Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37751) arnikusz válasza Bocy18 (#37750) üzenetére


arnikusz
veterán

A deadeyhoz nem nyúlnak szó nincs róla- pedig ment rendesen a nyivákolás, így a szövegbe azt írták, nem akarják büntetni a skill build/seekert használókat csak egy kicsit, de helyette van új fegyver- dobok egy hátast. :C

ghiottone001HUN

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37752) micafighter válasza #35434496 (#37693) üzenetére


micafighter
nagyúr

:K Ez a gyakorlat náluk. Undorito.

(#37753) micafighter válasza Gtaati (#37694) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,Te fizettel az o "termekukert", mi jogon fosztanak meg a tulajdonodtol???" Tévedés. A játék amit megveszel, nem lesz a tulajdonod, csak "bérbe" kapod kvázi. Az EULA-ban nagy betükkel van kiemelve: THIS PRODUCT IS LICENSED TO YOU, NOT SOLD. [link] Ez egyáltalán nem egyedi dolog, kb minden játék igy müködik, egyik sem lesz a tulajdonod amikor megveszed.

És ez is benne van az EULA-ban:

1.3 While using the Product, You agree to comply will all applicable laws, rules and regulations. You also agree to comply with certain rules of conduct that govern Your use of the Product (“Rules of Conduct”), which are not meant to be exhaustive and can be modified at any time by UBISOFT. In all cases, You may only use the Product according to anticipated use of the Product.
For example purposes, and without limiting UBISOFT’s rights to take action against You, You may not:

f. transmitting or communicating any material or content which, in the sole and exclusive discretion of UBISOFT, is believed or deemed offensive, including, but not limited to, language that is harmful, threatening, unlawful, abusive, harassing, defamatory, disparaging, obscene, sexually explicit, or racially, ethnically, or otherwise objectionable;
g. harassing or threatening any other users in the Product;

Ettől még ugyanugy undorito szerintem hogy a "csunya beszéd"-ért bannolnak, de a csalókkal nem birnak kezdeni semmit. Ha meg épp a csalót szidod, téged bannolnak, nem őt. Na ez a kabaré :)

[ Szerkesztve ]

(#37754) LeonAran válasza Gtaati (#37745) üzenetére


LeonAran
tag

Két karakterrel is megcsináltam a Heti túlélési megbízást , egymás után. Első Damaszkusz, második Ferro.

Uplay: Repityu15

(#37755) Bocy18 válasza micafighter (#37753) üzenetére


Bocy18
csendes tag

Igazabol nem csunya beszedet irtak bele hanem hogy megsertettem a magatartasi kodexüket.. :R

(#37756) RECSKA válasza Bocy18 (#37755) üzenetére


RECSKA
veterán

Tan pukedliztel a lelott Hamiska felett? XD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#37757) micafighter válasza Elims (#37714) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ilyen távolságból akkor már ne fejlre célozz hanem testre, és kész ;)

(#37758) Gtaati válasza micafighter (#37753) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Oké, értem! Igazatok van én fogalmaztam rosszul. Nem a tulajdonunk csak "használati" jogunk van rá...... A többivel meg sajnos egyet értek....:(

(#37759) Gtaati válasza LeonAran (#37754) üzenetére


Gtaati
őstag

Jah tényleg így érthető meg sem fordult a fejemben.... Lassan nekem is kellene már tényleg csinálni egy másik karaktert...:) :))

(#37760) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Szóló játékhoz milyen szettet ajánlotok, most egy halálos szem/magányos csillag 4/2 elosztással Liberátor, SVD kombót használok.

e pluribus unum

(#37761) arnikusz válasza foxymaxy (#37760) üzenetére


arnikusz
veterán

PVE területre jó, Legendaryra skill bulid csapattal, DZ, LS nem csillog a csillag.
A 4-es utántöltő bónusz jó a heti ládák megszerzéséhez.
Én használok exo/arany dps-re hajazó buildet LS-en, 2arany 4 taktikus Legendary, DZ.
LS-n még 3Firecrest/3Taktikus skill a szintezéshez.

Fegyvernek jó a Liberator PVE, de ha megvan az M4, SVD, MP7 tervrajz pörgess egy max alapsebzésűt jó élő talentekkel, meg Bullfrog is használható, az MDR pedig mint az avas szalonna, ahogy az elmúlt héten szó volt róla.

