Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36151) akoska07 válasza akoska07 (#36149) üzenetére


akoska07
nagyúr

Riot ajándéka. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36152) chokeee válasza akoska07 (#36151) üzenetére


chokeee
aktív tag

Hogy a pics**ba? :D

Nekem nem szoktak adni semmi ilyesmit..

gumiczuczli

(#36153) PETEE78 válasza chokeee (#36152) üzenetére


PETEE78
senior tag

Loot generator 1.7 Home version :DDD

Mi meg kapjuk a Ninja Bike-ot :O

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#36154) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Mondtam, hogy annyi esik LZ bossolból, hogy nem győzöd törölni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36155) akoska07 válasza chokeee (#36152) üzenetére


akoska07
nagyúr

Újabban 1 kör-ből meg van 2 nevesített cucc.
Pár hete van így,előtte semmi.

Heti ládából jött egy Ferro maszk (használható). :))
Ez még hiányzott a készletből.

Még egy MDR kell és minden meg van.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#36156) chokeee válasza akoska07 (#36155) üzenetére


chokeee
aktív tag

pl. a héten én is mentem sima zónában nevesített bossok (bullet king, sg jack stb) ellen, de nem dobált semm ilyesmit, csak vackokat..

gumiczuczli

(#36157) sixpak válasza chokeee (#36156) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én valamelyik este végigjártam az összeset, telefonon benyomtam egy boss location map-ot és hajrá....zero exotic stuff...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#36158) Dendytv


Dendytv
senior tag

Szintúgy én is ! Semmi az lz bossokból ! De úgy általánoságban semmiből ! :DDD pedig én nem kérek exotic-ot :D nekem csak egy használható mp7-kell :DDD de ferro max van 2db mdr is van egy jó, csak már le kellene teszteljem jah és chempion shorbow 2db de ennyi :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#36159) Expendable


Expendable
aktív tag

Tommy gun-t milyen szettel érdemes használni? Érdemes egyáltalán?

(#36160) s4hu|SyD^ válasza Dendytv (#36158) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az Apartman küldetést szoktam farmolni, hogy meglegyen a heti. Egész jól dobálta az MP5 és MP7-eket Hard-on.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36161) Elims válasza Dendytv (#36158) üzenetére


Elims
veterán

Írd meg nekem légyszives,hogy miért kell neked az a kis pufogtató amikor ott lenne egy komoly m4?
Biztos,hogy jó okkal szeretnél ilyet,nekem ötlet lenne egy új szetthez.
Mielőtt elértem volna a 30-as szintet mentem egy kicsit könnyű géppuskával is.Kevesebb sebez vmivel egy gépkarabélytól viszont rengeteg lőszer van benne.Az első órában nagyon furcsa volt,hogy nem kell újratöltenem olyan gyorsan.Ha lenne vmi komoly könnyű géppuska és azt írnátok,hogy mindent összevetve hasonló támadása van mint egy m4-nek lehet,hogy olyat használnék.

(#36162) norti


norti
addikt

Megy a SotG, szabadkoznak megint, annyi újdonság van, hogy lesznek kisebb patchek a nyári nagy előtt. Azt még nem tudják, hogy lesz-e GS emelés, de ha a nép azt akarja, természetesen.
Megint akarnak ETF-et, gondolom nincs ötletük :D

:W

[ Szerkesztve ]

(#36163) Dendytv válasza Elims (#36161) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ennek 2-oka van :) 1-Mert könnyű m4-em van egy rakattal :) 2-Meg mert az mp7 az 950rpm !

(#36160) s4hu|SyD^
Ma ránézek már...köszi az infót :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#36164) arnikusz válasza Expendable (#36159) üzenetére


arnikusz
veterán

Frontline-nal, de ott is inkább PP-19-et használnak PVE területen.
Tegnap DZ-ben próbálgattam Taktikus szettben, majd Exotic/Aranyban.
Ma Legendary Napalm is elviszem, az MDR mellé Taktikusban.
Én próbálgatós vagyok és mivel még csak tegnap estét egy ideig hasznàlni fogom akár LS-ben is.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36165) micafighter


micafighter
nagyúr

Heroic Clear Sky-t egy ládával csináltuk meg, a másikat hazaviszem szuvenírnek :DDD

Amugy aki kis kihívást szeretne, igy egy fokkal izgalmasabbak a heroic incursionök :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36166) Expendable válasza arnikusz (#36164) üzenetére


Expendable
aktív tag

Köszi szépen.

