Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36201) Lifer092


Lifer092
senior tag

Tegnap volt három orosz játékos, fent a szokásos rugó-manhunt kempelős helyen. Onnan dobálták a one-shot seeker mineokat. Nagyon élvezetes volt. Egy idő után meguntuk aztán hagytuk őket "érvényesülni". Senki se volt már ott, visszamentem, megvártam még lemászik az egyik, óvatosan lejött, a több rugó fent maradt. Észrevett, jött utánam, én pedig csúnyán lepusztítottam szegénykémet. :DDD - Amilyen erős a seekerük, olyan fos a szettjük. De az összesnek, kb. fél tárból lefeküdtek egyenként.

:N :N

Én egy 4-es predátort + virgonc + kegyetlen kesztyű kombót hajtok. Nagggyon jól sikerült már jelen állapotában is, de még csiszolok rajta jövőhéten. 1v1 sima ügy, tegnap 2db 1v2-t is lehoztam vele, gond nélkül. :) :) - Jövőhéten ha úgy adódik, megosztom itt a geart. :) - Feltéve, ha érdekel valakit persze. :)

[ Szerkesztve ]

(#36202) RazoR


RazoR
veterán

Kis help a kezdőknek....
Benne van mindenből a lehetséges max., aztán hogy ki mit hogy rak össze azt már Ő tudja...

[ Szerkesztve ]

(#36203) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nekem ezt dobta a Time Square:
Próbáltam warrengate-t és napalmot elindítani, 5 percig senki sem jelentkezett matchmakingre :F

;) - The Power of the Light Side

(#36204) micafighter válasza RazoR (#36202) üzenetére


micafighter
nagyúr

:R kis észrevétel: kesztyünél lemaradt a képzettséggyorsítás, ami ugye legacy gearre nem pörgethetö, csak újakra.

[ Szerkesztve ]

(#36205) arnikusz válasza Anonymus23 (#36203) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem emlékszem ilyened még nem volt, vagy volt és jobb lett. :F
Hát igen kérem ha ez most délelőtt történt megértem, hogy nincs jelentkező, vagy mindenki a Last Standben vitézkedne,

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36206) yozsee11 válasza arnikusz (#36205) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Szerda délután is alig találtunk embert, ilyen 3-4 óra környékén.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#36207) psyonist


psyonist
csendes újonc

Sziasztok!
Nemrég kezdtem a Divisiont, eddig nagyon tetszik a játék.
Ma befejeztem a fősztorit és elértem a 30as szintet.
Érdeklődnék, hogy ezek után milyen irányban érdemes elmenni? Új és jobb pontszámú tárgyakat hogy lehet szerezni? A napi küldikkel, vagy inkább a metróban és dz-ben? Még maradt pár mellékküldetésem a 3 szárnyhoz, gondolom azokat mindenképp fejezzem be, hogy megnyiljon az összes terület fejvadászos küldije.
Köszi előre is a válaszokat.
Szép napot :)

(#36208) arnikusz válasza psyonist (#36207) üzenetére


arnikusz
veterán

Első és legfontosabb ahogy írod szárnyak 100%-on.
Milyen Tierben vagy?
Csinálhatod a napikat, PVE boss farm (4 óránként frissül), de DZ is mehet, de oda csak csapatban.
Lőjj be magadnak egy karaktertípust és azt építsd fel.
DZ-ben ez az új fertőzési esemény szimpatikus és a teljesítésérét kapott cuccot nem kell kimenteni, így nem fenyeget az a veszély, hogy leszednek, levágják stb.

HVT igen mindegyiket meg kell csinálni és jelenteni az adott safehouseban, vagy szekrényt kinyitni.
Az a safehouse amelyik a sárga körben kék kört is jelez több célpontinfót ad, de ha segítesz civilnek az is ad 1db-ot.

Most már 400-ezer xp-ként kapsz egy field ládát abba is lehet jó cucc.

