Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37101) Lefty


Lefty
addikt

Porgettem egy AK47-et maxos, 27.6K sebzessel, talentek: responsive-unforgiving-brutal. Ilyenkor hogy hatnak a sebzesnovelo talentek? Hiaba max a sebzes, ugyanugy no a sebzes erteke?

[ Szerkesztve ]

(#37102) micafighter válasza Lefty (#37101) üzenetére


micafighter
nagyúr

Persze, a "max" annyit jelent hogy mi lehet a legnagyobb roll a fegyveren. Ez lesz az "alap" érték a kesztyüből jövö pluszal, amit a százalékos bonuszok tovább növelnek, pl reckless, predator szet bonusz, AB szet bonusz vagy pl a fegyver talentek. Minél nagyobb az alap, annál többet adnak pluszba a százalékos bónuszok.

[ Szerkesztve ]

(#37103) Lefty válasza micafighter (#37102) üzenetére


Lefty
addikt

Igy volt nekem is logikus de mondom inkabb kerdezek. Koszi. Akkor ez az AK igy eleg baba.

[ Szerkesztve ]

(#37104) akoska07 válasza Lefty (#37101) üzenetére


akoska07
nagyúr

A sebzes tokeletes.
Lehetne 3. a kerlelhetetlen. :))
Pesze igy sem rossz. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37105) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

El sem hiszem srácok a Time Square végén végre kidobta a Barret mellényt..... Istenem mintha hájjal kenegetnének 👊😂

Give them nothing but take from them everything

(#37106) Krissz1983 válasza arnikusz (#37055) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Nem fogod elhinni de ma Megkaptam a Barret mellényt és egy jobb skull kesztyűt... Kívánj már nekem holnapra egy Mdr-t légyszíves 😂😂😂

Give them nothing but take from them everything

(#37107) micafighter válasza Krissz1983 (#37106) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C

(#37108) Lefty válasza akoska07 (#37104) üzenetére


Lefty
addikt

Az az egyik rajta.

(#37109) micafighter válasza Lefty (#37108) üzenetére


micafighter
nagyúr

Csak nem a 3. helyen. Sok stamina kell az aktiválásához, a stamina meg általánosságban a legrosszabb stat most.

(#37110) Lefty válasza micafighter (#37109) üzenetére


Lefty
addikt

Ez igaz, jobb lenne ingyenben az biztos.

(#37111) micafighter válasza Lefty (#37110) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ettől függetlenül még használható, én day1 olyan taktikussal mentem aminél szintén volt a fegyveren kérlelhetetlen, és az aktiválása miatt raktam 4800-at staminára, de igy is jó volt az a szett, próbáltam már sokmindent de a legjobban azzal élveztem a játékot :)

(#37112) Lefty válasza micafighter (#37111) üzenetére


Lefty
addikt

Most 3 striker 3 predator komboval hasznalom ezt az AK-t, nem rossz.

(#37113) micafighter válasza Lefty (#37112) üzenetére


micafighter
nagyúr

Mondjuk a 3-3 szettekben nem látok tul nagy fantáziát. Eszembe jutott egy pár kipróbálni, de mindegyiknél tudtam jobbat összerakni másképpen 4es szettel vagy arany szettel. Striker 3.as bonusz pl szinte semmit nem ér PvP-ben (kevesebb, mint 2% plusz sebzés), a 2es bonusza egyiknek sem tul erős. 2es szett bonuszból csak a nomádnak meg a final measure-nek látom értelmét, 3asból meg csak a firecrestnek. A többiből csak 4est érdemes rakni szerintem, vagy inkább arany szettet. A tactician az a szett amelyiknek minden bonusza jó, de az is 4esben a legjobb szvsz, 2 vagy 3as bonusz helyett már összerakható hasonló vagy jobb aranyból is.

[ Szerkesztve ]

(#37114) akoska07 válasza micafighter (#37113) üzenetére


akoska07
nagyúr

3 arany 3 exo ? ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37115) Lefty válasza micafighter (#37113) üzenetére


Lefty
addikt

Nem vitatkozom ezzel a logikaval, alapvetoen egyetertek. Ezzel kizarolag PvE szorakozok most.

