Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) dudika10 válasza Lokids (#9650) üzenetére


dudika10
veterán

15k körül még nem igazán érdemes 2.1-ben gondolkodni amennyiben a kiegyenlített hangzás a cél. Inkább sztereo.

Vannak ellenvélemények is, az utolsó oldalon éppen kardoskodtak az igazuk mellett, de inkább kevesebb mint több sikerrel.
Ha tuc-tuc zenét szeretnél hallgatni akkor érdemes 2.1-ben gondolkozni ennyiért. Minden másra sokkal jobban jársz sztereoval.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9652) Tothgera30 válasza Lokids (#9650) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...Inkább egy erős 2.0-ásat vegyél, az sokáig ki fog tartani.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9653) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Sziasztok!
Mit ajánlanátok?
2.0ás hangfalakat keresek otthoni használatra laptophoz, max 5000 forintért, max 20 cm magas lehet, ne recsegjen, legyen benne hangerő (20Wattos feltekert gitárerősítő mellett még megtudjon úgy szólalni hogy halljam). A genius termékekkel szimpatizálok (8 éve lett véve genius sp g06, filléres cucc volt akkor de évekig nagyon jól és hangosan szólt. mostanában próbáltam pár olcsó hangfalat de mind gyengus volt, recsegtek, és 2 hét alatt kinyiffantak.)

[ Szerkesztve ]

(#9654) koxos:8] válasza harry (#9649) üzenetére


koxos:8]
senior tag

Á 25k-t nem adok ezért.
90%-ban játékhoz kell, ezért nem adnék érte többet.
ha filmet nézek akkor ott a plazma TV, zenére meg a hifi is tökéletes.
Köszi a segítséget. :R

(#9655) Tothgera30 válasza SkyLaci (#9653) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hát 5000Ft-ért nem igazán van nagy választék. Esetleg valami használt Genius fadobozosra kellene ráugrani. Viszont újonnan ennyiért tuti nem kapsz normálisat.

#9656 SkyLaci: 10k-ért már ha szerencséd van akkor kifoghatsz egy Genius HF-1255A-t.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9656) SkyLaci válasza Tothgera30 (#9655) üzenetére


SkyLaci
őstag

Ok, és ha azt mondom hogy legyen új, és mondjuk egye fene max 10000 (de lehetőleg minél olcsóbb)?

(#9657) SkyLaci válasza Tothgera30 (#9655) üzenetére


SkyLaci
őstag

Köszönöm, viszont a 1255Aval az a baj hogy túl magas (tudom, profán szempont, de ez van). Max 20 cm magas hangszóró fér el az asztalomon (a felette lévő ablak nyithatósága miatt).

Esetleg Genius SP-HF 500A? nekem ideálisnak tűnik, mint árban, mint méretben, de kiváncsi lennék a hozzáértöbbek véleményére. Esetleg valakinek volt már dolga vele?

Ja és az is fontos hogy visszafogott hangerőn is szépen szóljon (bár lehet hogy ez csak hangszer erősítőknél van így hogy fel kel tekerni a hangerőt, hogy kijöjjön az igazi sound), ne akarom mindig kitekerni a belét

[ Szerkesztve ]

(#9658) Tothgera30 válasza SkyLaci (#9657) üzenetére


Tothgera30
Ármester

500A teljesítményben nem fogja megközelíteni az 1255A-t, de attól még jó választás. Ha mások véleményére vagy kíváncsi akkor innentől átadom az ügyet, még a Creative T20-ast/Genius 800Pro-t ajánlanám, de az is 10k/15k körül megy, használtan még talán 5-6k/10k körül ki lehet fogni valamelyiket.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9659) harry válasza SkyLaci (#9657) üzenetére


harry
veterán

1255A - elfektetve elférne? Szerintem nem akkora bűn. Legtöbb boltban 9-10k között van.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#9660) SkyLaci válasza harry (#9659) üzenetére


SkyLaci
őstag

Elfektetve elférne persze, de túl nagy alapterületet foglalna el, meg nem is szeretném elfektetni. A T20 és a 800pro szintén túl magas.

