Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) Dominic1


Dominic1
csendes tag

a Philips SPA5300/10 -ról mi a véleményetek?

(#9452) zolynet válasza Dominic1 (#9450) üzenetére


zolynet
addikt

még mindig visszasírom a kis logitech z3e-met :K

Life is too short to stay stock!

(#9453) harry válasza Dominic1 (#9450) üzenetére


harry
veterán

10e körül a 2.0 a nyerő, ott pedig a Genius 1255A. Filmeztem már vele, szerintem teljesen rendben volt, nem hiányoztak a mélyek sem.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#9454) Slownz


Slownz
senior tag

HSC 2330 tulajoktól kérdezném, hogy sok képen, amin a rendszert ábrázolják, ott van egy kis távirányító(nak látszó valami), azt is hozzá adják a csomaghoz? Illetve be lehet szerezni ilyesmit hozzá máshonnan?

(#9455) Heffi válasza Slownz (#9454) üzenetére


Heffi
őstag

Tartozék a távirányító.

(#9456) redbull86 válasza zolynet (#9452) üzenetére


redbull86
aktív tag

pártolom!! :))
Az jó cucc volt ! :))

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#9457) redbull86 válasza Dominic1 (#9451) üzenetére


redbull86
aktív tag

tele van a youtube vele! :D
A mélye eléggé durva azt mondják,. nekem is volt egy ideig kiszemelt darab,. de nem jutottam hozzá sajna,. majd idővel,.. ha csak tesztelés céljából de be szerzek egyet! :)

Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

(#9458) hanzy20


hanzy20
csendes tag

Sziasztok lenne egy problémám remélem valaki tud segíteni. Creative SBS390 2.1 került hozzám és csak a bal oldala meg a mély szól. Xp-t használok alaplapi VIA VT1708S hangkártyával és már állítottam mindent de semmi valakinak valami építő 5let?
Üdv

(#9459) Gampa


Gampa
aktív tag

Üdv.Multhéten vettem egy Logi Z-cinemát,minden szép és jó,de ma pl Gta IV-el játszottam,és ugy szol a 2 sat mintha hátterek lennének,a mély meg kussol.Próbáltam beállitani a játékon belül,de semmi.Elötte x-530al nyomtam,azzal semmi gond nem volt! Ötlet?

(#9460) harry válasza hanzy20 (#9458) üzenetére


harry
veterán

Jól be van dugva a csati? Ha mozgatod a kábelt, nem változik, nincs megtörve? Nem tudom milyen csati van ezen, ha esetleg két RCA megy a falba, és megcseréled, akkor pont csak a másik szól? Minden alkalmazásnál ilyen? Ahol korábban üzemelt, ott minden rendben volt? Balance nincs eltolva? Esetleg nagyon lehalkítva a hangfalon lévő szabályzóval?

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#9461) Clain


Clain
tag

Sziasztok !
Nekem is Z Cinema hangfalam van ,és egy olyan kérdésem lenne ,hogy mivel USB csatlakozású a cinema ,de van rajta jack bemenet rátudnom kötni valamilyen módon Tv re jack vagy egyéb csatlakozáson keresztül ?
Lehethogy ez ilyen alapkérdés, de megköszönném a segítséget ! :R

(#9462) Gampa válasza Clain (#9461) üzenetére


Gampa
aktív tag

Hy.Igen rá az aux-on keresztül!

(#9463) hanzy20 válasza harry (#9460) üzenetére


hanzy20
csendes tag

Szia igen jól bevan dugva.nem nincs megtörve,2 különböző csatis 1 rca 1 meg ps2 féle. Alapból ilyen igen akármit hallgatok winamp,jetaudio,mediaplayer. Igenn innen cseréltem http://hardverapro.hu/tag/markzolee.html kollégával és nála teljesen hibátlanul működött.balancot is néztem de a régi 2.0nál sem állítottam el. az előlapi hangot is lehúztam hátha de az sem segített.

(#9464) Roliiii


Roliiii
aktív tag

Polusban lévő MédiaMárk-ban kipróbálható az edifier R1900TII!

Próbálgattam, de nem igazán tetszett, bár ez 100%, hogy azért volt mert iszonyat nagy tér van ott, ekkora térben a z623-nak is alig volt valami kis mélye... :( Ja egyébként az edifiernek az első 4 sarkánál az a faszerű borítás full hézagos volt, meg egy kicsit "szőrös" volt a hangszóró :D

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#9465) schawo válasza Roliiii (#9464) üzenetére


schawo
titán

Az R1900TII-nek a frekigörbe alapján is nagyon kevés mélye kell, hogy legyen. A mélyközepet hangminőségre, nem mélységre hangolták.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9466) #25712384


#25712384
törölt tag

Sziasztok!

