Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) juliabrilke válasza R.Zoli (#1247) üzenetére


juliabrilke
addikt

Sokan itt rontják el, hogy kúpos hangszigetelést tesznek a házba, ami nem a legjobb. De egy időben azért láttam olyan hangszigeteléseke, amik 1-2 cm vastagok és hangszigetelésre voltak tervezve. 20-30dB közötti hangot nyeltek el.

Egyébként az okfejtésem abból indult ki, hogy a hőfok ~ ugyanannyi marad, viszont halkabb. (persze passzív rendszerre értem. Ha viszont teszel rá ventit, akkor meg Ugyanott vagy ''hangosságban'', mint a léghűtésnél, akármilyen halk a venti. De estére lemérem, hogy mennyit jelent a plusz ventik használata a házban.

Ne értsd félre, de ettől az észrevételemtől nem hiszem ,hogy akárki is eltér a nagy vízhűtési tervétől. (ha meg igen, akkor nem is gondolta komolyan)

(#1252) juliabrilke válasza Nyugdíjas (#1250) üzenetére


juliabrilke
addikt

Sajnos bővíteni viszont kell a gépet 1x. :)
Egyébként én abba a kategóriába tartozok, aki nem szeret sz@rt venni, csak hogy spóroljak 4-5k-t vagy többet, mert akkor meg hamarabb kell cserélnem a cuccokat a gépemben.

Egyébként ismersz olyan felhasználót, akinek amd-je van és vízzel hűti? (4400+-os környékén) Folytatnék vele egy kis eszmecserét.

(#1253) Nyugdíjas válasza juliabrilke (#1252) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jaja,de én inkább az olyanokról beszélek akik mindig tudnának mit tenni a gépükbe,és nem is tervezik hosszú távra. Te meg pont,hogy jól bevásárolsz egy komoly konfigot,hogy ne legyen vele sokáig gond,de én pl. nem igy gondolkozom,mert most is épp lapokat nézegetek,közbe ezt is kb. egy hónapja vettem,de igy is ez húzta legtovább nálam :D


AMD-s vizes emberkét nem tudok igy hirtelen mondani... :U De biztos irnak majd ha olvassák a hsz-edet. Illetve OC-nak van AMD-je,de nem is tudom most hirtelen mekkora lehet :F

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1254) R.Zoli válasza juliabrilke (#1251) üzenetére


R.Zoli
őstag

A Te rendszeredet 2 darab 12 centis venti elviszi röhögve 800 RPM-en egy jó radin...A mostani 4 venti a processzorokon kétlem ,hogy nem csapna legalább 3-szor ekkora zajt...Akkor most ,hogy is van?

Egy léghűtés semmilyen esetben sem lehet jobb hatásfokú vagy halkabb mint egy vízhűtés...Ha igen akkor szar a vízhűtés vagy hozzá nem értő rakta össze...

(#1255) juliabrilke válasza Nyugdíjas (#1253) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nekem csak Reac^ ugrik be hírtelen. De más sajnos nem.

pl. nem igy gondolkozom,mert most is épp lapokat nézegetek,közbe ezt is kb. egy hónapja vettem,de igy is ez húzta legtovább nálam :D :D

(#1256) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

sziasztok. tom nem a legjobb hely, de debrecenben tudna vki nekem eladni 8/10-es csövet?

(#1257) juliabrilke válasza R.Zoli (#1254) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért is mondtam, hogy keresek valakit, akinek vízhűtése van és amd-t hűt vele, hogy eredményeket tudjunk vele megbeszélni. Hiszen nekem csak sima heatpipe hűtőim vannak, még csak nem is 10-15k volt az áruk.

A 4 venti 20dB-es mind. Egyébként meg a tápba kétlem, hogy bele tudnál erőszkolni egyvízhűtést. Sokkal összetette és bonyolultabb rendszer van benne,mint egy nem szerver tápban.