De ott van az Underground, Survival és Last Stand, az Incursionok, Legendary küldetések, még csak most kezdődik igazán a játék. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36209) TommyS_27 válasza psyonist (#36207) üzenetére


TommyS_27
senior tag

LvL 30 után!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36210) Anonymus23 válasza arnikusz (#36205) üzenetére


Anonymus23
veterán

Volt már ilyen ez volt az ötödik talán. De tegnap eladtam, és csak egyet hagytam meg, a legjobbat közülük.
A WG meg dobott most egy megállítót.
Még a Napalm hátravan ;)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#36211) PETEE78 válasza yozsee11 (#36206) üzenetére


PETEE78
senior tag

Este 9 után szívesen csatlakozok.Szóljatok, ha köll" ember! :K

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#36212) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Van olyan amit mindenképp érdemes behúzni a boltokból mielőtt reset lesz? M4, SVD, Backpack, Vest blueprint-ek megvannak persze.

Tankom, Tactician-om, Marksman-em van egyelőre. Tervben van egy rohangalós FAMAS, M4, Striker vagy Predator karakter is.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36213) Dendytv válasza RazoR (#36202) üzenetére


Dendytv
senior tag

:R
Jujj tegnap a legendary randomokkal... Nem az, hogy fel idegsített, hanem lelkileg tönkre tett! :DDD mondom, hogy nah ezt kellene itt csinálni és akkor jó lesz meg kész lesz! A végén,már a BOSS-ok előtti hullám volt mikor már mindenki nagy fiúnak érezte magát meg kezdet rambózni behúzták a sárga MOB-okat a fedezékünghöz a MOB-első dolga volt szétcsapni a heal ládát! Aztán meg minket! 2-óra legendary-zás után még az élettől is elment a kedvem! :D de nem baj majd ma :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#36214) arnikusz válasza s4hu|SyD^ (#36212) üzenetére


arnikusz
veterán

Javasolt a boltok végiglátogatása, mert lehet van már jobb belőle nálad.
De itt egy reddites ajánlási lista:
[link]

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36215) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Mai sárkány dobta, már csak a tommy gun hiányzik:

;) - The Power of the Light Side

(#36216) jules112 válasza Anonymus23 (#36215) üzenetére


jules112
újonc

Ezt legendaryn, vagy heroicon dobta?
Legendary küldetések dobnak még exoticot, mert én mostanában a hősi küldetéseket csináltam, s az alapból adott?
Frontline szetthez jó-e a Barrrett mellény, és Ferro maszkja, illetve milyen arányú legyen a tűzfegyver (Bullfrog,navy Mp5) a szívósság, és a képzettség?

[ Szerkesztve ]

(#36217) arnikusz válasza Anonymus23 (#36215) üzenetére


arnikusz
veterán

Nekem már van :P igaz, hogy csak egy és a Kedves Játékostársak közreműködésével, de majd viszem magammal szerencsehozónak. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36218) Saka1989 válasza RazoR (#36190) üzenetére


Saka1989
csendes újonc

Szia. Ugy ertettem, hogy 3-as szett bonusz és az arany cuccok van e olyan eros, mint a 4-es szett bonusz es 2 arany?

(#36219) RazoR válasza Saka1989 (#36218) üzenetére


RazoR
veterán

Hár erre a kérdésre nem lehet se igent se nemet mondani, túl sok a változó...

(#36220) Anonymus23 válasza jules112 (#36216) üzenetére


Anonymus23
veterán

Sárkány csak heroic van legmagasabb, hetente egyszer dobnak az incursionök heroicon 1-1 exotic ládát, a Legendary-k meg ugyancsak hetente 1x 1-1 exotic ládát.
De kb a PvE bossok is dobhatnak bármit. Pl utána végigszaladtam a bossokon, és a the Ward melletti meg dobott egy Caduceus-t.