Lenne egy technikai kérdésem, van egy EASY TOUCH ET-684 2.1 hangfalam, eléggé alsó kategóriás, de nem ez a probléma. Egyik napról a másikra az a gondja támadt, hogy nem szól a jobb oldali hangszórója.
Rendesen rá van csatlakoztatva a gépre, windows-ban fel van tolva a hang, a hangfal áramra van kötve és be is van kapcsolva. Akármennyire feltekerem a jobb oldali hangszóró nem szól, csak halkan búg.
Kis próbálkozás után rájöttem, hogy nem a hangfallal van probléma, hanem az RCA csatlakozóval, amibe a mélynyomón be kell dugni, a jobb oldali RCA-ba (két hangfal, két külön RCA-ba megy) dugott hangfal nem szól. Szétszedtem nem láttam sérülés nyomokat (égés, szakadás, törés) szóval nem tudom mire vélni a dolgot.
Lenne esetleg valakinek ötlete mit lehetne megpróbálni, mi lehet a gondja, amiért nem szól?!
A választ előre is köszönöm!

Üdv.

(#9467) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!
2.0-ás szett kéne. Néztem ezt, illetve Bose companion 3-at.
Melyiket ajánljátok? Esetleg más alternatíva? Árban ez a max. Laptop mellé kell.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9468) Tothgera30 válasza adamssss (#9467) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Edifier R1900TII?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9469) dudika10 válasza #25712384 (#9466) üzenetére


dudika10
veterán

Szóval az egyik oldalhoz nem jut ki jel?
Ha az erősítő ment tönkre akkor ahhoz komolyabb szaktudás kell valószínűleg. Nem biztos, hogy megéri a befektetett időt, hogy egyáltalán nekiálljon az ember...

Esetleg nézd meg, hogy nincs-e megtörve a kábel a hangfal előtt.

(#9467) adamssss: leginkább egyik sem. Keress egy Edifiert, esetleg ha kisebbet és hordozhatóbbat szeretnél akkor egy Creative T20, ha olcsóbban gondolkodsz akkor egy Genius 1255A.
Edifierből akár 2.1-ben is gondolkozhatsz. HCS2330 egyáltalán nem rossz. Feltéve, hogy szereted az erősebb basszust.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9470) adamssss válasza dudika10 (#9469) üzenetére


adamssss
veterán

Edifier felejtős, mivel hordozható kell. A t20 ennyire jó? A krator tényleg felejtős?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9471) adamssss


adamssss
veterán

Estleg a T40 megérné a plusszt?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9472) dudika10 válasza adamssss (#9471) üzenetére


dudika10
veterán

T20 ekkora méretben ennyi pénzért a(z egyik) legjobb. Bár az sem kicsi azért, nagyobb válltáskában épphogy elfért.
T40 semmivel nem jobb véleményem szerint.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9473) adamssss válasza dudika10 (#9472) üzenetére


adamssss
veterán

Akkor a T20 lesz valószínűleg.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9474) R.U.Z.S.I válasza dudika10 (#9472) üzenetére


R.U.Z.S.I
tag

T20 a hf1255A-hoz képest milyen?

(#9475) dudika10 válasza R.U.Z.S.I (#9474) üzenetére


dudika10
veterán

Összeszerelési minőségben jobb a T20, hangban gyengébb ahogy az elvárható. Elvégre méretben töredéke.
Kis helyre, közelről ajánlott. De ha rákeresel találsz tőlem is sok hozzászólást itt, elég sokszor írtam már róla.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9476) adamssss válasza Tothgera30 (#9468) üzenetére


adamssss
veterán

Az sem rossz, csak nem nagyon hordozható. Valszeg T20 lesz belőle.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#9477) Tothgera30 válasza adamssss (#9476) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az nem rossz és könnyen is hordozható.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9478) sti10p


sti10p
senior tag

Jó Behringer hangfalat lehet kapni max 25e-ért?! Vagy valami mást? Zenehallgatásrakéne, köszi!

XY

(#9479) dudika10 válasza sti10p (#9478) üzenetére


dudika10
veterán

Na és miért pont behringert keresel?

Egyébként az MS16 nem is olyan rossz Behringerek közül, de én nem nagyon szoktam ajánlani.

Ott van olcsón a Genius 1255A, picit drágábban meg már ott vannak az Edifierek (de ezeket én most ugye nem ajánlhatom, mert hiteltelen volna, majd valaki más :) ).

