Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133401) mike1334 válasza bankapeter (#133400) üzenetére


mike1334
veterán

De profilhoz (account) van kötve, és (elvileg) tilos az accountok adásvétele...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#133402) sugarforce válasza bankapeter (#133400) üzenetére


sugarforce
őstag

profilhoz van kötve a játék, így az eladó jóindulatának vagy kitéve, ha megváltoztatja a jelszavát, onnantól elérhetetlen lesz a játék számodra.

(#133403) NGA válasza mike1334 (#133401) üzenetére


NGA
addikt

Mi amikor megvettük, akkor volt rajta 4 játék. Beléptünk a saját acc-al, és futott utána is a játék

(#133404) bankapeter


bankapeter
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Akkor marad az új gép.

(#133405) interstate76 válasza NGA (#133403) üzenetére


interstate76
addikt

Ez azért lehet, mert az account, aki vette a játékokat, beállította home-nak az általad vett gépet. De ha holnap beállít magának egy másikat, akkor onnantól kezdve nem tudsz játszani a 4 érintett játékkal.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#133406) DaveHutt válasza bankapeter (#133400) üzenetére


DaveHutt
őstag

Csak lemezes játékkal vegyél használt konzolt. Ha digitálisan adja, az accounthoz és jóindulathoz kötött. Általában ezzel a trükkel akarja az eladó becsábítani a vásárlót. Vetesd ki a játék használt árát az összegből, és úgy vedd meg a konzolt. Mielőtt átveszed, ragaszkodj a kipróbáláshoz, a kontroller, ventilátor és a lemezmeghajtó szokott öregedni.

(#133407) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Tegnap végre megérkezett hozzám az Elite kontroller. Egyszerűen űber király minőségi a cucc, mielőtt megvettem ilyen fajta kontroller nem volt a kezeim között, csak a Youtube videók győztek meg róla, hogy kell egy ilyen nekem. Csak a jobb analog kart cseréltem ki hosszabra, de nagyon sokat számit a pontosságban meg a könnyebb kezelhetőségben. Az állítható ravaszokról is csak pozitívat tudok nyilatkozni.

A cserélhető analog kar végeket honnan lehet külön beszerezni? Ha esetleg elkopnának vagy elhagynám. :D

(#133408) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kijött az első One Piece: World Seeker trailer (4K) /Bandai Namco, Anime/ [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133410) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Jön a Past Cure feb. 23.-án megjelenés.
Először azt hittem Quantum Break folytatás, nagyon-nagyon igényes, és friss story.
30$-ért nálam must have! :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#133411) red6t6 válasza Dzsuri89 (#133407) üzenetére


red6t6
tag

Ebay, ali

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#133412) sugarforce válasza Zoleee83 (#133410) üzenetére


sugarforce
őstag

Nem tűnik rossznak így első ránézésre.

(#133413) AMD Power válasza l.skywalker (#133393) üzenetére


AMD Power
titán

Semmi nincs ott. Csak egy Daylight Guide

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#133414) AMD Power válasza bankapeter (#133404) üzenetére


AMD Power
titán

Ha egy mod van ra inkabb ujat vegyel. S akarsz vagy X-t?

Miert csereled le a PS-t?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#133415) negyven2 válasza AMD Power (#133413) üzenetére


negyven2
veterán

Mert pont az amit kaptál Dying Light eGuide. Nem magát a játékot. Az nem ingyenes.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#133416) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na végre.Ubisofttól származik a kép, időközben törölték, szóval valszeg idő előtt került ki.

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#133417) sugarforce válasza oriic (#133416) üzenetére


sugarforce
őstag

Ez jó hír. Jöhetne szépen az összes régebbi is sorban, vagy remasterelve, nagyon örülnék neki,.

(#133418) oriic válasza sugarforce (#133417) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez meg a legutolsó rész már kimaradt nekem, de én örülnék egy tök új résznek is.

Live-Die-Respawn

(#133419) sugarforce válasza oriic (#133418) üzenetére


sugarforce
őstag

Nem is értem miért mellőzték az elmúlt években. Nem rémlik annyira, hogy bukás lett volna.

(#133420) mike1334 válasza oriic (#133418) üzenetére


mike1334
veterán

Mafia 2 és Max Payne sorozat miért nem jön? Nem is értem..mondjuk nem tudom, hogy mennyire kell egyezkedni a kiadóval a bc kapcsán....de azt se hiszem, hogy ők akadékoskodnának, nekik csak plusz pénz..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#133422) Zoleee83 válasza mike1334 (#133420) üzenetére


Zoleee83
addikt

+The Bureau !

