Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#139001) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!
Matracot tudnátok ajánlani hol érdemes venni, nézelődni?
Már egy rakás magyar-külföldi videót megnéztem de csak még tanácstalanabb lettem...
Voltam az Ikea-ban is, ráfeküdtem egy párra de arra az 5 percre amíg próbálgattam, mindet kényelmesnek éreztem...
Gondoltam megnézem a Dormeo-t de a kínálatuk az elmúlt félévben nagyon változó volt. Volt olyan is, hogy csak 1 matrac volt fenn az oldalukon... Aztán most láttam, hogy 3 hónap minimum szállítási idejük van... :Y Most építik a matracgyárat vagy mi? Felhívtam őket telefonon is, hogy mégis kb mikorra szállítanak de azt mondták, hogy minimum 3 hónap de inkább 4 vagy több... Ezt néztem ki de ez nincs megfelelő méretben (160x200) de aztán úgy voltam vele mindegy már ha pár tízessel több, ez is megfelelne de a 3-4 hónapot illetve a bizonytalan szállítási időt nem bírom ki.
Elsősorban a rugót szeretném mellőzni csak hab matracot szeretnék ami minden alváspozíciót támogat.
Ha tudtok mondani helyet/üzletet hol érdemes nézeni értelmes matracot, légyszi írjatok! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.