(#37116) micafighter válasza akoska07 (#37114) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ninjabike, ferro bliss? Az a legjobb build a játékban ;]

(#37117) micafighter válasza micafighter (#37116) üzenetére


micafighter
nagyúr

De ez is igazából zöld macskanadrággal lenne az igazi :DDD

(#37118) akoska07 válasza micafighter (#37116) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jóvanakkor. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37119) arnikusz válasza Krissz1983 (#37106) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy óhajtja.😇
Times Square Legendaryn esett a 2. MDR ott próbálja.
A szutyok Napalm ma Ninjabikeot adott. Mérgemben estére összeraktam egy pörzselőt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37120) minilego


minilego
senior tag

Jobb lett már DZ-ben a helyzet vagy még mindig tele van csalókkal?

(#37121) Anonymus23 válasza minilego (#37120) üzenetére


Anonymus23
veterán

Akik eddig csaltak, ezután is fognak, csak már nem veszítesz XP-t + Creditet + kulcsot ha lelőnek és nem vagy rugó.

;) - The Power of the Light Side

(#37122) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Megérte ma exotic ládát nyitogatni... :W
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37123) arnikusz válasza Snip3r_HUN (#37122) üzenetére


arnikusz
veterán

Azon gondolkodom, hogy a 4 karakteren mostantól nem nyitok exotic ládát 1.6.1. ig azaz május 1. napjáig. Csak a játék élmény a cél a DZ szintezés mellett.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37124) pzstm válasza arnikusz (#37123) üzenetére


pzstm
titán

huuu...nagyon lemaradtam...mindjárt utána nézek az 1.6.1.nek :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37125) #35434496 válasza Snip3r_HUN (#37122) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ninnyyaaa bájk nem vóóót? :DDD

(#37126) Snip3r_HUN válasza #35434496 (#37125) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Azt a múlt héten dobálta...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#37127) arnikusz


arnikusz
veterán

Még hogy nem érdemes ládát bontani. :DD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37128) akoska07 válasza arnikusz (#37127) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ez se minden nap van. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37129) Askformore


Askformore
senior tag

Nektek a patch óta nem romlott drasztikusan a teljesítmény?

(#37130) akoska07 válasza Askformore (#37129) üzenetére


akoska07
nagyúr

Pontosabban ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#37131) persil


persil
nagyúr

Srácok, a normál játék is ennyire vállalhatatlanul bugos, így hatmilliárd évvel a kiadás után, vagy csak a trial verziónál van valami elbombázva...?

Mondom kipróbálom, ha már van lehetőség, de ez valami katasztrófa. Az ingyen 6 órám első 15 perce azzal ment el, hogy graf állítgatás közben kilépett asztalra 63x kb. Ránézek neten, erre látom mások is panaszkodnak. Ok, végül csak beállítottam, nekiesek a játéknak, és akkor ilyenek, hogy puff most épp eltűnt az inventory-ból a fele ikon, aztán egy lépcső alatt hiányzik egy fal, that means alulról látom az egész pályát, meg ilyen ökörségek :S
Plusz alul, ahol mutatja, hogy mennyi van hátra a trial-ból, ki van írva, hogy gagyi a kapcsolat a gazda szerverrel. Na most a fura, hogy a netem betonstabil és az ilyen legendásan szarul megírt programok, mint a tera, vagy riders of icarus is hibátlanul, stabilan, lag nélkül mennek. Itt meg mire regisztrálja a lövéseimet, van, hogy eltelik egy egész másodperc.(1000msec lag)

Mik ezek...?

Szrk.:
De, hogy pozitívumot is írjak. Laptopon 950m-mel full hd mediumon játszható, res scaling-et lejjebb véve 75-re(szóval még mindig bőven 768p felett) pedig hibátlanul fut. :) Maga a játék amúgy az eddigiek alapján tetszik, de valahogy nem tudom hova tenni. Ez most amolyan diablo 3 féle single játék, nagyon masszív online elemekkel, vagy inkább defiance szerű mmo némi single beütéssel.
Ha egyedül játszanék, akkor hosszabb távon mennyi esélyem lenne? Illetve, egyáltalán érdemes e nekiállni(értsd: pénzt kiadni érte) ha előre tudom, hogy csak heti 2-3-4 órám van játékra?

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37132) norti válasza persil (#37131) üzenetére


norti
addikt

Azt nem írtad, milyen procid van, az sokat számít (ha i3, akkor lehet, hogy azért lépeget ki). Ha lejjebb veszed low-ra a grafikát, lehet a res.scale-t sem kell piszkálni, mert egy i5+860M pároson így vígan elfut 60 fpssel fullhd-ban.

