Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37251) Anonymus23 válasza norti (#37250) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én is most fejeztem be egy kört, semmi, bár ez kb olyan, mint ahogy olvastam az Arnikusz által linkelt videó hsz-eit, az egyik gyerek írta (vagy igaz vagy nem) hogy 6-7 godrollos könnyű M4-et kapott még 1.5 alatt.
Elég sokat játszottam én is, de egyetlen egy sem esett, ami akárcsak kicsivel is jobb lett volna, vagy megközelítette volna az akkor 1x kapható M4-et...
Nagyon "furcsa" ebben a játékban a loot generálás, az biztos, hogy mg véletlenül sem díjazza azt, ha valaki több időt öl bele...

;) - The Power of the Light Side

(#37252) persil


persil
nagyúr

Ha van egy 3-as sorozatokat lovo geppisztolyom, azt at lehet allitani full autora(mod, vagy barmi), vagy ebben a jatekban ez is a fegyver egyik tulajdonsaga, igy ez ilyen es kesz?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37253) RazoR válasza Anonymus23 (#37251) üzenetére


RazoR
veterán

RNG powa...

(#37254) oneal1 válasza persil (#37252) üzenetére


oneal1
senior tag

az olyan és kész

(#37255) persil válasza oneal1 (#37254) üzenetére


persil
nagyúr

Ertem, szoval ez is a fegyver tulajdonsaga :)
Nem gaz, csak erdekelt :)

Koszonom!

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37256) Snip3r_HUN válasza Anonymus23 (#37251) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ezzel nem értek egyet,volt “pár” igen fullos M4 ami 1.5 alatt esett :DDD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37257) #18193920 válasza Anonymus23 (#37251) üzenetére


#18193920
törölt tag

Futottam én is egy kört és maximálisan beváltották amit ígértek.
Egész héten sz...t dobált, most azt mondták extra bónusz, tehát dupla sz.r. :W

(#37258) Snip3r_HUN válasza #18193920 (#37257) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Esett megint egy egész jó Skulls MC kesztyű, igaz ez az arany tactikusnak lesz jó:
[link]
[link]

A DPS-nek meg marad ez:
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37259) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Nagyrészt ezt is kész, 261k az alap skillpower, ami ölés után 292k-ra ugrik fel.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37260) arnikusz


arnikusz
veterán

Firecrest egyre jobban bejön LS-ben, jól taktikázó csapatban ma 12 játékos ölést is hozott seeker és turret együtt jó teljesítenek. A taktikus kesztyűn van gépfegyversebzés csak 12883, de jól adja a Bulletfroggal.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37261) #75376384


#75376384
törölt tag

A kiemelt célpontok is nevesített bossnak számítanak a következő napokban? Mert akkor érdemes lenne hvt-t csinálni.

(#37262) Snip3r_HUN válasza #75376384 (#37261) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Minden Boss, Open world, DZ, HVT bossok, stb. eggyel több lootot adnak.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37263) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#37256) üzenetére


Anonymus23
veterán

De az mind neked esett :P
Evvan :)

;) - The Power of the Light Side

(#37264) LeonAran válasza persil (#37249) üzenetére


LeonAran
tag

Pedig az lesz az.

Uplay: Repityu15

(#37265) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#37262) üzenetére


Anonymus23
veterán

Körbeszaladtam a bossokon, és közben jobb alsó Dz bejáratnál gyors utazásnál látom, hogy a közelben egy supply, az dobott egy Tommy gun-t, a többi is kuka volt eddig mind :DDD

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#37266) arnikusz válasza Anonymus23 (#37265) üzenetére


arnikusz
veterán

Este jöjjön toljuk le a heti 3 legmagasabb HVT-t info van, hozom a perzselőt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37267) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

1 karival 8 boss-ból 2 Exotic. Nálatok a baj. Persze mind kuka lett, de akkor is. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#37268) HANDO88


HANDO88
senior tag

Hali mindenkinek,játszogatnék,szórakoznék egy kicsit de egy ilyen laggos sz@rral ez lehetetlenség.Másnál is ez áll fenn vagy csak nálam nem oké valami? Napok óta ilyen. Elkeseritő.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#37269) Anonymus23 válasza HANDO88 (#37268) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hónapok óta ilyen, kb az eleje óta :(

;) - The Power of the Light Side

(#37270) HANDO88 válasza Anonymus23 (#37269) üzenetére


HANDO88
senior tag

Pfffff,de hát ez igy játszhatatlan.Kép kimerevedik és mire újra indul halott vagyok.Ingyenesen is gáz lenne nem hogy pénzért.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#37271) Anonymus23 válasza HANDO88 (#37270) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amit leírtál az viszont csak nagyon ritkán fordult elő 3-4 alkalommal 1750 óra alatt), modem/router/gép újraindítása javallott.