(#1258) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Na szal vettem végre egy DDC-t. Nincs is vele semmi gondom, már amikor beindul :DDD .
Rá van kötve egy Zalmi Fanmate 2, hogy ne verje a vizet annyira, és halkabb is legyen. A Fanmate alapból asszem, nem ad 12V-ig feszt, így nem mindig indul be a szivattyú. Ha már megy, természetesen tudom szabályozni, csak hát ez nem túl biztonságos így.
Most direkt kapja a 12V-ot.
Ötleteket, észrevételeket, tapasztalatokat, véleményeket várok.
Igen köszi! :DDD :R

dvdbackuper:
Obi, Praktiker, ahol simán érdemes lehet keresgélni.

[Szerkesztve]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1259) R.Zoli válasza juliabrilke (#1257) üzenetére


R.Zoli
őstag

Vannak gyárilag vízhűtéses tápok én próbáltam már többet is , nem volt velük semmi gond...

(#1260) Nyugdíjas válasza R.Zoli (#1259) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Szervertáp :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1261) R.Zoli válasza Nyugdíjas (#1260) üzenetére


R.Zoli
őstag

Mi van vele? A Silentmaxx 500-as tápja röhögve elviszi azt a konfigot... 2*22A 12 volton... Az a gép valósan 400-450 wattnál többet nem nagyon fogyaszt...

(#1262) Goldye válasza Játékos (#1258) üzenetére


Goldye
aktív tag

''Obi, Praktiker, ahol simán érdemes lehet keresgélni.''
Obi Debrecenben? :)


Ha egy Intel C2D e6750-t és Gainward 8600GTS-t egy MO-RA2-vel hűtőm le elég (komoly :) blokkokkal)?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1263) Nyugdíjas válasza R.Zoli (#1261) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ándörsztend,csak asszem ő ragaszkodna ahhoz ami van neki :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1264) Játékos válasza Goldye (#1262) üzenetére


Játékos
addikt

Fel sem merült bennem, hogy nincs Debrecenben, gondoltam, ha Miskolcon van, akkor... illetve nem is gondoltam... :DDD

Ha egy Intel C2D e6750-t és Gainward 8600GTS-t egy MO-RA2-vel hűtőm le elég (komoly blokkokkal)?

Ez nekem jött? :U
Béke!

[Szerkesztve]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1265) juliabrilke válasza R.Zoli (#1259) üzenetére


juliabrilke
addikt

De ide nem jó ''akármilyen'' táp. Erős táp kell, lehetőleg 8 pines csatlakozókkal. Méretileg 50%-al nagyobb is ,mint az átlagos tápok.

(#1266) juliabrilke válasza R.Zoli (#1261) üzenetére


juliabrilke
addikt

Igen, csak ezt terhelés alatt is tudnia kell tartani. Mellészeámolod még a videókártyát is.

[link]
Egyébként ekkora és eléggé tele van pakolva.

(#1267) Nyugdíjas válasza juliabrilke (#1266) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

nekem 403-at dob a linked :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1268) flegos válasza juliabrilke (#1257) üzenetére


flegos
senior tag

Üdv!

Nekem kb 1-2 hét és lesz AMD-s vizhütésem egy 6000+-os procira, 8800GTS karira, MOSFET, CHipset, HDD hütés, MO-RA2 radival, madj eszmecserélhetünk :)


Hogy vizes táp nincs-e??? Már hogyne lenne nem is akármilyenek...
És nem olyan égbekiáltó nagy dolog még házilag sem osszedobni. A tápban nem minden melegszik, csak a fesz stabilizáló fetek és a teljesítmény tranzisztorok azokon eleve van hütö csak ahelyett kell vizes blokkot gyártani és már mehet is (ez csak igy nagyvonalakban nem ennyire egyszerü de megoldható)

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#1269) R.Zoli válasza juliabrilke (#1266) üzenetére


