Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) R.Zoli válasza jugeen (#950) üzenetére


R.Zoli
őstag

Ezt a megállapításodat hamarosan megcáfoljuk :D Nagyon nagy tévhit él az emberekben radiátorok terén :)

(#952) R.Zoli válasza #72042496 (#949) üzenetére


R.Zoli
őstag

A két tripla is eléggé húzós már, de én megcsinálnám poénból ha egyszer lenne ilyenre időm és kedvem... :) Eléggé kompakt és erős rendszert lehetne összehozni :)

(#953) jugeen válasza R.Zoli (#951) üzenetére


jugeen
addikt

a link is egy tesztet mutat be, függetlent. remélem minimum ilyet csináltok OC-vel :DDD ;)

(#954) belaazallat válasza R.Zoli (#945) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Köszi! Passzív táp az a következő nagyobb beruházás lesz. Most gépfejlesztés, meg esetleg bővítem a cora-kat, mennyit lenne érdemes venni pluszba, h a ne nagyon érezzem meg a bővítést? Köszi!

Üdv!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#955) OC válasza jugeen (#953) üzenetére


OC
őstag

Közel sem lesz ennyire részletes, de lényegretörő az igen. Ja és a föggetlenséghez hozzátartozik a tesztet elkövető fórumozó aláírásában a 400x68px-es Thermochill logó :DDD Ezt nemkell komolyan venni, nem kételkedek a tesztben, főleg, hogy még nem rágtam át.

(#956) Nyugdíjas válasza jugeen (#947) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Bazzeg ez állat :Y :C

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#957) Nyugdíjas válasza R.Zoli (#952) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én megcsináltam... Remélem majd megfelel a szakmai kívánalmaknak :B

Lesznek képek,eredmények mégtalán ma,de legkésőbb holnap,majd kérek kritikát,szakmai véleményeket a guruktól :R

[Szerkesztve]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#958) jugeen válasza Nyugdíjas (#956) üzenetére


jugeen
addikt

:R

#957 nekem az alkotás nem megy. fikázni ér? :DDD

[Szerkesztve]

(#959) Nyugdíjas válasza jugeen (#958) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

:DDD Tudod mit? Neked ér! De senki másnak :D

[Szerkesztve]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#960) Hack3er


Hack3er
őstag

Hány fok külömbség lehet mondjuk egy 2*12cm-es rézcsöves és alu lamellás és egy full réz 2*12cm-es radik között?

(#961) Nyugdíjas válasza Hack3er (#960) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Van egy sanda gyanúm,hogy erre hamar rá fogunk jönni :D
Igazam van OC? ;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#962) Nyugdíjas válasza R.Zoli (#952) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hali Zoli!

Akkor miként tudok hozzájutni,és mikor a cuccokhoz,amiket kifizettem? Én holnap estétől vagyok pesten,mint mondottam volt...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#963) Hack3er válasza Nyugdíjas (#961) üzenetére


Hack3er
őstag

Számottevő a külömbség?

(#964) Nyugdíjas válasza Nyugdíjas (#962) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Húvázzeg,ez privi akart lenni,ezer bocs :B :B :B

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#965) Speed


Speed
őstag

Nol vannak az eredmények? :(((

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#966) OC válasza Nyugdíjas (#961) üzenetére


OC
őstag

Igen, holnap már fent lesz a cikk. Érdekes eredmények születtek, mindazonáltal elég egyértelműek is.

(#967) OC válasza Nyugdíjas (#961) üzenetére


OC
őstag

Igen, holnap már fent lesz a cikk. Érdekes eredmények születtek, mindazonáltal elég egyértelműek is. Ja és amitől féltem, az nem következett be, tehát igencsak mérhető különbségek vannak radik között.

(#968) Nyugdíjas válasza OC (#967) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Várjuk,várjuk... :R

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#969) OC válasza OC (#967) üzenetére


OC
őstag

Na ez hogy sikerült? :F

(#970) Játékos válasza OC (#967) üzenetére


Játékos
addikt

Tehát MA, vasárnap? Nagyon kiváncsi vagyok rá! A subcoolingon lesz?
Köpi pépen :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#971) Hack3er válasza Játékos (#970) üzenetére


Hack3er
őstag

Igen a subcoolingon lesz majd a teszt.