A szerverek sajnos szarok, azzal nem tudsz mit csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#37133) Askformore válasza Askformore (#37129) üzenetére


Askformore
senior tag

Hát eddig 60fps-sel ment full HD, majdnem maxon egy két dolog lejjebb véve.. Most meg 45-60 között ugrál folyamatosan és microlaggol.. Dx12-ben meg olyan, mintha lemaradna a kamera aztán felgyorsítva "behozza a lemaradást" + kimaradnak kepkockák, stb. Több driverrel is próbáltam.

(#37134) Anonymus23 válasza Askformore (#37133) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azt próbáld meg, hogy kiveszed a Vsyncet, nVidiánál driverben van egy beállítás, amivel full FPS, de a 60 Hz-en túli képkockákat eldobja (nem tudom AMD-nél mik vannak), így nincs szakadás sem, viszont így 100-120 FPS-el megy (nVidia ajánlott beálítás). Ha meg leveszem 60 FPS-re (Vsync on), akkor hajlamos droppolni, ami eléggé kellemetlen hatást ad vissza.

;) - The Power of the Light Side

(#37135) persil válasza norti (#37132) üzenetére


persil
nagyúr

6th gen i7. Furi modon a bugjaim eltuntek, egy maradt, de az nagyon zavaro. Nem tudok felbontast allitani, mert attol mindig kilep.

"Ha lejjebb veszed low-ra a grafikát, lehet a res.scale-t sem kell piszkálni, "
Minden jatek otmillioszor szebb alacsonyabb felbontason, magasabb reszletesseggel/beallitasokkal, mint magasabb felbontason alacsony beallitasokkal.... :)

Igazabol pont az a bajom, hogy nem tudom levenni 1366*768-ba, ha meg a res scale-lel trukkozok, attol kurva ronda lesz :/ (mosott, szemcses)
Raadasul a felbontasvaltasra neten sem talaltam megoldast :(

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37136) RazoR válasza persil (#37135) üzenetére


RazoR
veterán

DX11 vagy 12?

(#37137) norti válasza persil (#37135) üzenetére


norti
addikt

Próbáld windowed fullscreenben, azért lép ki, mert bugos a sima fullscreen állítás a menüben (sosem fogják már kijavítani szerintem).

(#37138) Askformore válasza Anonymus23 (#37134) üzenetére


Askformore
senior tag

Telorol alig vettem észre a válaszod az avatar és az A-s kezdőbetűs nicknév miatt :D amúgy próbáltam már mindenhogy,de más játékban is ugyanez a baj (bf1). Szóval most épp legyalulom az egész Windowst, vga, elem ki-be,majd friss telepítés.. És meglatjuk.

Amúgy Dx12-ben megy nektek normálisan?

[ Szerkesztve ]

(#37139) Anonymus23 válasza Askformore (#37138) üzenetére


Anonymus23
veterán

Megy, sőt több az FPS is. Volt pár fagyás, de azt amit Norti írt, windowed full screen módban azt se csinálja már.

;) - The Power of the Light Side

(#37140) Rossonero89


Rossonero89
tag

Üdv mindenkinek!
Valamelyik nap nyitottam a Last Stand lerakatot, és hihetetlen volt számomra, amit dobott! Más is kapott ilyen elképesztő loot-ot belőle??

A másik. Úgy látom ez a mocskos féreg még mindíg vígan játszik.
Tegnap a spawn helyről nem sikerült elindulnunk egy métert sem, mert falon keresztül teleportálva, azonnal megölt mindenkit. Jó kis kör volt!

(#37141) Askformore válasza Anonymus23 (#37139) üzenetére


Askformore
senior tag

Az fps nálam is több lenne, de be-be akad Dx12-ben, meg kimaradnak kepkockák.. Nem tudom mi okozza.

(#37142) Gtaati


Gtaati
őstag

Hello!
Valaki masnak is dobal a jatek delta-c-t? Eleg bosszanto h kidobott minket kuldetes kozben tobbszor is.... A honap eleji utanpotlast megcsinaltuk es nem adott semmit szoval vannnak bajok.... Valaki talalkozott ilyenekkel?

Koszonom!

(#37143) Askformore válasza persil (#37135) üzenetére


Askformore
senior tag

Szerintem pont fordítva van, magas felbontás sokkal többet számít látvány szempontjából, mint az effektek. Legalábbis nálam 2560x1440, minden low, szebb a játék mint fullHD high preseten.