R.Zoli
őstag

Mindent összeszámolva sem kell oda 450 wattnál nagyobb táp...A silentmaxx 8 pines csatival van alapból...Tök mind1, igazából úgysem adnál ki érte annyi pénzt amennyi mert neked nem tetszik a vízhűtés és hiába mondja bárki azt ,hogy működne akkor sem vennéd meg mert ennyi pénzt nem adnál ki érte...Ez ok csak attól még nem kell kételkedni ,hogy röhögve nem lenne képes a konfigodat hangtalanul lehűteni és a tápod is kiváltani egy vizes táppal...Szóval nem is értem mért győzködlek :D

A gépednél egyébként egy Kentsfiled + 8800 Ultra SLi többet eszik :) És ilyenre is raktam össze nagyon csendes vizet már :)

(#1270) WiZARD válasza R.Zoli (#1269) üzenetére


WiZARD
addikt

háát azért nem lennék benne biztos hogy elég oda 450wattos táp.

nekem 1 db quad procihoz (és csak egy ati 2600 van mellette) nem volt elég 500as fsp bluestorm. (és csak 1 db vinyó, 2 db ram modul, és ennyi)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1271) Nyugdíjas válasza WiZARD (#1270) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Já,quad topicban elég komoly fejfájást okoz mostanság mindenkinek ez a táp kérdés :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1272) Játékos


Játékos
addikt

#1258-ra valaki?
Köszi!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1273) #72042496 válasza WiZARD (#1270) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha a 4 GHz a cél, ne csodálkozzatok, hogy a Quad is benyújtja a számlát! :D

Szakmai kérdés: alumínium elosztó (terveket linkeltem korábban) esetén melyik bevonat a szerencsésebb? Elox, vagy horgany? Melyikről mit kell tudni, pro és kontra?

(#1274) juliabrilke válasza Nyugdíjas (#1267) üzenetére


juliabrilke
addikt

Nekem simán behozza. :F

[kép]
[link]

(#1275) juliabrilke válasza flegos (#1268) üzenetére


juliabrilke
addikt

Helyes-helyes. :C :DD Majd jelezd ha ok.

Azért nem igazán mernék nekiállni egy ilyen tápátalakításnak, mert fanmodot csináltam már rajta... azért az se volt semmi. Nagyon megpakolták a tápot minden cuccal. Több a tyűkbél benne, mint egy sima tápban.

(#1276) juliabrilke válasza WiZARD (#1270) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ezt csak megerősíteni tudnám. 500w-sat nem is mernék beletenni. Pedig a bluestorm nem gyenge. Mindenkinél úgy néz ki, hogy elég 500w, csak amikor terhelik a rendszerte, akkor cakkk. Mert ha rászámolok még egy erősebb vgát, meg pár apróságot, akkor már kevés.

(#1277) juliabrilke válasza R.Zoli (#1269) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért nézz pontosan utána, hogy egy iylen gép teljes terhelésnél mennyit fogyaszthat. Meglepődsz rajta. A 450W egy ''kicsit'' messzebb van. Mert a 4proci + 2 winchester + (realizm 800) vagy akár vegyük a 8800gts-t. Ebből mennyit vesz el csak a 4 proci? 400w teljes terhelésnél.

Egyébként 590W simán. 651W jött ki tuningolva.
[link]

Nyugdíjas: Egy ideig mutatta a képet, utána frissítettem és azóta nem. :W

[Szerkesztve]

(#1278) xXxPongi válasza yakuza.tora (#1238) üzenetére


xXxPongi
tag

itt egy teszt:

[link]

Sajnálom, de olvashatatlan az aláírásom!

(#1279) fuzik válasza #72042496 (#1273) üzenetére


fuzik
aktív tag

Mindenképpen az eloxálást javaslom :) !

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#1280) tsar válasza juliabrilke (#1252) üzenetére


tsar
aktív tag

Nekem AMD-m van egy X2 4200+ és vízzel hűtöm.
Ebben a hozzászólásban leírtam néhány adatot:[link]
De ez még egy 3700+ proci adatai a másik csak vasárnap óta van meg és még nem nagyon volt rá időm tesztelgetni.

