Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) HJ.Henry


HJ.Henry
tag

Na wazze hogy mekkora patáliát csaptatok egy rendes kérdésböl.
Még mielött valaki ebbe is belekötne,jelzem én csak kérdeztem(!) nem dicsekedtem hogy nekem ez van.
Amikor elkezdtem a vizhűtést (lehet már több is 1.5évnél,lehet hogy van már 2éve is,nem emlékszem pontosan) nem nagyon lehetett más pumpához hozzájutni,kivéve a kis szökökút pumpákat amikben én annyira nem biztam.Lehet voltak már akkor is''márkásabb'' cuccok,de nem sokan ismerték azokat,igy nem is tudott róla senki semmit.Mindenki ezt az Eheim 1046-ost ajánlotta.
Az hogy most kapható hasonló áru pumpák többet tudnak...lehet,de akkoriban nem igazán hirdette senki sem.A hangja meg...nem tudom ki hogy van vele,de nekem halk.Legalább is a vinyók tejesen elnyomják,vibrációt sem érzek,mert rezgéstompító talpon van.Igaz nekem a kerámia tengelyes van,lehet a müanyag tengelyes(nem is tudtam hogy olyan is van)lehet hangosabb.
Szóval lényeg a lényeg én teljesen meg vagyok vele elégedve,tudom vannak sokkal jobbak meg az áru....MINDEGY,NEM ÉRDEKEL én csak arról érdeklödtem hogy hova tüntek?
Szerintem erröl nem érdemes tovább vitázni,a választ már rég megkaptam szinte az elsö válaszban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.