Végül ne feledkezzünk meg a jó módosítokról a Hudson táborban van most egy 260 tűzerőt adó, vagy pörgetsz rajzból,de az mostanában elég gyengén adja.

Ugyanez a fegyverkiegekre is.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37762) persil válasza foxymaxy (#37760) üzenetére


persil
nagyúr

Ez alatt a 4/2 elosztas es hasonlok alatt amugy mit kell erteni?

Bocsanat total kezdo vagyok, szimplan csak elvezem egyelore a jatekot, semmi komoly dz-zes. A story-t sem porgettem meg ki :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37763) RazoR válasza persil (#37762) üzenetére


RazoR
veterán

A Gear Set-ek ugye 2 egyformától adnak valami bónuszt, 4 egyformánál adják a legjobbat. Többféle variáció lehet használható és így jönnek ki az összeállítások, 4+2, 3+3, 4+2 arany vagy full arany.

[ Szerkesztve ]

(#37764) persil válasza RazoR (#37763) üzenetére


persil
nagyúr

Ja persze, igy mar tiszta sor, koszonom. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37765) #35434496 válasza arnikusz (#37751) üzenetére


#35434496
törölt tag

ghiottone001HUN felveszlek barátlistára jó? ;] :DDD

(#37766) #35434496 válasza RazoR (#37763) üzenetére


#35434496
törölt tag

4 lila 2 kék :F

(#37767) arnikusz válasza #35434496 (#37765) üzenetére


arnikusz
veterán

Bekészítem a Magányos Csillagot, meg megkérdezem a szakszervezeti tanácsadómat. :P

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37768) RazoR válasza #35434496 (#37766) üzenetére


RazoR
veterán

4 kezdő zöld és 2 kék! :K

(#37769) Anonymus23 válasza arnikusz (#37767) üzenetére


Anonymus23
veterán

Még a végén országos haverok lesztek ;]

Végül is ennek komoly realitása lehet, ha arra gondolok, hogy mi ment korábban Mengelke és közöttük, most meg együtt éneklik a Kumbaya-t a DZ-ben :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#37770) TommyS_27 válasza Anonymus23 (#37769) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Neked nincs jobb dolgod mint velünk foglalkozni? Mindig kell egy epés megjegyzés utalás? Ez nem zavar senkit? Csak a videók meg a manhunt képek? Az flame keltés... ez mi?

Kezdesz rohadtul fárasztó lenni...

https://www.twitch.tv/ltommys

(#37771) arnikusz


arnikusz
veterán

Elmegyek Romeo+ Deltát játszani, maguk meg itt rosszalkodnak. :DD

Komolyan nálam ez ment egy kört sikerült ebben próbának jó volt csak kell a healer mellé.
DZ-ben orosz ünnep volt feljebb, de legalább az 50 tisztogató meglett.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37772) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

PTS2,a nimble holster is változik,4 másodperc alatt kapod meg a heal-t,de most már nem kell hozzá fedezékben maradni.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37773) BobMunkatárs


BobMunkatárs
csendes tag

Na jelentem közel 1 hónapos chatelés, levelezés hatására, visszakaptam a Bannolt accountomat. Azt a választ Kaptam, hogy mivel valami új Anticheat programjuk van, ami rengeteg fals bannt kreált, de ezek felülvizsgálata folyamatban van. kaptam mellé 2000 PHX-et (PFFF............ :U , azt a kompenzációt)

Szóval Bocy18 nem csúnya beszédért bannoltak, hanem nálad is "megremegett a keze az operátornak". Remélem neked hamarabb visszaadják az accot. Minden esetre azt tudom tanácsolni, hogy folyamatosan tartsd a supival a kapcsolatot chaten.

[ Szerkesztve ]

(#37774) #35434496 válasza BobMunkatárs (#37773) üzenetére


#35434496
törölt tag

"új Anticheat programjuk van" Hol? Merre? Nem tudom mit használnak de egy forintot nem ér az a program. :D

(#37775) micafighter válasza #35434496 (#37774) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,...ami rengeteg fals bannt kreált"

Még forinthoz se mérném, mert sértő a forintra nézve :DDD

(#37776) micafighter válasza Snip3r_HUN (#37772) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ugy még talán használhato is marad valamennyire. :) Ezzel kellett volna kezdeni btw, nem tudom mennyit játszottak a saját játékukkal hogy azt hitték 4mp-re egy fedezékben lehet maradni pvpben.