(#9661) Nova96


Nova96
őstag

Üdv 5000FT körül van valami jó 2.0?(Vagy mindegy?)

(#9662) Vanek25


Vanek25
tag

Hali!

genius SP-T1200 érdemes venni? vagy azért az árért már jobb egy genius fa dobozosat venni?

(#9663) Tothgera30 válasza Vanek25 (#9662) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...fadobozosat nézz inkább...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#9664) harry válasza Nova96 (#9661) üzenetére


harry
veterán

Nem igazán tudok róla... 9-10k körül Genius 1255a. Esetleg ha hozzáteszel még, használtan lehet találsz valahol 9k alatt. Ez viszont már egy egész jó kis pár (áráért mindenképp).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#9665) Teaway válasza SkyLaci (#9660) üzenetére


Teaway
veterán

800pro az 220mm magas, de hátrafelé erősen lejt, ott meg már alacsony. Így sem jó?

Nincs itthon csokid??

(#9666) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Sziasztok!

Olyan stereo szettet keresek ami élvezi a Xonar STX előnyeit.. természetesen nem százezres tételről van szó, csak valami olyan hangfalpárról, amit azért megérdemel egy ilyen kari :)

elég hülyén sikerült megfogalmaznom, de a lényeg talán látszik :D

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#9667) dudika10 válasza jaffa 2843 (#9666) üzenetére


dudika10
veterán

Mennyit szánnál rá ? Anélkül nehéz ajánlani. :N
Egyébként ha van 60-70k-d akkor egy használt sztereo erősítő és egy használt sztereo polcsugárzó pár nagyon kellemes végeredményt tud produkálni. Például a SoundArt W2 hivox tuninggal és mellé valami jó kis erősítő.
A másik lehetőség a stódómonitorok(ra hajazó) sztereo párok a belépő kategóriában. Ezek is olyan 70k-tól indulnak, de használtan nem nagyon kaphatóak...

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9668) jaffa 2843 válasza dudika10 (#9667) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

40k körüli összegre gondoltam, ha sokkal jobbat kapni használtan, akkor az is belefér. Felhasználását tekintve casual zenehallgatásra kellene, klasszikustól a metálig, minimális (már-már említésre sem méltó) elektronikus zenére. Filmezéshez, játékhoz, éjszakai zenéléshez fejhallgatót használok (modolt sennheiser PC350 és Slux 668B)

érdemes ennyi pénzből valamit kihozni? többet nemszivesen költenék erre :S

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#9669) schawo válasza jaffa 2843 (#9668) üzenetére


schawo
titán

Használtan elég jó dolgokat lehet már ennyiből kihozni, ajánlom a HIFI topicot a folytatáshoz. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9670) jaffa 2843 válasza schawo (#9669) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

köszi

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#9671) chros


chros
őstag

Sziasztok!

2.0 Genius hangfalat szeretnek venni csak zenehallgatasra. Az ar kb egy 10000 +- kb4000 ...
Mi a best buy most ezen a teren ?

Az 1800A-t neztem ki, de latom itt lehuztak nagyon ... [link]

Koszi!

(#9672) dudika10 válasza chros (#9671) üzenetére


dudika10
veterán

1255A.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9673) harry válasza chros (#9671) üzenetére


harry
veterán

Genius 1255A. Visszaolvasva is láthatod, hogy a legtöbben ezt javasoljuk / vesszük ilyen árban. Jobban mondva, ár/érték arányban ezen a szinten nincs is igazán más.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#9674) djsensore


djsensore
tag

sziasztok!