Nem ilyen egyszerű a történet, konkrétan olyan mintha új játékot adnának ki végig kell tesztelni a 360-as címeket újra hogy normálisan fut-e One/One S/One X-en is.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#133423) mike1334 válasza Zoleee83 (#133422) üzenetére


mike1334
veterán

Addig oké, de egy csomó nyimi-nyomi (nem a mostanira gondolok) játékot adnak ki így...ezek meg mai napig klasszikusok, és sztem lenne rájuk kereslet.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#133424) Zoleee83 válasza mike1334 (#133423) üzenetére


Zoleee83
addikt

Jogos, mondjuk sokat nem tudunk tenni ellene max szavazni itt.:
Backward Compatibility

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#133425) szupermacs válasza Zoleee83 (#133424) üzenetére


szupermacs
veterán

A GTAV BC-n nagyot nevettem. :DDD

(#133426) Medocsabi válasza mike1334 (#133423) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát fene tudja. Én speciel pont úgy vagyok ezzel,hogy annó 360on már mind szénné játszottam. Engem inkább új címek érdekelnének,nem BC játékok. Persze jó dolog, hogy vannak, de úgy érzem nagyobb hangsúly van ezeknek, mint kellene...(ráadásul van párszáz játék így is a historyban)
De jó is volt annó,mikor 360ról váltottam, rögtön volt 10-15 cím amivel játszani akartam,most meg jó ha évente 1 játék van,ami érdekel :( ->jó ez nyilván köszönhető annak, hogy öregszem,és egyre kevesebb időm van játszani,vagy válogatósabb lettem :D )

[ Szerkesztve ]

(#133427) #32965376 válasza Medocsabi (#133426) üzenetére


#32965376
törölt tag

Az én kis listám, hogy miket kell még megvennem és végigjátszani. Illetve az idei megjelenések közül mik érdekelnek. Na meg amik lehet, hogy jönnek idén (sajnos a last of us part II nem valószínű)

Resident Evil 7
Star Wars BF II kampány
Call of Duty WW II kampány
Wolfenstein II
Destiny 2 kampány
South Park: The Fractured But Whole
The Evil Within 2
Final Fantasy XV
Prey
Monster Hunter World

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
Nioh
UC The Lost Legacy
Hellblade: Senua's Sacrifice
------
Far Cry 5
Dark Souls Remastered
Red Dead Redemption 2

God of War
A Way Out

Biomutant
Code Vein
Jurassic World Evolution
The Wolf Among Us: Season 2
We Happy Few

Detroit: Become Human
Days Gone

Sajnos ennyi időm nem lesz az évben, így ezek 1 része is jövőre tolódik (amikor szintén jönni fog rakat jó játék...)

[ Szerkesztve ]

(#133428) mike1334 válasza Medocsabi (#133426) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem kimaradtan az elmúlt 10 év játékai, így örülnék ezeknek is :B

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#133429) ollie válasza l.skywalker (#133336) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem ez pont azt jelenti, hogy semmi sem fog változni a szoftver eladások terén, hiszen azok mind jogvédettek.

A szolgáltatásoknál lesz változás, pl. a Xbox Live meg EA Access előfizetés esetén, azokat bármilyen store-ban (pl. német) meg kell tudnunk vásárolni magyar accounttal (EU-n belül).

[ Szerkesztve ]

***

(#133430) ollie válasza zzola (#133358) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Black Friday alatt nekem rögtön jött a visszajelzés az Xbox One S vásárlásról.

***

(#133431) l.skywalker válasza ollie (#133429) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen a következő két évben igen. De 2020-ban már ez a játékokra is vonatkozni fog.

Szerk:
Amúgy nem minden store számlázza ki a különbözetet. Amikor megnyílt a német xbox store felénk is ott még német áfával lehetett vásárolni.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133432) oriic válasza ollie (#133429) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A szolgáltatásoknál lesz változás, pl. a Xbox Live meg EA Access előfizetés esetén, azokat bármilyen store-ban (pl. német) meg kell tudnunk vásárolni magyar accounttal (EU-n belül)."

Szerintem itt sem lesz változás, lévén az ÁFA különbözetet hazai vásárláskor úgyis ki kell majd fizetni, így miért vásárolna más store-ban az ember? (Annyival nem olcsóbb EU-ban más store, hogy érdemes legyen ott venni, már amennyiben persze nem a helyi adókat nézzük)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#133433) Keksz válasza l.skywalker (#133340) üzenetére


Keksz
senior tag

Én a témában azt találtam, hogy olyat nem lehet csinálni hogy van pl. a Disneyland Franciaországban és ha xy IP-ről vennél jegyet, más országból akkor más az ár. Vagy ilyen lehet hotel és bérautófoglalásnál is.

Az hogy van x ország szerinti weboldal és hogy ott milyen szállítás, vásárlási mód van, nem változik
Ugyanúgy lesz amazon.fr, meg co.uk és .de is
Nem kötelezik a kereskedőt hogy kiszállítson, vagy számára nem megfelelő fizetési eszközt elfogadjon

Arra kötelezik csak hogy ami x EUR a helyi lakosnak, az neked, másik országból is az legyen az ára (ne legyen különbség állampolgárság és lakóhely szerint, vagy bankkártya adatok alapján).
Az áfa különbségről sem szól, meg a tranzakciós díjakról sem. Csak az ár.

[ Szerkesztve ]

(#133434) hackeeeee válasza szupermacs (#133383) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az NFS sajnos ilyen..

Árkád játékban a Crew sokkal jobb, a Horizon-ról nem is beszélve.. Pedig a Payback-en Én is agyaltam, de elengedtem..