Frontline-t nem használok (van egy szett, de nem tetszik a játékstílusa) így nem tudok neked válaszolni. Egyébként szerintem nem jó hozzá a barret, sokkal inkább a kegyetlen kesztyű és a zsák, ami a képzettség tárgyakat healeli. Vagy valami nagy krites MP5, ami kritre visszahealel és az gyógyítós zsákkal együtt, nekem valahogy ennél nem illik a képbe a Barret.
TF/Szívósság/képzettség: ami a te játékstílusodhoz illeszkedik. Ismerek olyanokat, akik 270k szívóssággal elvannak, mert igazán jól nyomják, meg jól be van lőve a szett, nekem meg kell a jóval nagyobb szívósság.
Szerintem.

(#36217) arnikusz
De ez Thompson, ebből már van 2-3 db is, meg az 1928-asból is. Nekem a Tommy gun kellene. ;) :P

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#36221) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#36220) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nah, fel lettem világosítva :)
Akkor most már megvan mind :DDD
Thompson géppisztoly = Tommy Gun :K
Csodálatos magyar/angol fordítás.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#36222) akoska07


akoska07
nagyúr

A legendary minden nap ad exo ládát vagy csak hetente egyszer ad ?

A Tommy Gun-al csupán az a baj,hogy nem sebez elég nagyot.
PVE jó lehet egy csapásmérővel,szépen feltolja a számlálót.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36223) HKorn válasza akoska07 (#36222) üzenetére


HKorn
addikt

Mekkora az RPM?

Run&Ride

(#36224) arnikusz válasza Anonymus23 (#36221) üzenetére


arnikusz
veterán

Ezért nem akartam írni, mert megtalálja maga kérem. :DD
De ha Gensteretto akkor Tommy Gun- de kéne az a fehér kalap is hozzá. :P

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36225) akoska07 válasza HKorn (#36223) üzenetére


akoska07
nagyúr

850-900 körül.most nem jut eszembe.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36226) arnikusz válasza akoska07 (#36225) üzenetére


arnikusz
veterán

Thompson/Tommy Gun csak 800 az RPM, tárral ami maxos 850, nekem csak 842.
ThompsonM1928 pedig csak 600 RPM.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36227) norti


norti
addikt

Na, mentem Mass Effectezni...

(#36228) RazoR


RazoR
veterán

Disz iz in dö összefoglaló....

(#36229) psyonist válasza arnikusz (#36208) üzenetére


psyonist
csendes újonc

Köszi szépen. Kezdésnek így ez jó kiindulásnak. Tier 1van kiválasztva, mert még csak alap cuccaim vannak.

(#36230) akoska07 válasza arnikusz (#36226) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem ment fejből,mondtam,hogy nem emlékszem pontosan.

Uplay ha veszek egy SP,azt tovább tudom adni ?
50% leárazás van.

----------

Nem gond ha nem tudom tovább adni.
gamesplanet -en olcsóbb. :))
És itt gondolom kódot kapok.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36231) Lefty válasza norti (#36227) üzenetére


Lefty
addikt

Alpari egy loot...

(#36232) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Pár kis változtatással sokkal színesebbé és kevésbé idegesítővé lehetne tenni ezt a játékot. Változtassanak az ilyen felesleges dolgokon, mint a Ninja, meg fel lett már itt sorolva, amit az emberek instant törölnek. Jó lenne, ha mondjuk lehetne Intel-t venni (nagy bónusz, hogy most a civilek legalább adnak), vagy valahogy szórni a pénzt. Engem zavar pl., hogy lassú a craft. Legalább lehetne beállítani, hogy most 5-öt akarok craft-olni. Kicsi a stash, vagy akkor legyen minden karakternek külön, de mégis meg lehessen osztani dolgokat a karakterek között. Jó lenne ha a karakterek hangot is adnának ki, komolyan itt ez a Celebration emotion és nincs hozzá semmi hang, katasztrófa. Apró finomhangolások, ne mondja nekem senki, hogy ezeket nehéz hozzáadni a játékhoz.