Nos engem is elért a vásárlás szele! Előző hangom egy logitech z2300 as volt szinte tökéletesen szólt, bár a magas sugárzók nem annyira voltak jók, és csak 20000 hz-ig adtak ki hangot, de nagyon meg voltam elégedve vele... nos én is keresgetem a jobbakat, ha 2.1 lesz akkor gondolkozom a logitech új szériáján a z sorozaton, de nagyon elgondolkoztam 2 aktív stúdióhangfalon is, pl alesis nagyon tetszett ha jól emlékszem... nekem genius nem kell mert a logitechet előrébb tartom, és visszalépés lenne számomra. creative sem hiszem hogy érdekel, viszont arról nem tudok semmit, és még érhet meglepetés. erősítő + polchangszóró sem érdekel, mert nagyon igényes vagyok a hangszínekre, és a torzításmentes tiszta hangra, ezért ha már erősítővel párosítanék akkor állóhangfalakat vennék, jó erősítővel...... most kizárólag valami komoly 2.1 vagy 2.0 érdekelne engem is.
olvastam például egy reviewban ahol előrébb soroltak egy 40wos harman kardont az én valahai 200wos logitechem elé, és nem nagyon értettem, de szívesen kipróbálnám..

szóval örömmel vennék egy-két tapasztalattal rendelkező hozzászólót, hogy ajánljon a figyelmembe studio, monitor vagy 2.1 es számtógéphangfalat... árral ne foglalkozzunk, ugyis én döntöm el megéri e vagy nm sámomra

nagyonköszönöm

(#9675) J97


J97
tag

Üdv.!

A fórumban nem nagyon láttam a Genius SP-HF 500A -val kapcsolatos tapasztalatokat, ezért szeretnék rákérdezni hátha azóta valaki szerzett vele közelebbi tapasztalatokat. Ugyanis egy ilyen eszköz beszerzésén gondolkodom jelenleg. Főként azért mert 5-6 ezer forint körüli összegért adják és egész jó ár/érték arányt kinézek ebből a kis eszközből.

A felállás a következő: Otthon nagy megelégedéssel használok már idestova egy éve egy 1255A -t. Előtte egy 2000A volt, azt is szerettem de kiment a magassugárzó és azóta az istennek sem találtam értelmes áron bele való hangsugárzót. Kb. egy hónapja rendeltem hozzá SAL DTF-20 magassugárzót de nem akar jönni. Közben folyamatban van egy albérletbe költözés, mivel lakóhelyemtől viszonylag távol sikerült új munkahelyet találnom. Az albérlet kis szobája kb. 5-6 nm. Tehát nem túl nagy, úgyis mondhatnánk, hogy kicsi. Ebbe a kis szobába terveztem én elvinni magammal az 1255 -öst és otthon hadrendbe állítottam volna a helyére a 2000A -t ha megjött volna a hangsugárzó hozzá, de nem jött! Őszintén szólva egy kis 5nm nagyságú panel szobába még az 1255 is nagynak mondható pláne ha van főbérlő is. Tapasztalat, mert szülővárosomban is emeleti lakásban üzemelt az amúgy nagynak nem nevezhető 1255 -ös és az alsó szomszéd már párszor tiszteletét tette a seprűnyéllel a plafonon és akkor a hangerőszabályzó még félig sem volt feltekerve. Szóval a fő szempont az lenne, hogy mindezek tudatában alacsony hangerőn is minőségileg szép élvezetes hangképet szolgáltasson a kis eszköz. A kérdés az, hogy az 500A képes-e erre. Azt tudom, hogy a legideálisabb választás egy Creative T20 lenne jelen esetemben, de a kiadásaimat figyelembe véve egyelőre nem igazán engedhetem meg magamnak.

Elnézést a hozzászólás hosszúsága miatt!

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#9676) dudika10 válasza djsensore (#9674) üzenetére


dudika10
veterán

Ne vedd sértésnek, de picit tévedésben vagy, ha azt hiszed, hogy a z2300 a jó.
A mélynyomója teljesen elnyomja a magas sugárzókat és puffog, a magassugárzók pedig ha nem lennének elnyomva se lennének jók.
Az Edifier HCS2330 már egyből sokkal kiegyenlítettebb.

Másik tévedés, hogy a teljesítményadatok bármit is számítanak. 11nm-re napi sok-sok óra zenehallgatáshoz 2*1W teljesítmény elég, de 2*15W-al már a szomszédokat is az őrületbe lehet kergetni. Persze ez feltételez egy normális hangfalat, normális érzékenységgel.

