Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Én lelövöm,nem bírom máá ezt a feszültséget itt:
[kép]
Ami piros (kis összekötő csatorna bizbasz) az hiányzik.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#52) .mf válasza Nyugdíjas (#27) üzenetére


.mf
veterán

Íííí tudtommal a Fuzion is, de az Apogee GTX biztosan, direkt kicsit domború, hogy középen, ahol a mag van az IHS alatt, a legjobb legyen az érintkezés. Négymagosnál már tényleg nem jó, de kétmagosnál számít pár fokot. Bocs, hogy csak most vettem észre és utólag szólok :o

Az a blokk pedig, hogy kifelejtették a vízcsatornát belőle, elég gáz :Y :W :C

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#53) RockHaRD válasza Nyugdíjas (#51) üzenetére


RockHaRD
addikt

Most miért lőtted le? :( nincs semmilyen fényképezőm, és ez elég gáz :D

(#54) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Csináltam a webcammal egy kis képet. Elég gáz, de a gond az látszik:

[kép]

(#55) Nyugdíjas válasza RockHaRD (#53) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ha nincs fényképezőgéped,akkor úgysem tudtál volna képet feltenni,szóval jó is,hogy lelőttem ;]

szerk.: látom megoldottad webcam-al.

.mf: De ha én egyenesre polírozom a procimat is,akkor nem olyan jó dolog,ha domború.Egyébként azt én is hallottam már,hogy az Apogee direkt domború.

[Szerkesztve]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#56) shteer válasza RockHaRD (#54) üzenetére


shteer
titán

ezaaaaaaz :C:C:C

..szerintem jónak tűnik

(#57) .mf válasza Játékos (#11) üzenetére


.mf
veterán

A waterchill blokkok elég közepesen teljesítenek, kissé elavult dizájnok mostanára, de működnek.

Példa: a gépemben Antarctica cpu és Black Ice (a nem-könyökös) gpu blokk; Barton @ 2.33 és 6800GS @ Ultra. Cpu-tól megy gpuba, ezért az 1-3 fokkal melegebb. ''Idle'' (ezeknél nincs igazán) 26 fokos szobában 38/40. Mindkettőt terhelve 43/46. Közben a csövek, a radik belépő oldala még a kézmeleg szintet sem éri el - tehát nem adják át túl jól a blokkok a hőt. Bár ki tudja, lehet, hogy a szenzorok sem pontosak...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#58) Játékos válasza .mf (#57) üzenetére


Játékos
addikt

Azért annyira nem rossz eredmények ezek...
Nekem Antarctica van a CPU-n, a VGA-n hétfőig még Zalmi, de akkor kap Waterchillt ő is.
Nekem ilyen:][kép][link]

Ja, még egy óra elteltével ugyanezek voltak ez értékek...

[Szerkesztve]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#59) RockHaRD válasza shteer (#56) üzenetére


RockHaRD
addikt

Tuti jóóó mi? :DDD


Ez egy ujfajta fejlesztésű dizájnos Csőlezáró :))

(#60) Reset Elek válasza RockHaRD (#54) üzenetére


Reset Elek
aktív tag

Káprázatos, mikre képes a modern technika!
:DDD

Az elmélet és a gyakorlat viszonyának elméletét már jól ismerjük a gyakorlatból. Indoklás nélkül a hozzászólásod csak a ''vélemény'' szintjét éri el...

(#61) RockHaRD válasza Reset Elek (#60) üzenetére


RockHaRD
addikt

ugye-ugye, 8ezeré eladó, ha kell vkinek. Holnap postázom vissza, de ha vkinek kell csőlezárónak, vagy falra, vagy kulcstartó, 8ezeré szivesen :C

(#62) flegos


flegos
senior tag

Ha valaki tud segitsen, sehol nem találok MOSFET blokkot M2N-SLI Deluxe-hoz, se hazai se külföldi oldalakon:( Van valakinek valami ötlete honnan szerezzek be?

Köszi

Azt meg érdeklödöm, hogy erdemes mondjuk a rendszeren belül, hogy minden csati 10/8-as legyen hamár a hütôé olyan?

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#63) R.Zoli válasza RockHaRD (#54) üzenetére


R.Zoli
őstag

Van ilyen tetőm ha átjössz érte adok...