;) - The Power of the Light Side

(#37272) woker válasza s4hu|SyD^ (#37267) üzenetére


woker
aktív tag

Akkor emelem a tétet: 1 karakterrel mind a 15 roaming boss+2 napi küldetés=0 exotic, meg 5-6 kukába való gear set item.

(#37273) HANDO88 válasza Anonymus23 (#37271) üzenetére


HANDO88
senior tag

Telekomos ZTE van 20 mb-os tanya nettel na de akkor is. :W :W
Gép napi szinten karban tartott.

[ Szerkesztve ]

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#37274) Anonymus23 válasza HANDO88 (#37273) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egy próbát megér, főleg ha nagyon régen volt már újraindítva...

;) - The Power of the Light Side

(#37275) Lefty válasza woker (#37272) üzenetére


Lefty
addikt

En mar ugy masfel hete letettem a Division-t, van helyette boven mas. Nem mondom, hogy nem fogom meg elovenni, de full idopocsekolas ez az ertelmetlen es tok unalmas farmolas. Komolyan, volt amikor mindket karakterrel a hetikert meg legendarykert is ninjat es bliss kesztyut adott. Tudni kell abbahagyni en azt mondom.

(#37276) Elims válasza HANDO88 (#37268) üzenetére


Elims
veterán

Nálam semmi gond.Hibátlanul megy a játék. ;-)

Dupla loot.Egzotik is volt.1 körből 1db.

Sniper,Arnikusz: Vmi hihetlen számokat raktok ki ide..esetleg a cuccaitok rákalibrált értékeit megírnátok?
Melyik tárgyaitokra miket kalibráltatok.
Vmi elképesztő!! :-)

Survival vége.A vadász legyőzésére van vmi bevált fix tanács vagy csak lőni kell vhol és kész?Lila vagy inkább sárga fegyverrel menjek neki?
Jó lenne egyet egyedül lenyomni.Végig..

Szerk.:
Baker: "...full idopocsekolas ez az ertelmetlen es tok unalmas farmolas."

Na én ettől tartottam az elején.Ezért húztam volna a 30.szint elérését.Sajnos ugyanez bennem is felmerült már 2x -talán-.Pedig nekem még nincs vele sok 100 órám.

[ Szerkesztve ]

(#37277) arnikusz válasza Elims (#37276) üzenetére


arnikusz
veterán

Holnap leírom a 3 firecrest 3 taktikus tulajdonságait. Most este a 2 LS 1 vereség 1 győzelem, de sok függ az értelmes csapattársaktól. Ha másik oldalon van 1 vagy 2 jól összeszkott 3, 4 es csapat akkor bukta.

Survival- Hunter kimentés DZ 2 parkolóház fellövöd a jelzőt és lemész egy szintet, be a Humvee mögé pulse ha jön grànát és heal ládában állva arany M60 dara.
Keménység 100 ezer felett.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37278) m0h0senator válasza Lefty (#37275) üzenetére


m0h0senator
őstag

+1

An odyssey through the realm of consciousness.

(#37279) persil válasza LeonAran (#37264) üzenetére


persil
nagyúr

Furi, pedig abban semmi nincs, egy kilobájt az egész, és a felbontás, meg pár hasonló adat van beleírva, néhány sorban.

