Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37201) #35434496 válasza RECSKA (#37198) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem nem! :DDD

(#37202) arnikusz válasza #35434496 (#37201) üzenetére


arnikusz
veterán

A Magányos csillagot már nem próbálom ki LS-ben. Viszont a Nomádban egyszer sem kerestem a huszasokat. Végül is az a lényeg, hogy jól érezze magát az Agent.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37203) i@lex válasza FaTHI (#37197) üzenetére


i@lex
őstag

Ugyanez, aranyban a top 3 kivétel nélkül jön, kb 15-25 közötti kill szám, meg egy rakás assziszt.

LS-ben ezzel nagyon jól érzem magam jelenleg. (Aug: Kompetens, Fogékony, Halálos)
Boostok nélküli állapotok.

Bár nem kérdezett senki, de hátha másnak hasznosak lehetnek ezek a képek.

(#37204) dezs520 válasza arnikusz (#37200) üzenetére


dezs520
senior tag

És ez így ahogy látom a kép alapján,ls ben adja?

Madridista83. Nekem mindenképp,köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#37205) GAbre


GAbre
veterán

Matematikailag elég kis eséllyel de pontosan ugyanazt a táskát lehet most kapni,mint amit használok.
Még a lőszerkapacitás is ugyanaz.

Nem tudtam,hogy szupercsillagharcossal is lehet lenni! :D xd

Jobbra a csávónak még van mit gyúrnia,eléggé "lóg" rajta a táska :D

Belelaggolni a textúrába tök jó volt :D

Avatar

(#37206) Elims


Elims
veterán

Ma kaptam egy új barrett mellényt. (Nem tudom,hogy mire..csak nyitogattam a ládákat és kidobott véletlenül egy ilyet is.Pedig tegnap kimyitottam az összes ládát,úgyhogy ez mai dolog..és nem volt heti láda meg ilyenek.)
Nem tudom eldönteni,hogy lecseréljem-e.?
Ha azt mondjátok,hogy mehet a csere akkor melyik részére kalibráljak?
A tűzfegyvereket vagy az ellenség páncélsérülése/egzotikus sebzéstűrést cseréljem le 16e szívósságra?

(#37207) Anonymus23 válasza Elims (#37206) üzenetére


Anonymus23
veterán

Én lecserélném mindenképpen, és a páncélsérülést pörgetném át életerőre.
Mi van még rajta lőszer vagy TP?

;) - The Power of the Light Side

(#37208) Elims válasza Anonymus23 (#37207) üzenetére


Elims
veterán

A barrett mellényen 53% lőszer,a sárgán 2x tp,de az engem kicsit sem érdekel -már-.
A páncélsérülést alakítsam át,ne az egzotikus sebzéstűrést??Utóbbi jó vmire egyáltalán?

Egyébként adhat azért egzotik cuccot,hogy megcsináltam a heti feladatból a 10/10 nehéz vagy kihívás küldetést?

Mégvmi..erről még nem írtam (ha jól emlékszem).
Survival.
Lehet fikázni az "ubifost",szar,bug-os,csak gyűjtögetni lehet,stb.,stb.,de olyan ötleteket amiket ők csinálnak nagyon kevés játékban lehet találni!
Én szeretem a gyűjtögetést,így nekem az Ubisoft a hibáival együtt egy tökéletes kiadó.A survival pedig egy Hatalmas ötlet!!!!
Nagyon komoly kihívás van benne... :-)

A season pass nekem simán megérte az akciós árát.

(#37209) bombibmw válasza Elims (#37208) üzenetére


bombibmw
veterán

Az exotic maradjon.
Szerintem mindenki úgy van vele, hogy megérte a játék, hiszen nagyon sok órát tett már bele.
Nem is a bugokkal van talán a legnagyobb gond, hanem a csalásvédelem hiányával.
Azzal, hogy akiket előtte lelősz simán manhuntig, visszajönnek és lelőhetetlenek, még ultival is, vagy a cspatukból hármat lelősz, de az utolsó megöl mindenkit közülünk.
De, ha már bug, akkor a heal bug, a medkit bug és egyáltalán, a képzettség bug, na meg az, hogy rugóként bebugolok a textúrába, felejthetetlen pillanatokat tud okozni. :)
Összességében ez a játék egy nagyon jó játék, de lehetett volna sokkal jobban csinálni.