Harmadik tévedés, hogy erősítő + hangfal kombó nem jó. Ha annyira érzékeny volnál akkor a z2300-at helyből dobtad volna ki az ablakon. Ezt se vedd sértésnek, nem bántásként írom, csak segíteni próbálok. :)
Álló hangfalakból sokkal nehezebb jót találni mint polcsugárzókból.
Ha nem veted el a használt rendszert akkor öregebb erősítőkből és hangfalakból nagyon jó kis rendszert lehet összeválogatni. Már olyan 50k-tól lehet szépen zenélő rendszereket találni, de például egy Hivox tuningos erősítő és egy hivox tuningos hangfal gyakran több kategóriát javul az eredetihez képest.
Szóval ne vesd el a polchangszórókat külön erősítővel.

Stúdiómonitornak az Alesist még csak csúfolni se csúfolnám. Felejtsd el.
70k párja a Prodipe Pro5-nek, a Mackie MR5-öt szokták még nagyon szeretni és a Fostex PM1-ek még drágábban még jobbak.

Egy körülbelüli árat írhatnál azért, mert nem akarom felsorolni az összes kategória lehetséges versenyzőit.

Még azt tanácsolnám, hogy verd ki a füledből a Logitech puffogó erőteljes mélyeit, mert ha az lesz a referencia akkor nagyon tévútra mész.
Bizonyos keret alatt nem fogsz kapni igazán mélyre lemenő hangfalakat, a basszus fogalma egészen meg fog változni amint minőségi hangfalakra váltasz.

J97: 5-6nm-en igazából sok értelme nincs a hangfalnak. Ajánlanám figyelmedbe a fejhallgatókat.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9677) djsensore válasza dudika10 (#9676) üzenetére


djsensore
tag

köszönöm a választ, nagyon értékes darabokat látok, utána járok, ugyanis nem az adatok győznek meg, de tévútra sem visznek.
másfelől elnézést, hogyha nem voltam érthető, a logitech jött, ment. =) az alesis pedig szerintem egy középkategóriás studióhangszórónak igenis csúfolható, az én 23nm-es szbámba a sarokba el tudnám képzelni, de mindenképpen megnézem ezeket a studiohangfalakat.. ugyanakkor dehogy vetem el a polcsugárzókat. épp ellenkezőleg, de most nem tudok bevásárolni például egy infinity szettet, mert annyi nincs rá. abból is mint mondtam álló hangfalakat vennék, egy HK erősítővel, de mint mondtam nincs most egyenlőre tervben és pénztárcában sem ilyesmi. zeneszerkesztéshez jó volt a logitech, én be tudtam állítani hogy ne puffogjon a mély, és mondom engem is zavart hogy nem elég tiszta.

köszönöm az ajánlatokat

(bocsánat, mi az a havox hivox tuning blabla izé)

[ Szerkesztve ]

(#9678) J97 válasza dudika10 (#9676) üzenetére


J97
tag

Ez igaz! Van is egy Superlux 681F fejhallgatóm. Szeretem is, nagyon szépen szól. Viszont hosszabb távon valahogy nem tudom elviselni a fejhallgatót a fejemen. Ha mondjuk leülök egy fél órára meghallgatni pár Queen számot, akkor rendkívüli hangélményt tud nyújtani. Szebbet, mint az 1255 -ös. A hangszóró fő felhasználási területe zene/háttérzene netezés/munka közben illetve film. Egy 2,5 órás filmet viszont nem bírok ki a fejessel ha háttérzenét szeretnék hallgatni mondjuk meló közben az szintén problémát okoz, ezért egy jobb hangszóró csak kellene. Elvileg ha lehet hinni az adatoknak az 500A 100hz -től 20kHz -ig dolgozik. 3" középmély és 1,5" magas található benne. 14W teljesítményű. Ez már az adatokból ítélve azt mondanám, hogy elég lesz arra, hogy viszonylag "jó" minőségben lehessen rajta egy kis zenét ill. filmet élvezni. Meghallgatni sajnos nem igazán van lehetőségem vétel előtt. Gondoltam itt hátha tud valaki valami közelebbit róla. A t20 -ról nagyon sok pozitívat olvastam, többek között tőled is. De itt meg sajnos az árral van a bajom, vagyis nem az árával igazán hanem a fizetésemmel, ami csak kb. a fentebb említett ársávban enged mozogni.