Egyébként szerintem sokkal jobb lett a játék az 1.6-al. Sokkal változatosabb. Már nehéz eldönteni, hogy milyen karaktert építsen az ember.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36233) Elims válasza TommyS_27 (#36183) üzenetére


Elims
veterán

:R Ezt pont meg akartam kérdezni,de gondoltam várok pár napot,hogy ne fossam a szót..
Keresek majd nagyobb értékű cuccokat,mert kalibrálni úgyis csak egyre tudok,itt viszont két érték lenne a fontos.
Van még mit tanulni az biztos..nagyon összetett játék,de olvasgatok itt sokat és idővel majd többet tudok. :-)
Az viszont tényleg jó lenne ha egy komolyabb hozzáértővel játszanék/beszélnék,másabb lenne.
Ha véletlenül vki innen (a keménymagból) váltana ps4-re,meghívnám egy division lemezre. :-) (Attól függetlenül,hogy biztos ti is meg tudnátok venni.)

Lifer: Engem érdekel a set-ted,mutasd majd légyszives. :-)

Razor-cuccok max. értéke: Köszönjük szépen!!! :R :R
Ez biztos,hogy sok játékostársunknak nagyon hasznos!

Anonymus: "...5 percig senki sem jelentkezett matchmakingre"

Ps4-en nincs ilyen. ;-) Pikk-pakk talál embereket,komolyan. (De szerencsére szinte mindig megvagyunk 4-en.)

Arnikusz nagyon ajánlott megvásárolandó dolgai!: :R :R :R

Akoska: Ennyiért nagyon korrekt ár (season pass).Kár,hogy ps4-re nem jó. :-(
Ehhez kell egy x00e-s számítógép.

Szerintetek melyik a jobb?
M700-123e sebzéssel vagy m44-130e sebzéssel?
M4 18.5e sebzéssel vagy katonai sa-58 25.5e sebzéssel?

(#36234) Elims


Elims
veterán

Már nem tudok szerkeszteni. :-//////
Ps4-re is akciós a season pass. :-)) 7700Ft.

(#36235) s4hu|SyD^ válasza Elims (#36233) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem csak a sebzéstől függ. Milyen gyorsan tölt, milyen gyorsan lő, sok tényező van. Mindenkinek más jön be. Kicsit játszani kell velük és el tudod dönteni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36236) lalakov


lalakov
senior tag

Elkezdtem a játékot egyedül, de ma csatlakoznának a barátaim is. Ha én a 10-es karakteremmel csatlakozom hozzájuk és így velük újracsinálom a már teljesített feladatokat, akkor lassan fel fognak érni hozzám? Jól gondolom, hogy én a kis szintű feladatokért nem fogok annyi XP-t kapni, mint ők?

(#36237) RazoR válasza lalakov (#36236) üzenetére


RazoR
veterán

Ha ők most kezdik, akkor az ellenfelet a TE szintedhez fogja állítani a játék, tehát ők esni kelni fognak...Az XP ugyanannyi.

(#36238) Elims válasza s4hu|SyD^ (#36235) üzenetére


Elims
veterán

Eldőlt.Az a katonai sa nem sokat ér.Olyan mint a fal (gépkarabély).

(#36239) lalakov válasza RazoR (#36237) üzenetére


lalakov
senior tag

Mindig a legmagasabbhoz állítja és nem ahhoz, akihez a többiek csatlakoznak? Akkor mit lehet tenni, ha nem mindig ér rá mindenki és egyszer ketten, egyszer hárman vagy négyen játszunk?

(#36240) s4hu|SyD^ válasza lalakov (#36239) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Igazából a 30. szint elérése (ami a max) az kb. 1 hét max ha már tapasztalt játékos vagy (lehet pár óra is ha segítenek), 2 hét ha nem nagyon sieted el. Onnantól lesz igazán érdekes a játék.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36241) Dendytv


Dendytv
senior tag

Nah ahogy mondtam is ! Haza jövök és megcsinálom a legendary-kot ! 2db meg is lett belőle !