(#37210) RazoR válasza bombibmw (#37209) üzenetére


RazoR
veterán

Majd a 2...talán...

(#37211) bombibmw válasza RazoR (#37210) üzenetére


bombibmw
veterán

Ha abban nem lesz anticheat, meg se veszem.

(#37212) #35434496 válasza bombibmw (#37211) üzenetére


#35434496
törölt tag

Hát igen tegnap megint voltak èrdekes dolgok. Kb úgy éreztem magam wolf csapat ellen mint ha 163-as gearban mentem volna ellenük.

(#37213) arnikusz válasza dezs520 (#37204) üzenetére


arnikusz
veterán

Exotic/arany kint és bent, adja ha összedolgozik minimum 4 ember és nem kell magyarázni melyik taktikai erősítésre kéne is menni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37214) TommyS_27 válasza #35434496 (#37212) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ha velük volt AronKeener akkor nem csoda. Múltkor jót harcoltunk ellenük, estek szépen.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#37215) #35434496 válasza TommyS_27 (#37214) üzenetére


#35434496
törölt tag

Nem tudom ki a f@sz volt ott de nem lehetett lelőni egyiket sem. :( Az is vicces volt akire rátőttél kb 3-4x miközben jött fel a létrán és háromnegyed hp maradt neki mire felért :F

(#37216) Anonymus23 válasza Elims (#37208) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az "Erőteljes" tulajdonságnak viszonylag kevés haszna van (gyakorlatilag nulla), ezért az a mellény mindenképpen kuka, bár az értékek viszonylag jók rajta. Ne dobd ki, csak én nem használnám az biztos.
Nekem is van egy fullos Gyors mellény elrakva, ki tudja még mikor lesz jó :DDD

A páncélsérülésnek meg elsősorban PvE van jelentősége, de az egzotikus sebzéstűrésnek több haszna van minden tekintetben.

Az Ubisofthoz nem fűznék hozzá semmit :DDD Kérem kapcsojjjjaaa ki :P

;) - The Power of the Light Side

(#37217) RazoR válasza GAbre (#37205) üzenetére


RazoR
veterán

Micsoda információgazdag és jelentőségteljes képsorozat..... ;]

(#37218) GAbre válasza RazoR (#37217) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi.
Csak poénnak raktam fel. :D

Kérdés,hogy lehet,h szettes cuccnak feljebb engedi kraftolni a tulajdonságait,mint egzotikusban?
Ha nem vesszük a megszerzéséhez szükséges sokkal nagyobb követelményt,meg a mindenki által úgymond elfogadott,h többet ér az egzotikus,elvileg 1 szinten vannak...

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#37219) RazoR válasza GAbre (#37218) üzenetére


RazoR
veterán

Annó mi is.....

(#37220) Anonymus23 válasza RazoR (#37219) üzenetére


Anonymus23
veterán

Most komolyan? :F
Megnéztem GAbre MIND a 93(!) hsz-ét, ez az egy volt amiben ilyen jellegű dolgot rakott ki...
:U Innentől kezdve meg matek...
:R

;) - The Power of the Light Side

(#37221) #75376384 válasza Anonymus23 (#37220) üzenetére


#75376384
törölt tag

Ne is reagálj rá szerintem. Valamiért néhányan még mindig képtelenek különbséget tenni az egysoros, néhány ember által értett "viccek" és GAbre fenti hsze között.
Persze egyszerűbb mindent összemosni mint egy picit is gondolkodni, hogy vajon mi lehetett az előbbivel a probléma. :)

[ Szerkesztve ]

(#37222) RazoR


RazoR
veterán

Olyan kiszámíthatóak vagytok... :D

(#37223) Anonymus23 válasza #75376384 (#37221) üzenetére


Anonymus23
veterán

Alapvetően egyetértek veled, de erről mindig ez a kis szösszenet jut eszembe.

(#37222) RazoR
Nem, mert te arra számoltál, hogy már az első hsz-edre lesz reagálás. :C
Buktad :P
Az egyik kedvenc jelen sorozatomból idéznék: "Akkor sem és most sem voltál annyira fontos!"