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#9679) dudika10 válasza djsensore (#9677) üzenetére


dudika10
veterán

Hivox az egy magyar audiotechnikai cég. Mindennel foglalkoznak, ide tartozik a hangsugárzk és erősítők modifikálása is. Nagyon jó eredményeket szoktak elérni. A kedvencem a Sound Art W2 ami hivox tuninggal újonnan 50k forint, de használtan hibátlan darabokat 30k környékén be lehet szerezni szerencsével és nagyon jól szólnak. Ha párosítasz mellé egy használt régebbi erősítőt akkor igen jó végeredményt el lehet érni.

Az Alesis meg véleményem szerint a kanyarban sincs a Prodipe-hoz képest, és ezt mások véleménye is alátámasztotta. :)
A prodipe egyetlen hibája, hogy alapjáraton sistereg, de zenehallgatás közben már egyáltalán nem hallható. Nálam a számítógép sokkal hangosabb.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9680) djsensore válasza dudika10 (#9679) üzenetére


djsensore
tag

köszönöm, nem hallottam még a prodpiperól, de kedvezőnek tűnik, viszont a mackie is bejön, mivel 2/3 a árban a prodpipenak, ezért mindenképpen meghallgaték valahol ebből abból..

az árat vehetjük 40e-80e kategóriában, számít hogy ha elé ülök, halljak mindent, de esetleg a házibuli hangerejénél se kelljen meglepődni.. természetesen nem várok csodákat, de kellemes meglepetések érhetnek egy studiohangfaltól is..
a logitechnél volt ezzel bajom....

(#9681) dudika10 válasza djsensore (#9680) üzenetére


dudika10
veterán

Nana. Mackie darabár a Prodipe meg pár. Vigyázz!

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9682) schawo válasza djsensore (#9677) üzenetére


schawo
titán

Alesis monitorral még nem volt tapasztalatom, de van két másik Alesis cuccom (hangkártya és keverő), és ritka szar az áráért, sajnos nagyon rossz vétel volt mindkettő.

Az álló hangfalak torzítása semmivel sem jobb, mint a polcsugárzóké, azonos árkategóriában sokkal inkább fordítva jellemző. De ha még a z2300 is jó volt, akkor egy hifi hangsugárzó tökéletes lesz.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9683) dudika10


dudika10
veterán

[link]

Ki is keresett olcsón jó hangfalat? :)

4 napja fenn van és még nem vitte el senki? :Y
Ennyiért aztán tényleg eszméletlenül megéri ha minden rendben van vele.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9684) Slownz válasza dudika10 (#9683) üzenetére


Slownz
senior tag

Ez az 1255A régebbi kiadása, vagy egyáltalában, hogy viszonyul hozzá? :F

(#9685) dudika10 válasza Slownz (#9684) üzenetére


dudika10
veterán

Ez az eddigi legjobb genius szvsz. Az első kiadás. Ennek az utódja a 3000A és a 2000A és ezekből lett 1255A.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9686) schawo válasza Slownz (#9684) üzenetére


schawo
titán

Ennek a butított változata az 1255A

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9687) J97 válasza dudika10 (#9683) üzenetére


J97
tag

Többek között én is! :D Köszi! Láttam egyébként a hirdetést de ahogy nézem csak személyes átvétellel jöhet szóba. A hangszóró Pesten van én meg Debrecenbe dekkolok. Azért egy próbát megérhet.