(#36167) Elims válasza Dendytv (#36163) üzenetére


Elims
veterán

:R

Micafighter: Ez a beállítás elmenne a fekete zóna 1. szintjén a gép ellen. :-) Vmi komolyabb küldetésben már vérprofinak kell ehhez lenni. :-)

(#36168) micafighter válasza Elims (#36167) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ugyan, 2 medkitet is elbir a karakterem, az elég mindenre :DDD

(#36169) Krissz1983 válasza Elims (#36161) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Ha jól tudom a Pakhan lesz a te fegyvered.

Give them nothing but take from them everything

(#36170) arnikusz válasza Krissz1983 (#36169) üzenetére


arnikusz
veterán

Vagy egy aprólékos talentel rendelkező Hungry Hog. :)
Pakhan esetén kinek meddig sikerült eddig feltornázni a tárkapacitást a 3. Spéci talentjével?
Én 94 dől indulva 121-ig jutottam mikor néztem PVE boss farm alatt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36171) Elims válasza micafighter (#36168) üzenetére


Elims
veterán

Ha van melletted 3 kemény játékos vagy te már csukott szemmel is aprítod a témát. :-))

Krissz: Akkor gyűjtök egy olyanra. :-)
Köszi!!

Arnikusz: "...aprólékos talentel rendelkező Hungry Hog. :)"

Erre is ránézek. :R

(#36172) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Kaptam ezt a kérdőívet az Ubitól Division-nel kapcsolatban. Bevallom meglepődtem, hogy minden küldetést élveztem a játékban. :C DZ kicsit lehetne másabb, esetleg random küldetések, de teljesen rendben van a játék PvE szempontjából.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36173) Elims


Elims
veterán

Mi ezzel a gond?

A ti számaitok az egekben vannak,az enyémek meg sehol.
A tűzfegyver/életerő/elektronika módosítók 250-260között vannak.Kalibrálva semmi nincs.

(#36174) robyg válasza ЯΞD (#36145) üzenetére


robyg
senior tag

"Irány a bolt" fül nálam a G-re van rakva.

És ott tudod majd megvenni.

(#36175) RazoR válasza Elims (#36173) üzenetére


RazoR
veterán

Összevissza set, legalább törekedj a 3-3-ra, de inkább a 4+2 arany-ra, illetve valószínűleg rosszak az alap értékeid firearms/stamina/electro, 1200 alattiak.

(#36176) #35434496 válasza Elims (#36173) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ez így katasztrofális. Az ugye nem lila mòdosítò a fegyvereden??? :Y

[ Szerkesztve ]

(#36177) TommyS_27 válasza RazoR (#36175) üzenetére


TommyS_27
senior tag

És mindenen kicsi a páncél!

Players: gondolom azért van lila módosító mert nincs még neki arany! ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36178) Lefty válasza Elims (#36173) üzenetére


Lefty
addikt

Ez igy sajnos nem sok mindenre jo. Ha nincs megfelelo arany vagy exotic cuccod gear set melle, akkor probald meg a celodnak megfeleloen osszevalogatni a bonusokat. Peldaul ha dps buildet akarsz, akkor mondjuk 4 predator 2 striker vagy 2 nomad kombo, csak egy otlet. Egy firearmsot porgess at staminara szerintem, 5500 kerul eleg a FA, elektro nagyjabol jo. Fegyver talentek kozul ha PvE mesz, akkor predatory nem arthat, responsive, destructive, unforgiving, deadly. Ezek jo talentek. Lila modositokat felejtsd el, vendornal tudsz venni szerintem most is modosito tervrajzokat, vagy advanced-nel tudsz venni, illetve dz checkpoint arusoknal. Ahogy tudsz crit hit chance-re es damage-re adjal. Tovabba ezek az armor ertekek alacsonyak.

[ Szerkesztve ]

(#36179) RazoR válasza TommyS_27 (#36177) üzenetére


RazoR
veterán

Ja igen, 100-200-al kevesebb mint lehetne...