(#64) RockHaRD válasza R.Zoli (#63) üzenetére


RockHaRD
addikt

ingyér? vagy fizetnem kéne :F

[Szerkesztve]

(#65) RockHaRD válasza R.Zoli (#63) üzenetére


RockHaRD
addikt

Ha már mennék, akkor most kérezem, h van-e raktáron UV-s piros 11/8-as cső, meg olyan kis piros LED?

(#66) balu9999


balu9999
csendes tag

UP a vizeseknek,jobb mintha melegek lennének :DD

balu

(#67) Játékos válasza balu9999 (#66) üzenetére


Játékos
addikt

:F hát jobb...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#68) shteer válasza RockHaRD (#65) üzenetére


shteer
titán

jobb lenne 10/8-as csövet kérdned ;)

..szerintem jónak tűnik

(#69) RockHaRD válasza shteer (#68) üzenetére


RockHaRD
addikt

abbol nincs uv-s :W de egész jól elszorakoztunk a fogóval nem? :DDD

(#70) jugeen


jugeen
addikt

hétvégén újra belépek ebbe a nemes táborba. búcsút intek a levegőnek. megnézem mit bír egy mora2 passzívan egy x3230-cal szemben. :)

(#71) Aygor válasza RockHaRD (#42) üzenetére


Aygor
tag

Na akkor ide rakd fel :) Csupa móka és kacagány lenne :)

[link]

Amúgy mindenkinek üdv az új Topicban, meg ilyenek.

[Szerkesztve]

Piros-pontok: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?type=-&stext=Aygor&submit=%C2%A0 http://prohardver.hu/temak/keres.php?stext=%22kivel+%C3%A9rdemes+%C3%BCzletelni%22&suser=&sival=

(#72) rob210 válasza RockHaRD (#54) üzenetére


rob210
nagyúr

Én nem látom a gondot.
Ez egy passzív vízhűtőblokk.
Feltöltöd egy kis vízzel és kész:)
:C :C :C :C
egyébbként pedig :Y :Y :Y
Ilyet még nem láttam pedig röpke 3 éves vízes multamban elég sok mindent láttam már.
Még olyan radit is amin nem ment át a víz.
De ez kuriozum mentem is le a képet:)
:R :C

Renault power

(#73) jones965 válasza flegos (#62) üzenetére


jones965
Modder

Szia!
Nézd meg itt:[link]

(#74) flegos válasza jones965 (#73) üzenetére


flegos
senior tag

Sajnos a kompatibilitási listában nem szerepel a lapom :(
De azért köszönöm a tippet! :R

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#75) Reset Elek válasza rob210 (#72) üzenetére


Reset Elek
aktív tag

Na igen.
A vízhűtőblokkok új generációja.
Nem zavarja, ha más blokkal sorosan vagy párhuzamosan kötöd, bármien szivattyúval és radiátorral ugyanazt a teljesítményt produkálja, sőt, szivattyú és radiátor nélkül is hozza ezt a teljesítményt!

Az elmélet és a gyakorlat viszonyának elméletét már jól ismerjük a gyakorlatból. Indoklás nélkül a hozzászólásod csak a ''vélemény'' szintjét éri el...

(#76) rob210 válasza Reset Elek (#75) üzenetére


rob210
nagyúr

:C :R Így igaz

Renault power

(#77) Cs(|)be válasza jones965 (#73) üzenetére


Cs(|)be
tag

Ilyenem lesz..csak kurva lassan érkezik! :O

(#78) jones965 válasza Cs(|)be (#77) üzenetére


jones965
Modder

Az igazság az, hogy a nagykerek előbb kezdték reklámozni a blokkokat, mint hogy a megfelelő készlet rendelkezésre állt volna. :W
Ezért kell most várni többet rá.
Az enyém a visszajelzés alapján jövő hét közepén jön meg. ;)

(#79) Cs(|)be válasza jones965 (#78) üzenetére


Cs(|)be
tag

Nekem is akkor jön.
Lehet, hogy ugyanattól az emberkétől vásárolunk? :D

(#80) Salvador20 válasza RockHaRD (#54) üzenetére


Salvador20
őstag

ehhhh :R

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#81) Joshi


Joshi
titán

Tudja valaki hogy lehet CPU hőmérsékletet monitorozni RivaTunerral? :F

(#82) Nyugdíjas válasza Joshi (#81) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Miért pont azzal?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#83) Reac^ válasza flegos (#62) üzenetére