Mindegy, tanácsodra letöröltem és érdekes módon most az egész sokkal "simábbnak" tűnik. Eddig olyan 50 fps alatt már darabosnak éreztem, ezért 720p-ben játszottam, hogy mindig meg legyen az 50-60 fps most viszont már 35-40en is vajsima, szóval full hd-ben tudok játszani :)

Így megérte, kösz a tanácsot! :)

Egyébként magas szinten, több százezres dps mellett, hogy írja ki a játék a sebzést? K-val helyettesítve az ezrest, mint a diablo 3-ban, vagy végig kiírja a számot? Utóbbi elég zavaró lenne ilyen 300 ezres lövéseknél full auto fegyverrel :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37280) LeonAran válasza persil (#37279) üzenetére


LeonAran
tag

Szívesen! Minden patch és csütörtöki frissítés után törlöm. Azóta szépen fut nálam is.

Uplay: Repityu15

(#37281) LeonAran válasza persil (#37279) üzenetére


LeonAran
tag

Ne keverd a dps-t a sebzéssel! A sebzés az egy db lőszer okozta kár. A dps az pedig 1mp alatt okozott sebzés.

Uplay: Repityu15

(#37282) aty-73 válasza HANDO88 (#37268) üzenetére


aty-73
aktív tag

Szervusz!

Én pár hete vettem meg a game-et!
Eddig figyelgettem csak, mert szvsz sz@r volt az egész és most került használható formába, legalábbis az én konfigom-on. Most már csak a játszani kell, nem kell b@szakodni a problémákkal.

ápdét: Nem keves kissé a "Kingston HyperX DDR3 1600 mhz 2*4 GB" RAM?
Cimbinek is HyperX DDR4-2133, 2x4GB volt és addig csak szívott. 2x8GB-ra váltás után megszünt a probléma.

[ Szerkesztve ]

Audiophile, Euro-Italo Disco

(#37283) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egy egész használható Savage/kegyetlen kesztyűt lehet venni a hetikből, a fő értéket kell pörgetni rajta.

;) - The Power of the Light Side

(#37284) HANDO88 válasza aty-73 (#37282) üzenetére


HANDO88
senior tag

Hali.ha a memó lenne kevés akkor valószinűleg folyamatosan fennállna a dolog de van mikor nincs gond.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#37285) LeonAran válasza HANDO88 (#37268) üzenetére


LeonAran
tag

Próbáld ki a következőt!!!: C:\Users\(név)\Documents\My Games\Tom Clancy's The Division\state.cfg
Töröld a state fájlt!
Valószínűleg megszünnek az anomáliák: akadások, mikro fagyások, szaggatások, droppok.

Uplay: Repityu15

(#37286) HCatti


HCatti
csendes tag

Sziasztok!

Felrakta már valaki Win 10-re ezt a Creators Update-et?
A frissítés előtt fix 60 fps-em volt a lehető legmagasabb beállításon (tényleg el sem mozdult 60-ról).
Ma játszottam kicsit és azt vettem észre hogy 60 és 40 fps közt ugrál a dolog, ami azért 40 körül már zavaró tud lenni.
Tegnap még semmi gond nem volt, a gépen az egyedüli változás ez az update.
Ellenőriztem a játék fájljait, töröltem a state.cfg-t, illetve ha már a frissítés tartalmazza a Játék módot, bekapcsoltam, de ez annyit ért, hogy most 65-50 fps között ugrál a dolog. Így már azért annyira nem veszem észre, csak elég zavaró, hogy eddig fixen 60 fps-sel ment a gém, most meg nem stabil.

Esetleg találkozott valaki ilyesmi problémával?

(#37287) persil válasza LeonAran (#37281) üzenetére


persil
nagyúr

Nem keverem, de egy 300-400 ezres dps mellett a sebzesed is nagy.
A kerdes az volt, hogy hogy irja ki a jatek, az igazan nagy sebzeseket. :)

A state fajl torlest megfogadom, tenyleg meglepo, hogy milyen nagy a valtozas. :)

Szrk.: "nehany" eve jatszom mar rpg-kkel, tudom mi az a dps :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37288) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Normálisan írja ki számokkal nincs ilyen K a végén.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#37289) LeonAran válasza persil (#37287) üzenetére


LeonAran
tag

:R
Próbáld ki a lőtéren (Biztonsági szárny) , ott jól látható.