Ismerősömék oda vissza vannak a Payback-ért, és az előző részért, hogy az nagyon jó.. Hát nem tudom..

Véleményem szubjektív...

(#133435) hackeeeee válasza Keksz (#133433) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez pl. kompenzálható lesz úgy, amennyiben "megfogható/fizikai" termékről lesz szó, hogy rá fog tenni egy kellő mérvű szállítási költséget...

Digitális tartalomnál ez érdekesebb lehet majd.

Véleményem szubjektív...

(#133436) szupermacs válasza hackeeeee (#133434) üzenetére


szupermacs
veterán

Crew nekem is jobban bejött. Végigtolom és ha jó, akkor megveszem a DLC-ket is.

(#133437) M@no válasza szupermacs (#133436) üzenetére


M@no
tag

Én nagyon szerettem az NFS-t, de az újabb részek már annyira nem fogtak meg. Most múltkor megvettem a The Crew-t én is ócóóért. :DDD
Eddig tetszik, bár kicsit furcsa, a Közútnál biztos nem szeretnek, mert egyelőre tonna szám döntök ki mindent. :D :D

(#133438) hackeeeee válasza M@no (#133437) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mi annó coop-ban toltuk haverral, úgy nagyon hangulatos volt.

Véleményem szubjektív...

(#133439) szupermacs


szupermacs
veterán

One-on van kívánságlista, vagy PIN lehetőség mint a 360-on? Hogyan kaphatok értesítést azokra az akciókra amik érdekelnek?

(#133440) DaveHutt válasza szupermacs (#133439) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nincs ilyen, évek óta kéri a mezei user. Maradnak bogyi linkjei/redditen Greatxboxdeals fórum keddi akciós listái.

[ Szerkesztve ]

(#133441) Stainleze


Stainleze
csendes újonc

Sziasztok, a Napokban vettem egy Logitech G920 racing wheelt pedalal, gondolom tudjatok melyik, Xbox One és PC hez a dragafajta kormanyt, haza ertem kibontottam a leiras alapjan minden csatlakozot bedugtam az Xbox oneba, 1volt azis az oldalso USB portba mutatta a rajz, csatlakoztattam az aramba és a kormanyt a pedalal is......... az Xbox One menübe minden mukodik, a kormanyon levo A, B,Y,X gombok minden, de amikor elinditok 1 autos jatekot, peldaul ( Beach buggy racing és a Trackmania turbo az uj fajta porgos autos jatek van feltelepitve ( amugy Forza Horizon3 al szeretnek jatszani csak internetmiatt még nemsikerult felrakni rendesen) na mindegy, a Jatekba NEM MENNEK A GOMBOK, ugy jatek elejen ottvan h press A a tovabbfolytatashoz na a kormanyon nem megy semmi.. megnyomom a Home az Xbox jelet, akkora menut behozza, de nem, kérem akitud segitsen. draga volt a kormany h ne mukodjon :) Koszonom elore is

(#133442) l.skywalker válasza hackeeeee (#133435) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egyébként megnézve már most sincs nagy különbség az EU-s store-ok árai között szóval esetleg ezzel annyi lehet, hogy lesz egy össz EU-s store 2020-tól.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133443) ollie válasza l.skywalker (#133442) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én amúgy arra számítok, hogy a nemsokára egységes EU-s árak lesznek minden EU-s MS store-ban, mint ahogy ezt Steam-en is bevezették talán 2 éve.

***

(#133444) hackeeeee válasza l.skywalker (#133442) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Plusz ugye árfolyam alapján nagyjából egységesen kell tartani az árakat, vagy EU lesz mindenhol az ár.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#133445) mike1334 válasza l.skywalker (#133442) üzenetére


mike1334
veterán

Az a magyaroknak kicsit ciki lenne nem? A nagyon olcsó játékok, itt jellemzően kedvezőbb áron vannak, ahogy nézem a nagy leárazásoknál...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#133446) dunc


dunc
nagyúr

Ez életbe nagyon rendben van!

Tablethez vettem, jobb valahogy mint az alap pad. :R

[ Szerkesztve ]

(#133447) zzola válasza ollie (#133443) üzenetére


zzola
félisten

Egységesen magas/drága? Mert ugye nem mindegy, hogy 500, vagy a 3000 eurós fizetésből jut az ember hozzá egy 70 eurós játékhoz...

[ Szerkesztve ]

(#133448) hackeeeee válasza dunc (#133446) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ó, ez egész jól néz ki, bár, nem csábulok el, van egy Gears edition, és egy elite. :) Plusz ha nagyon kell akkor még van a sima amit a géphez adtak.

Véleményem szubjektív...

(#133449) oriic válasza oriic (#133416) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tölthető BC-ben a Tom Clancy's Splinter Cell Conviction. \o/

Live-Die-Respawn

(#133450) pzstm válasza oriic (#133449) üzenetére


pzstm
titán

Tom Clancy's Splinter Cell Conviction is coming to Xbox One Backward Compatibility today (it is also on sale for 50% off in this week's @Ubisoft publisher sale)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.