(#972) Játékos válasza Hack3er (#971) üzenetére


Játékos
addikt

mikormá'?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#973) Hack3er válasza Játékos (#972) üzenetére


Hack3er
őstag

Ezt OC-től kell kérdezni.

(#974) jugeen válasza OC (#967) üzenetére


jugeen
addikt

tesztet akarunk! tesztet akarunk! :DDD

(#975) Játékos válasza jugeen (#974) üzenetére


Játékos
addikt

:DDD Miskolcon már délután van...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#976) jugeen válasza Játékos (#975) üzenetére


jugeen
addikt

akkor itt meg már kora este? :D szóljál a napnál fűtőknek, hogy elfelejtették lekapcsolni a világítást :DDD

(#977) Speed


Speed
őstag

Engem nyugdíjas tesztjei érdekelnének :O

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#978) Játékos válasza jugeen (#976) üzenetére


Játékos
addikt

:F Te nyugatra lax tőlem, nem keletre...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#979) jugeen válasza Játékos (#978) üzenetére


jugeen
addikt

nálam van korán :S kicsit koma vagyok. :R

(#980) OC válasza Játékos (#975) üzenetére


OC
őstag

Fent van a cikk...

(#981) jugeen válasza OC (#980) üzenetére


jugeen
addikt

remélem sikerül rendszeressé tennetek a tesztek elkészítését. sok sikert a munkához! :)

(#982) OC válasza jugeen (#981) üzenetére


OC
őstag

Én is remélem, de azért teszek is érte. :DDD :B
Remélhetőleg komolyabb, részletesebb teszteket is tudonk majd készíteni.
Közben kicsit pofoztam még rajta,kiegészítettem itt-ott, szóval érdemes ránézni még.

És köszönjük szépen. :R

[Szerkesztve]

(#983) ABnormal


ABnormal
őstag

na bazz,erre nem megy az oldal... :(

(#984) OC válasza ABnormal (#983) üzenetére


OC
őstag

Megy...

(#985) ABnormal válasza OC (#984) üzenetére


ABnormal
őstag

és most valóban megy :R

(#986) djyuri


djyuri
őstag

Óvakodjatok a Wet-protect-ről:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Hát úgy befürödtem ezzel a peltieres dologgal,hogy egy évre hazavágtam magam.....

Befolyt ez a spray a processor alá (amúgy alapon oda sem árt fújni víztelenítőt) és ez a cucc simán lemarta a lábakat a procimról :Y :Y :Y :Y :Y :Y

Így igazi ritkaság 3.06Ghz-es northwood-nak kampeca.....mondhatom nagyon fasza..

Egy ilyen hűlyeség miatt gép nélkül maradtam....pont most vettem egy 19-es LCD monitort....
ilyen a világon nincs:(:(:(:(:( ha nem tudom szétszedni a proci foglalatot,akkor a lapnak is annyi...mert pár láb benne maradt....nem látok a méregtől :((( :((( :((( :((( :((( :(((

(#987) Muréna válasza djyuri (#986) üzenetére


Muréna
őstag

privi ment!

[Szerkesztve]

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#988) djyuri válasza Muréna (#987) üzenetére


djyuri
őstag

Szia!

A válasz is:)

Mutatom ide is a képeket,hogy lehessen látni a wet-protect hatását TISZTÍTÁS UTÁN!!!
Amikor rajta volt a folyadék,akkor naggyon durva fekete massza volt az egész:(:(:(

[link]
[link]

beteszem a kicsit félre sikerült képeket is:

[link]
[link]
[link]

(#989) djyuri válasza djyuri (#988) üzenetére


djyuri
őstag

Csináltam még pár éles képet:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#990) OC válasza djyuri (#989) üzenetére


OC
őstag

Nagyon sajnálom a történteket, de az első ezzel kapcsolatos hozzászólásban leírtad a történteket és ennyi. A továbbiak már nem tartoznak a topicba. Ha keresel, találsz a fórumon emberkéket, akik valszeg megtudják csinálni a lapodat, talán még a procidat is. De ez nem ide való.

