Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) xXxPongi válasza Joshi (#341) üzenetére


xXxPongi
tag

Én sem akartam sokat szórakozni a hdd vízhűtésével, meg aztán elvileg van egy üzemi hőmérséklete is, xóval nem akartam nagyon lehűteni.
Nálam csak egy hdd van (500gb-os) :DDD , de hála az égnek fordított elektronikás (második link). Gap-pad van vinyó és a blokk között. Blokk 1milis lemezből van és rajta egy félbevágott cső :DDD
Amúgy meg bele van műtve egy cd-rom dobozába (fő a csend)

[link]
[link]
[link]

a xépség meg akkor fog érdekelni, ha kialakul egy ''végleges'' konfig, vagy vízhűtés.

Jah, nagyon faján megy :C

Sajnálom, de olvashatatlan az aláírásom!

(#352) Nyugdíjas válasza xXxPongi (#351) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát az kétségtelen,hogy biztos működik,de hogy szépnek enm mondható az is biztos :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#353) xXxPongi válasza Nyugdíjas (#352) üzenetére


xXxPongi
tag

cd-rom dobozában van azt meg festheted, csomagolhatod ahogy akarod :DDD

Sajnálom, de olvashatatlan az aláírásom!

(#354) Nyugdíjas válasza xXxPongi (#353) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Egyértelmű :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#355) flegos


flegos
senior tag

Hm ez a vinyo becsomagolas ...eszmeletlen :DDD

Egyetlen dologra sajnalom a penzt kiadni, a kiegyenlito tartalyra jo borsos aruk van, asszem azt sajatkezuleg fogom elkesziteni, de meg gondolkodom, mibol, hogyan.

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#356) Nyugdíjas válasza flegos (#355) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én most csináltattame gy elég korrekt darabot,ha gondolod privizz,és küldök képeket,meg némi tapasztalatot... :R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#357) Játékos válasza Nyugdíjas (#356) üzenetére


Játékos
addikt

Én is külhetek privit? :U :U

[Szerkesztve]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#358) Nyugdíjas válasza Játékos (#357) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nyugodt szívvel :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#359) Joshi válasza xXxPongi (#351) üzenetére


Joshi
titán

Köszi az ötletet, nagyon király! :R :R :R Pont arra gondoltam, hogy a DVD meghajtók alá tenném, de egy régi CD-ROM belsőbe hangszigetelve tökéletes lesz! :C :DD :C
Még1szer is THX! :R :R :R

(#360) Játékos válasza Nyugdíjas (#358) üzenetére


Játékos
addikt

Jóvan, kűttem... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#361) Muréna


Muréna
őstag

sry az offér, de kő a péz :DDD
[link]

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#362) Oibacsi válasza Muréna (#361) üzenetére


Oibacsi
őstag

eladó cuccaim nekem is vannak:D

(#363) lpc válasza Nyugdíjas (#356) üzenetére


lpc
tag

Ez szerintem illik annyira a topik témába, hogy nem kell miatta privátkodni. (meg amúgy érdekelne is, úgyhogy jöhetnek a képek...)

(#364) Nyugdíjas válasza lpc (#363) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Őőő,hát nincsen még kész teljesen,mert a szaki elbaszarintott valamit rajta,mondjuk láttam,hogy enm tiszta neki,mikor magyaráztam,de reménykedtem... Kár volt,igy most kissé át kell alakitanom,utána akartam megmutitni,de mindjárt dobok fel képeket

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#365) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

[link]
[link]
[link]
[link]
[link][link]
[link]
[link]
[link]
No,valami ilyesmi most. Rézből van az egész,illetve a teteje plexi,amibe még majd lövök O-gyűrűt,hogy biztos legyen a dolog,bár úgysem lesz odáig feltöltve. Asszem kb 1,6-1,8 literes,már nem emlékszem mert többször is változott a méret menet közben.

Azt baszarintott el az embör,hogy én két 10es csonkot kértem,az lenne a nyomó oldal,itt lenne ''összehozva'' a két ág, a másik az 13as,az a szívó a D5 számára. Nos ő rakott bele két 8ast,és volt szives kb 3as lyukakat fúrni bele,ami ugye nem épp szerencsés. Igy ezeket a napokban kiveszem belőle,és lecserélem 10esre,amiket meghajlítok,igy nem kell furkálni,és biztos nem lesz ellenállás.

Tervezek még valami ''felületkezelést,ezt meg is akartam kérdezni itt. Hogyha már rézből csináltattam,akkor ne vágjuk agyon azt a kis hőleadást amit tud a tartály. Emiatt talán festeni nem szerencsés,arra gondoltam,lehetne nikkelezni,az milyen 5let? Vagy nem annyira számottevő ez,nem kell ezen görcsölni?

[Szerkesztve]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#366) Muréna válasza Nyugdíjas (#365) üzenetére


Muréna
őstag

nikkelezést javaslom, vagy az aranyozást..