(#1281) R.Zoli válasza juliabrilke (#1276) üzenetére


R.Zoli
őstag

Nálam meg a 400-as Zen röhög azon amit írtok :D Srácok....A Bluestorm nem éppen mai darab...Már vannak tápok amik erősebbek 12 volton...És aki ilyen procit vesz az tápból is jót vegyen...Az 500 wattos tápnál nem az a gond ,hogy a gépetek annyit fogyaszt hanem az egyes ágakon nem tud annyit amennyi kell...Ezért is írtam ,hogy a Silentmaxx 500-as vizes tápja 2x 22A-t tud a 12 voltos ágakon...

(#1282) Joshi válasza flegos (#1268) üzenetére


Joshi
titán

Tudnál küldeni vizes tápra linket? Árlistára gondolok. :R

(#1283) R.Zoli válasza #72042496 (#1273) üzenetére


R.Zoli
őstag

Amit lehet rakni a normális korrózió gátló adalékok mellett egy rendszerbe fémet azok a következők:arany, platina (na ez a kettő a leggyakoribb mindegyikünk rendszerében :D ) aluminium, réz, sárgaréz (ebből nem mindegyik ötvözet ezért is jobb ha nikkelezett) és nikkel (csak ,hogy a legfontosabbakat említsem)... A cink bevonat rohadt olcsó ezért szokták alkalmazni, de nem túl jó savállósága és egyáltalán vízben való könnyű ionképzése miatt nem elfogadott ilyen környezetbe... Reakcióképessége miatt sem jó ilyen rendszerekbe...Fogászatban a legjobban utált fémek egyike...Cinket sosem szabad rakni egy fogpótlásba sem mert a nyálban képes ''oldódni'' és a vizsgált emberek nagy százalékában nikkel és réz alig míg cink nagyon nagy mértékben kimutatható volt még a szövetekben is...Ezzel is csak arra akartam utalni ,hogy nem nyerő, mert könnyen lelép a folyadékba ionos formába...

Az elox a nyerő,de ezzel is vigyázz mert elox és elox között is van különbség...Aki horgany (ergo cink) bevonattal akar bármit is vízhűtéses rendszerbe rakni az nagyon el van tévedve...De mért akarsz horganyt, honnan jött ez az ötlet?

(#1284) #72042496 válasza R.Zoli (#1283) üzenetére


#72042496
törölt tag

Még mindig az elosztóval vagyok megveszve. :)

Ennek a felületkezelése kapcsán jött szóba említés szinten a horgany mint esetleges alternatíva...ezek után viszont lehúzom a listáról. Tudsz / tudtok ajánlani Budapesten olyan céget, amely normális határidő mellett emberi áron szép ezüst színűre eloxálja az ominózus elosztóimat?

[Szerkesztve]

(#1285) R.Zoli válasza Joshi (#1282) üzenetére


R.Zoli
őstag

A héten lesz kész a saját készítésű Antec Phantom 500-asom...Bár ez egy műremek lett IceAge részéről olyan gyönyörű blokkot mart hozzá....Ha gondolod ezt elviheted :) Ha érdekel privizz...

(#1286) R.Zoli válasza #72042496 (#1284) üzenetére


R.Zoli
őstag

Hívj fel holnap megbeszéljük ,hogy mi legyen mlg a többi cuccal is és akkor mondok helyet ahol megcsinálják a cuccost...De ha akarod elviszem neked mert nekem is kell oda mennem...

(#1287) WiZARD válasza R.Zoli (#1281) üzenetére


WiZARD
addikt

és szerinted lehet is 2*22 A-val terhelni? nem véletlen szokott 3-4 ága lenni újabb nagyobb tápoknak.
2*22A az eleve 528Watt lenne (600as silentmaxx tápnak is 2*22 van megadva) kombinált max terhelhetőségről sehol se írnak.