(#37144) persil válasza Askformore (#37143) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig nagyon nem, se fenyek, se arnyek, se tukrozodes se semmi. Hiaba eles a kep, ha a reszletesseg gagyi. De, hat izlesek es pofonok :)
Mondjuk nalam laptopon 15.6 inchre vigan jo az 1366 is, pc-n normalis monitorral nyilvan keves lenne.

Tobbieknek: szivesen kiprobalnam windowed fullscreen-ben, de nem tudom atallitani, mert kifagy... :D Ordogi kor -.-
Dx12-ben meg nem probaltam ki, nem is tudom menne e. Gtx950m tud olyat egyaltalan? :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37145) micafighter válasza persil (#37144) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nálam eddig több száz óra játék után egyik általad emlitett bug se volt. Intel + AMD van nálam, meg azt észrevettem hogy a háttérben futo programok és mindenféle overlay (afterburner pl) bekavarhat, nálam amd gaming evolved ha megy akkor a játék be se tölt hiába kapcsolom ki az overlayt a programban, kifagy, ugyhogy leállitom és megy gond nélkül a játék.

[ Szerkesztve ]

(#37146) persil válasza micafighter (#37145) üzenetére


persil
nagyúr

Az a furi, azt irtam is, hogy eloszor total beteg bugok jottek elo, de rendesen olyan volt, mintha valammi pre-alpha verzio lenne :D

De kozben rajottem, azert lehetett, mert a uplay azt hazudta, hogy "playable" es meg a fele letoltes hatravolt, en mondom, ha playable, akkor jatszok is :D De kozben letoltott es azota semmi hulyeseg nem jott elo, nincs bug :)

Leszamitva a felbontast, ami viszont eleg game breaking nalam, szoval, ha a 6 oram alatt nem lelek valami megoldast, akkor tuti nem adok erte penzt. Pedig eddig nagyon tetszik :/

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37147) RazoR válasza persil (#37146) üzenetére


RazoR
veterán

DX11 ás ablakos módban futtasd, úgy jónak kell lennie!

(#37148) persil válasza RazoR (#37147) üzenetére


persil
nagyúr

Hat en kiprobalnam draga testverem, de nem tudom ablakosban futtatni, mert, ha hozzaerek a video beallitasokhoz, akkor egybol fagyi a jutalmam :(

Probaltam a dokumentumokban talalhato config fajlban atirni a nekem tetszo felbontasra, ami mukodik is, de akkor meg a kep kb feleben a windows-os eger pointer latszik, es ha kattintok, akkor ugy is viselkedik, mintha a "jatekon kivul kattintanek".

Na ezert bocs, de ezt ertelmesebben nem tudom leirni :D Azert remelem ertheto :)

De koszonom a tanacsot, valahogy megprobalom ravenni a mukodesre :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37149) persil válasza persil (#37148) üzenetére


persil
nagyúr

Na jó, amúgy minden hülyeséget félretéve, kapja be az ubi, de durván, tőlem ezek egy forintot nem látnak, az hótziher.

Egy egyszerű felbontás állításról beszélünk... Komolytalan. Ablakos teljesképernyősben meg nem tudok felbontást állítani, ez is szupi, ablakos módban meg a kép közepére rak egy 5x5 centis képet, játszak azon. Köszcsi.
Az xml-t átírva(és írásvédettre állítva) meg teljeképernyős ablakban futtatja szintén full hd-ban, tök mindegy, mit állítok be.(szóval most már az sem jó)

Elfogyott minden ötletem, ennyire szar kódot, hogy lehet kiadni? Még csak nem is egyedi a probléma, tele van vele a net =/

Közben meg egy doom(2016) 60 fps-sel megy, betonstabilan, mindenféle fagyás nélkül. DA inquisition szintén, de sorolhatnám estig.

Na mindegy srácok, én megpróbáltam, akartam, tetszene is, kifizettem volna, de így kuka :(

Kösz az eddigi tanácsokat!

Szrk.: amúgy végiggondolva, egy ubisoft-os címet nem tudok, ami hibátlanul ment volna a nagy többségnek, mindenféle probléma nélkül.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37150) LeonAran válasza Krissz1983 (#37105) üzenetére


LeonAran
tag

Nekünk a közepén dobta ki, de nem a Barett mellényt hanem a Deltát. Kétszer is egymás után. Hogy rohadjon meg!!!

Uplay: Repityu15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.