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9480) Slownz válasza dudika10 (#9479) üzenetére


Slownz
senior tag

Ahhoz képest, hogy mennyien kapkodtak utána, érdekes, hogy még nem vitték el :( :Y

(#9481) dudika10 válasza Slownz (#9480) üzenetére


dudika10
veterán

Érdeklődés nagy, vásárlókedv kicsi.
Pedig nem árulok zsákbamacskát, felajánlottam a meghallgatást is, összehasonlítást is. :U

Amikor még otthon voltam befogtam a TV mellé. Egészen más volt, mint a TV csipogója. Ha nem viszik el, akkor csinálok hozzá állványokat és megmarad a TV előtt. :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9482) sti10p válasza dudika10 (#9479) üzenetére


sti10p
senior tag

Még úgy emlékszem ebben a topic-ban olvastam a Behringer-ekről, hogy jobbak mint pl. a Logi, de miért nem ajánlottak?! Amúgy most Edifier C2+ van ami jó lenne, de bejött hogy zenére nem a 2.1 a legjobb (most is le van húzva a subwoofer :) ), ezért most 2.0 kellene a C2+ áráért, tudom hogy az Edifier ebben is jó, csak gondoltam hátha jó a Behringer is annyira.

XY

(#9483) DarthRoni


DarthRoni
tag

Sziasztok!!
Nagy Kérdésem lenne, légyszíves segítsetek : ))

panelban lakom, és itt az ideje h egy új hangrendszert vegyek.
2 lehetőség van:
-Újonnan rendelni egy edifier hcs 2330-ast (kb. 27k forint)
vagy
-Ismerősöm használt Logitech Z-2300-át megvenni (20k forint)

Más hangcucc nem igazán érdekel, ez a kettő a lehetséges : )

Mint már mondtam panelban lakok, így nekem az lenne a fontos h kisebb hangerőn is szép basszus és gyönyörű hangzás legyen.

Ezeket a szempontokat figyelembe véve, ti mit választanátok? : ))
Illetve ha még tudtok ebben a kategóriában 2.1-et, írjátok nyugodtan megnézem őket, de engem ez a kettő érdekel igazán : ))

Segítsetek Kérlek!!! Előre is köszönöm, Üdv.

(#9484) Gampa válasza DarthRoni (#9483) üzenetére


Gampa
aktív tag

Hali.Ha a mély számit akkor inkább a z-2300,edifiernek is jók a mélyei,de hamar kifullad,és csak puffog akkor!

(#9485) harry válasza DarthRoni (#9483) üzenetére


harry
veterán

Én inkább a többiek véleményére adok, és biztos nem venném meg a Logit...
Amúgy biztos ki akarsz adni ennyit egy hangrendszerre, ami kis helyen, és halkan fog szólni? Esetleg megfontolhatnád a 10k kategóriás Genius 1255a-t.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#9486) R.U.Z.S.I válasza dudika10 (#9475) üzenetére


R.U.Z.S.I
tag

Köszi, 2.0-ból a Genius lesz valószínűleg.

De szükségem lesz 2.1-re is.
Valaki megtudja mondani, Philips SPA5300/00 és SPA5300/10 között mi a különbség?

(#9487) Gampa válasza DarthRoni (#9483) üzenetére


Gampa
aktív tag

Láttam itt tegnap egy eladó cinemát,az jó alternativa lenne,mélye annyi mint a z-2300nak,de a satalitek fényévekkel jobbak! Flacnél lehet hallani igazán hogy milyen hangja is van igazából!

(#9488) DarthRoni válasza harry (#9485) üzenetére


DarthRoni
tag

igen nekem ennyit megér az, hogy amennyire a panel megengedi, kompromisszumok nélkül hallgathassak gyönyörű hangzásban zenéket.

a z-2300-on azért gondolkozok mert 7 ezerrel olcsóbb, de am a szívem vágya az edifier, nagyon szeretném tudni hogy szólhat a z-2300-hoz képest, a logitechet már hallottam, ahhoz képest hogy szólhat az edifier?

És szerintetek melyiket válasszam? : ))

(#9489) harry válasza DarthRoni (#9488) üzenetére


harry
veterán

Ennyi pénzért (20k) én igazából Edifier R1600T-t vennék.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#9490) Roliiii válasza harry (#9489) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Vagy inkább Edifier R1900TII ami nem csak, hogy nagyobb, de még olcsóbb is...~19e.

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#9491) dudika10 válasza Roliiii (#9490) üzenetére


dudika10
veterán

Viszont annak ellenére, hogy nagyobb még hamarabb elfogy a mély mint az R1600T-nél.

DarthRoni: Logitechet el lehet felejteni. Nem tudok olyanról akinek szerintem számít a véleménye (értsd: nem 2 hangfalat hallgatott már és a repertoárjában nem csak tüctüc szerepel) és a z2300-t jobbnak tartotta volna mint az Edifier-t.
Szerinted miért dobálják az eredeti áruk töredékéért a z23000-akat?
Eleinte nagyon izgalmas, hogy olyan erős a basszus, de hamar megunja az ember és fárasztó is. Ráadásul minőséginek nem is nevezném, csak erősnek.

(#9484) Gampa: a z2300 meg minden hangerőn csak búgni tud.