(#36180) TommyS_27 válasza RazoR (#36179) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Olyan ~700 páncélértèk hiányzik

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36181) Elims válasza RazoR (#36175) üzenetére


Elims
veterán

Több 3-as set nekem nem olyan jó.Nem ad annyit amiért érdemes lenne foglaltatni +1 helyet,legalábbis azoknál amiknél néztem,ezért raktam be ezt ezt a 3x2-t,de ezután az írásod után átnézem újra set-eket.
Az alapértékeimen nem tudok változtatni ugye?Az alapból annyi?

Players: Igen,vmi ilyesmire gondoltam.. :-)) Bár vártam kicsit a "katyvasz" szót is. :-)
Nem,azok csak színminták. ;-)
De,sajnos azok még lilák. :-/ De csak azért,mert sokat adnak a visszarúgásra+pontosságra,így elég jó a puskám.Ha találok komolyabb arany cuccot visszarúgás+pontossággal azokat rakom be.

Tommy: Ezt,hogy érted?Találtam több ilyen cuccot,de azoknak még ettől is kevesebb volt az értékeik.

Baker: Pedig elboldugolok vele. :-) Legalábbis bármit csinálunk nem én halok a legtöbbször és nem vagyok meghunyászkodva...
Ha olyan értékeim lennének mint nektek,egyszer megpróbálnék nehéz nehézségen egy küldetést. :-)
"Fegyver talentek kozul ha PvE mesz, akkor predatory nem arthat, responsive, destructive, unforgiving, deadly."

:R

Szerk.: :-o 700páncélérték?? :-o
Minden boltba szétnézek..ha egy kicsivel is nagyobbat találok vmiből,megveszem.

[ Szerkesztve ]

(#36182) RazoR válasza Elims (#36181) üzenetére


RazoR
veterán

Kalibrálni tudsz mindegyiken szerintem....

(#36183) TommyS_27 válasza Elims (#36181) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Fejből kb ennyi lehet a páncél ruhánként:
Mellény 2002
Maszk 1001
Térdvédő 1660
Hátizsák 1340
Kesztyű 1001
Fegyvertok 1001

Firearms stamina elektro:

11XX- 1272-ig

Szóval érdemes ezeken kalibrálni amig nem kapsz nagyobb értéket! De jobban járnál ha valaki szóban magyarázná el mert úgy látom vannak még vak foltok rendesen!

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36184) i@lex


i@lex
őstag

Srácok! Érdeklődnék, hogy valaki LS-ben próbálta mostanában az AUG-ot?
Néztem ma ezt a videót, és a srác brutálisan olvasztja vele az ellent.

Ha van időtök nézzétek meg ezt a videót tőle: [link]

[ Szerkesztve ]

(#36185) TommyS_27 válasza i@lex (#36184) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Az aug a gyorstüzelő mp5 után a legmagasabb alapsebzésű smg. Próbáltam és nem rossz! :)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#36186) arnikusz


arnikusz
veterán

Csináltam egy fedezékből lövöldöző förmedvényt, egy nagy baja van, hogy max. 4-es csapatban és több keménységgel lenne használható. Egyedül max. PVE területen.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36187) DokiBaxxi válasza i@lex (#36184) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Én konkrétan szinte csak AUG-al megyek. Nincs ellenfele :N (kivéve a stagger de hát azt hagyjuk is :((( )

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#36188) Lefty


Lefty
addikt

Osszedobtam most egy strikert.

Setbonusszal a Famas eleg jol hasznalhato, iszonyat bontja a mobokat. Viszont a build igy nem lesz az igazi, ahogy mentem vele egy-ket kort. Historiant AUG-ra cserelem (deadly-brutal-fierce), a savage kesztyut refreshed tervedore, a mellenyt meg inkabb vigorous-ra. Skill haste most +6%, amit modositok adnak, health on kill 4%.

(#36189) Saka1989


Saka1989
csendes újonc

Jo reggelt! Kérdezném tőletek,hogy aki Predator szettben van dz-ben, hogy állította össze? 3 predator, barret melleny, speci taska, 7%os kesztyu vallalhato igy szerintetek?
😀😀

(#36190) RazoR válasza Saka1989 (#36189) üzenetére


RazoR
veterán

4 az a 3...4-es set bonus a vérzés 10 találat után...