28*3,3 + 5*30 + 2*22*12 = 770Watt. megnézném mikor ad le ennyit egy 500asnak hívott táp.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#1288) juliabrilke válasza tsar (#1280) üzenetére


juliabrilke
addikt

:R :R az adatoknak!

Azt hittem, hogy már a 4200+-os adatai. :F A 3700+-os viszont egy magos proci volt?
A 4200+-ossal is futsz egy kört majd? :U

(#1289) #72042496 válasza R.Zoli (#1286) üzenetére


#72042496
törölt tag

Rendben! :R

Köszönöm, hogy felajánlottad a segítséged, de ha beengednek a kapun, akkor elvinni valószínű én fogom, mivel meg kell várnom, míg elkészülnek a blokkok, ill. míg át tudom venni őket - a felületkezelés csak kb. egy hét múlva lesz esedékes.

(#1290) juliabrilke válasza WiZARD (#1287) üzenetére


juliabrilke
addikt

Zen 400w-os adatai.
Kimenő értékek:
+3,3V 0,0A - 20A
+5V 0,0A - 14A
+12V1 0,2A - 14A (15A csúcs)
+12V2 0,2A - 13A (16A csúcs)

-12V 0,0A - 0,5A
+5Vsb 0,0A - 2,5A (3,5A csúcs)

Ez azért nem annyi, mint amennyi gyakorlatban kellene. Szegény 400W-os sikítana. (már ha hajlandó lenne elindulni... ;] )

(#1291) #72042496 válasza WiZARD (#1287) üzenetére


#72042496
törölt tag

A [link] dokumentumban írják is, hogy 500 W-nál többel nem terhelhető. :)

[Szerkesztve]

(#1292) Nyugdíjas válasza juliabrilke (#1290) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Namost az van,hogy egy Quad proci megfelelően húzva :D közel 20A-t vesz fel tartósan a 12V-os ágról. De mondjuk az is érdekes kérdéseket vet fel,hogy akkor Zolinak hogyhogy viszi a 400as Zen,pedig ha jól tudom ő azért folyamatosan terheli... Most akkor lehet hogy elég neki a 15A is? :F Segitség kezdek beleőrülni ebbe a táp kérdésbe :D Na mind1,végülis vasárnap kezembe kaparintom a 520as Corsairt,aztán meglátjuk az elég lesz-e nki. Mosmár átmentem hiszem,ha látom-ba :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1293) #72042496 válasza Nyugdíjas (#1292) üzenetére


#72042496
törölt tag

Zoli legjobb tudomásom szerint 3.2 GHz-n hajtja, ide pedig nem kell túl nagy feszültség... se új alaplap, se új táp. ;] Az X300 sem egy nagy áramzabáló...

Aztán hogy 1.5+ volt CPU feszültség mellett egy bika VGA-val is terhelve mit mutatna a Zen, azt már meg nem mondom.

[Szerkesztve]

(#1294) Nyugdíjas válasza #72042496 (#1293) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát igen,külön utakon járunk :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1295) juliabrilke válasza #72042496 (#1291) üzenetére


juliabrilke
addikt

Semmi gond....én elhiszem bárkinek, hogy a csoda 400-500W-os tápja meghajtja a gépemet. Elhozza, megnézzük, de akár fogadást is lehet rá kötni.

Tyan supportnál feltettem a kérdés, kiváncsi vagyok, hogy mit válaszolnak rá.

(#1296) juliabrilke válasza Nyugdíjas (#1292) üzenetére


juliabrilke
addikt

Én is hiszem ha látom (és megfoghatom :D ) párti vagyok.