(#991) Játékos válasza OC (#980) üzenetére


Játékos
addikt

Gratula a cikkhez, nagyon örülök neki! :R Méginkább izgis lenne, ha passzív radikat is bemutatnátok. Egyébként az jutott eszembe, hogy a hőt az alu nem vezeti olyan jól, mint a réz, viszont jobban megszabadul tőle, tehát könnyebben adja le a levegőnek. Ezért nincs akkora előnye a full réz radiknak...
Meg írok PÜ-t is... :R

[Szerkesztve]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#992) djyuri válasza OC (#990) üzenetére


djyuri
őstag

Igen:)....csak egy 90 hsz-el visszább már folyt a dolog a peltieres dologról...csak azóta nem tudtam írni,mert vártam a blokkot...aztán a ragasztót...stb....most meg már ráérek,mert így jártam:(

Szerencsére jelzett egy szaki:)....most vele PM-ezek:)....ráleltem a forszemekre a CPUn..így lehet van esély.

Győr nem itt van,de proci sincs több,ahogy elnézem.

Köszönöm az együttérzéset:)....és okuljon mindenki a spray negatív hatásából! :W

(#993) R.Zoli válasza Játékos (#991) üzenetére


R.Zoli
őstag

Ezt a hamis állítást amit most leírtál több helyen lehet olvasni... Most akkor leírom újra: A réz MINDEN tekintetben megveri az aluminiumot, semmifél előnye nincs hőleadásban egy alu radiátornak csak hátránya egy full réz radiátorhoz képest... A cikk pontosan erről szólt ,hogy az alu gyengébb mint a réz mégis jobb radikat gyártanak mert a mai réz radiátorokat elcseszik azzal ,hogy nem mindenhol vörösréz a radiátor mint olvashatod magad is és a 2 különböző anyag között (sárga- és vörösréz) pedig nem olyan tökéletesen megoldható a hőátadás mint a tiszta alu radinál... Ennyi a lényeg...

(#994) ritkamadár


ritkamadár
tag

Sziasztok!

Hétvégén én sem untatkoztam, le cseréltem a szivattyút (aqua jet pfn 350 --> lang ddc-1-re) + 3 blokkot a rendszerben (proci, nb, sb) [link], [link], [link].

Hát drasztikus változás nem állt be (vga -4 fok), szóval aki a radira tippelt az nyert... ;)
Remélem jövő héten megjön a tripla radi azt helyre áll a rend. :C

Végeztem egy tesztet kíváncsi voltam mennyit számít a folyadék áramlási sebessége a rendszerben:

E6600 3.2Ghz @ 1.3V valós fesszel full-ra terhelve (Orthos), Laing DDC-1 7V-on:
Külső hőmérséklet: 24C
Folyadék hőmérséklete: 37C (tartályban mérve)
Radinál a ventik által kinyomott levegő: 35C
Proci: 51C (magok: 54/54)

Menet közben 7V-ról 12V-ra növeltem a szivattyú feszültségét és vártam a változást, az eredmény számomra meglepő volt egyik szenzor sem mutatott változást... :F

(#995) Játékos válasza R.Zoli (#993) üzenetére


Játékos
addikt

Én ezt most hallom életemben először!!! Haljon meg a lovam, ha nem így van...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#996) Hack3er válasza R.Zoli (#993) üzenetére


Hack3er
őstag

Hát én azt hittem hogy jobban fognak szerepelni a full réz radik.

Az a full réz radi az nem is 12cm-es.

(#997) jones965 válasza Hack3er (#996) üzenetére


jones965
Modder

Szia!

Nyugodt lehetsz, az pontosan 12 cm-es.
Volt a kezemben. :DD

(#998) jugeen válasza ritkamadár (#994) üzenetére


jugeen
addikt

szép munka! :) grat! :R

(#999) R.Zoli válasza Hack3er (#996) üzenetére


R.Zoli
őstag

Nagyon sűrű a lamellázatuk ,ezért mondjuk olyan 1500 RPM-es ventikkel megverné a mezőnyt...

(#1000) sharKBITE válasza ritkamadár (#994) üzenetére


sharKBITE
aktív tag

Ez számomra is meglepő, hogy hiába van a Laing leszabályozva, mégis ugyanolyan eredményeket mutatnak a szenzorok. :C Viszont nagyon pofás lett a rendszered. Szép munka! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.