(#36191) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Erre szeretnék kérni tanácsokat. Electronics tűnik kicsit kevésnek, mert a Heal nem ad valami sokat, illetve hiába van Heal láda gyorsító, nem tölti vissza az életet valami gyorsan. 1.5-ben oké volt, most azért szépen nerfelték.

Egyelőre Destructive és Ferocious van fegyón Prepared-del, de a Prepared-et le akarom cserélni Deadly-re.

Másodlagos fegyvernek talán beteszek valamit Predatory-val csak azt hiszem nem aktív a kevés Stamina miatt.

Sajnos az SVD craftolás nem jött össze 40 próba után sem olyanra, amilyet akarok.

Meló után majd kérek tanácsot a D3-FNC és a Tactician build-emhez is.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36192) s4hu|SyD^ válasza s4hu|SyD^ (#36191) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Specialized hátizsák van, Tactical Scanner Pulse és Life Support láda. Ezeket elfelejtettem leírni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36193) arnikusz válasza s4hu|SyD^ (#36191) üzenetére


arnikusz
veterán

Én M700/M4 kombót használok. Szombaton Legendary Napalmot 3 randommal sikerült ebben.
Tegnap viszont Taktikusban csináltuk 2 randommal a Napalmot.
Azóta estek még Deadeye elemek és egy jó M700 carbon, de még alakításra szorul.

Használd még a defibrillátor healt is.
módok közül 6% elsősegély öngyógyítás módok is jól jöhetnek, most 5.5%-os van a Dante run safehouseban. DZ West 53rd utcai bejáratboltban pedig 251 ELEC és 3,192 Health-et adó mód van.

Egyedül sem a tiéd, sem az enyém nem hozza amit remélne az Agent tőle.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36194) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Napalm legedary után exoticból mit ad ? Ninjabike táska... :W
[link]

Más: A bázison piros fegyverfestés vehető ma:
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36195) Anonymus23 válasza Snip3r_HUN (#36194) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ma reggel rosszul konfiguráltad a loot generátort :)

;) - The Power of the Light Side

(#36196) 5150head


5150head
senior tag

Nekem ilyen most a lángszórós szettem. Hát elég genya ;] Még szoknom kell mert ezzel nem lehet annyira rambózni mint a Pred+Alpha szettemmel. Kísérleteztem a 4 firechest 2 arany kombóval, de így erősebb a turet. Mindent és mindenkit felgyújtok így az Urban is többet sebez. ;] Most azon agyalok h a gyújtós seekert lecserélem healre, de annyira fun h inkább figyelek h ne nagyon kelljen healelni :D

(#36197) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#36194) üzenetére


arnikusz
veterán

Melyik adta?
Oda ma nem megyek.
MDR hogy vált be?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#36198) s4hu|SyD^ válasza arnikusz (#36193) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az AB fejlövésre húzott szettem jobban bejött. Igaz sokkal lassabban lövök, de pár Elite 1 lövés volt. Ha a Shotgun-os közel jött 1 lövés neki. Itt meg ha a Zoom miatt nem látom halott is vagyok. Lehet visszarakom tesztelni.
Csak PvE-zek. Szóval ez a Last Stand DeadEye biztos jó ott, de PvE-ben nem jön be nekem ez a pötyögtetés. Főleg, hogy nem kell hozzá nagy tehetségnek se lenni.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#36199) Snip3r_HUN válasza arnikusz (#36197) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Napalm legedary NinjaBike-ot, Time Square legendary meg egy Ferro maszkot. MDR elég szépen bevált DZ-ben és legendary-kon is, golden build-hez használom.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#36200) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#36199) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm.

Pont ezen gondolkodtam, hogy csinálok egy hibrid exotic/arany szettet a Legendarykra a Taktikus helyett ez a taktikázás :D nem az én világom, bár a szett amúgy tetszik.

s4hu|SyD^:
A deadeyet hagytam a második alton és ott is marad, ez a pötyögtetéses lövöldözés nekem sem jött be, igaz az MDR-el is pötyögtetek, de az más.

Frontline van nekem is egy, de csak Stolen Signalra akarom.

Ha valaki hétvégén az esti órákban kedvet érezne a Stolen Signalra szívesen csatlakoznék. :R

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.