban, hogy ebből a hardverből többet is ki lehetne hozni. Szerintem egyértelműen driver problémáról van szó. Ha te a hozzá adott drivert megtaláltad a honlapjukon is, akkor ügyesebb vagy nálam, én egyáltalán nem találtam erről a típusról semmit ott. Mintha nem is tudnának róla, hogy létezik ez a termékük. Írtam a supportjuknak is tegnapelőtt, bízom benne, hogy hamarosan válaszolnak.
Ami nekem gyanús, hogy van egy hasonló típus, az SL-6696, amitől ránézésre csak a kormánykerék kivitelében különbözik, arról pedig jó véleményeket olvastam pár helyen. Kipróbáltam az ahhoz való drivert is, de semmi különbség. Ráadásul nekem a CMRRally úgy viselkedik ahogy írtad, viszont a RBRally egyáltalán nem produkál FF-et. Ha bemegyek a beállító menübe, ott a FF testet választva azt mondja, most el kellene fordulnia a kormánynak, de nem fordul. Neked itt forog ahogy kell? Ja, és az is gyanús még, hogy a driver beállító ablakában, amiről te is írtál, csak test és vibration fülecskék vannak, FF-ről ott szó sincs.

Üdv: orgonista

(#544) kanadadry válasza Austi (#497) üzenetére


kanadadry
csendes tag

id: ''A problémám a Most Wanted be van ahol is nem tudom kiválasztani a Momo Racing Force kormányom csak a billentyűzetem meg a gamepadomat ''látja''.

A mw úgylátszik csak 2 eszközt kezel egyszerre . A winfos a gamepad-ot tartja elsődlegesnek és hiába állitod másodlagosnak akkor is azt látja az mw . A gamepadot vagy kihúzod vagy letÍltod. Nekem vezeték nélküli gamepadom van, a vevő hátul van az asztal alatt, úgyhogy inkább letÍltom eszközkezelőben . Pár másodperc az egész :)

Csak egy megjegyzés : nekem momo racing van és nfs mw alatt a 6 fekete listáért küzdöttem, mikor hardvert cseréltem az állást persze elmentettem . Régi : amd athlon 2000+..radeon 9600pro . Új : athlon64 3200+ sapphire X1600 XT. Nemcsak a grafika változott hatalmasat és itt nemcsak a sebességet értem de új efektekkel és tárgyakkal találkoztam , de a kormány is változott jobb lett az ffb hatás. Szerintem a kormány sem szereti ha darabosan kapja az infót :R



[Szerkesztve]

(#545) maflame válasza orgonista (#543) üzenetére


maflame
aktív tag

Igazad van, én is a 6696-os driverét próbáltam ki. (semmi változás) Én valamikor a héten visszaviszem. Az, hogy neked is hibás a ffb, nem öröm, ezek szerint csökkenőben az esély, hogy adnak egy másikat ami majd jó lesz! ...de akkor is, ezt a kormányt forszfídbekkesként árulják és hát elég nehezen védhető álláspont lenne miszerint ez az.

(#546) Lui76 válasza kanadadry (#544) üzenetére


Lui76
őstag

Nekem most lett karácsonyra egy Logitech ''a 10e alatti vibration feedback-es''
Ezen kívűl van egy cordless rumblapadom (logitech) van .Nálam is
a gamepadot mutatja ha az is be van dugva- de hagyom, mert
mintha a NFSMW jobb lenne gamepaddal.
A GTR-t meg a CRC -t viszont nagyon jól lehet
kormányozni vele.
Szóval én ennyiért azt kaptam amit akartam .


www.kezmuveskeramia.hu

(#547) moonman válasza Panky (#536) üzenetére


moonman
titán

a mai napon magamévá tettem egy Driving Force Pro-t [link]

a bótban kicsit problémáztunk(tak), hogy valóban jó-e lesz-e ez nekem-e pc-re-e, ráadásul nem voltak hajlandók kibontani, mert eredeti Logitech csomagolás, miegymás...
de mint azt a korábbiakban többen is leírták, valóban működik, egy szutyok irodai Celeronra lett csatlakoztatva és még sehol nem volt a driver, az XP egyből név szerint fedezte fel, mint új hardvert, a legfrissebb (4.60) Loghitech driverrel pedig tökéletesen megy.
a Profilerben a kép is megjelenik róla és szépen be lehet állítgani az összes gombot.
a ffb nagyon erős, ha 150%-ra állítom már komolyan megdolgoztatja az embert egy hosszabb vezetés után.

egyszóval :C

(#548) Panky válasza moonman (#547) üzenetére


Panky
tag

Gratulálok!!
Majd még lécci írj némi tapasztalatot még minden féle játékból! :)
Az enyém remélem a héten meglesz!

:R

(#549) msl


msl
csendes tag

Van egy régi(kb 5 éves) Dexxa kormánom 2 pedállal 4 gombbal.

''2 tengelyű 4 gombos botkormány'' így ment mindig -- a régi gépen.

Most új gép Asus P4P800 SE alaplappal , integrált midi/game porttal , amit ugyanengedélyeztem a setupban (as 4 választási lehetőség közül én a 200/300 ast választottam , ami fogalmam sincs hogy mi ), és nagy nehezen a windozt is rá lehetett venni, hogy felismerje. De hiába a ''fújkálás'' és a tisztogatás, a kis fogak szétfeszítése , hoyg feszüljön .. semmi.
Regen a szotyi p2esen a gagyi sb pci128-as hangkarin lévő midi/game porton ez full simán , könnyen ment. Nem volt semmi hiba.

Akkor itt miért nem müxik? Pont a cél előtt vérzik el a dolog, mert miután hozzáadtam a játékvezérlőben a kormányt
''nincs csatlakoztatva'' szöveg fogad, amit a legjobb szándék ellenére se tudok ''OK'' ra váltani..

A játékot majdnem végig vittem már (billel) , de fáj a szívem , hogy az anno még 10 E-ért vásárolt cucc nem működik.

Segítsetek plz

(#550) Panky válasza msl (#549) üzenetére


Panky
tag

Hát ez az egy ötletem van:
Adtak hozzá driver cd/floppy-t? Ha igen azzal kéne megismertetni nem a Windowsos játékvezérlős résznél szerintem. Esetleg keress rá a neten driverekre. Bár megmondom őszintén megmondom életemben nem hallottam róla.
De sebaj itt egy driver-es oldal remélem segít: [link]

Panky

P.S: milyen játékot nyomtál végig majdnem billel?

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.