Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8134) neutron22 válasza kaszaf (#8133) üzenetére


neutron22
tag

Nem hiszem, hogy az az egy darab volt gyenge minőség. Egyszerűen nem jó, de megjelenésekor nem igazán volt alternatíva. Azért magasztalták, mert nem volt összehasonlítási alap. Csak rosszat tudok mondani róla. Ár/ Érték meg egyenesen horror.

(#8131) Fikasz
Max G430 (mellesleg a felújított G35 G gombok nélkül és máshol van a poti meg kényelmesebb jobban szellőzik és fonott a zsinór) ami már jobban tetszett, de ennyi pénzért van sokkal jobb. Én nem venném meg a G35 öt újra még ha filléres téma lenne sem. A Korzi ezeröccá a fain választás, a Kave is nagy szerelmem volt én nagyon ajánlom, de ahhoz tényleg kéne egy jó hangkari. A Senn egy nagyon jó füles, de ennyi pénzért én Razer Tiamat 7.1 vagy Trittont AX720 5.1 vagy még CM Storm Sirus(de ilyenem sajna még nem volt) vennék. De nekem nagyon tetszett a Razer Tiamat 2.2 is tegnap adtam postára. A PC 360 szerintem szintén jó ötlet, ha megvan a piszkos anyagi rész is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.