(#37777) #35434496


#35434496
törölt tag

Péntek van este lesz a csapat? Rámegyünk az auto aimos ruszkikra. :DDD

(#37778) #35434496


#35434496
törölt tag

Tegnap este nálam elment mindenkinek a hangja + brutál lag. Többieknél meg minden jó. Kilépve a játékból látom, hogy a win 10 ismét frissíti magát. :W

(#37779) RECSKA válasza #35434496 (#37777) üzenetére


RECSKA
veterán

Mar csak a sz@rdobalas megy dzben. Tegnap Xdosia es Dimonliner nyomta a shittalkot, aztan dark baratunkkal jatszottunk sajnos kenyszerbol 1 orat ( barhogy valtottunk szervert, mindig hozza kerultunk vissza. )

Anticheat??? Az igen... Es honnan vette az infokat? Veletlengeneratolbol????

G : dehogy volt jo... Akkora lag volt, mint allat.

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#37780) BobMunkatárs válasza #35434496 (#37774) üzenetére


BobMunkatárs
csendes tag

Nyilván ez egy idióta sablonszöveg volt az Anticheatről. Viszont ezzel a közel egy hónapos "kényszerbannal" azt érték el, hogy elment a kedvem a játéktól, tehát Ubinál úgy látszik így is tudnak játékosbázist csökkenteni. :C . Na de a legszebb az egészben ez a PHX kompenzáció! nem azt mondom, hogy vegyenek egy Aston Martin-t nekem bocsánatkérésből, de mondjuk egy %-os kuponnak jobban örültem volna. És szerintem más is így lenne vele.

(#37781) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Tegnap este, a szokásoson túl volt valami nagyobb gebasz általánosan az Ubis szerverekkel...

Wildlandsben, ami alapvetően nem annyira online érzékeny, a mobok teleportáltak ide-oda, nem mutatta a következő küldetést stb :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#37782) arnikusz válasza Anonymus23 (#37781) üzenetére


arnikusz
veterán

Az biztos 3 db Romeoval kezdtem, utána újraindítottam az állomást és a Wildlandsot indítottam, majd a Divisiont és LS közben állóra fagyott majd Delták jöttek.
Ha hétvégén is ez lesz akkor gut. A PTS sem tehet jót annak a szervermennyiségnek amit rászánnak- gondolom költséglefaragásból kevesebb megy.

Épp nézem a reddit is pihenget a maintenance-ig. :C

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37783) RECSKA


RECSKA
veterán

Azok a nevek!!!

XDosia : lelohetetlen, nem sebzodik, 15e helyett lehet ra loni 5e-t...
Dimonliner : sasg12, 2 kilometerrol is 2 loves... Aha.
Trevor26rus : deadeye 5 loves, fel elet es rohog ( 500e feletti hp )... XD
Tatarin_kill : taktikus, ki agyonlo par golyoval...
Night___Stalker, Raider, HKU... Nincs mirol beszelni. Talan 1 tiszta jatekos lehet ezen a listan.

Russian power!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#37784) arnikusz válasza RECSKA (#37783) üzenetére


arnikusz
veterán

És tudjátok mi az érdekes ebben?
A regionális baromsággal még biztosabb, hogy 100% összefut velük az ember.
Arról pedig ne is beszéljünk, hogy a a heti és a havi aktivitásért adott ládákból gondolom senki nem kapott über dolgot.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37785) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Volt baj, players volt a zenefelelős. ;]
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37786) bombibmw válasza RECSKA (#37783) üzenetére


bombibmw
veterán

Just Me- múltkor megaláztuk a tetőn, viszont Trevorékkal minden áldott nap összekerültünk egy héten belül.
EOC hihető, bár ez elmondható bármelyik mocsokról.

[ Szerkesztve ]

(#37787) #35434496 válasza RECSKA (#37783) üzenetére


#35434496
törölt tag

Most délelőtt HKU ölte a másik csalót (Wintex) erre megy a duma, hogy milyen aim stb...?? Erre vissza ír HKU, hogy chc!! Ezek szerint HKU klán 100% chc könnyű m4 kombinációval tolja. Kb mint ha DeadEye működne könnyű m4-el. Persze, hogy besz@runk akkorát lőnek.