;) - The Power of the Light Side

(#37224) RazoR válasza Anonymus23 (#37223) üzenetére


RazoR
veterán

Nem buktam én semmit, sőt.... ;)

(#37225) pendre54 válasza Anonymus23 (#37223) üzenetére


pendre54
addikt

Nagyon off, de az ilyen Anonymus, vagy ehhez hasonló névvel most nagyon csendben lennék, mert már lehet, hogy elindult feléd, a nagy fekete, lefüggönyözött autó. :DD [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#37226) Vityaa válasza GAbre (#37218) üzenetére


Vityaa
tag

Hol lehet napszemüveget venni a karakterre?

(#37227) #35434496 válasza Vityaa (#37226) üzenetére


#35434496
törölt tag

A Józsefvárosi Piacon. :K

(#37228) Vityaa válasza #35434496 (#37227) üzenetére


Vityaa
tag

Király, akkor indulok is. :R

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#37229) #35434496 válasza Vityaa (#37228) üzenetére


#35434496
törölt tag

:DDD

(#37230) #75376384 válasza Vityaa (#37226) üzenetére


#75376384
törölt tag

Karakter generáláskor lehet csak, sajnos utólag nem módosítható. Milyen is lenne már hogy az apokalipszis közepén az ügynök frizurát meg kiegészítőket módosít.

(#37231) #18193920 válasza #75376384 (#37230) üzenetére


#18193920
törölt tag

Mert a ruhákat, sapkákat stb százával "találja" az ügynök és cserélgeti is bőszen, de persze szakálla nem nőhet, napszemüveget nem tehet fel :D

(#37232) persil


persil
nagyúr

Sziasztok!

Sikerült kigyomlálni a bugjaimat és a fagyásokat, amikről panaszkodtam itt.(a 6 órás trial alatt) Azóta meg is vettem a játékot és eddig élvezem minden percét :)

Korábban olvastam egy hsz-ben ezt:
"Ha lejjebb veszed low-ra a grafikát, lehet a res.scale-t sem kell piszkálni, mert egy i5+860M pároson így vígan elfut 60 fpssel fullhd-ban."

Na most izé, nekem i7-em van(i7 6500u) 950m-mel és konkrétan szenved a játék 40-50 fps-sel fullhd-ban úgy, hogy a res scale 75%-on van. Sima fhd-ben 100% res scale-lel meg 30-35. Természetesen itt is low-on. Ennyivel egyszerűen nem lehet erősebb a 860m, az képtelenség, hogy a két gpu közt ilyen brutális legyen a különbség. :S Vagy mégis? De ez basszus 100% teljesítménykülönbség.

Vagy valami gond lehet nálam?

Valamint egy másik hsz-ben hangzott el a tanács, hogy frissítések/patch-ek után érdemes törölni a "state" mappát, azzal lehet pár fps-t nyerni. Na most nekem nincs state mappa, ilyenkor mi van? :D

ui.: 1366*768, 85% res scale mellett megy a játék ~60 fps-sel, de még így sem tudja tartani, 50-ig le szokott esni.
(más is "lassúnak", akadozósnak érzi olyan 50 fps alatt? Vagy csak én vagyok hülye? Ha beállítom a 30-as korlátot, az meg kifejezetten játszhatatlan, mintha szaggatna.

Előre is köszi!

Szrk.:
mrfrakk
Én női karaktert indítottam, szóval örülök, hogy szakállat nem tud növeszteni... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37233) Anonymus23 válasza pendre54 (#37225) üzenetére


Anonymus23
veterán

LOL :C
Bár az Anonymous, de :DDD
A lefüggönyözött Volgára gondolsz? :Y

;) - The Power of the Light Side

(#37234) bandras54 válasza persil (#37232) üzenetére


bandras54
aktív tag

Ott az I5 alatt valszeg 4 magosat értettek. Futtass egy bench-et játék alatt mert ott szerintem CPU limited is van. Érdemes nézni a hőfokokat, lehet trottling is bezavar.

(#37235) bandras54 válasza persil (#37232) üzenetére


bandras54
aktív tag

Ha lehet hinni a táblázatnak akkor ennyit tud a gpu.

[link]

(#37236) persil válasza bandras54 (#37234) üzenetére


persil
nagyúr

Hát nem tudom, hogy van e cpu limit, de szerintem a 950m mellé ennek is elégnek kell lennie, azért mégsem egy intel atom :)
2016-os doom, dragon age inquisition meg far cry primal van most még fent, de azok úgy mennek, mint az álom, azoknál szóba sem került, hogy low-ra állítsak, vagy kikapcsoljak valamit.
Más kérdés, hogy a division online, szóval sanszosan proci éhesebb.