Reac^
őstag

Itt bármilyen kivánságodat megválósítják... [link] :U

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#84) Joshi válasza Nyugdíjas (#82) üzenetére


Joshi
titán

Mert átlátható és akkor egy programmal minden mérhető lenne(GPU, CPU stb). :D

(#85) Nyugdíjas válasza Joshi (#84) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jááá,áhhá,nemtom amúgy,én nem vetemdtem még ilyenre. Lehet nem is tud az olyat :F

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#86) Bivaly válasza Joshi (#84) üzenetére


Bivaly
tag

Everest?

Life begins at 140!

(#87) vlcvlc válasza RockHaRD (#54) üzenetére


vlcvlc
tag

Milyen blokk ez a szutykos műanyag ? :D

http://web.t-online.hu/tomika69/machines

(#88) RockHaRD válasza vlcvlc (#87) üzenetére


RockHaRD
addikt

:DD Occsó

(#89) Játékos


Játékos
addikt

Sziaztok!
Otthon eloxált már valaki? :U Vagy eredjek, vegyek rezet? :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#90) Nyugdíjas válasza Játékos (#89) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Vagy inkább eredj eloxáltatni? :D
Szvsz inkább a réz. Jobb is,meg nem kell vele vacakolni,ha nem akarsz mással eloxáltatni. Azért otthon az elég macerás lenne...
Lett-e csatlakozó? ;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#91) Játékos válasza Nyugdíjas (#90) üzenetére


Játékos
addikt

Besz@rás a csatlakozó!
1db. volt belőle, rendelni lehet, tehát végülis igen a válasz. :R
Az eloxáláshoz, ha jól tudom nem sok spec dolog kell a kénsavon, meg az áramon kívül?!
De tényleg inkább réz kéne...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#92) Nyugdíjas válasza Játékos (#91) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát ha nem sok,vagy valami nagy dologról van szó,akkor inkább a réz,mert mire megveszed a kénsavat,meg elbütykölgetsz vele... Annyiból már megvan a plusz pénz a rézre :U

[Szerkesztve]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#93) Joshi válasza Bivaly (#86) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem az Everest nem tud monitorozni, az igaz hogy kiír mindent, de pl. játék közben nem monitoroz. :F Vagy igen? :U

(#94) Reac^ válasza RockHaRD (#54) üzenetére


Reac^
őstag

És milesz evvel a ritka nb1-sli-vel? Megfúrod vagy megfúrjam én és akkor megtarthatom?! :F :DDD

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#95) Joshi válasza Joshi (#81) üzenetére


Joshi
titán

Igaz, hogy nem kimondottan idevágó téma, de ha valakit érdekel a RivaTunerhez vannak CPU pluginek: c2dtemp(Intel) és CpuCoreDiode(AMD). :DD
[kép]

(#96) Nyugdíjas válasza Reac^ (#94) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Asszem Zolinak van hozzá tetője :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#97) ssolitude válasza Joshi (#95) üzenetére


ssolitude
őstag

Ügyes :C :R

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#98) Játékos válasza Nyugdíjas (#92) üzenetére


Játékos
addikt

Igazad van, azért erőltettem az alut, mert az ''van''... :DDD éerted?!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#99) djadji válasza Játékos (#98) üzenetére


djadji
senior tag

Az alu eloxálás engem is érdekelne... a réz blokkra tuti ilyenből csinálnék tetőt.. könyebb és olcsóbb és jobb megmunkálni..... De ez az eloxálás elég macerás asszem.. Ha meg elviszem valahova eloxáltatni azt a 2 db blokktetőt.. sztem ott kiröhögnek vele.. (kis mennyiség..)

http://djadji.fw.hu

(#100) OC válasza djadji (#99) üzenetére


OC
őstag

Csináltasd sárgarézből! nem kell felületkezelni, szintén könnyű megmunkálni, ráadásul polírozva gyönyörű. Most csináltam egy chipset blokkot, amire sárgaréz tető került:
[kép]

Nem volt kedvem tovább szőrözni vele, de higgyétek el, sokkal szebbre is polírozható!

Jut eszembe, alakulgat a gépem...

[kép]

[kép]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.