Az első-ből a loot ! Kicsit csalódott voltam !

De aztán jött ő :) Ő már a 3-dik de akkor is örültem neki !

Ezzel a set-el voltam Lassan kezd a fejemben összefele állni ez a set összeállítás dolog :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#36242) sith7 válasza Dendytv (#36241) üzenetére


sith7
nagyúr

minek predatorhoz ennyi elektronika ? :F

(#36243) Dendytv válasza sith7 (#36242) üzenetére


Dendytv
senior tag

Hogy tudjam magam heal-elni elégszer. Miért nem kellene ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#36244) sith7 válasza Dendytv (#36243) üzenetére


sith7
nagyúr

ahogy érzed ...

(#36245) Dendytv válasza sith7 (#36244) üzenetére


Dendytv
senior tag

;) az epectronik-átől is függ az, hogy mennyit heal-elek nem?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#36246) sith7 válasza Dendytv (#36245) üzenetére


sith7
nagyúr

szerintem ez nagyon sok, dps set mellé, de te tudod ...

(#36247) robyg


robyg
senior tag

Üdv Skacok.

Egy kérdés, randomokkal sikerült megcsinálni a Falcon Lost küldit legendaryn.

Kaptam is érte egy exotic ládát.

Viszont ha újra akarom játszani megint a legnehezebb fokozaton akkor azt mutatja,hogy már nem jár exotic láda.

Ettől függetlenül ha megint végigviszem adhat exotic cuccot?

[ Szerkesztve ]

(#36248) Elims válasza robyg (#36247) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ugyanazzal a karakterrel nem.Hetente csak egyszer lehet,hogy adjon olyan cuccot. Viszont azt nem tudom biztosan,hogy a "hetente 1x lehet" az hétfőtől vasárnap éjfélig -én ezt tartom valószínűnek- vagy a küldetés sikeres befejezésétől számítja-e?

Most véletlenül rájöttem vmire.Azt hittem,hogy vmi glitch-be botlottam..
Nézegetem a nagy ládát a dolgok szelektálása miatt és vki meghívót küld.Elfogadom.Kutakodok még egy kicsit,be az eszköztárba és közel 500e-s szívósságot ír. :-))
Na mondom vhogy így kellene elmenteni,hogy ez megmaradjon.Mivel nem mentem a meghívóhoz és nem csináltam semmit,ő kilépett és felajánlotta,hogy saját történet folytatása R3.Rányomok és a szívósságom visszaállt ugyanoda. :-/
Rájöttem,hogy miért.Mert az ember sima világban volt én meg tier 5-ben.
Ti milyen fokozaton csináljátok a screenshot-okat?

Most véletlenül szereztem egy sötétnarancs midas-t.
Jó fegyver az?Megtartsam a ládába vagy passzoljam el,mert nem sok mindenre lesz jó,szerintetek?

(#36249) Dendytv válasza Elims (#36248) üzenetére


Dendytv
senior tag

Szerintem itt mindenki tier5-ben van! Mert a világ leg gányabb dolga lenne az, hogy egy tier 5-ös gear-be vissza rakom magam tier-4,3,2-be és akkor megyek ölni a kisebb szintüeket! Mert ugye akkor nekem szinte mindenem meg duplázódik!

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#36250) Elims válasza Dendytv (#36249) üzenetére


Elims
veterán

O.K. Bocs csak megkérdeztem. :-)
Így akkor tényleg nagyon kemény számok!!

Sajnos nálam nem úgy vannak a megvásárolandó tárgyak.Legalábbis a fekete zónánál biztos nem. :-(
Hasonló van,de nem teljesen az amit a reddit ír.
Aki ps-en játsza,majd nézze meg kérem,remélem nem csak én nézek be vmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.