(#9492) DarthRoni: miért vagy benne olyan biztos, hogy 2.1-re van szükséged egyébként?
Zenéhez egyáltalán nem kell (sőt, ártalmas is gyakran) egy mélynyomó, amennyiben nem csak tüctüc a hallgatott anyag.
A penalban nem azért fognak szólni, hogy cincog a hangrendszered hanem azért, mert erősen hallják a mély hangokat.
Mit meséljek még a két általad említett hangszóró viszonyáról? :N

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9492) DarthRoni válasza harry (#9489) üzenetére


DarthRoni
tag

hát nekem most 2.0-ám van, és most már nagyon szeretnék kipróbálni egy 2.1-et, így csak 2.1 jöhet szóba.

De arról tudnátok nekem mesélni hogy miben másabb a hcs 2330 és a z-2300?
nem tudom eldönteni melyikkel járnék jobban, megéri-e azt a 7k töbletet az edifier vagy sem.:$ :D

(#9493) DarthRoni válasza dudika10 (#9491) üzenetére


DarthRoni
tag

például hogy mennyivel lesz gyengébb az edifier a z-2300-tól, és mondjuk hogy tényleg olyan elképesztő hangzása van a logitech-hez képest?

én azért szeretnék edifiert, mert tudom milyen a logitech, és nem bírnám kihasználni a teljesítményét, és már nagyon szeretnék egy 2.1-et *.* :$ :D

egyszerűen az érdekel hogy mivel másabb hatás az edifier hcs2330-at hallgatni mint a z-2300-at?: )) és hogy a hangzása, basszusa és hangereje megfelel-e egy panelba? : ))

(#9494) dudika10 válasza DarthRoni (#9493) üzenetére


dudika10
veterán

A z2300-ban nincs semmi a basszuson kívül. Ismétlem, semmi.
Nem élvezet vele zenét hallgatni mert hiányzik a hangok nagy része, nem élvezet vele filmet nézni mert a robbanáson kívül nem okoz nagy élmént, autós játékokhoz ahol csak a motorhang van, na ahhoz remek.
Az edifiernél vannak szatelitek is (z2300-nál is, csak ott a dísz szerepét töltik be) amik szólnak is valahogy. A mélye nem brummog, hanem üt, a dob nem robbanás érzetét kelti, hanem dob.
Teljesítménye szerintem bőven elegendő átlagos nappalikba. Az R1600T éppen egy 20nm körüli nappaliban van és bőven elég.
Logouton van egy kis cikk a HCS2330-ról, keress rá google segítségével. Ott is le van írva, hogy jobb mint a z2300.
Tapasztaltabb füleket nem tud becsapni a logi. Olyan mint a szilikon mellek, a gyanútlan férfi bedől nekik aztán idővel rájön, hogy "nem az igazi". :P

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9495) DarthRoni válasza dudika10 (#9494) üzenetére


DarthRoni
tag

igen azt a cikket már párszor elolvastam, de nagyon érdekelt a ti véleményetek is, mert attól hogy 1 embernek jobban tetszik, nem biztos h tényleg jobb : ))

De így már megvagyok győzve, így csak reménykedem h minél hamarabb meglesz : ))

Ismerősömnek 2db Z-2300 van összekötve, a basszusa tényleg gyilkos, de alaplapi hangkártyán van és így pláne nem a legjobb hangminőségre, de még mindig 6x szebben szólt mint az én mostanim.

Köszönöm szépen a segítséget, ha nem jön közbe semmi Edifiert veszek, köszönöm Szépen!! : ))

(#9496) Gampa válasza dudika10 (#9491) üzenetére


Gampa
aktív tag

Igen én is ezt mondom hogy a z-2300 csak mélybe jó,vagyis abba se mert sok!

(#9497) schawo válasza dudika10 (#9494) üzenetére


schawo
titán

Egy másik érv: A 2330 pont harminccal jobb, mint a 2300 :P

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9498) DarthRoni


DarthRoni
tag

és egyébként gyakoriak a szállítási hibás termékek? vagy be vannak bugyolálva annyira ezek a hangcuccok h ne lehessen bajuk a szállítás alatt?
nem igazán rendeltem még netről, remélem nem lesz semmi baj a cuccal ha megérkezik.

[ Szerkesztve ]

(#9499) dudika10 válasza DarthRoni (#9498) üzenetére


dudika10
veterán

Körbe van bugyolálva hungarocellel. A szállításnál kb 0 eséllyel rongálódik. Kivéve ha a posta szállítja ki nem pedig futár...

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9500) DarthRoni válasza dudika10 (#9499) üzenetére


DarthRoni
tag

pcgear-től rendelem majd, elvileg ők futárcéggel hozzák, így reménykedek h nem lesz gond a cuccal ha megérkezik, csak jöjjön már meg a fizu úgy várom már :$ :D:D :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.