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#367) shteer válasza Muréna (#366) üzenetére


shteer
titán

arany egy kis gyémántberakással ;]

..szerintem jónak tűnik

(#368) Játékos válasza shteer (#367) üzenetére


Játékos
addikt

Esetleg ki is lophatja vagy 5-6 autó alól a katalizátort, abból kivonhatná a platinát, ha olcsón akar valami normálisat... :C :C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#369) flegos válasza Nyugdíjas (#365) üzenetére


flegos
senior tag

ehh latom privivel elkestem, de mivel közze tetted nem maradtam le semmirol, egeszem popec kis tartaly. Koszi az otletet! Valami ilyesmin gondolkodom en is csak nincs helyem hol megcsinalni :((

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#370) rob210 válasza xXxPongi (#351) üzenetére


rob210
nagyúr

Egyszerű de hát izé:)


Chokitó reklám ronda és finom.:D


A házad nagyon jó az tetszik:)

Renault power

(#371) juliabrilke


juliabrilke
addikt

PQ-PLUS blokkom lenne egy fölösleges. Valakit érdekel?

[kép]

[Szerkesztve]

(#372) vlcvlc válasza Nyugdíjas (#365) üzenetére


vlcvlc
tag

Mennyi lett a vége ?
Ez állítva lesz ? Ha igen, akkor hogy nyomod rá a szivattyút ?

Csináltatok szép hajlított, burkolatot a radiátoromra, hogy meg legyen oldva a légterelés is :)Viszont sajnos csak átlátszó plexiből tudom, mert szinezetthez egész táblát kéne vennem :(

http://web.t-online.hu/tomika69/machines

(#373) lpc válasza Nyugdíjas (#365) üzenetére


lpc
tag

Szintén csőtartály: [link] [link]

(#374) dbius


dbius
veterán

Igényfelmérés nv. 8800 blokkok gyártásához: [link]

(#375) flegos válasza lpc (#373) üzenetére


flegos
senior tag

Amindenit ez szép lett! :C

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#376) Hack3er


Hack3er
őstag

Ha mondjuk chipszettre raktok blokkot szoktatok rá rakni valamit hogy ne sarkazza le véletleN?

(#377) bim válasza Hack3er (#376) üzenetére


bim
veterán

nem.elég kemény az.nem könnyű lesarkazni.persze semmi sem lehetetlen. ;)

(#378) Hack3er válasza bim (#377) üzenetére


Hack3er
őstag

Hát azért nem mondanám hogy olyan nehéz lesarkazni (én a magra gondolok)
Havernak a chipszetjén is volt vizblökk meg a vga-ján és elég szépen le vannak sarkazva, csodálkozok hogy müködik a vga.

(#379) kibedy


kibedy
csendes tag

Sziasztok! Segítsetek lécci!
Kellene vmi olcsó és hangtalan megoldás a vízhűtésemhez. Egy Innovatec szettet vettem single radival, de hangos. Ezt a rendszert kellene vhogy kiegészíteni, h a hűtés jó és csendes és olcsó legyen és ne legyen ronda. Nem szeretnék egy IFA radiátort a szobába. Mindez egy Chieftec nagy toronyba kellene belepaszírozni. Mit tudnátok nekem ajánlani? Előre is köszi a segítséget!

(#380) ssolitude válasza kibedy (#379) üzenetére


ssolitude
őstag

...jó és csendes és olcsó... hmm,vannak követelmények :U

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#381) Oibacsi válasza kibedy (#379) üzenetére


Oibacsi
őstag

vedd meg a triplaradimat a 3 halk ventivel:D

(#382) bim válasza Hack3er (#378) üzenetére


bim
veterán

hát akkor elég állat modon szerel a haverod.
ha odafigyesz rá és egyenletesen huzod meg a leszoritokat akkor nem sarkazodik le.nekem kb. az 5. lapomon van az NB.-n viz és még soha nem sarkaztam le. :F

(#383) Nyugdíjas válasza lpc (#373) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hűű vázze :D ez aztán kafa lett. Igazán szép. :C

Az enyémhez ma készültek el a hajlított csövek,mert a lyukasztás nálam nem nagon jött be,illetve nem vagyok benen biztos,hogy enm lesz-e nagy az ellenállása :F
Így ma elvándoroltam egy fűtésszerelőhöz,és ő csőhajlítóval megcsinálta,hogy nehogy behorpadjon. Igy biztos nem lesz keresztmetszet-szűkülés,és mégis össze tud keveredni a víz (reményeim szerint működni fog)...

vlcvlc: Hát állítva lesz,de ezt miért probléma? :F

[Szerkesztve]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#384) Nyugdíjas válasza Nyugdíjas (#383) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Látom,már megint tudok írni. Bocsi érte... :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#385) vlcvlc válasza Nyugdíjas (#384) üzenetére


vlcvlc
tag

''Egy moadtbnan az eyegs szvakoan blüel alarnyág kéessvé szíámt a bűtek srrednoje, ha a kdeőbetzű és az ultosó még aozons maard.'' :)