(#37788) bombibmw válasza #35434496 (#37787) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem baj, majd 2-ben kipi..ázunk mindenkit is.
Talán lesz battle eye.
Ha nem, akkor bukás lesz uborkáéknak.

(#37789) micafighter válasza #35434496 (#37787) üzenetére


micafighter
nagyúr

60% körül van a chc limit a játékban, jo kis cheatjük lehet ha 100al tudnak menni :)

(#37790) Snip3r_HUN válasza micafighter (#37789) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Deadeye bónusz után nem tartom kizártnak hogy ne tudnák "beakasztani" más fegyverre is...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37791) micafighter válasza Snip3r_HUN (#37790) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én ebben a játékban semmit nem tartok már elképzelhetetlennek :N

(#37792) #35434496 válasza micafighter (#37789) üzenetére


#35434496
törölt tag

Volt egy video ahol játékosok kérdeztek egy csalot dz2 safehouse előtt. Akkor azt mondta ott az illető, hogy 99% chc van nála és igazából azt állít be amit akar. Teleport, aim stb.... MINDENT!!

(#37793) akoska07


akoska07
nagyúr

A lényeg,hogy van anticheat ami fals ban-t osztogat. :DDD

Nincs miért aggódni,nincsenek több álmatlan éjszakák. :DDD
Mindenki happy,lehet játszani gondtalanul. :D

Jöhet a SeasonPass 2. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37794) Rossonero89


Rossonero89
tag

Üdv!

Lehet hülye kérdés lessz, de mintha azt olvastam volna a patch notes-ban, hogy most már a rövid sorozatos fegyverek full automaták lesznek. Ez igaz?

(#37795) Snip3r_HUN válasza Rossonero89 (#37794) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Magasabb lesz a tűzgyorsaságuk mint a többi fegyvernek, az még jó kérdés hogy ezt hogy akarják elérni. (Automaták lesznek-e vagy csak kapnak egy nagyobb rof-ot.)

"Burst fire weapons will now have a maximum RPM, making it impossible to reach non-burst rate of fire with specific control modifications. This includes Burst Fire MP5, FAL and 93R."

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37796) akoska07


akoska07
nagyúr

1.6.1 PTS NO MORE LADDER!!!(darkzone walk)

Ki lett nyitva elég rendesen.
Valamint lett fedezék is a kimentési oldallal szemben.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37797) Snip3r_HUN válasza akoska07 (#37796) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szvsz ez elég jó ötlet volt.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37798) akoska07 válasza Snip3r_HUN (#37797) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az a nyitás nem annyira szimpatikus.
Illetve nézőpont kérdése kinek mi a jó.
Üldöző vagy ,vagy üldözött. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37799) persil válasza Snip3r_HUN (#37795) üzenetére


persil
nagyúr

Teljesen felrertetted a patch notes-t.

Ez azt jelenti, hogy maximalizalni fogjak a rovid sorozatos fegyverek rpm-et, pont azert, hogy kulonbozo iranyitasi trukkokkel ne erhessek el a full auto fegyverek tuzgyorsasagat.

Szrk.: macrozott eger, meg mittudomen hasonlo hulyesegekkel technikailag gyorsabban lehet loni a burst fire fegyverekkel, mint a full auto-kkal es ezt szuntetik meg azzal, hogy meghataroznak nekik egy maximumot, aminel semmilyen modon nem lohetnek gyorsabban.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37800) akoska07 válasza persil (#37799) üzenetére


akoska07
nagyúr

Irányítási trükkökkel ?
Ez mit is jelentene ?

-----------

SA-58-al miújság? :D

----------

Macro-zott egér...

Urage pl olyan jó minőségű egeret ad jó szoftverrel amiben ott van a progiban a macro.
Így árulják az egeret.
De ez is csalás,hogy használod azt amit az egér illetve a hozzáadott szoftver megadott,pfff... :o

Illetve profi 70K-s egereknél szintén elérhető minden "extra".

Igazából semmi mást nem teszel,csak kihasználod azt amiért kiadtál 70K-t.

--------------------

De aggodalomra semmi ok... :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.