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#9688) kkrisi


kkrisi
senior tag

sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy zenére, filmre egyaránt mit ajánlotok? 2.1 vagy 2.0?
ha 2.1 akkor gondolom csak edifier játszik, de 2.0 meg Geniusok közül, vagy még edifier kívül tudtok valami jót mondani?

Üdv!

(#9689) harry válasza kkrisi (#9688) üzenetére


harry
veterán

Zenei stílustól / ízléstől is függ, de többnyire 2.0, sztereó rendszert.
Mi a gond a kínálattal, vagy miért keresel mást? Vagy milyen ársávban gondolkodsz?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#9690) schawo válasza kkrisi (#9688) üzenetére


schawo
titán

R1600T vagy (esetleg) R1900T

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9691) kkrisi válasza harry (#9689) üzenetére


kkrisi
senior tag

az a gond, hogy nem tudom, hogy most melyik lenen értelmesebb...vennék használtan egy jó erősítőt + hangfalpárt, vagy ink vegyek egy sima 2.0 hangfalat?

(#9692) schawo válasza kkrisi (#9691) üzenetére


schawo
titán

mennyiért?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9693) kkrisi válasza schawo (#9692) üzenetére


kkrisi
senior tag

hát erre a projektra csak 60-70et tudok áldozni.

(#9694) SkyLaci


SkyLaci
őstag

Mégiscsak kezdek a Genius SP-HF 1255A felé hajlani, viszont szükségem lenne 1-2 adatra, akinek van legyen szíves segítsen. Először is milyen hosszú a két láda közötti összekötő kábel? Rögzített vagy hosszabbítható? Melyik hangszóró a jobb oldali és melyik a bal oldali (már ha ez számít valamit)?

(#9695) J97 válasza SkyLaci (#9694) üzenetére


J97
tag

Most konkrétan nem tudom lemérni de kb. 1,5m hosszúra saccolom az összekötő kábelt legfeljebb maximálisan 2m. A jobb oldali hangdobozba van rögzítve és egy RCA csatlakozóban végződik. Egy RCA anya-apa kábellel hosszabbítható ha szükséges. Eredendően az erősítős doboz a jobb oldali. Viszont ha felcseréled az input kábelt (a hangdobozon az is RCA) vagy programban beállítasz egy reverse stereo módot, akkor a 2 doboz felcserélhető ha esetleg bal oldalon kényelmesebb lenne a hangerőszabályzós doboz.

Minden nap egy alma és a doktor al ma. | Kirby a parancsnok!

(#9696) SkyLaci válasza J97 (#9695) üzenetére


SkyLaci
őstag

Köszönöm :)

(#9697) nrc válasza J97 (#9675) üzenetére


nrc
tag

Bár a Genius SP-HF500A-t csak áruházban volt alkalmam meghallgatni néhány perc erejéig, de a szerzett tapasztalatok és a hangszórókról olvasott teszt alapján nem ezt a típust választanám.

[ Szerkesztve ]

(#9698) csabi0707


csabi0707
csendes tag

Helló!

Kérnék tőletek egy kis segítséget.Hangszóró vásárlás előtt állok,ami panel lakásba lesz,tehát nem jöhet szóba 2.1 csak 2.0.Főleg filmnézésre és nem házibulira kellene,de azért a zene is szépen szóljon rajta.Mi a véleményetek erről a a két tipusról:
Térhangzás valóban olyan jó,ahogy írják Logitech Z520?

-Creative-Labs GigaWorks T20
-Logitech Z520

Ha van más javaslat is azt megköszönöm hasonló árban.

[ Szerkesztve ]

(#9699) dudika10 válasza csabi0707 (#9698) üzenetére


dudika10
veterán

Kettő közül egyértelműen a Creative. Ha elfér akkor a Genius 1255A a tökéletes választás.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#9700) csabi0707 válasza dudika10 (#9699) üzenetére


csabi0707
csendes tag

Elsőnek én is azt gondoltam csak kicsit nagy az a baj vele,mennyivel lenne nagyobb azt nem néztem sokkal?Szóval creative.Köszönöm a gyors választ.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.