A szivattyú csatlakozása lett volna érdekes számomra, hogy az vmi külön csővel, vagy hogy lesz rákötve :o) ? Úgy gondolom a D5 csak a talpán állítva érzi jól magát, bár lehet hogy ebben tévedek ? :F

Te Mennyiért vetted azt a réz hordót :R ? (az már nem is cső :D ) és hol ?
Én is akarok új tartályt, mert 2 éve amikor az enyémet csináltuk a fűtés-szerelővel, még nem gondolkodtam :W és túl közel került a visszatérő cső a kiömlőhöz, ráadásul épp hogy csak beér a nagy csövön belül, tehát szinte azonnal meg is vissza a szivattyúba, ahelyett hogy örvénylene, kavarogna, dolgozna, akármi... :U

http://web.t-online.hu/tomika69/machines

(#386) vlcvlc


vlcvlc
tag

Mekkora rézcsőbe lehet negyedcolos belső menetes furatot csinálni ? Van egyáltalán aki megcsinálja, vagy sz@rakodjak forrasztható fittingekkel megint?

[Szerkesztve]

http://web.t-online.hu/tomika69/machines

(#387) Zenesz13 válasza Joshi (#170) üzenetére


Zenesz13
csendes tag

kösszi szépen :R :R :R :R

boccs a kései válaszért, de nem tartózkodtam itthon, az olasz tengerpartot nyomtam a hátammal ;] , és közben dolgoztam :O

[Szerkesztve]

(#388) Joshi válasza Zenesz13 (#387) üzenetére


Joshi
titán

:D

(#389) Nyugdíjas válasza vlcvlc (#385) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jaaa,hogy erre gondoltál. Természetesen a talpára lesz állítva a D5. Van benne egy 13/17es 1/2''os csati a szívó oldalon,amihez van egy 15-ös csövem ami rámegy a tartály vastagabbik csonkjára,tehát:
Yes sir,csővel lesz összekötve :)


Őőő,hát egyébként ettől féltem,hogy valaki megkérdi miből van a tartály :B Ez bizony réz ereszcsatorna. 100as az átmérője, falai pedig 1,5mmesek. Egy ismerősünk építkezik,és nála láttam meg. Ingyen ideadta, igy ''bészerzísi árun vóót''...

[Szerkesztve]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#390) Hack3er


Hack3er
őstag

Ha az alaplapon gyárilag beakasztós lefogatás van a chipsetten, arra valahogy rá lehet ''kókányólni az oda csavarozós blokkot?

(#391) Muréna válasza Hack3er (#390) üzenetére


Muréna
őstag

nemigazán :(

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#392) szacsee válasza Hack3er (#390) üzenetére


szacsee
nagyúr

Dehonnem, mint dikmen a rambordát pillanatragasztóval (legalábbis megfordult a fejében). :DDD

(#393) Finwe válasza Hack3er (#390) üzenetére


Finwe
őstag

Vagy műanyag gyorsbilincsel ;)

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#394) Nyugdíjas válasza Hack3er (#390) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Dehogynem,van hozzá lefogatószett. Nekem is olyan van. Alphacool pl. ad a blokkjaihoz...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#395) vlcvlc válasza Hack3er (#390) üzenetére


vlcvlc
tag

Hát ja, a kábelkötegelő nem rossz dolog, nálam csak addíg kényszermegoldás ez, míg meg nem kapom végre a qrva lefogatót az inteles blokkomhoz ami valójában nem tudni miért inteles hisz az intel chipsethez az amd-s lefogató jó ami ''köztudott és nyilvánvaló még a hülyék számára is?!'' :W :W :W

http://web.t-online.hu/tomika69/machines/mach69_5.jpg

http://web.t-online.hu/tomika69/machines

(#396) flegos


flegos
senior tag

Üdv!

R.Zoli-ról tud valaki valamit? Mikor lesz?
Nekem mára igért radit

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#397) Cs(|)be válasza flegos (#396) üzenetére


Cs(|)be
tag

Nekem is a héten kéne adnia ezt azt, egész pontosan egy komplett rendszert.... :(

(#398) Hack3er válasza vlcvlc (#395) üzenetére


Hack3er
őstag

Ér valamit hogy a gyári hűtésre raktad a blokkot?

(#399) vlcvlc válasza Hack3er (#398) üzenetére


vlcvlc
tag

Jaja, többet hoz még igy is, mint az a cooler amit a commandohoz adnak.
Commando NB blokknak elég ''szerencsés'' kialakitása van, mert a teteje viszonylag nagy felület és az egyik hőcső is sikban van a tetejével. Ott keményebb kivitelű Asus hővezető paszta van, ami rendesen kitölti a réseket annélkül hogy lefolyna a paszta.

http://web.t-online.hu/tomika69/machines

(#400) Hack3er


Hack3er
őstag

A p5b Deluxe-nak a fettjei melegszenek bordanélkűl?
Ha megjön az alaplapom garibol rá akarok rakni blokkot a chipsetre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.