Uplay: Repityu15

(#37290) ZsyfKo válasza persil (#37287) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Azért ne keverjük más rpg-kel, pontosság, visszarúgás, újratöltési idő, tűzgyorsaság, optimális táv ezek mind megdobják a DPS-t de nem lesz nagyobb a sebzèsed, ellenben azzal aki hsd, chc, chd, fegyversebzèsre épít és neki lehet 100-200k-el kevesebb a DPS-e.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#37291) Askformore válasza HCatti (#37286) üzenetére


Askformore
senior tag

Mi ez a "játék mód" amit írsz? Nekem is ez a gondom, mint neked.

(#37292) HCatti válasza Askformore (#37291) üzenetére


HCatti
csendes tag

A Win 10-nek egy új update-je. Igazából játékmenetet lehet felvenni vele, meg ha bekapcsolod, akkor optimalizálja a rendszert, hogy jobban fusson a játék.
És pont ez a felvétel dolog fogta meg a rendszert.

Szerencsére nekem sikerült megoldanom a dolgot: a Gépházban a Játék menüben kikapcsoltam mindenféle rögzítést és így elhárult a fent leírt problémám. Talán Neked is segít majd

(#37293) persil válasza ZsyfKo (#37290) üzenetére


persil
nagyúr

Csak szimplan erteni kell a kerdesem, meg elhinni, hogy pontosan tudom mi az a dps :)

Loteren meg azert nem tudom kiprobalni, mert az 500-as sebzeseim kijelzeseben nem sok trukk van :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37294) Askformore válasza HCatti (#37292) üzenetére


Askformore
senior tag

Most telepítem a frissítést. Elindítod a játékot, nyomsz egy win+G kombinációt és be is van kapcsolva, vagy máshol kell beállítani ezt az optimalizálást ?

[ Szerkesztve ]

(#37295) ZsyfKo válasza persil (#37293) üzenetére


ZsyfKo
senior tag

Ennyire nem olvastam vissza, teljesen kiirja a számot.

Elhiszem hogy tudod mi az a DPS én csak azt írtam le hogy mi befolyásolja a tényleges, találatkor látható sebzèst és mi a menüben látható DPS értéket.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T

(#37296) HCatti válasza Askformore (#37294) üzenetére


HCatti
csendes tag

A Win+G játékon belül hozza be a Játék mód menüjét. Én a Gépházban kapcsolgattam ki mindent, az a tuti. Bár azóta a Win+G kombó nem él, de eddig is megvoltam a Windows-os optimalizálás nélkül :D

Ja és a kérdésedre a válasz: ha játékon belül megnyitod Win+G-vel, ott lesz egy fogaskerék ikon, azon belül lesz egy sor, ahol be tudod pipálni, hogy ezentúl a Játék móddal fusson az adott játék.
De ugyanígy a Gépház - Játék - Játék üzemmód fülön is be tudod kapcsolni (gondolom ilyenkor minden játékra él a dolog)

[ Szerkesztve ]

(#37297) persil válasza ZsyfKo (#37295) üzenetére


persil
nagyúr

Oke semmi gond, nyugi ezen tuti nem veszunk ossze, es koszonom a valaszt! :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37298) Askformore válasza HCatti (#37296) üzenetére


Askformore
senior tag

Köszi, megtaláltam már.. mindenféle cuccot kikapcsoltam a játék menüpontban, csak a játék mód engedélyezését hagytam bepipálva..még tesztelgetés alatt áll a dolog.

(#37299) woker válasza Lefty (#37275) üzenetére


woker
aktív tag

Nem erőltetem már én sem egy ideje (nagyon rég mentem már végig mind a 15 boss-on 1 menetben). Ez pusztán csak annak bizonyítására szolgált, hogy RNG van, ami miatt szinte semmi jelentősége az ilyen +1 extra lootos event-nek mert a loot 99,99%-a használhatatlan szemét (kb. mint az 1.4 előtti időkben, csak még több zöld szemét esik).

[ Szerkesztve ]

(#37300) arnikusz válasza woker (#37299) üzenetére


arnikusz
veterán

Semmi jó egy Tenebrae esett a többi szemét mind inkább LS 3 kör sikerült még mókolni a perzselőn, meg Warrengate szelleme kísért- látjátok feleim szümtükkel.
Sikerült egy max. sebzésű 22.5% chc-s MP7,holnap megnézem mit tud.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.