(#1297) #72042496 válasza juliabrilke (#1295) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt mondom, ha az a Zippy PSU valóban egy komoly munkaállomás / szerver tápegység, akkor már ott elbukott a dolog, amikor a desktop piac szereplői alternatívaként merültek fel vele szemben. Hang ide, hang oda biztos nem cserélném le, akármit is csinál a géppel egy 400-as Zen, vagy bármely más ''hagyományos'' PSU...
...ezeket nem a desktop szegmensbe tervezték, következésképpen erősebb védelemmel, nagyobb igénybevételre, szigorúbb minőségbiztosítás mellett alkották őket.

Szerverbe szervertápegységet. Pont.

Mindezt úgy írtam, hogy feltételezem, nem dísznek tartod a gépet, ill. egyúttal jelzem, hogy az első mondatban szereplő ''ha'' nem véletlenül került kiemelésre.

Ezt a témát érdemes lenne folytatni, de a tápos topicban. Kíváncsi lennék a szakik mit mondanak.

[Szerkesztve]

(#1298) R.Zoli válasza #72042496 (#1293) üzenetére


R.Zoli
őstag

Jaja, 3,2-ön megy, 1,35 Volton... De próbáltam már 1,5 Volton is úgysem dobott hátast a táp :) A proci annál inkább hibázott (orthos alatt) a melegedés miatt mert a polír nélkül egy nagy fos bármit is raksz rá...Itt egy teszt ahol GTS SLi-t visz :D

[link]

Azért a Zen tényleg tudja azt amit ráírnak ,sok táp nem... Mellékesen megjegyzem ,hogy ott pihen a sarokban a didyman által moddolt zenem ami 560 wattos :D Egyszerűen a védelmi regulációt fellőtte a maxra...A táp kb. egy 750 wattos táp belsejével egyezik az alkatrészek méretezését illetően, csak a hűtétől függ mekkora teljesítményre lövöd be...Nálam azért is merte didyman belőni a max 560 wattra amit a védelem még komolyabb módosítások nélkül engedélyez mert vízzel lesz hűtve így nem fog túlmelegedni...Légnél azért 400 watt mert passzívban több hőt nem tudna leadni mint ami a 400 wattnál keletkezik...

(#1299) R.Zoli válasza #72042496 (#1293) üzenetére


R.Zoli
őstag

Semmit nem mutatna mert nincs rajta kijelző :D Elvinné...Ott a teszt... SLI-t is elvisz...Nem kell ekkorát kihozni ebből a táp dologból...Vannak tápok amik tényleg tudják amik rájuk van írva és vannak amik nem... Ennyi...

(#1300) R.Zoli válasza juliabrilke (#1290) üzenetére


R.Zoli
őstag

Amit itt írtál csúcsnak nálam a moddolt zen most azt tudja folyamatosban és a csúcs 20-22 amper körül mocorog... :D

De ki mondta ,hogy ezt a tápot tegyük a gépedre? Kicsit kavarsz össze-vissza...Ha meg annyira böszme nagy konfigot akarsz összrakni ami 650 wattot vesz fel a tápból akkor gondolom tápra sem sajnálod és vehetsz egy Koolance 1200 wattos vízhűtéses tápot... Megcsinálom neked ezt is passzívra ha kell...De ez 150 ropi.... Minden lehetséges de ezért kemény pénzeket kell fizetni... Ennyi a dolog lényege... Ne kételkedj olyan dolgokba ,hogy a vízhűtés erre meg arra nem képes...Amit léggel lehűtenek azt vízzel passzívban bármikor le lehet hűteni.Amit meg léggel nem tudnak lehűteni aktív vízhűtéssel bármikor röhögve lehűtheted... A kettő nem egy kategória, az árakban sem, de ettől még nem kell folyamatosan licitálnod ,hogy mit tudna a vízhűtés... Mindent tudna amit csak akarsz de erre áldozni kell... Itt a lehetőségek nem olyan behatároltak mint légnél...Engem ez a folyamatosan kételkedés zavar ami már picit kötekedésbe is ment át ,hogy ''hiszem ha látom''... Vedd meg azokat a cuccokat és meglátod :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.