Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1353) R.Zoli válasza juliabrilke (#1352) üzenetére


R.Zoli
őstag

Erre reagálnék még.
1. Ez marhaság, hogy a hangerő 4db 22dB-es ventinél egy 30egynéhány dB-es tápventivel megtámogatva 45dB lesz. Aki ezt mondta vagy tanította neked, azt gyorsan lődd le.. Van 40dB-es ventillátorom. Ha bekapcsolom, akkor hagyna lehet az, hogy a ventit hallom és nem az általad említett ''45dB-es'' gépet hallom?
2. Hőmérőt sajnos nem tudtam szerezni, tehát ez a tesz kimarad. Viszont lesz egy VOLTCRAFT digitális zajszintmérő. Nem a csúcsminőség, de sanos ilyet sudok szerezni csak. Ha érdekel, akkor elküldöm majd az eredményt. Megsúgom.... nem 45dB lesz.


Talán azért nem lesz 45 dB(A) mert nem is fogyazt 600 wattot a géped? Léggel ha 600 wattot zabál egy gép akkor még nagyon jó indulatú voltam a 45-tel... Ha meg nem fogyaszt 600 közelében sem akkor leve bukott az összes állításod...Azt egy szóval sem mondtam ,hogy a 4 venti lesz 45 dB(A) , én ezt szimplán a tápra mondtam :) Ha ennyit zabálna a géped a tápod is minimum ütné ezt a zajszintet...Elárulom a valóságban a konfigod 400 wattnál többe tnem szív ki a tápból... De ha nem hiszed járj utána...Léggel 600 wattot kéne hűtened akkor megőrűlnél a zajtól...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.