Throttling/melegedési gondok - elviekben - nincsenek, a fent sorolt játékok is túráztatják a vasat, szóval, ha főne a gép, akkor szerintem ott is megérezném. Ettől független persze, ellenőrzöm :)

Igazából a két gpu közti különbséget tartottam nagyon furának, ez nekem túlságosan soknak tűnik, de most, hogy mondod a procilimitet, elgondolkodtam.

Szrk.: A notebookcheck-es táblicskut én is néztem, de ha megfigyeled, ott a két gpu közt kevesebb, mint 10 fps a diffi, itt meg 30+ fps-ről beszélünk. Meg a másik, hogy notebookcheck-en a fhd mellé alapból high beállítások is járnak, mi meg fhd low-ról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37237) arnikusz


arnikusz
veterán

Firecrest perzselő is használható LS-ben így átlag 6 ölés a taktikai foglalásokból és assistből is jó.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37238) Askformore válasza persil (#37236) üzenetére


Askformore
senior tag

Nekem a benchmark lefut 60fps átlaggal, de a játék leesik a patch óta 50-re, vagy néha azalá, és tiszta darabos az egész, illetve forduláskor mikrolaggol. Én találtam egy drivert, amivel jobb lett, de így is kb a fele a teljesítmény a patch előttinek. Amit tudsz tenni még, az az, hogy az objektum részletességet leveszed 0-ra, az dob vagy 15 fps-t a dolgon. Esetleg még mélységélességet kikapcsolod teljesen.

Nem gondolnám, hogy procilimit van mindkettőnknél, egyszerűen elrontottak valamit, ami aránylag jól működött (én eddig egy buggal se találkoztam).

[ Szerkesztve ]

(#37239) Elims válasza bombibmw (#37209) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!

Anonymus: Beraktam a mellényt.Lecseréltem a páncélsérülést egy majdnem max-os életerőpontra.
Közben kaptam mégegy barrett-et. :-/ Picivel jobb páncéllal viszont 1114-es elektronikával.
Már nem variálok,marad ez.
Köszi!

(#37240) pendre54 válasza Anonymus23 (#37233) üzenetére


pendre54
addikt

Nem, mert meg kell adni annak a módját, szóval egy GAZ-13-as Csajka gyűjti be a sötétben bujkáló ellenforradalmárokat. :D

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#37241) arnikusz


arnikusz
veterán

Named boss farm [link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37242) arnikusz


arnikusz
veterán

Hivatalosan pedig itt olvasható a 14_16 ig tartó nevesített boss extra loot és dupla field láda.
[link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37243) LeonAran válasza persil (#37232) üzenetére


LeonAran
tag

És state fájlod sincs?

Uplay: Repityu15

(#37244) LeonAran válasza arnikusz (#37242) üzenetére


LeonAran
tag

Akkor ez nálunk 9, vagy 10 órakkor indul?

Uplay: Repityu15

(#37245) arnikusz válasza LeonAran (#37244) üzenetére


arnikusz
veterán

Inkább 10 ha nem lesz megint valami be nem jelentett karbantartás.
Ma vagy kétszer végig szaladok egy karakterrel, holnap pedig mind a 4-el úgy is felszedem az SP supplykat hátha lesz benne valami.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37246) Lefty válasza arnikusz (#37242) üzenetére


Lefty
addikt

Magyarul ez annyit tesz, hogy meg tobb szemetet kaphatsz par napig.

(#37247) Anonymus23 válasza Lefty (#37246) üzenetére


Anonymus23
veterán

Valóban, egy szeméttel több: ;)

;) - The Power of the Light Side

(#37248) arnikusz válasza Anonymus23 (#37247) üzenetére


arnikusz
veterán

Egy maxos Skull kesztyűt biztos kapok majd. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#37249) persil válasza LeonAran (#37243) üzenetére


persil
nagyúr

Van egy state.cfg a dokumentumokban, de azt nem mertem torolni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37250) norti válasza Anonymus23 (#37247) üzenetére


norti
addikt

Megerősítem, végigmentem az összes roaming bosson, a két hard napin és +1 szemét húsvétra, kiváló :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.